Opinie o Obst Plantagen Schemmel w Bad Salzuflen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Obst Plantagen Schemmel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Obst Plantagen Schemmel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obst Plantagen Schemmel w Bad Salzuflen

majolik

Oferuję przewóz osób wygodnym busem do Niemiec, również w okolice Bielefeld - ObstPlantagen Schemmel i Paderborn. Zabieram z łódzkiego i dolnośląskiego. Mój tel: 506217756

magda

Jak tam dojechaliście?

ewka623

Pracowałam tam 2 sezony, zbiera się w szalki 0,5 kg 10 szalek= 1 skrzynka. Zbiory zależy od dnia -raz 15 raz 30 skrzynek zależy od pola i kondycji oraz chęci .obowiązuje cena dnia,od 1,90E w górę, Wszystkie skrzynki trzeba znieść na przyczepę/nie ma wózków jak na innych plantacjach/ -takie noszenie daje nieźle w tyłek

ja0000

ile łubianek dziennie ludzie tak zrywali którzy tam byli??? prosze bardzo o odpowiedz kogos kto tam byl???

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Obst Plantagen Schemmel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Agnieszka2323

chciałam dodac ze za zakwaterowanie placi sie 1.5e

ROBERT
@Agnieszka2323

WITAJ AGA,NA KIEDY MASZ TAM BYĆ,I JEDZIESZ SAMA ?

Agnieszka2323

Witam z tego co wiem bo rozmawialam przez tel... to placa od skrzynki skrzynka ma 5 kilo i placa 2.00e chodz moze byc wiecej.

janek

ja tam byłem i bzdury piszecie bo tam mozna nieżle zarobic tylko trzeba chciec pracować tyle i mieszkanie to nie hotel ale da sie wytrzymać

ronson40

witam jade 29 maja z katowic,jedzie moze ktos w tym dniu wieczorem?(usunięte przez administratora)

maciek91

ile płacą za ubijankę? ja też jade 10 czerwca i nie wiem.

damian1234

ile średnio można zarobić na miesiąc teraz u schmmela? i czy w ogóle warto jechac?

joannad
@damian1234

Nie jedzcie tam.Zgadzam się, że płacą 2 euro za skrzynkę, ale skrzynkę nazbieracie przez godzinę, czyli zarobicie 8zł za godzinę.Robota podła, ciągle na klęczkach, musicie sami się wyżywić, zapłacić za nocleg.Dużo pieniędzy wydacie na leki po powrocie bo będzie bolało Was wszystko Lepiej pojechać na zbiory do Polaka , bo przynajmniej jesteście w Polsce i za bochenek chleba zapłacicie 2 zł a nie 2 euro a pieniądze za zbiory takie same.Miejsce do spania takie sobie, toalety typu taj-toj, prysznice w blaszanych barakach nie w miejscu spania.Tak zwani grupowi pilnują Was czy za mało nie nazbieraliście.Jednym słowem wyzysk i tania siła robocza z Polski.

kolorowa
@joannad

jestem tego samego zdania ,,w Polsce za zbiory zarobicie tyle samo chcecie cos wiedziec piszcie ;)

czarna92

Dojazd na własną rękę, stawka nie znana chyba aż do czasu roboty, a z praniem to chyba w łapkach wszystko, bo ponoć z pralka to masakra totalna

danio

jak z dojazdem jest? kazdy ma kombinowac na włąsna reke? i jak z praniem? i jakie stawki sa za truskawke i pozniejsze owoce?

Vi121

Witam. Ja w tym roku wraz z koleżanką jadę właśnie do pracy. Pani przez telefon poinformowała że sezon zaczyna sie 1 czerwca już. Teraz tylko czekamy na dokumenty. Moja mama kiedys była, ale chciałabym poznać teraźniejsza opinię o warunkach mieszkalny.

damian6574

Witam, wybiera się ktoś w sezonie 2014 do schemmela z województwa lubelskiego i okolic?

czarna92

Witam, ja w tym roku tam jadę z teściową i chłopakiem:) ja jade pierwszy raz,a oni drugi, jest ciężko ale taki urok pracy sezonowej:)

@czarna92

Witaj (usunięte przez administratora) może się spotkamy na plantacji jestem z pod Kętrzyna daj znać kiedy wyjeżdzacie

@aga

Mamy termin na 10 czerwca, ale podejrzewam, że ze względu na ciepłą wiosnę - wszystko się przyspieszy :)

Dominika

mam 19 lat i chciałabym jechać poraz pierwszy z tej firmy, dostałam papiery.Po przeczytaniu opinii teraz się zastanawiam nad tym wyjazdem , to polecacie tą firmę czy nie ?

kate
@Dominika

Tak z okolic Kętrzyna jadą jeszcze 4 osoby o to mail do kontaktu: kasieek27@gmail.com

aga

Witajcie teraz nie wiem czy jechać a dostałam papiery

morgana

od ilu lat moza tu robić ?? od 17 ??

miki

nie to 900 euro to juz kwota na czysto po odliczeniach. ale te 900 eu zeby zarobic to trzeba troche tyrac; wstawac o 4 rano cisnac sie w autobusie w ktorym miesci sie 120 osób. nie raz trzeba pracowac do 20 21 zależy od zamówienia. ja tam bylem i wiem co pisze lepiej w polsce pracowac za te 1600.

radek

nie trzeba znac jezyka niemieckiego. zarobisz max 900 euro na miesiac. przy 12 godzinach na polu dziennie.

@radek

Witajcie teraz nie wiem czy jechać a dostałam papiery czy jest ktoś z kętrzyna

Zostaw merytoryczną opinię o Obst Plantagen Schemmel - Bad Salzuflen

• Jak się pracuje w Obst Plantagen Schemmel?

Zobacz opinie na temat firmy Obst Plantagen Schemmel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Obst Plantagen Schemmel