Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Nowa

Byłam ostatnio no razmowie ,proszę napiszcie jakie tam są zarobki ,chciałabym wiedzieć czy na mówią prawdę na rekrutacji ,z góry dziękuję.

Xyz

Widzę że wszystkie niepochlebne opinie o nowym rządcy są usuwane. Ludzie i tak widzą co się dzieje

Marcel
@Xyz

A co się dzieje?proszę mi wszystko wyjaśnić bo złożyłem CV do tej firmy

Wiktoria
@Marcel

sprawa wyjaśniona u innego źródła? sama byłabym ciekawa to pytam. na jakie stanowisko poszło cv i czy doszło do przyjęcia? ile teraz trwają rekrutacje tutaj i czas na odp po rozmowie?

KG

Obserwuje forum juz jakiś czas. Przydałby się tu jakies merytoryczne wpisy o pracy bo człowiek się zastanawia czy składać cv a tu same dzieci z pierwszej klasy nie umieją sobie wyjaśnić spraw czy nieporozumień i wypisują na forum każdy na każdego.... żenada albo komus bardzo żal....ściska

Śruba

(usunięte przez administratora) poczucie wyższości.Kto będzie uczył tapicera z 20letnim stażem?nabiałowca z 15letnim stażem?Magazyniera z 10letnim doświadczeniem? No powiedzcie kto? Jakiś lajik?

Wesołych Świąt
@Śruba

Wszystkim wielbicielom tego portalu życzę abyście mieli tyle energii w pracy i tam wykorzystywali swój potencjał oraz zaangażowanie. Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Najlepszy
@Śruba

Krzysztof,on wie wszystko

Antoni
@Wesołych Świąt

Dziękuję bardzo! Istotnie jestem jego miłośnikiem. Nie raz, nie dwa ratował mi skórę przed wpakowaniem się w tarapaty. Również życzę Tobie i pozostałym pracownikom Intertrend, by nie opuszczał Was zapał i entuzjazm! PS: Czy firma jest w stanie go rozniecić? Podaj po Świętach, jaką stawką mogliby mnie tu zmobilizować?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Dominik

Ustalając soboty,jako dni dodatkowe i do oddania prosiłbym o informowanie za jakie dni wolne będą te soboty,ponieważ takie jest prawo.Natomiast Wy najpierw wymyślacie dodatkowe dni pracy(soboty)a po 2,3 miesiącach dopiero informujecie które dni za to będziemy mieli wolne.Tak samo z nadgodzinami,albo jest zakaz bezwzględny,albo robimy przymusowo po 9 h.

Mareczek
@Dominik

Jedna wielka parodia ta firma. Idziesz w sobotę do pracy i później masz dzień wolny bezpłatny, śmiech na sali

Roześmiany

Jacy Wy wszyscy "rządzący" jesteście śmieszni jak przyjeżdża "władza", normalnie nagrać Was i się śmiać cały dzień, PARODIA

Monia
@Roześmiany

Jak pieski lataja koło nich aż rzygać się chce .

Szaaaaa
@Monia

Tak zawsze było.. robią z siebie jeszcze większych (usunięte przez administratora) niż są.. dokładnie aż rzygać się chce.

Oklejacz

Może czas podwyższyć pensję na oklejaniu? Od zawsze najgorzej traktowany dział w tej firmie ...My też mamy rodziny i dzieci . Tapicer zarobi , pakowacz zarobi .(usunięte przez administratora)

Łysol
@Oklejacz

Stolarnia też kiepsko zarabia a zapieprz jest nie maly. Niby podwyżki miały być. Ha ha

????
@Łysol

W tej firmie wiecznie kłamia ,na tym ta firma polega .

Ewelina
@Łysol

Znaczy jak, minimalna? Czy coś więcej się uda zgarnąć? Lubię, jak ktoś konkretnie mówi, a nie takie ogólniki. Jeden ma mniejsze wymagania, drugi większe. Skąd mam wiedzieć, o jaką kwotę chodzi :D

Paker
@Łysol

Stolarnia to akurat w miarę zarabia w porównaniu do innych działów. Pakowanie to porażka za tą harówkę grosze...

I znowu się zaczyna obrażanie ludzi "anonimowo". To forum do kompletne dno i zerowa merytoryczna opinia nt. pracodawcy

Ten portal służy o firmie a nie o ludziach które tu pracują ale widać że niektórzy o tym nie wiedzą

Emeka

Ha ha jakiej koleżanki

Poduszki

Taka z ciebie kolezanka że nie potrafisz prosto w oczy powiedzieć tylko piszesz tutaj. Niestety wiemy kim jesteś i nie udawaj koleżanki bo nią nie jesteś...patrz na siebie i dopiero opisuj innych...

Poduszka

Hej kolezanka ale twoje życie musi być strasznie nudne skoro interesujesz się życiem innych.ty zmień coś w swoim życiu bo na stare lata nie będziesz miała co wspominać. I patrz na siebie bo jesteś śmieszna to co wypisujesz...

Byk
@Poduszki

Kto to taki?

Nana
@Poduszki

Pewnie gwiazda od replik Guess się udzieliła

Eryk

Super firma,pomysły ponadczasowe,traktowanie jakbyśmy byli jedna wielką rodzina.Mega klimat,aż chce się rano wstawać żeby podać rękę przełożonym:)

Czy firma IntertrendPolska płaci ludziach zwolnianym przed umowa odprawy które im się należą?

Magazynier

Jarku ,Jarku przyjacielu mój ,zostaw ten magazyn nie swój.

Wykończony

Czy w tej robocie prócz garba i zrytej psychiki idzie się czegoś dorobić?

Krzychu
@Wykończony

Nie nie idzie.

NudziMiSięWDomu

Tak narzekacie że małe pieniądze a teraz pan kierownik 3 soboty dał to sobie mogę kupić 6pak harnasia a jak by dało radę to nawet w niedziele bym przyszedł bo mi się w chacie nudzi :)

Byly pracownik

Widzę, że tu ludziom co opisują innych i interesują się ich życiem to potrzebny im psychiatra.widać, że własne życie mają tak nudne, że nie wiedzą ja je zmienić żeby było lepsze.to co tu opisujecie jest śmieszne...brak słów...

Tyy

Od wielu lat za inwenturę była premia. W tym roku też obiecali. Po inwenturze powiedzieli, że koszty jednak za duże i premii nie będzie. Większość osób jest stratna po 600 zł. Przyszły pracowniku - zastanów się czy na pewno chcesz pracować w takiej firmie. To kto chętny na grudniową inwenturę?

@Tyy

No i teraz już nie ma i co?za normalny dzień jest zapłacone ,jaka byś jeszcze premie chciał jeden z drugim ?

Bff
@Tyy

To samo było w grudniu...obiecali miliony ludzie przyszli poczym okazało się że jednak żadnej premii nie będzie.. wstyd. Skoro tak robią niech lala z wolkiem licza i z tym całym hutnikiem

Za godne pieniądze plus wyplata zaleglej premii za poprzednia inwenture:)

Aparat
@Bff

To chyba Ty nie dostałeś bo za grudniowa inwenture premia była.

Były

Niezły (usunięte przez administratora)się w tej firmie odwala, dobrze że odeszlem w odpowiedniej chwili, już kiedy odchodziłem zaczęli swoje "zmiany"

PowerBoy?masz zamknąć ta budę czy uratować?

Mordeczka

W punkt

Chyba Ty

Ja pier....same kapusie w tej firmie ,pomocnik z pierwszej linki (złamas)też jest kapo,(usunięte przez administratora)...lizus ,za 5 zł więcej by sprzedał.Irenka też udana ,w ten sposób kariery nie zrobisz ,ludzie bez honoru . Nie pozdrawiam tępych ludzi ,a tam 3/4 takich pracuje.

Pan
@Chyba Ty

(usunięte przez administratora).. zwykły pomocnik tapicera a myśli że może wszystko ha ha chyba mu się role (usunięte przez administratora)w główce. Tak fałszywego człowieka nigdy nie znałem, dopóki nie zacząłem pracować w tej firmie.. (usunięte przez administratora)jedna !!! Jakby mogl to by lali w (usunięte przez administratora) wlazł.

Będą wogole pieniądze na wypłatę?Bo z tego co wiem szorujemy po dnie

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 203, z czego 19 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.