Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Juras

Ok.Zaliczki każdy dostał,kiedy wyplaty:)?Proponuję nowemu kierownictwu wejść w nasza skórę.Wyplata 2500.Co z tym zrobić w dzisiejszych czasach?Dajecie wolne bezpłatne dni,wy raczej macie stałe pensje więc was to tak nie zaboli jak nas,zwykłych pracowników.To my mamy wykazywać dobra wolę,a Wy co? Może w takich sytuacjach przyznać premie?

Ram
@Juras

Brak słów po prostu. Oni sobie z nas ludzi jaja robią z tymi wypłatami zresztą nie tylko z wypłatami. kiedyś się z chęcią przychodziło do tej roboty a teraz na samą myśl że trzeba wstać i tu przyjść człowiekowi się odechciewa. My możemy tu pisać swoje zale oni i tak nas mają w dupie. Na swoje podwyżki to mają. niestety taka prawda. Jak tak dalej będzie ludzie sami zaczną odchodzić nie będą musieli zwalniać. Bo dostać wypłaty w dzisiejszych czasach 2500 to jest śmiechu warte. kasjerka w supermarkecie więcej zarabia. Halo kierownictwo może oczka wam się otworzą co ?

@Ram

Dokładnie.. wszystko w górę idzie a nasze pensje stoją w miejscu.. Taka wypłatę to niech sobie dyrektorek sam weźmie i za to żyje albo w (usunięte przez administratora)wsadzi..

@Ram

Jak im się otworzą to już będzie za późno.. śmiech na sali co oni z nami robią

Rampam

Halo halo może wkoncu jakieś podwyżki?? Zapomogi były a kiedy wypłaty? Wszystko poszło w górę a nasze pensje stoją w miejscu.. Zróbcie coś z tym bo za chwilę do gara nie będziemy mieli co włożyć przez te wasze wypłatki..

Porażka

To co się dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie granice. Ludzi zwalniają podwyżek nie ma a oczekują od nas nie wiadomo czego, odkąd pozmieniali kierownictwo nie da się pracować kontrolują nas gorzej jak w szkole czy przedszkolu.

Nick nick

Odkąd Pana Hutnika zatrudnili jest źle. dobre czasy już niestety były teraz będzie tylko gorzej...... Także pozdrawiam tych którzy jeszcze tam pracują i za takie pieniądze

Pata
@Nick nick

Chłop po szkole specjalnej wpadłby na to żeby zaoszczędzić kasę poprzez zwalnianie ludzi i oszczędność na prądzie.No ale w czarnej dupie jesteśmy to tez gowno widac:)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Zniewaga

Czy ktoś już sprawdził swoją wypłatę?, to bylo oczywiste przy tak małej ilości dni roboczych, ale w tych czasach to nawet na opłaty nie starczy, szok jak można tak kombinować dając dni wolne bezpłatne a później ludzie mogą popaść w depresję zap..., cały miesiąc i odbierając to coś, to nie jest wypłata!!!

Ciekawy

Ile osób poleciało?

Juras
@Ciekawy

Gdzie ,gdzie ,gdzie

Aneta

A nie możecie poprosić o podwyżkę skoro doszły wam obowiązki?

Pan
@Aneta

Ile razy pisaliśmy o podwyżkę i nic to nie dało. Do siebie na swoje podwyżki mają a nas mają w (usunięte przez administratora) Ale gdyby nie my ludzie w produkcji którzy jeszcze ciągną ta firmę nic by nie mieli. Psy w schronisku są lepiej traktowane jak my w tym kołchozie .

Kubiszew

Panie H a może by tak najpierw nasze wypłaty uzdrowić,bo w dzisiejszych czasach to naprawdę porażka...

Wojciech
@Kubiszew

Dlatego ja dałem nogę z tej firmy, wszystko biegiem, wymagania coraz większe a wypłata w miejscu mimo że 2lata tam pracowałem, żadko kiedy wypłata była blisko 3 tysięcy, nie miałeś czasu iść na jedynkę a co dopiero na dwójeczkę do toalety, a te łachy co oni dają to porażka totalna, jedna koszulka na cały tydzień i jedne ogrodniczki co można było sobie o kant wiadomo czego potłuc, dopiero później łaskawie dawali 2 koszulki, nie żałuję że zmieniłem pracę i wam też polecam, a z tego co wiem to ktoś dostał za sobotę zamiast tzw. setek, normalną wypłatę liczoną 22zł/h brutto i jeszcze usłyszał że to dobre pieniądze, pseudo atrakcyjne zarobki jak to oni się chwalą i pseudo poważna firma.

Audi
@Kubiszew

Zapomnij ,nowe auto wjechało ,oszczędności za oswietlenie wydane,na to jest kasa ,tylko że tą firmę ludzie z produkcji ciągną

Bmw
@Audi

Tak niestety jest

jogi
@Kubiszew

Moze od jesieni cos sie polepszy teraz na lato zamowien nie ma w calej branzy

RH

Teraz nowa miotła i nowe porządki

klakier
@RH

Może w końcu jakieś podwyżki

@klakier

Byłeś na szkoleniu RH? Firma FORD,WOJNA ...ITP ITD:)Zapomnij,będzie gorzej niż było,bo będą chcieli wycisnąć Cie jak cytrynę za tą samą pensje która jest teraz,także porą się ewakuować.Poza tym żadnych perspektyw nie widać w tej firmie,stanowiska kierownicze dostają znajomki tak jak np na magazynie,po co się starać i wykazywać,skoro nikt Cie nie doceni...dlatego ta firma tak kiepsko prosperuje...Według mojej opini IP dlugo nie pociągnie,a już coś podejrzanego się dzieje...

Nieniewolnik
@klakier

Ciekawe opinie o firmie ZUGil SA.Ciekawa lektura:)

Baniu
@klakier

Jakie podwyżki? Szykują się zwolnienia po urlopie

Zasłyszane
@Gość

A długo już pracujesz? Podobno firmę kupił nowy podmiot jakiś czas temu. Może w tym trzeba doszukiwać się szansy?

Kazik

Pracowałem w tej firmie i to co się tam odpierdala.... Karzą ci zapierdalać na ręce ci patrzą. Do kibla wyjść nie możesz bo się zaraz pytają gdzie idziesz. ŻENADA. Cieszę się że już tam nie pracuje. A najlepszy jest lala co tylko łazi i ludzi podpierdala u dyra a dyro z nim trzyma i nic z tym nie robi. panie prezesie proponował bym zacząć od zmiany dyrektora. W ogóle nie szanują ludzi a dziwią się że nikt tam nie chce przyjść pracować . Nie ma się co dziwić.. podwyżek jak nie było tak nie ma i cisza na ten temat a wszystko drożeje. Nie pozdrawiam

@Kazik

Zgadzam się, pracowałem tam na nabiale i widziałem co lala robi z ludźmi. Nie jeden mógłby go oskarżyć o mobbing. Ma swoich przydupasow i tylko ich szanuje i nie (usunięte przez administratora) resztę traktuje jak psów. Lala to nie człowiek lala to BESTIA !!!

Wojciech
@Kazik

Dokładnie, ludzie tam traktowani są jak śmiecie, nie ważne ile byś się starał to i tak źle, najlepszy jest tam główny kontroler, jak coś mu nie pasuje to rzuca wszystkim i wyżywa się na pracownikach, a chodzi czasem jak z kijem w (usunięte przez administratora) i szerzej niż futryny,

Były

Dziwie się ze, są jeszcze ludzie którzy tam pracują za taka kasę i przy lali

Aneta
@Były

Nikt nie mial odwagi tego gdzieś zgłosić?

Hiszpański ogier
@Aneta

Gdzie?przełożonym?:))

Skwar

I zaczęło się znowu. Ponad 30 stopni na hali. Będziemy zdychać

Buczek
@Skwar

No gar na hali straszny.

Kaczka
@Buczek

Padniemy jak kaczki

Klima
@Kaczka

Tera duzo wolnego to odpoczniemy od upalu hahahahaa

Ptaszek
@Klima

A pozniej kazda sobota robocza porazka

Jop

Spokojnie. We wrześniu będą

8beka8

Najlepszy jest koleś przy kości co chodzi ciągle do tej samej laski na linki. Ha ha ha. Człowieku daj jej dychnac od siebie. Litości trochę. Nie masz co robić? Zajmij się swoją robota.

Ciekawe rzeczy się dzieją

Haha

Wiadomo o kogo chodzi

Lamba
@Gość

No ciekawe o kogo chodzi

Kayerina

Ciekawe o kim mowa

Joanna
@8beka8

A czemu podchodzi tak? W sensie zwraca tak tej pracownicy uwagę czy co?

Ludek
@8beka8

Co to za gość? I jaka laska? Robię w tej firmie dłuższy czas ale nie wiem o kogo chodzi.

@Ludek

To nie ma u was jakiegoś Pana przy kości?

Ludek

Jest wielu

Tadeusz

Majster z 1 linki do każdego rowu potrafi się dostosować

Klejony

I jak tam? Zadowoleni z wypłat?

@Klejony

Nie

Geneza
@Brylanty

Zapewne znasz swoją stawkę godzinową,więc łatwo sobie było policzyć wyplate?czy może jestes jednym z tych nowych GENIUSZ która firma ostatnio zatrudnia,bo co jeden to lepszy

@Geneza

A kogo chodzi niby

@Geneza

O kogo ci chodzi konkretnie

Wyga
@Klejony

Teraz wypłata dobra bo z dodatkami a za miesiąc jałmużna

Nikt

Oni i tak jak mają coś wypłacić to zrobią tak żeby na czymś ci (usunięte przez administratora) do wszystkiego się dojebia.

Nikt

Nie robie już w tej budzie ale jestem ciekawy czy tzw LALA i dyrektor PAN JAROSŁAW jeszcze tam pracują ????

Lolek
@Nikt

Niestety ale tak

Paker
@Nikt

JARKU JARKU PRZYJACIELU MOJ,WSZYSCY WIEDZA ZE Z CIEBIE WIELKI....

Tui

18 dni pracujących w lipcu. Znów solidna wypłata będzie

Miły

Tylko jeden miesiąc wypłata przed 10 ! Porażka ..

@Miły

Chyba bank Ci się popsuł:)jeśli chodzi o terminowe wypłaty,to z tym nie ma większego problemy.Gorzej z jej wysokoscia:)paliwo droższe jak whisky zaraz będzie,a niech mądre łby pamiętają ze ponad połowa pracownikow dojeżdża.zrobcie coś z tym a nie światła na hali gasicie z oszczednosci

Miła

Zgadzam się z tym

Koleś

Hej mam pytanie ale raczej dla jakiegoś Pana. Czy są jakieś fajne i ładne koleżanki w tej firmie bo będę pracował w tej firmie i jestem ciekawy....

Tu
@Koleś

Nie ma , wszystko jest puste ,w szczególności te małolaty

Siwy bajerant
@Koleś

Już jeden taki był co koleżanki bajerował, nie ma już pracy i żony :-)

@Siwy bajerant

haha, poważnie? Kiedy to było?

Putin

Jeszcze sporo przed wojną

Ziomek
@Tu

Dziwne.. bo żadne małolaty tu nie pracują

Ziomkowa
@Ziomek

No właśnie żadnych Małolat. Chyba że tak młoda wyglądają ????

@Ziomkowa

To ile średnio Panie tutaj lat u was mają?

Ziomek

Od 25 lat w górę

Say10

Pracuje na montazu ktos kto pracowal na tym samym dziale u konkurencji ze starczanowa ? Czy tez moglby ktos przyblizyc jak wygla praca na tym dziale czy da sie wyrobic sensowny akord w kwocie 4000zl+ netto miesiecznie czy pracownik jest ograniczany poprzez zbijanie smieci by czasem nie zarobil zbyt wiele, czy jezeli czlowiek ma checi i werwe do pracy bo chce zarobic wiecej dostaje robote tak by mogl na spokojnie sobie (usunięte przez administratora)? I jak atmosfera ? Dzieki za jakiekolwiek info pozdro

Lachon
@Say10

Zarabiają więcej niż 4 tys netto

Say10
@Lachon

A jak warunki pracy atmosfera kierownictwo ludzie tam pracujacy?

(usunięte przez administratora). Ta firma to porażka. Lepiej są szanowane szczotki do zamiatania.

Qbk

Wy tam (usunięte przez administratora) na tym nabiale żeby ujrzeć te 3k a ja poszedłem do innej firmy i robię sobie na spokojnie i 3,5k wpada, wracam po pracy spokojny i bez zmęczenia, nie wiem co tam ludi trzyma, ale co kto woli, w tej firmie traktują pracownika a zwłaszcza nabialowca jak śmiecia, taka jest niestety prawda, z tą miała to prawda, lepiej traktowana jest tam niż pracownik, dyrektor ma ciebie totalnie w dnpie, jak odchodziłem to nagle taki dobry pracownik byłem i taki dobry wynik wyrobiłem, niestety biegając i nie widząc na koniec miesiąca nic więcej wypłaty, w tej firmie się narobisz i nie zarobisz, i nie czaje dawania wolnego za soboty które wychodzą potem na zero pomimo że w soboty są tz. Setki, ta firma to śmiech totalny i pogarda dla pracownika, nie polecam komukolwiek się tam zatrudniać, z resztą widać kto tam pracuje i co można sobie wywnioskować z tego

ABC
@Qbk

Cała prawda.

Ewelina

Serio, to co tam dzieje się? Niepokojące to to mało powiedziane

Kubiszew
@Ewelina

Niepokojący jest dopiero buma,bez sety nie podchodz

Pan Pe

Jakie są zarobki na stanowisku tapicer? Zastanawiam się nad złożeniem cv na to stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 203, z czego 19 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.