Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Pompka

Lala to pamper Lego, liże (usunięte przez administratora) dziś kolegom, a szefuncio z ketą w łapie patrzy jak się wciąż bo glacy drapie.

64.......500
@Pompka

Ale jak go nie było bo poszedł na zaległy urlop i go nie było 2 tyg. to wszyscy mieli problem i pytanie kiedy ten lala wróci bo nie ma organizacji pracy i nie można zarobić .

Ile na start na magazynie z 10 letnim doświadczeniem?

Bez nicku
@Zainteresowany

Zależy na co, jak na nabiał to czy jesteś nowy czy już trochę przepracowałeś to i tak 2300

Gumiś

Jaki tam jest zapierdziel, chcieli by szybko i dokładnie abyś najlepiej biegał ale niestety to się nie łączy w parę i tak się nie da.

Czy warto aplikować na magazyn? Firma aktualnie poszukuje magazyniera. Jakie warunki, wynagrodzenie na start (mam 10 letnie doświadczenie na takich samych lub podobnych stanowiskach), czy jest jakiś system premiowy, bonusy na wakacje na święta, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe itp.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Alal

Przyjmują ludzi z ulicy, nie ważne kto byle byś zapierniczal za trzech. Magazyn surowców przyjmuje nawet pijakow czy osoby na wiecznym L4.

KŁAMIECIE!!!

3 lata czekamy za podniesieniem wynagrodzenia.Rozumie PANDEMIA ale to już przed tym syfem mieliśmy mieć podniesione wynagrodzenie...spoko,po powrocie do pracy po tzw POSTOJOWYM dostalismy info że od października coś się w tej kwestii zmieni...teraz zmiana decyzji i jednak trzeba czekać do lutego...a nawet i dłużej.Kłamstwo,zwodzenie ,i brak szacunku dla pracowników.TO NIE HEJT TYLKO FAKT

Xxx

Nabiał? Tylko czy wszyscy będą mieć ta szansę wrócić? Nie sądzę

Samuel

@Nabiał Teraz to pracujmy bo czas idzie ciężki i myślę, że o podwyżkach jeszcze jakiś czas nikt nie usłyszy

Pan

Majster z 1 linki powinien być poddany kwarantannie skoro w gułtowach jest osoba zarażona koronawirusem

Nabiał

Po wielu miesiącach ubiegania się o podwyżki , dzisiaj nie usłyszeliśmy ani słowa na temat podwyżek, mało tego będzie gorzej niż było, warunki które teraz bedzie trzeba spełniać żeby zarobić (usunięte przez administratora)zł więcej, to jakaś porażka, rynek pracy idzie do przodu, szkoda że Intertrend nadal stoi w miejscu...

ciekawy
@Nabiał

Ale mają kasę na szkolenia brygadzistów w hotelu BARCZYZNA SPA

Czy Intertrend Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź

Firma zatrudnia tylko na umowę o pracę.

Pan

Największy (usunięte przez administratora) jest majstrem na 1 lince

Hanka

Czy przyjmują kobiety? Czy warto się tam przyjąć?

Ogr

Lala jest najlepszym mistrzem powinien dostać order

Franciszek
@Ogr

Nie bardzo wiem, o czym piszesz, ale być może masz jakąś wiedzę o tym miejscu pracy. Mógłbyś w kilku słowach napisać, czy warto, jest tam aplikować?

Xmen

Proponuję wziąć pod lupę magazyn surowców,A konkretnie szanownych brygadzistow.Prawdopodobnie do dostawców wyjeżdża więcej towaru niż na papierku.

Żabusiol

Mnie już tam nie ma od roku i jestem MEGA ZADOWOLONY!!! Tak mają 10 za bramą na wasze miejsce, oraz rozmowa z dyrektorem: Niech się jeszcze Pan zastanowi czy gdzie indziej będzie lepiej. Tak na dzień dzisiejszy odpowiadam. Jest Mega lepiej i zarobki 100 % wyższe. Oczywiście nie za nic, ale potrafią docenić człowieka. Nigdy więcej InterTrend Polska. To była tylko moja 6 letnia przygoda, ale odważyłem się i poszedłem z unoesioną głową. Pozdro dla tych co trzyma ich tam kredyt i Pozdro dla LALI.

Franek
@Żabusiol

Witam zgadzam się z Tobą też pracowałem tam długo i stwierdzam że za długo!Odszedłem i znalazłem super prace gdzie szanują pracownika no i wypłata o wiele wyższa aż chce sie pracować a dotego mnóstwo dodatków i z roku na rok podwyżka.Intertrend Polska kiedys firma gdzie można było zarobić ładne pieniążki dziś to tylko marzenia i obiecanki że będzie lepiej moim zdaniem lepiej już było chociaż życze wszystkim pracownikom aby doczekali sie że obiecanki dyrektorka się spełnią.Nie bójcie się pracy obecnie jest mnóstwo warto poszukać swojego miejsca na ziemi Pozdrowienia i trzymajcie się!!!!

