Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

weronika

polecam

Ula

Bardzo fajne podejście do pracownika. Duza pomoc przy wypełnianiu dokumentów, i co najważniejsze wypłata na czas.

Stanisława

Bardzo sympatyczna obsługa na dziale rekrutacji i owocna współpraca polecam Stanisława.

Jan

bardzo dobre podejście do pracownika. z szacunkiem. dostałem umowe przed rozpoczęciem pracy, wypłata w terminie. ubezpieczenie. jestem zadowolony i polecam każdemu kto nie jest pewny

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

Tatiana

Nie polecam nikomu tej firmy mało płacą wychodzi nie całe 30euro za dzień naliczają dziwne i nie wiadome pieniądze za księgowość jakieś nie porozumienie lepiej zbierać złom niż w tej firmie pracować lepiej się na tym wychodzi

Pracownica

Witam serdecznie, jak jest z tą premia 300Euro? Wypłacają?

Wiesia

Dla mnie na plus. Jeszcze nie jeden raz z nimi pojadę.

Wiktoria

Bardzo miło wspominam pracę dla tej firmy ,polecam ;)

Iwona

Polecam BAAARDZO. Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Byłam z Nimi i jedyne co mogę napisać że współpraca świetna. Firma rzetelna.

nikola

polecam

Katarzyna

Miałam bardzo dobre zlecenie. umowa, ubezpieczenie i bonus. Nie rozumiem niektórych komentarzy. mam nadzieje że jeszce nie jeden raz uda mi sie z NIMi wyjechać.

Justyna

Super współpraca mi się trafiła z tą firmą ,z powodów rodzinnych niestety musiałam zjechać ,mam nadzieję ,że kiedyś nasze drogi jeszcze sie skrzyżują ,pozdrawiam zespół cj konik.

Jola

Bardzo fajne koordynatorki. Miałam problem i nie zostałam sama. polecam współpracę .

Mirka

Polecam. Firma na 5 +

Patrycja

Nigdy nie miałam z tą firmą ,problemów ani nieprzyjemnych sytuacji ,z reką na sercu jestem w stanie polecic wam

świetna organizacja, i pomoc.

renata

super zespol i wynagrodzenie adekawtne do pracy ,polecam serdecznie

Maria

Są terminowi. Dzisiaj sie to ceni. Umowa i wypłata na czas. +++

Iwona

Już przy pierwszej rozmowie dobrali pod moje doswiadczenie i znajomosc jezyka ,oferte i jest super

Sylwia

Jestem zadowolona ze współpracy. Dla mnie najwazniejsze że jest ubezpieczenie i pieniądze na czas. pozdrawiam pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK