Opinie o Przemysław Cybul Dach-Bud w Kock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przemysław Cybul Dach-Bud. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przemysław Cybul Dach-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Cybul Dach-Bud w Kock

Mój świat Nowy wpis

Polecam firmę profesjonalne wykonanie dachu.

Grzegorz Nowy wpis

Jestem zadowolony z wykonania dachu przez P. Cybula. Wykonawca, który zna się na rzeczy. Dach wykonany z dachówki cementowej, pełne deskowanie, papowanie. Obróbka okiem dachowych zrobiona profesjonalnie, po 7 latach mieszkania nich nie zacieka, nie ma wilgoci ani zacieków.

Ewelina Nowy wpis

Widzę, że zdania są różne. I tak, kobiety czasem pytają o pracę dla dekarzy z rodziny, więc się nie ma co dziwić. Ja jestem taką kobietą i jestem ciekawa, ile teraz w brygadzie zarabiacie :)

Elżbieta P Nowy wpis

Art.212.KK § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przemysław Cybul Dach-Bud? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Marcel

Z tego co widzę atmosfera w firmie nie jest dobra?

Alicja

Faktycznie nie ma tam dobrej organizacji ?

Elżbieta P
@Alicja

Dziwne,pani też robiła na dachach w tej firmie? Śmierdzi mi to jakąś zmową i zniesławieniem. Widzę że osoba o kturej mowa nie zagląda tu,więc muszę ją poinformować o oszczerstwach jakie są pod jej adresem wypisywane,mam nadzieję że zostaną zweryfikowane te wpisy we właściwy sposob i os.kryjące się za tym zostaną odpowiednio ukarane.

Layzy

Strata czasu,zero zorganizowania koło pruje się do pracowników jak by miał do tego prawo.kasy w tej firmie nie da się zarobić BHP on nie zna tego słowa.zszedlem z dachu na drogi dzień pracy po uświadomieniu mi stawki na h (15zl) Żenada.eternit zdejmowany jak za czasu średniowiecza.NIE POLECAM!!!!

Gruby
@Layzy

W średniowieczu nie było eternitu ,taki z cebie znawca jak i fachowiec onduliny od eternitu nie umieć odrużnić.BHP uśmiać się można było jak nie umiałeś (usunięte przez administratora) szelek założyć szeryf musiał ci pokazywać ,gdzie ty robiłeś ,chyba faktycznie w średniowieczu bo jak homo sapiec czworaczkowałeś z tym papierowym eternitem. Zastanów się dwa razy co ty piszesz na ludzi pracy,ciekaw jestem jak ciebie zacznie ktoś osrywać na FB tak dla zabawy.

Pablo

Dziad. Podczas rozmowy telefonicznej obiecuje gruszki na wierzbie, dopiero na budowie się okazuje, że robi się w obozie pracy za miskę ryżu. Palant drze ryja od rana do wieczora, w 11-godzinnym dniu pracy tylko jedna przerwa, nawet nie zdąży się zjeść jak człowiek. Zero jakichkolwiek zasad BHP, eternit z azbestu zdejmowany bez kombinezonów, utylizacja w ogrodzie inwestora, w prymitywnym dole. Rusztowania ze średniowiecza, z 6-metrową ugiętą jak trampolina deską, na którą strach nogę postawić. Praca oczywiście bez umowy. Za przepracowany niewolniczo tydzień pracy nie wypłacił nawet złotówki, twierdząc przez telefon że nie wie z kim rozmawia. Nic więc dziwnego, że co kilka dni ma nowych pracowników, a ogłoszenia o pracę wiszą bez przerwy. Dziwię się, że jeszcze żaden urząd nie zamknął mu tej pseudo - firmy.

Ryszard

Firma jak najbardziej ok, jeśli ktoś pracuje tak jak należy to nie ma powodu do narzekania, polecam.

RUDY

Witam ja tam krudko robiłem w Dach-Budzie,zrezygnowałem bo znalazłem taką samą pracę prawie na miejscu,tam miałem 30 km w jedną str.Wiadomo nigdzie niema miodu ,letko też nie jest jak to na dachach. Moim zdaniem zabardzo staranie chłopaki robią ,a jak coś spierdzielisz to zaraz opierdziel i do poprawki .Co do kasy to na ile byłem umówiony to tyle dostałem. A i były takie typy na dzień lub dwa wzieli zaliczkę i pżepadli.

łysy

Ja pracowałem prawie 2 lata i nie mogę powiedziec złego słowa ,oczywiście nigdzie nie jest idealnie i zdarzają się wzajemne niedopełnienia zobowiązań. Jedno mnie tylko dziwi,że jest kupa nierobów którzy przychodzą do roboty na dzień,dwa a nawet na kilka godzin,w większości nie mają zielonego pojęcia o niczym ,z wysokim mniemaniem o sobie i zarobkach a tacy jak ja muszą im wszystko tlumaczyc, gorzej jak małemu dziecku,a na drugi dzień go niema bo udało mu się wziąśc zaliczkę a potem piszą nieuzasadnione oszczerstwa gdzie on nie robił a jak mu żle było,a że 10 firmę w tym mies odwiedził i jest fałszywy to zapomniał dodac,z takimi to powinno się pod ścianę i kulka w łp,(normalny człowiek to niema czasu na takie rzeczy)

Suchy

Złodziej i oszust nie odbiera jak napisałem o pieniądze, nie polecam

dfhh

slabo bardzo slabo

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Cybul Dach-Bud - Kock

Przemysław Cybul Dach-Bud
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gen. Kleeberga 50
    21-150 Kock