Opinie o Obst Plantagen Schemmel w Bad Salzuflen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Obst Plantagen Schemmel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Obst Plantagen Schemmel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obst Plantagen Schemmel w Bad Salzuflen

?

Witam chce wyjechać do pracy w tej firmie po raz pierwszy nic nie wiem o warunkach pracy płacy i mieszkaniowych,odpiszcie czy warto

?

Witam mam zamiar wyjechać do pracy w tej firmie ale nic o niej nie wiem np.jakie są warunki pracy mieszkaniowe oraz pracy.Prosze odpiszcie czy warto myśleć?

?

anonim - 2013-08-23 23:11:37 aska, a macie telewizję i Internet w tych kwaterach? Niezbędne rzeczy jak pralka, lodówka, kuchenka, mikrofala?..DRAMAT wszyscy którzy piszecie sami jesteście CHOLOTA. ..ale pretensje miejcie do siebie ,ze rodzice tak was wychowali. Nie znacie takich zachowań jak KULTURA, SZACUNEK,HONOR ...i przede wszystkim INTELIGENCJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na temat tej firmy sie nie wypowiadam bo tam nie bylem a jedynie sie starałem.POMYŚCIE barany : Ich ogłoszenie można czytać miedzy wierszami.....ale wy barany tego nie rozumiecie. Plantator czyli ta firma szuka pracowników za wynagrodzenie które nie przyjmie zaden NIEMIEC a ponieważ Plantator uważa ,ze w Polsce nadal chodzą niedźwiedzie po ulicach dlatego daje takie warunki pracy a nie inne. Po co ich obrażasz jeden z drugim jak czegoś nie rozumiesz. w POLSCE PRACUJESZ ZA 1200 ZŁ albo 1500 ZŁ , albo właśnie jesteś bez pracy, nie znasz niemieckiego i żyjesz stereotypami ,ze na zachodzie dorobisz się majątku....:) w POLSCE (usunięte przez administratora) ZARABIASZ BO TAK CIE TRAKTUJĄ POLITYCY OD WIELU LAT ..ale śpisz w białej pościeli, masz TV , korzystasz z NETU . A tam pisze wyraźnie ( 4 os w pakamerze) czyli rolniczy (usunięte przez administratora) Bez umowy (bo mówią ci akord) beż świadczeń. Słyszałeś aby co roku szukali ludzi do pracy w BMW lub Mercedesie??? Szukają tam gdzie nikt nie chce iść do pracy!! Jak pracujesz cały czas na Roli w Polsce to dasz sobie rade.Widzieliście gdzieś na stronie plantatora zdjęcia pokojów? sal? stołówkę? spędzanie wolnego czasu przez osoby pracujące? MIMO WSZYSTKO UWAŻAM ZE OSOBY SZUKAJĄCE TAKIEJ PRACY DO POROSTU POLSCY NIEUDACZNICY ŻYCIOWI !!!...BO CZASY PGR -ów się skończyły.

on

ja tez bylam w tym roku I nie bylo az tak zle jak tu pizza, po pierwsze nigdy w autobusie nie bylo 140 osob bo byly 2 autobusy .po drugie nikt ci w tej lazience nie posadzil tego co tam roslo jak dbali ci co kozystali tak mieli jakos jak pan witek wolal zeby posprzatali po sobie nie widzialam tlumow, po trzecie truskawke zawsze tam zrywa sie w takich a nie innych godzinach I to zadna nowosc a po czwarte jak bys tam byl 10 lat temu to bys mogl mowic ze sie nie szanuje ludzi bo taki obibok co balowal a potem spal pod plotem I wiecznie marudzi ze nie zarobil nie mial tam co szukac , kiedys ludzie mieszkali w namiotach I przezyli niestety jak ktos przyjechal do pracy to zarobi a jak ktos przyjechal pobalowac bo rodzice I tak mu na wszystko dadza to robil co robil niestety ale niebede wymienial moich znajomych z imienia I nazwiska bo moze sie okazac ze wymienie autora

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Obst Plantagen Schemmel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
zielono mi

ten kto uwaza ze praca u schemmela jest ok to totalny idiota!!! ktory wychowal sie w pgrach i od bobasa zapieprzal w burakach mieszkal w smrodzie i myl sie w swinskim korycie;) po pierwsze brak szacunku do ludzi no jak to mozliwe by 140 osob wsiadlo do jednego autobusu?? po drugie czy u ciebie w domu buraku ktory tak wielbisz ta firme rosna grzyby w lazience a podlogi to kaluze blotne ktore trzeba omijac z daleka bo nie wiadomo czym grozi wdepniecie w nie??/ po trzecie nawet dziecko wie ze miedzy 11 a 15 jest najwieksze slonce i nalezalo by zejsc z pracy tak jak jest gdzie indziej?? po 4 czy ty buraku tez musisz robic strajk by mama zawiozla cie do sklepu bo nawet w tym smiesznym sklepiku te (usunięte przez administratora) schemmelowskie chca zarobic a raczej zedrzec z ciebie ciezko zarobione euro nakazxujac ci co masz kupic?? brak pradu smrod a co najgorsze polaczki robiacy na godzine uwazaja sie tam za bogow haha buraki.... i tak do tego dochodza oszustwa kradzieze i walka o kazda truskawke.... poprostu na tej PLANTACJI TRUSKAWKA WAZNIEJSZA NIZ ZYCIE.... i niech nikt nie wierzy w to ze jest tam ok bo nawet przewoznicy zycza ci powodzenia gdy wysiadasz z busa i to daje juz do myslenia

