Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

v1nc

Moja opinia to punkt widzenia klienta. Windykacja nieskuteczna, a nawet gorzej (usunięte przez administratora)Zdecydowanie odradzam korzystania z ich usług.

Pogląd

W dziale szkoleń atmosfera ok, o innych cieżko cos powiedziec gdyż raczej nie mam okazji wspolpracować. Imprezy firmowe mogły by być częściej ☺

Może być

Jakiś czas temu zakończyłem pracę w WEC (zdecydowałem o zmianie charakteru pracy i branży). Nie mogę powiedzieć żeby coś złego mnie tu spotkało. Są osoby za którymi nie przepadałem ale generalnie w porządku, z przełożonym też nie miałem żadnego kłopotu. Dosyć duża presja na realizacje planu ale jeśli liczby się zgadzają to naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

Ala

Dobra, konkretnie. Jakie są zarobki na starcie i jakie premie ?

@Ala

Witam serdecznie. Zarobki są tematem indywidualnym, uzależnionym od umiejętności, doświadczenia oraz stanowiska pracy na które Państwo rekrutują. Jeżeli Pani profil zawodowy, odpowiada naszym ogłoszeniom - zapraszamy do aplikowania.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
Agnieszka

firma dno,

@Agnieszka

Czyżby była Pani dłużnikiem? Zapraszamy do kontaktu, zawsze chcemy osiągnąć porozumienie :-)

katia

a ta niska podstawa to ?

@katia

Pytasz, bo jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia w Kancelarii Inkaso WEC? Napisz proszę, czy masz już doświadczenie w pracy w podobnej branży. Jakie warunki (i ta podstawa, o której piszesz) skłoniłyby Cię do aplikowania do pracy w Kancelarii Inkaso WEC?

Obiektyw

Marne zarobki, słaba atmosfera, niezdecydowanie przełożonych, wszechobecna bylejakość. Byle taniej, byle szybko. Dołożyć pracy, nie dając w zamian nic. W głowie się nie mieści.

@Obiektyw

@Obiektyw, wymieniasz same niezbyt pozytywne aspekty pracy w Kancelaria Inkaso WEC. A może jednak jesteś w stanie wymienić też jakieś plusy pracy w tym miejscu? Często skupiamy się na negatywach, zapominając o bardziej pozytywnych kwestiach.

Sławomir
@Obiektyw

A jakie są zarobki na poszczególnych stanowiskach masz jakieś konkretne dane.

@Sławomir

@Sławomir, wnoszę, że pytasz, bo chciałbyś podjąć pracę w Kancelarii Inkaso WEC. Jakie stanowisko najbardziej by Cię interesowało? Jestem ciekawa, czy masz już doświadczenie w pracy w takiej branży. Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować!

Sławomir
@Agata

pracuje już długo, zainteresowało mnie czy jakiś fakt się pojawi bo dziwne te opinie ale widzę faktów brak

@Sławomir

@Sławomir, faktycznie, niewiele konkretów w kwestii wynagrodzenia póki co pojawia się na forum. Jakie warunki byłyby dla Ciebie zadowalające i zachęciłyby Cię do aplikowania do pracy w Kancelarii Inkaso WEC?

Agata

@Beata Kossmala, rozumiem, że możesz mieć niezbyt przyjemne wspomnienia związane z Kancelarią Inkaso WEC, ale zwróć proszę uwagę na to, że znajdujemy się na forum publicznym, a takie wyrażenia, jakich używasz w swoich wypowiedziach, mogą zostać odebrane jako pomówienie. Czy próbowałaś jakoś próbować porozumieć się z pracodawcą?

Agata

@opiniotwórczy, Twoja opinia jest dość lakoniczna. Nie podajesz żadnych argumentów na jej poparcie, nie wiem więc, w jakim stopniu w wiarygodny sposób zostanie odebrana przez użytkowników forum. Rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika Kancelarii Inkaso WEC, tak? @Jestem na nie, Twój komentarz również nie mówi za wiele. Na negatywne opinie również jest miejsce na forum, ale prosiłabym o pisanie ich w rzeczowym i kulturalnym tonie.

opiniotwórczy

Masakra, klienci uciekać, pracownicy uciekać . Nie polecam !!!!

