Opinie o COMFORTBE-SOFTBE w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy COMFORTBE-SOFTBE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COMFORTBE-SOFTBE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORTBE-SOFTBE w Marki

Jakie plusy i minusy? Plusem była umowa od pierwszego dnia i okres ochronny. Kolejnym plusem były premie, dodatki. Kiedy potrzebowałam wziąć urlop, bo chorobowe na dzieci już wyczerpałam, nie było z tym problemu - byli po prostu wyrozumiali, bo sami mają dzieci. Natomiast minusem byli głównie pracujący tam ludzie. Podstawianie świni, obgadywanie - to nigdy nie jest miłe. Są ludzie, którzy idą do pracy, bo potrzebują pieniędzy na chleb i opłaty. Są też tacy, którzy mieszkają u rodziców, zarabiają na własne widzimisię, nie szanują pracy i traktują ją jak przygodę robiąc zamęt i krzywdząc innych. Jednak od strony pracodawcy wszystko było OK.

tutek psiutek

Wynagrodzenie to opóźnienie ok miesiac chyba ze jest sie rozgarnietym kierowca i zabiera sie kase która kkienci daja za materace. Logistyka ? Z pewnością nie wiedza co to jest. Dwie "damy" ze sklepu z marek-zero kompetencji. Sam wlascicel Tutakowiak to osoba, która probuje oszukac jak tylko moze. Aha w samochodoach zawsze brak paliwa i kazdy, ale to kazdy kierowca staje na trasie bo brakuje paliwa :/ pracownicy "stali" wyznali, ze kierowca jest co miesiac nowy... szkoda nerwow... praca min 15h dziennie. Piotrek ! -wez Ty zacznij ludzi szanowac i dawaj umowy i kase.

klient

Potwierdzam jako klient. Beznadziejna obsługa klienta. Zero kontaktu nie odbierają telefonów, przekładane dostawy lub nie stawiają się w umówionym terminie. Absolutnie nie polecam, tragedia.

Majka
@klient

Czyżby antyreklama? Dziwne, bo materac otrzymałam po 4 dniach od zamówienia i wszystko było z nim ok!

Joanna

@Ania wspominasz, że każda praca ma swoje plusy i minusy. A jak to wygląda w COMFORTBE-SOFTBE? Mogłabyś wymienić kilka z nich? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do tej firmy. Piszesz, że dobrze wspominasz tę pracę. Mogłabyś opowiedzieć o niej coś więcej? Jak wyglądał Twój typowy dzień pracy?

Anonimowo
@Joanna

W zimę zimno. Latem gorąco na hali. Za wypłata musisz jeździć. Umawiają się na inna stawkę przy wypłacie okazuje się o innego. Umowy zero .tyrasz czasem nie 10h tylko dłużej. Pan Tutakowski nie szanuje ludzi. Ma ich gdzies. Pracowałam przy produkcji tych materacy. W zimę na nieszczęście. 3 pary spodni dresowych 5 par skarpet i kilka podkoszulek koszulek z długim rękawem bluzy 3 i bezrękawnik i zimno ..... Nie polecam tam pracy!

Pracowałam tam jakiś czas temu i nie ma co narzekać. Zmieniłam pracę z uwagi na odległość od domu i trochę żałuję. Wiadomo, że każda praca ma swoje plusy i minusy ale ogólnie dobrze wspominam pracę w Comfortbe

Kierowca

W dniu dzisiejszym byłem w Markach k.Warszawy na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierowcy. Pracodawca zaproponował mi umowę o dzieło na 3 miesięczny okres próbny twierdząc że umowy o pracę nie daje ponieważ nie wiadomo na jakiego pracownika się trafi. Niestety moja propozycja aby umowę o dzieło zastąpić umową na zlecenie nie spotkała się z Pana aprobatą. Pracy szukam już dość długo i było to moje drugie CV wysłane na te stanowisko a co ciekawsze poprzednio aplikowałem 3 miesiące temu. Już wiem czemu właściciel proponuje umowę o dzieło na 3 miesiące...

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
oij

Na stabilne zatrudnienie zawsze można liczyć, bo dbają o to, żeby pracownicy mieli stabilizację w życiu, a jak jeszcze do tego dochodzą odpowiednie bony to jeszcze lepiej o nich świadczy. A wypłata terminowa?

kasieńka

folks i kejk, żebyście się tylko nie zdziwili :)

nawet nie składajcie tam CV Żenada lepiej jest ulice zamiatać.

kuba

Nie polecam, firma ma problemy z regulowaniem swoich należności. Wypłata nigdy nie była wypłacona na czas i w całości.

ostrzegający

(usunięte przez administratora) napiszę tylko,że serdecznie odradzam

Cześć , może ktoś coś więcej napisac o pracy w tej firmie? jak to wygląda. Pozdrawiam

pezet

Dzięki za te opinie. Właśnie chciałem podjąć tam pracę;) pozdrawiam tych ,co mnie ostrzegli:)

jaro

witam tak jak kolega wyżej napisał to wszystko prawa dobrze ze juz nie pracuje tam pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORTBE-SOFTBE - Marki

• Jak się pracuje w COMFORTBE-SOFTBE?

Zobacz opinie na temat firmy COMFORTBE-SOFTBE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMFORTBE-SOFTBE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COMFORTBE-SOFTBE?

Kandydaci do pracy w COMFORTBE-SOFTBE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COMFORTBE-SOFTBE
3.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Ostrzycka 2/4
    04-043 Marki