Ciekawa
@Żabusiol

A gdzie pracujesz teraz?

Ciekawa
@Franek

Franek A gdzie pracujesz?

Franek
@Ciekawa

Nie we Wrześni zmieniłem całkowicie branże

Aspik

Intertrend Polska pora spełnić obietnice

Franciszek
@Aspik

Jaką obietnicę w Twoim przypadku powinna spełnić firma Intertrend Polska? Napisz, proszę, na co takiego umawiałeś się z tym pracodawcą.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za Państwa komentarze. W związku z wieloma niepokojącymi zarzutami chcielibyśmy zaznaczyć, że firma istnieje na rynku  i współpracuje z wieloma dostawcami nieprzerwanie od wielu lat. Nie byłoby to możliwe bez regulowania zobowiązań finansowych przez okres kilku miesięcy.

Jeśli ktoś z Państwa oczekuje na płatności prosimy o pilny kontakt pod numerem telefonu 61 437 95 95.

Jesteśmy otwarci na dyskusję i Państwa spostrzeżenia, prosimy natomiast o konstruktywne wypowiedzi bo tylko z takich możemy wyciągnąć wnioski i reagować. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać na forum, dlatego w kwestiach spornych, wymagających wyjaśnienia najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio.

Pozdrawiamy, Intertrend Polska
Dostawca

Setki telefonów żeby zapłacili za fakturę. Za każdym razem panie z księgowości opowiadają bajki albo nie podnoszą telefonu . Aby odwlec płatności wymyślają reklamacje . Jeszcze nigdy dobrowolnie nie zapłacili za dostawy . Za każdym razem trzeba było dopraszać się o swoje pieniądze. Dlatego zrezygnowaliśmy ze współpracy z tą firmą . Zdecydowanie odradzam . Tym bardziej , że firma nie ma wiarygodności. Nie da się ubezpieczyć transakcji z nimi bo wszyscy ubezpieczyciele odmawiają . Drogi zespole Intertrend podajcie chociaż jednego ubezpieczyciela , który udzieli Wam zabezpieczenia chociaż na 50.000 zł ?

Bystry

Siemka był ktoś w robakowie na drzwiach otwartych?nabiał 25zl na start po 3miesiacach 29zl brutto to jest kasa mimo 2 zmian I nie ma tego psychicznego nacisku pozdro dla starej załogi tonącego okrętu

Jeszcze chwilę (czyli ile?)
@Bystry

Firma z Warszawy zwerikuje nasze pensje. Na pewno wezmą pod uwagę zarobki w Zaparohu. Spokojnie...

@Jeszcze chwilę (czyli ile?)

Jesteś pracownikiem w Intertrend Polska, a to bardzo dobrze się składa, bowiem potrzebuję kilku informacji na temat tamtejszych warunków pracy. Powiedz mi na początek, czy wspomniany pracodawca zapewnia wszystkim swoim pracownikom dostęp do nieograniczonej, a przy tym bezpłatnej opieki medycznej?

Aquinios
@Jeszcze chwilę (czyli ile?)

Firma z Warszawy chyba zrobiła rozeznanie dla nowego właściciela. Podwyżek bym się nie spodziewał. Nie po to inwestuje się żeby za chwilę tracić...

Basto
@Aquinios

Czy to prawda, że firma została sprzedana?

Aquinios
@Basto

Tak. To prawda

@Aquinios

@Aquinios Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. Z Twojego wpisu zrozumiałam, że firma zmieniła właściciela. Możesz nam napisać jak wygląda teraz sytuacja w tej firmie? Dużo się pozmieniało odnośnie panujących tam warunków? Będę wdzięczna, a informację.

Beka
@Jeszcze chwilę (czyli ile?)

Ha ha . Żartujesz chyba . ZUS od stycznia wzrasta o 10% . Firmy muszą dodatkowo płacić na pracownicze plany kapitałowe. Masz tyle siły i wypracujesz więcej ? Właściciele firmy czuli pismo nosem i zwinęli interes. (usunięte przez administratora) ten co kupił .

qwerty
@Jeszcze chwilę (czyli ile?)

akurat bo co dołożą. wycisną jak cytrynę

Zr
@Bystry

W Zaparohu dostaniesz jeszcze dużo premii . Jak jesteś wydajny , nie chorujesz itd to spoko są dodatki

T4

jak ktoś chce podwyżki to nie dają , chłopaki z linki se wyniosą mechanizmy i sami se wezmną podwyżkę . Te co uczciwie robią to tylko zdrowie tu stracą . Nawet Ulraińcy tu nie chcą pracować . Te mondre co już zmienili pracę i uciekli z tonącego okrętu.

simson
@T4

Potwierdzam. Chyba rok już same obiecanki i żadnych konkretów. Kto mądrzejszy to ucieka z tego tonącego okrętu

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 18 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.