rafi 123

Tak pracowałem u Szemela w tym roku ,mieszkaliśmy w 3 osoby w kampie ,było też kilka znajomych nam osób (ok 10) -każdy pracował i każdy jest zadowolony z kasy....w tym roku było bardzo dużo ludzi którzy ciągle narzekali ,więcej przesiedzieli aniżeli przepracowali to niestety nie zarobili- np (usunięte przez administratora) -tam jest praca na akord!..... więcej nie będę wymieniał imion ani ksywek

rafi 123

gabi - 2013-08-14 13:41:26 moj maz tam byl w tym roku totalna masakra wydalismy wiecej na jego wyjazd niz zarobil odradzam praca bez umowy pracuje sie po 15-16 godz i to nie jest sciema nawet w niedziele nikt nie wytrzyma dobrze jest tam tym ktorzy jezdza tam od paru lat zabieraja co lepsze w tym roku bylo ok 800 osob brakowalo miejsc do spania i pracy prysznice wspolne na tyle osob i 3 pralki z czego jedna szybko sie popsula brud i smrod az dziw bierze ze to u Niemca szukajcie na okolicznych plantacjach tam maja duzo lepsze warunki i dobrze placaW tym roku było ok 500 osób ,praca 15-16 godzin, z miejscem do spania nie było problemu.Przy zbiorach owoców często pracuje się w niedziele bo w poniedziałki jest bardzo dużo zamówień....Twój mąż pewno należał do grona osób które nie przykładały się do pracy np leżąc w rajkach albo były ciągle "zmęczone" Byłem-widziałem i dziwi mnie że tacy ludzie jeżdżą do pracy

gabi

powiedziałbym,że raczej bym odradzał ,po pierwsze pracuje się tam bez umowy o pracę, co w moim przekonaniu uderza w porządek Niemiec, jako kraju cieszącego sie przynajmniej do niedawna raczej dobrą opinią.Po drugie miałbym wątpliwości co do osób tam pracujących, tz. mogą okraść pobić, pokaleczyć,są podstępni , fałszywi. I po trzecie w końcu, mnie nie chcieli wypłacić pieniędzy , co się łączy z pierwszym moim punktem- nie ma umowy nie ma pieniędzy

rapek

jadę na początku Lipca , Proszę o kontakt .Czy ktoś tam jeszcze jedzie?

ian5

jolicja - 2013-05-01 14:49:23 W tym roku wybieram się do pracy na plantację Schemmel.Może jakieś opinie osób ,które tam już były.Jak wyglądają warunki mieszkaniowe,podobno są to kontenery?Ile można zarobić...Nie wiem ,czy jest opłacalny taki wyjazd po przeczytaniu wielu negatywnych opinii.(usunięte przez administratora)czy ktoś jedzie po 20 czerwca do schemmela z okolic tarnowa mogę zabrać (usunięte przez administratora)

jolicja

gibek

Kto był w tamtym roku jak się zbierało (usunięte przez administratora)

nu nu

witam znalazlam str firmy czy moze mi ktos opisac jak tam wyglada praca warunki i jak trzeba sie zapisacz zeby tam sie dostac ja bylam na szparadze tylko gdzies indziej a co tam zbieraja (usunięte przez administratora)

Miecio20

Witam planuje wyjazd do schemmel na 2-4 czerwca jak by ktos chcial sie zabrac to pisac 7(usunięte przez administratora)0 Nisko woj.podkarpackie

gbhfh

Czesc ja tesz ja tesz jade na rok 2013 jak było w zeszłym roku moje (usunięte przez administratora)

daro

ja tez tam byłem w tym roku. 1100 eu przez miesiac można zarobic. oczywiscie jak ktos jest dobrym zbieraczem.

rys40

bylem w tym roku tam jest bardzo fajnie kto nie chce pracowac to bedzie narzekac obsluga czyli kierowcy i rajkowe sa bardzo mili dlatego znuw tam jade

łuki

Witam wszystkich tez wybieram się tam na sezon i sam nie wiem po przeczytaniu tych wszystkich opini. Jakby ktoś zechciał pogadać to niech pisze (usunięte przez administratora)

Helena

Dostałam propozycje jechać tam na sezon Jak wy to opisujecie ??

Zostaw merytoryczną opinię o Obst Plantagen Schemmel - Bad Salzuflen

• Jak się pracuje w Obst Plantagen Schemmel?

Zobacz opinie na temat firmy Obst Plantagen Schemmel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Obst Plantagen Schemmel