Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

Hania

Polecam. Tak jak było opisane zlecenie przed wyjazdem ,tak było wszystko na miejscu, rzetelna firma ,godna polecenia ,pozdrawiam.

Joanna

dwa lata z nimi jeździłam i nie mam zarzutów dlatego polecam

ryszard

polecam sympatyczne panie na rekrutacji licze na dluga i przyjemna wspolprace

Jarosław

Polecam. nie ttrafilem na lepszy zespol jeszcze

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

Urszula

Nie polecam.Oferts przedstawiona przez Firmę jest nizgodns ze stanem faktycznym na miejscu.Ttzy oferty i(usunięte przez administratora) Potrącenia z wypłaty , na email nikt nie odpowiada ,tylko szefowa. Tragedia ,nie polecam.

renata

super mila obsluga ,wszystkie formalnosci sprawnie wypelnione, cv zlozone ,niedlugo wyjazd :))

tomek

polecam :)

Teresa

Polecam prace u nich., super ludzie super obsluga i super..pieniazki

Izabela

Wszystko przejrzyste i proste :) przyjemna współpraca :)

krysia

polecam

Nie polecam . Kto im pisze te dobre opinnie?

Natalia
@Anna

Ja, pozdrawiam i polecam :) byłam na pierwszym wyjeździe, mój język na poziomie komunikatywnym ,ciągle się uczę , zarobki zadowalające, polecam jeszcze raz

incognita

Pozytywne opinie sd sami wystawiaja a za reszte placa za pozytyw placa 50 euro i to tak placa nie jak za prace . Poczytajcie ludzie sami pisza ze dostali kase za pozytyw to cala prawda o tej firmie. Ludzi pracujacych u nich traktuja jak smieci w chwili jak podejmiesz prace na miejscu zostajesz sama. Pisza zarobki 1500 euro ale po potraceniach jakis dziwnych( co miesiac pobieraja za przejazd czyli jestes tam bez meldunku nielegalnie, pobieraja cie za brak znajomosci jezyka mimo ze to ty musisz sie dogadac na miejscu oni ci w tym nie pomagaja koordynator to smiech nigdy nie odbiera telefonu nawet w naglych wypadkach znajacych dobrze jezyk nie biora bo wiedza ze w niemczech minimalna placa jest wiekrza, dziwne kary wpisane w kontrakcie, za wszystko co sie nie stanie odpowiadasz finansowo i karnie), jak ci zostanie 900 to gora i z tego jak cie trafia za nielegalny pobyt to zaplacisz sztraff ponad 1000 euro . Po za tym sa szkola jezykowa nie maja uprawnien do posrednictwa w pracy. Dla tego oplaca im sie placic za pozytywy azeby pokrywaly prawdziwe opinnie ludzi kturzy dla nich pracowali.

Urszula

jestem mega zadowolona. z czystym sercem polecam. super babeczki pracują w biurze, na ich pomoc i życzliwość można zawsze liczyc.

Beata1992

Dzień Dobry nie wiem dlaczego takie opinie !?? Wypłaty są regularne praca jest naprawdę dobra.. Pozdrawiam :) :)

incognita
@Beata1992

Ile dostalas za polecenie od nich

TOMEK

jestem zadowolony, na pewno jeszcze z Nimi pojadę . polecam

honorata

zasługują na każdą pozytywna opinie

Czesia

Jestem zadowolona z wyjazdu. Byłam pierwszy raz.Na pewno pojade z Nimi kolejny raz.

Ula77

Własnie wróciłam po pierwszym razie. Nie mam zastrzeżeń,wszytsko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Dostaławałam wypłate na czas. polecam współpracę z tą firma.

Zdzisława

Była, wrociłam, jestem na plus polecam :))) rzetelność, fachowość i profesjonalizm.

PATRYCJA

MEGA SYMPATYCZNY ZESPÓŁ NIE MAM POJECIA SKAD BIORA SIE JAKIES NEGATYWNE KOMENTARZE :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK