Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

ela

jestem szczesliwa ze zlecenia dogaduje sie z moja babcia wlasnie wrocilismy ze spacerku pieknie tu jest

DANUTA

PIĘKNA POGODA POZDRAWIAM FORUMOWICZKI..;)

Dawid

Czy w centrum językowym są teraz lekcje online ?

dawidodp
@Dawid

tak z tego co wiem to jest nauczanie zdalne

Elzbieta z

minal pierwszy tydzien. moja babcia jest bardzo sympatyczna. spacerujemy. obiadki razem robimy. rodzinka mi sie NIE WTRYNIA co bardzo mi sie podoba

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

natalia

polecam serdecznie

Agi.

Wszystko gra i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Pensja jak w umowie. Na szteli dwa miesiące bez problemów. Zostało tylko. Sprawdzić zjazd. Bardzo polecam re firmę.

Kkk

Czy mogę prosić o bardziej rzetelna i rzeczowa opinie na temat firmy dla osób które rozważają współpracę? " Pieniądze w terminie, polecam lub nie polecam " to za mało aby lepiej poznać warunki pracy jako opiekunka. Może kilka więcej szczegółów które nie łamią zasad firmy a jednocześnie pozwoli osobie z zewnątrz w lepiej zrozumieć sytuację z perspektywy pracownika ( nie osoby pracującej w biurze).

aga75

polecam

Ewelina

Jestem zadowolona z pierwszego wyjazdu z tą firmą. czas na odpoczynek :))

JUSTYNA

POLECAM

MONIKA

SUPER RODZINKA MI SIE TRAFILA JESTEM ZADOWOLONA ZEWSPOLPRACY

raczej sa ale dla pewnosci lepiej zadzwon i zapytaj

M... anonimka

pierwsze wyjazdy do niemiec miałam z nimi... sprawnie mnie wprowadzili w ta branze.. moglam liczyc na pomoc w kazdej chwili ... polecam

Współpracuję z firmą Centrum Językowe KONIK już od 4 lat. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Koordynatorzy tej firmy są to bardzo profesjonalni ludzie i bardzo cenię sobie współpracę z nimi. Zawsze służą pomocą i radą. Nigdy nie miałam problemy z otrzymaniem wynagrodzenia. Terminy i warunki takie jak zapisano w umowie. Zaczynałam pracę u nich bez znajomości języka z niższym wynagrodzeniem, obecnie mój język jest komunikatywny a co za tym idzie zarabiam znacznie więcej. Postanowiłam napisać opinię, czytając te wszystkie negatywne komentarze. Dla mnie firma Centrum Językowe Konik jest firmą solidną i godną plecenia, każdej osobie która szuka pracy w Niemczech w charakterze opiekunki.

Agi
@Ania

Ja teraz jadę i choć jeszcze nie wyjechałam to papierowo i organizacyjnie wyjazd jest zorganizowany.

barbara
@Agi

aguś byłam z nimi dwa razy na prawdę warto

Agi
@barbara

Ja już jeździłam z wieloma firmami. Większość papierach kręciła. Dlatego teraz jeżdżę tylko na niemieckich warunkach, umowa od do, a w przerwach rejestruje się w PUP i mi tak odpowiada. Wiem. że opiekunki i opiekunowie często piją. Ja nigdy. Dużo opinii to takich nie zjechalem, ktoś mnie trzymał, no ale czemu nie wypowiedziałes umowy,poczty nie było, jak są na as kazdej wsi? Takie trochę albo zjechałem sam, no ale z jakiego powodu a po drugie to góra 80 euro, jeśli nawet i mogłeś wziasc po parsgon. Mina wszędzie diemoze zdarzyć. Pacjenci co chodziło już tyle razy mi siee na lezacych wylozxli. Ważne jskszybko zalatwisja szteke, czy zmienia szybko miejsce bez zjazdu. A stawki są przecież umówione,zgadzamy się zgody. Albo ktos po niemiecku gada albo.nie gada. Widze ze dziela na cztery, nie znasz, podstawy, komunikatywny, dobry.inne względy towszedzie jest tak samo ale pspiery to.podstawa. Niema firm co nie płacą,bo ladowslyby w PIPach czy Solvitach. A jak ktoś dostanie karę bo pije i zostanie mu 900 to cóż jego wina. Jak już komentujecie to przynajmniej szczerze. Ja już zostanę bo są Szteli na cztery tygodnie as wielu firmach to dwa, trzy miech tylko. Na razie organizacja jest ok.

B.K
@Agi

Z Pani wypowiedzi mało zrozumiałam. I jak Pani pisze to chodź poprawnie.Przecież to ludzie czytają wstyd ortografia.

@Agi

Witam ale ty Agi przed wysłaniem swoich opinii, przejrzyj je dokładnie i dopiero udostępniaj bo błędów tyle i literówek że odechciewa się czytać twoje wypociny. Pozdrawiam

Aga
@Ania

Na razie jestem trzeci dzień ale jest spoko. Kiedyś się jeszcze odezwę.

Renia
@B.K

@Agi to prawda z wypowiedzi Pani zrozumiałam chyba połowę i czytając domyslalam się o co chodzi. Pisząc szybko można zrobić błąd ale to jest publiczne miejsce i wypadałoby sprawdzić przed przeczytaniem. Pod koniec lutego planuje wyjechać z firmą i widzę że jak w każdej firmie opinie są podzielone. No cóż wszystkich nie da się zadowolić.

Aga

Nie prawda. Dzwonia co tydzień.Sa w porządku. Na sztelce jest ok. Następna chce jechać. Jestem pierwszy raz więc wiadomo jak dostanę pensje jak ba umowie go.bedd już całkiem zadowolona. Są w porządku. Potwierdzenie meldunku doststałam. Lonsbrehnung za każdy miesiąc się dostaje. Wszystko gra.

D.A.

dlugo z nimi juz pracuje i na prawde nie narzekam ,jestem zadowolona

A.D.

polecam wspolprace

natan

Czy ktoś się orientuje jak załatwiane są sprawy z 10 dniową kwarantanną która obowiązuje przed wjazdem do niemiec? pomimo posiadania dokumentu o ujemnym wyniku testu na covid

Ktos

Czy wyjeżdżał ktos z ta firma do pracy w austrii?

ktos2
@Ktos

ja jezdze z nimi od 5 lat jestem zadowolona i z tego co sie orientuje to nie organizuja wyjazdow do austri

Slawcio
@ktos2

Węże przestań ludziom w głowie mącić i ściemniać na maca.

@Slawcio

O jednak pomogli ciekawe jak?

alicja

Na zleceniu 1wszy raz. 7 dni przed planowanym zjazdem napisalam emaila na ktorego nikt nie odpisal. 3 dni przed planowanym powrotem nikt nie chce udzielic dokladnych informacji o zjezdzie: telefon nr. 1 - dodzwonila sie pani do dzialu rekrutacji. ja na to:to prosze podac nr pod ktory mam dzwonic lub mnie przelaczyc. w odpowiedzi uslyszalam-no przeciez ma pani nr na umowie. telefon 2-8 - ok. dzwonie pod nr na umowie-wielokrotnie odbierany i od razu odkladany by nie rozmawiac o zjezdzie. telefon chyba juz 10ty - kolejna proba dodzwonienia sie: syglal przez 25 min I nadal nikt nie odebral a raz jeszcze telefon zostal odebrany I odlozony. telefon alarmowy do wlasciciela firmy - telefon wylaczany badz poza zasiegiem-zostaw wiadomosc. - P. dominiko…. no I sie rozgadalam co to za (usunięte przez administratora) tam maja. telefon kolejny… odebrala przemila pani z akcentem I przelaczyla do... a no wlasnie do wlasciciela firmy ktury to oswiadczyl ze zatrudnia (usunięte przez administratora) ktorzy przelaczaja do zlego dzilu. w odpowieni wlasciciel uslyszal ze nie obchodzi mnie to I ze potrzebuje informacji o zjezdzie. kolejna przemila pani odebrala I udzielila informacji (zobaczymy tylko za kilka dni czy prawdziwej).

Sławcio
@alicja

Wież mi ja też się z nimi miałem ! Wracałem na własny koszt i do tej pory za 4 tygodnie pracy wypłaty nie dostałem już 3 miesiące czekam na pieniądze od (usunięte przez administratora) pani Kopacz co na ludzkiej krzywdzie kasę robi!

M.A
@Sławcio

Do sądu jak jest umowa muszą mieć pokwitowania wypłaty .Na co ty czekasz kobieto pop.urząd skarbowy że firma nie płaci niech im dipy przeczepią.Złodzieje

polecam cjkonik

z reka na sercu moge polecic fimre centrum jezykowe konik atrakcyjne zarobi i dbaja o pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK