Opinie o Obst Plantagen Schemmel w Bad Salzuflen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Obst Plantagen Schemmel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Obst Plantagen Schemmel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obst Plantagen Schemmel w Bad Salzuflen

lili3434

Pieniądze mają przelewać do 10 października...trzeba jeszcze troszkę cierpliwości, taka sytuacja była kilka sezonów wstecz-WYPŁACIŁ CO DO CENTA

wojtek2327

A wysłali komuś te pieniądzę?

przejebane

nie zostaje nic innego jak przyjezdzac w przyszłym roku zeby swoje odebrać,chyba ze wam jeszcze doślą

oczekujący

żadne brednie ,ja tez czekam już ponad miesiąc na przelew od nich i nic...żadnych pieniędzy, a obiecywali że do 4 tyg wyslą!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Obst Plantagen Schemmel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
rapanuj

e tam jakies brednie opowiadasz ,ja zjezdzałem to wszyscy dostawali tyle ile zarobili

Wykorzystany

Zdala o tej firmy pracowłem długi czas i nie dostałem pieniedzy jedenyie 250 E na zjazd...Nie tylko tylko ja ale mnóstwo innych ludzi. Myśle że dadzą tą opinię tutaj. Szef tłumaczył się bankrutctewm i tym ze pieniadze na pewno beda. Gwarantował ze to kwestia maks 3 tygodni. upłyneło juz 6 tyg. nie odbieraja telefonów nie odpisuja na e-maile. Zostało kilka osób ktróe czekaja na pieniadze i nie mogą ich odzyskac... jeśli mam mówić o warunkach to koszmarem są "kible" o ile można nawet tej nazy użyć... brak ciepłej wody lub brak jej w ogóle..

ronson

nie wiem jak inni ale ja wracam w przyszlym roku,na dluzej...chrzanów malopolska

dadadadada

Praca w tym miejscu to jakieś nieporozumienie. Wracając po 14 godzinach pracy na kolanach zastaję lodowatą wodę, mało tego, codzienna kąpiel w świeżo opryskanych polach doprowadza do szaleństwa. Ludzie kichają, zdarzały się przypadki, że wymiotowali i mdleli. Praca w upale, smrodzie za żałosne pieniądze! Wstyd dla pracodawcy żeby tak traktować ludzi! Moja noga nigdy więcej tam nie postanie!

dadadadada

Lilia

Nie polecam. Jest XXI wiek, to kpina, że jeszcze ktoś oferuje takie warunki pracy i standard mieszkania. Nie ma sensu się tak męczyć, a to tylko złudne marzenia, że się coś zarobi. Przeliczając wszystkie wydatki, to niewiele zostanie, ba jak ktoś już wcześniej wspominał, praca u schemmela = końskie zdrowie, anielska cierpliwość, ogromna odporoność psychiczna i fizyczna. No chyba, że ktoś jest już bardzo desperowany.... Pozdrawiam

robert

spodobało mi sie pare dziewczyn,i pomimo bulu chetnie bym tam wrocił,ale nie wiem czy one tez tam przyjadą,byłem tak roztargniny cała sytuacją ze zapomniałem wziasc nr telefonów-moze te dziewczyny wiedzą to prosze o numery telefonu

kiedyś

witam ja tez tam byłem,pracowałbym dalej gdyby nie kolano,ale jest dokładnie tak jak pisze kolorowa,totalna harówa,trzeba mieć końskie zdrowie i stalowe nerwy

kolorowa

Witam wróciłam niedawno z tej pracy z niemiec i szczerze nie polecam nikomu tam pracować jest totalna harówa za marne pieniądze zero dobrych warunków i odpoczynku dla siebie praca,spanie i jedzenie wszystko na akord pracuje sie cały czas od 4 do 21 jezeli kogos interesuje więcej to moge napisa (usunięte przez administratora) jednym słowem ;)

nike

Witam .Na początku lipca mamy jechać do Obst Schemmel Plantagen z województwa zachodniopomorskiego, jeżeli znacie przewoznikow z tych okolic dajcie znać e-mail : mobile-one@o2.pl . Z góry dzieki za pomoc.

benek

nie wiem dlaczego administrator usuwa numery tel do przewoznikow przeciez kazdy chce tam czyms dojechac ja jade jutro z przewoznikiem kolo rzeszowa [usunięte przez moderatora] to numer do niego

Witam. Prowadzę przewozy do Niemiec 9-cio osobowym busem marki Opel Vivaro z klimatyzacją i dużą przestrzenią ładunkową. (usunięte przez administratora) Zapraszam.

kiełbasa

a ty moze juz tam siedzisz,a duzo juz natrzepałes-bo moze inni by tez chcieli przyjechac i zarobic.....

ferdzia

co wy piepszycie dobra robota jest tylo trzeba chcieć zarobić wiadomo nie ma pieniędzy za nic !!!!!!!

ROBERT
@ferdzia

a ty juz tam jesteś moze bo ja w piątek sie wybieram?

witam prowadze przewozy do niemiec belgii holandii busem opel vivaro rowniez do obstplantagen schemmel podkarpackie malopolskie slaskie i wszystkie po drodze tel694532264 zapraszam

Zostaw merytoryczną opinię o Obst Plantagen Schemmel - Bad Salzuflen

• Jak się pracuje w Obst Plantagen Schemmel?

Zobacz opinie na temat firmy Obst Plantagen Schemmel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Obst Plantagen Schemmel