Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

Izabela

co do tych wypłat, o których jest wzmianka na końcu to tak czy siak będą musieli się z tego wywiązać? wyjścia firma żadnego nie ma? jest już część osób, którym cokolwiek się tutaj udało i mają zwrotkę? ile to byłoby w sumie osób?

Izabela

gdyby faktycznie robili coś niezgodnego z prawem to już dawno by nie wyszło? ile razy tak w ogóle podczas kariery w firmie działo się coś niezgodnego z prawem i jak na to reagowali?

Agata

Widziałam, że jest oferta nazywająca się Zlecenie dla opiekunki z podstawami niemieckiego. W jaki sposób sprawdzają znajomość tego języka? Czy koniecznie trzeba mieć jakieś oficjalne papiery na to, że się mówi po niemiecku? Powiedzcie, jak to wygląda.

Ruslana

Polecam! Firma wypłacalna, wszystko zgodnie z umową. Ja jestem zadowolona z pracy i wynagrodzenia.

@Ruslana

Umowa o pracę mam nadzieję ?

Bibi
@Monika

Umowa zlecenie

@Bibi

Co?? To nie dają tutaj w ogóle umowy o pracę??

Bibi
@Bibi

Tak umowa zlecenie

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

Agnieszka

A kiedy w ogóle wypłacają kasę???

Katarzyna

To słabo, ale tak w ogóle to podajesz kwoty brutto czy netto?

Bernadeta

Jestem zadowolona ze współpracy. Organizacja pracy na najwyższym poziomie. Zjazdy i przyjazdy są na czas. W każdej chwili można liczyć na pomoc, szybko reagują na moje potrzeby, załatwiają wymagane sprawy. S Szczerze polecam, Bernadeta

Monika K.

Firma rzetelna, przyjazna dla pracownika. Kontakt profesjonalny i rzeczowy. Polecam

Teresa Maksylewicz

Pracuję w tej firmie od lutego i jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam dla szukających dobrej pracy i dobrej firmy

Pracuje z Centrum Językowe KONIK od dwóch lat jestem bardzo zadowolona z współpracy koordynatorzy bardzo profesjonalni wypłaty są wypłacane na czas polecam

Grażyna

Jestem bardzo zadowolona z firmy Językowe Konik nie mam żadnych problemów i zawsze mogę liczyć na firmę Konik

Pracuje z Centrum Językowe KONIK od dwóch lat jestem ze współpracy bardzo zadowolona profesjonalne podejście do opiekuna wyplaty na czas miła obsługa polecam

dominika maj

drugi wyjazd. koordynatorzy pomocni. pieniadze na czas. polecam.

Polecam ,super Firma

Pracuję w Firmie Konik bardzo ją chwilę i nie ma takiej firmy jak Konik ,polecam wszystkim Firmę Konik

Elżbieta

Elżbieta pracuje 4 lata dla firmy jestem zadowolona polecam pieniądze na czas pozdrawiam

Anna Strawa

Bardzo dziekuje organizacji Konik za dobre chęci pomocy oraz wspaniałą współpracę, właśnie wróciłam ze zlecenia które otrzymalam. Wszystko w najlepszym porządku, porzadna firma, dziękuję również wszystkim koordynatorom, polecam i pozdrawiam

anonimka

trafiłam super dziadka usmiechniety towarzyski ladna okolica duzo lasow i jezior dookoła wlasny pokoj wlasna lazienka mam swoj wolny czas w ciagu dnia na spacerek:) i najwazniejsze rodzinka sie nie wpie*#% :)))))))))))))))

JADWIGA KUBACZYK

OD 3LAT NIEZMIENNIE Z CJ KONIK:)))))))POLECAM

krystyna

wyjechalam po kursie od nich. na tydz przyjazd na mieszkani, bardzo mila niespodzianka bo od firmy zakupy powitalne codziennie kursy j.niem i po kursach w pitaek wyjazd. wyplata naliczana byla juz od pierwszego dnia przyjazdu do mieszkania warunki w mieszkaniu na plus

Dominika
@krystyna

Kochana, a jak stawki? Bo tu raz piszą, że 900, a raz że więcej :)

edyta

Uwaga firma szuka naiwnych kobiet ktore maja male doswiadczenie i nie znaja jezyka. Ich oferty to miny. Na miejscu wszystko okazuje sie zupelnei inne. Obiecali mi mila pare do opieki w pelni sprawna a okazalo sie ze oboje sa leżacy a kobieta ma ciezki nowotwor. Gdy powiedzialam ze chce wracac zagrozili mi karami i sądem a potem przestali odbierac telefony. Rozpłakłam się i musiałam tam przepracować miesiąc i wtedy pozwolili mi zjechać dopiero. Kolejna opiekunka ktora przyjechała była tak zamo oszukana! Jawne wprowadzanie ludzi w błąd. Z takim podejsciem do pracowników sie nie spotkałam nigdy.

Małgorzata
@edyta

Edziu kochana ,jeżdżę z nimi już trochę czasu i pytałam o oferty nie raz i firma CJ KONIK ,NIE MA w swojej ofercie wyjazdów dla par, chyba Ci się firmy pomyliły ,pozdrawiam;)

@edyta

Dokładnie ja też pojechałam do pracy , wszystko inne ,miała być jedną osoba niepełnosprawna a tu dwie za 900euro ,uciekłam sama na własny koszt ,a teraz problem by odebrać zwrot za drogę mimo że to oni wysłali mnie do pracy nie zgodnej z umową ,nie polecam

Gihi
@edyta

Takich cyrków to.nie ma nosa poczty iwypowiedzenis umówi.mozna zawiadomić że się zjeżdża w trzy dni i wyjevhacanagrozbyo.karach zawiadamiać solviti czy pip więc nie bzdec jak jesteś glupia

Slawcio
@Gihi

Ty się pisać naucz najpierw a póżniej komentój czyjeś wpisy !

Gigi
@Slawcio

Bo ja nie lubię jak ktoś bzdeci. Stawka podansjedt przed wyjazdem i zalezy od jezxka. 900 co nicnie mowi opiekunka. Zawsze będą cięższe. Umowę zerwać można zawsze i pracę zakończyć. Myjnie niewolnicy. Większość jeździ na sześć tygodni, karany by przetrwał jak się nie podoba to na kazdej wiosce jest poczta. No chyba,że ktoś wypowiedzenia nie umie wysłać. Są urzędy kontroli,ta umowa jest polska. Nigdy nie wiesz gdzie trafisz. Nikt notmslbejodobie groził nie będzie bo zapłaci firma odszkodowanie więc wątpię. Kary to są dla alkoholików. Nikt nic nie musi jeśli nie chce. Cztery lata jeżdżę i każda firma taka sama a rodziny różne. Ale głupot wypisywanych czytać mi się nie chce. Jak ktoś wrzeszczy to zawsze przegra w sądzie cywilnym. Opirkun moze ale nie musi. Rodzina jak nie pasujesz i tak cię wyrzuci,to po co się przejmować. Rozumu trochę.

Halszka

Ja też byłam jeden miesiąc z tą firmą za 900 euro a za dwa miesiące pojechałam z inną firmą do tej samej rodziny za 1440 euro i byłam tam trzy lata. Zostawiam bez komentarza takie były fakty. Wynagrodzenie było wypłacone 15 dni po wykonanej pracy zgodnie z umową.

Elektra
@edyta

Ja tez tak mialam niestety . Przyjechalam a tu zupelnie co innego jak w opisie koordynatorow . Klamia a na dodatek chceieli mnie zmusiac do pracy w tych warunkach . Odmowilam wiec umyli rece i zjechalam na wlasny koszt bo powiedzieli ze mam w takim razie radzic sobie sama. Poradzilam sobie sama pracy nie podjelam.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK