Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Andersen

Ja tam lubie tą firmę, bo dba o nasze samopoczucie,co jakiś czas na produkcję zejdzie PAN z broda i opowiada świetne bajki;)tylko ze w rzeczywistości żadna nie ciągnie się w nieskończoność...a tu jednak taki talent:)Brawo.Chetnie posłuchałbym kilka kolejnych odcinków,ale musze się z wami pożegnać bo ten dramat za długo trwa.

@Andersen

Nie możesz tak mówić, przeciez mówił, że na koniec kwartału będziemy wszystko wiedzieć

Dejwid

Ha ha, co za gość, przeciez już 2 lata temu była firma która wszystko ustaliła i mieliście wszystko wiedzieć przed urlopami, żeby spokojnie iść urlop, a tu nadal (usunięte przez administratora)

Pracownicy, zatrudnieni np. w halach produkcyjnych, powinni mieć zapewnioną temperaturę nie niższą niż 14 stopni C.

Zimno?_To_weź_się_do_roboty

Ważne że w biurach ciepło a plebs niech (usunięte przez administratora)

Joanna
@Zimno?_To_weź_się_do_roboty

Twój komentarz jest trochę nie na miejscu. Jeśli pracownicy, którzy są zatrudnieni w halach produkcyjnych, nie mają zapewnionej temperatury nie niższej niż 14 stopni, to chyba wypadałoby coś z tym zrobić. @Pracownik, rozmawialiście już o tym z Właścicielem firmy Intertrend?

@Joanna

Gdzieś mieli czy jest zimno trgo dnia, dyrektor dopiero drugiego dnia chodził z termometrem jak już cło ciepło, czepiają się byle dupereli ale jak przychodzi co do czego to robią z nas dnrni.

Info z Gestampu

Każdy pracownik który pracuje dłużej jak 3 lata dostanie podwyżkę 250 zł brutto, niewiele, ale zawsze jakaś motywacja dla ludzi co pracują z jakimś tam większym stażem, w IP mają totalny brak szacunku dla roboli którzy pracują sporo lat. Gorzej traktowani jak młodzi!!!

błędne_info
@Info z Gestampu

Podwyżka w Gestampie? Co za brednie. Przecież pan prezes wyraźnie mówił że nie wiadomo czy automotive nie będzie pracował po 4 dni w tygodniu bo pandemia. Chyba masz złe informacje :D

Żebyście pilnowali terminu wypłat jal tych masek to by było już coś

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
gość

A propo sekretarki to też człowiek i też ma uczucia, czytając pojawiające się negatywne opinie na tej stronie robi się przykro, nie życzę nikomu by znalazł na miejscu osoby której to dotyczy. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale czasami warto pomyśleć zanim się coś napisze. Miewamy gorszy dzień lub po prostu można kogoś nie lubić, ale według mnie takie komentarze publiczne nie są potrzebne i lepiej załatwić to w 4 oczy. Moim zdaniem pani sekretarka bardzo uprzejma, miła i pomocna osoba.

Ale i tak najlepsza w tej firmie jest sekretarka, która interesuje się wszystkim. Otoz nie powinno pANIĄ interesować to co kto robi, od tego są przełożeni, może pANI co najwyżej podjebac, tak jak lubi pANI to robić. Czego ta kobieta się nie dotknie to ciągle jest afera i te obiady ????????????

Ale i tak najlepsza w tej firmie jest sekretarka, która interesuje się wszystkim. Otóż nie powinno pANIĄ interesować to co kto robi, od tego są przełożeni, może pANI co najwyżej podjebac, tak jak pANI lubi to robić, czego ta kobieta się nie dotknie to robi się z tego afera i te obiady ????????????

Bialy

Gatka o paliwie lotniczym mnie rozwaliła

Zniesmaczony

Hahahahahahahahahahahahaha to jest mój komentarz odnośnie tego spotkania, w tym zakładzie już lepiej nie będzie.

@Zniesmaczony

Czas szukać nowej pracy bo tu przyszłości nie ma

nick2

Soboty pracujące, piątki wolne, organizacja pracy pozostawia wiele do życzenia, jedni pracują ciężko, a inni ściemniają i mają tą samą kasę, kierownicy nie potrafią zarządzać pracownikami, podwyżek pewnie nie będzie bo jak mogą być jak mnóstwo osób pozatrudniali, a robic nadal nie ma komu... niektórzy na kwarantannie chodzą po karuzeli i nikt z tym nic nie robi, władza nie piśnie słowem bo sama musiałaby pracować jedyny plus pracy to jedna zmiana i wynagrodzenie na czas..... prawie na czas ;)

@nick2

Soboty pracujące przymusowe ????

Biden

"Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas"Takie zapewnienia macie na swojej stronie internetowej,a z tego co wiem to ani atrakcyjne ani na czas...

@Biden

Bo tak jest, ani na czas ani atrakcyjne no chyba że ci wyżej mają atrakcyjne wynagrodzenie ale nie pracownicy produkcji i tp.