Agata

@Igor, a wysyłałeś już swoje CV do pracy w Kancelaria Inkaso WEC? Myślę, że zawsze warto spróbować! Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę, to bardzo proszę o późniejsze podzielenie się z nami swoją opinią na temat jej przebiegu. @Byłem Tam, czy mógłbyś jeszcze dodać, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca i czy jej forma podlega negocjacji? Myślę, że to ważna informacja dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Kancelaria Inkaso WEC.

Igor

Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników? Interesuje mnie taki rodzaj pracy i chciałbym się tu dostać.

Zatrudniony
@Igor

Cały czas kogoś rekrutują, jeśli Twoje CV będzie kierownictwu odpowiadało to Cie zaproszą na rozmowę.

@Igor

nie radzę

Agata

@Rekrutowana, dziękuję za Twoją wyczerpującą wypowiedź. A może chciałabyś jeszcze wyrazić swoją opinię na temat atmosfery panującej w Kancelaria Inkaso WEC? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy atmosfera w firmie sprzyja pracy w niej?

Agata

Kancelaria Inkaso WEC prowadzi aktualnie rekrutację na kilka stanowisk. Dla zainteresowanych dodaję link: https://www.kancelariawec.eu/oferty-pracy/ Czy ktoś chciałby podzielić się swoim doświadczeniem związanym z rekrutacją w tej firmie? Jak wygląda cały proces? Jak przebiega rozmowa o pracę?

Rekrutowana
@Agata

Z tego co wiem to rekrutacje prowadzi kierownik danego działu więc pewnie u każdego kierownika wygląda to inaczej. Ja dostałam parę standardowych pytań: dlaczego chciałabym u nich pracować, jak radzę sobie ze stresem i presją czasu, czy jestem gotowa samodzielnie pozyskiwać klientów. Dają podstawę (na umowie o pracę) + premie, auto służbowe, telefon, lapka - standard, benefity typu ubezpieczenie, prywatna przychodnia lekarska, karta sportowa. Ale nie na każde stanowisko to wszystko proponują z tego co wiem, trzeba dopytać na rozmowie.

Agata

@Pracownik, dziękuję za Twoją wypowiedź. A czy jako pracownik masz jakieś informacje o obecnych rekrutacjach w Kancelaria Inkaso WEC? Jak wygląda proces kwalifikacyjny? Jaka panuje atmosfera w trakcie rozmowy o pracę? Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób zastanawiających się nad złożeniem swojego CV.

Agata

@Do Pedro, komentarze są usuwane, gdy naruszają regulamin serwisu Gowork.pl. Akceptujesz go w czasie dodawania wpisu. Zachęcam do zapoznania się regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś napisze jak obecnie wygląda sytuacja w Kancelaria Inkaso WEC? Czy ktoś ma pozytywne zdanie o tej firmie jako pracodawcy? Czy coś uległo zmianie?

@Agata

Do Agata: Ja pracuję 7 miesięcy i jest wszystko w porządku. Nie wiem jak jest w innych działach ale w moim jest atmosfera spoko. Jeśli chodzi o pieniądze to mam tak jak ustaliłam na rozmowie

Pedro

Czy macie jakiś powód, że od dość dawna nikt nie pisze?

Patryk

Firma musi przestrzegać prawa. Na siłę nic nie zrobią!!

Barnaba

Jeśli nawet firma nie jest idealna to myślę, że niektóre osoby piszą bardzo złośliwe opinie!!!

Agata

@Stella czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie Kancelaria Inkaso WEC S.A? Jak długo tutaj pracujesz? Po jakim czasie pracy udało Ci się dostać podwyżkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.