Opinie o F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK w Gniezno

Olka Nowy wpis

Wszystko fajnie wyszło. Łatwy kontakt, pomiary i montaż. Polecam innym

baron Nowy wpis

Fajna ekipa, wyszło ok. Jestem zadowolonym klientem

Marta Nowy wpis

Nie żałuję, skorzystałem i jest ładnie. Zadowolony z wyk9nanej pracy

Andrzej . Nowy wpis

Dzień dobry . Zostały mi przez firmę F.H Bill zamontowane drzwi które kosztują może 800 zł . Montaż straszny drzwi porysowane uszkodzone . Ościeżnica jak by z demontażu . Próg deska . Nie polecam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
babcia

Zaliczam sie do grona osob zadowolonych z uslug firmy i polecam

Mariola

Jestem po montażu, wyszło super. Jestem zadowolona.

Maja

Jesteśmy z mężem zadowoleni z wykonanej pracy jak i zamówionego towaru. Polecamy firmę dalej

Dante

Pani Aleksandro,mam Nadzieję,że nie zostanie komentarz usunięty!!!!Dlaczego Pani firma oszukała Pana Jerzego W. W Jeleniej Górze,wzieliście zaliczkę 500zł i NIE ZOSTAŁA DO TEJ PORY ZWRÓCONA NA KONTO LUB PRZEKAZEM PANU JERZEMU bez obu nóg!!!TAK SIĘ TRAKTUJE NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSZUKUJĄCYCH ICH...I PANI PRACOWNIK ODGRAŻAŁ SIĘ PONAD ROK TEMU,ŻE ZAŁATWI ITP.?!!!!TO JEST PROFESJONALIZM FIRMY?!!!!PROSZĘ ODDAĆ ZALICZKĘ!!!!!BO SPRAWA BĘDZIE ZGŁOSZONA DO SĄDU..BYŁ LIST POLECONY W TEJ SPRAWIE,MEIL I ŻADNEGO ODZEWU DO TEJ PORY.TO JEST WASZA UCZCIWOŚĆ FIRMY?!!!!!!

F.H. Bill
@Dante

Drodzy państwo, wcale nie jest tak jak piszecie i coś takiego nie powinno wogóle tutaj być wstawione przez administratora. Zamówiliście drzwi w naszej firmie, byliśmy kilka razy umówieni na montaż a państwo bez powiadomienia nas, kilka razy odmówiliście. Pracownik nasz, specjalnie dla was został w pracy na dzień przed świętem zmarłych i znowu was nie było. Każdy ma prawo rezygnacji ale to się informuje nas to raz a dwa termin na odstąpienie od umowy jest 14 dni. I wcale państwo nie zrobili tego.. Prosze kłamstw nie wypisywać....

kamil

wykonana prace i towar oceniam pozytywnie

Witam Piszę opinie po to aby kolejny klient zastanowił się czy chce i powinien skorzystać z usług tej firmy. Otóż od początku były problemy. Panowie przyjechali, rozpakowali narzędzia i wzięli się do pracy. Po godzinie okazało się,że niestety nie zajrzeli do zlecenia i popełnili błąd-źle przycieli drzwi. Dogadaliśmy się że zamontują drzwi w kolejnym tygodniu a w ramach rekompesaty pomalują futrynę. Niestety do tego nie doszło. Przyjechała zupelnie inna ekipa do montowania drzwi która nie wiedziała o malowaniu futryny. Sam właściciel zadeklarował że to zrobi bo dba o dobrą opinię firmy- do dzisiaj się nie pojawił????????????ps POZDRAWIAM PANA WŁAŚCICIELA! Próg do drzwi to zwykła byle jak przycięta deska byle jak pomalowana. Zamki też byle jakie a miały być porządne GERDY. Nawet koło gerdy nie leżały. Dlatego jeśli ktoś chce zamontować sobie drzwi polecam sprawdzone firmy,polecone przez znajomych,sąsiadów. Ja nie posłuchałam i mam nauczkę. Tyle co migę zrobić to przestrzegłam wszystkich których znam i was którzy czytają moją opinię. Pozdrawiam Ania

Jestem bardzo zadowolona, z usługi. Polecam firme

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK - Gniezno

• Jak się pracuje w F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK?

F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

F.H. BILL ALEKSANDRA SZCZEPANIAK