Linka
@Biden

Wyplata ani atrakcyjna ani na czas plus przymusowe soboty i brak możliwości swobodnego oddychania, człowiek po 8h ma dosyć.

wiejski paznokieć

Czytam te wszystkie opinie i wierzyć się nie chcę w to co widzę. Jak to jest źle , jak to mało płacą , jak to na zebraniach obiecywali podwyżki a nie dali. Na zebraniach na których poruszanych jest wiele tematów np: motywacja do pracy , zaangażowanie , udoskonalenie produkcji jak najlepszej płynności tej produkcji , i stworzenie zgodnego i silnego zespołu . Niestety do 70 procent pracowników dociera tylko temat podwyżki ,reszta jest nieważna hmmmmm SZKODA. Prawda jest taka że w każdej firmie jest tak samo. "NAJPIERW DAJ COŚ OD SIEBIE A PÓŹNIEJ WYMAGAJ" Więc radził bym ścisnąć poślady i wziąć się do roboty ,a nie wypisywać głupoty na temat firmy w której się samemu pracuje . Bo nie robi się we własne gniazdo

@wiejski paznokieć

Z takim podejściem nue zatrzymujecie praciwnika tylko dajecie znak aby zmienić pracę, ludzie już dosyć od siebie dali i oczekują na odwzajemnienie.

Wiejski paznokieć
@Osoba

Jeżeli firma daje pracownikowi znać że czas na inną pracę tzn.że pracownik nie nadaje się nawet na szlaban . A jak podejście do pracy typu ja mam wyj.....e ja mam godzinówke nie będę zapi......ć za takie pieniądze wiecznie telefon w łapie pracownicy uważają za dawanie wszystkiego to życzę powodzenia w szukaniu pracy w całej Europie i efekt będzie taki sam albo dużo dużo gorszy bo inną firma się tak cackać nie będzie.

@Wiejski paznokieć

O czym ty gadasz człowieku, pilnujcie terminu wypłat a potem się wypowiadajcie bo to już drugi raz kiedy wypłata jest po terminie, pewniego dnia zainteresuje się tym pewna instytucja i jestem ciekaw czy też będziecie mieli tak gadane.

Ciekawy

Może mi ktoś wyjaśnić sens chodzenia w soboty do pracy a miesiąc później oddawania tych dni w piątki?

@Ciekawy

Też mnie to zastanawia, zastanawia mnie też te 18 dni roboczych w listopadzie, pewnie specjalnie jeszcze nie wypłacili tej soboty co nam z dnia na dzień wydarli żeby w listopadzie wypłata nie była żałosna.

Też ciekawski
@Ciekawy

Mnie ciekawi jak to będzie z lutym bo tylko 18 dni pracujących, pewnie specjalnie nie dawali kasy za tą sobotę co nam z dnia na dzień wydarli żeby za luty nie była marna pensja. Niestety pisze to już drugi raz bo administracja widzę kasuje to co jest niezbyt wygodne. A no i jeszcze jedno, czy będzie wkońcu to zebranie w styczniu co ogłaszali w grudniu przed świętami i wkońcu powiedzą że nie będzie żadnych podwyżek i tyle bo ciągną to jak flaki z olejem a zasłanianie się plandemią to nie wymówka tylko poprostu mają nas w (usunięte przez administratora)

Wiktor

A jak działa socjalne?

BBC NEWS

Dlaczego socjalne zostało zmniejszone w porównaniu z wakacyjnym?Rok temu spoko,wszyscy wiedzieli ze będą grosze,ale teraz???Przypominam ze pieniążki na fundusz socjalny płacą pracownicy.Teraz nie mogę się doczekać zebrania,i obietnicy szefostwa ze do końca roku zostaną przeprowadzone rozmowy na temat podniesienia wynagrodzenia,zresztą chyba jak każdy,bo najnizsza krajowa nas dogania...,a ty od wiejskiego paznokcia nie pieprz glupot żeby dać coś od siebie najpierw a później wymagać,bo podsuwając swoje pomysły na ulepszenie pomysły jestesmy szmaceni przez przełożonych....dziekuje

@BBC NEWS

W punkt

Karma wraca

Do Joo Wiec odkrywacie dopiero teraz ze jednak nie warto sprzedawać 'byłych kolegów'za parę złotych;)?

Joo

Majster majstrowi wilkiem

Komoda

Ale fajnie że idziemy w sobotę do pracy

Donatan

Pani sekretarko, to że ktoś wyraził swoją opinię co do jakości jedzenia jakie nam serwuje ten cały piecyk, nie upoważnia żeby Pani kłamała, że mamy jakaś dodatkową przerwę !!!, uświadomie Panią nie, nie mamy dodatkowej przerwy. WULGARYZMU to Pani nie brakuje i wiele razy to udowodniła Pani swoim zachowaniem, zupki chińskie to co najwyżej Pani może wpier***, my je jemy jak już...

Bez nicku

Wypłata mogła by być wcześniej niż 10 albo po 10, ludzie mają rachunki albo rodzinę na utrzymaniu, przychodzisz wcześniej, nie spuźniasz się a tu takie coś

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 18 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.