Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

Ona

Jeżeli zaproponują wam projekt Mbanku...uciekajcie. W życiu nie spotkałam się z taką niesubordynacja osób zarządzających danym projektem. Rzeka kłamstw i pomyj, które trzeba tam znosić pod nadzorem smutnych pań koordynatorek woła o pomstwe o nieba. Dziwię się, że nadazacie ze zgłaszaniem komentarzy. Prawda boli i to mocno. Nie łatwiej zwolnić niekompetentne osoby? Pozdrawiam

@Ona

Masz świadomość, że jak piszesz z jednego IP wiele negatywnych komentarzy, co ewidentnie robisz, to jest to łatwe do ustalenia i łatwiej im je zgłaszać?

@Ona

Tak, najłatwiej zwolnić im niekompetentne osoby, czego jak widać nie czynią tylko dają ludziom szanse. Was konsultantów tez maja zwalniać od ręki jak coś zrobicie zle? Wszyscy tacy swieci jestescie a szkoda ze Wam nie można założyć portalu na goworku i ocenić Wasza prace. Nie pracuje w media system ale pracowałam w wielu miejscach tego typu i znam wiele osób pracujących w charakterze koordynatora - to jak bardzo czasem musza stawać na głowie żeby wyegzekwować prosta zmianę w podejściu do pracy - to nic tylko rwać włosy z głowy. Zastanówcie się najpierw nad sobą czy na pewno byli z Was tacy idealni pracownicy. Rozgladam się teraz za praca i pewnie do media system nie pójdę. Ale na pewno nie przez koordynatorów a ludzi którzy tam pracują - jak taka tworzycie tam atmosferę jak tu to podziękuje.

@Ania

Ups... a nasz hejter myślał, że jest Anonymous ^^

Czarna
@abcde

Nie pracowałas w media system a otwierasz jadaczke próbując zaistnieć. Tak się składa, że przedmowczyni w sposób kulturalny opisała panujące tam zwyczaje. Oczywiście, zgadzam się z tym, że praca koordynatora wcale nie należy do łatwych, ale czy nie dlatego mają wyższe wynagrodzenie i nie muszą się użerać przez słuchawkę z obiekcjami klientów? Motywowanie pracowników to kwestia indywidualna, ale na pewno nie zrobi się tego stresem czy presją. Czasem warto nie kalkulować tylko być człowiekiem dla człowieka...to takie proste Karolina i Wer, mimo wszystko życzę wytrwałości i realizacji celów . Pozdr A.

@Czarna

Kobietki, prosimy o kulturę ponieważ każdy ma prawo do wyrażenia opinii "na poziomie" - zarówno nasz pracownik były czy obecny jak i również osoba poszukująca pracy :) Prosimy tylko o wzajemny szacunek. Miłego dnia!

@Czarna

Ja też wypowiedziałam się w sposób kulturalny, jednak nie zgadzając się z opinią przedmówcy, gdyż oceniam ją jako krzywdzącą, jednostronną i niesprawiedliwą. Zaś Ty pisząc o "jadaczce" kulturą się raczej nie popisujesz. Niezależnie od tego czy pracuję w media system czy nie- mam prawo się wypowiedzieć, gdyż forum jest ogólnodostępne. Gdybym chciała zaistnieć zdecydowanie wolałabym to zrobić pod prawdziwym nazwiskiem :) nie wiem czy można anonimowo zaistnieć - oceń samodzielnie. Zdecydowanie atakowanie każdego kto się nie zgadza świadczy tylko o bardzo subiektywnej formie wypowiedzi. Pracę koordynatora oceniam jako mimo wszystko trudniejszą bo odpowiada się nie tylko za swoją pracę, ale także pracę innych, którzy niekoniecznie przychodzą do pracy mając ochotę faktycznie pracować. Zgadzam się, żę warto być człowiekiem dla człowieka ale jakby nie było to działa w dwie strony.

Media System Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Koordynator Sprzedaży. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Zapraszamy do składania swoich aplikacji!

Ktośiek

Jest ktoś w stanie coś powiedzieć o zarobkach w tej firmie?

@Ktośiek

Wynagrodzenie jest podzielone na dwa składniki - stała podstawa plus prowizja zależna od wyników :)

Pensja
@Ktośiek

Najniższa krajowa + premia jeżeli zrobisz plan, czyli jakieś 200-300 złoty

xaio

Szukacie jeszcze na projekt tele?

@xaio

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na projekt firmy telekomunikacyjny, ale zapraszamy serdecznie do udziału w rekrutacji na inne projekty.

Konsultant Telefoniczny

Rozmowę miałem jakiś czas temu, przebiegła w miłej atmosferze. Pani przyszła po mnie do recepcji przywitała się i poszliśmy do pokoju w którym przeprowadzane są rozmowy. Po 2 dniach dostałem info , że mnie przyjmują i zapraszają na szkolenie.

Opowiedz coś o sobie, gdzie wcześniej pracowałeś, jakieś mocne strony, była też jakąś scenka sprzedażowa. Pytania raczej standardowe. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Media System Sp. z o.o.?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na dwa projekty : - bankowy polegający na sprzedaży kredytów gotówkowych - ubezpieczeniowy polegający na umawianiu spotkać Chętnych prosimy o przesłanie CV na adres praca@mediasystem.pl

Pracowałam tam jakiś czas temu i nie rozumiem dlaczego niektórzy wylewają tu swój jad. Jeśli wykonujesz swoje obowiązki sumiennie nie możesz narzekać. Praca spoko, ludzie super, kasa zawsze na czas. Organizują ciagle jakieś gry i zabawy albo poczęstunki, czego chcieć więcej. Gdyby nie fakt że wyjechałam za granicę nadal bym tam pracowała.

Cześć, dziękujemy za pozytywną opinię! Pamiętaj, że z naszych byłych pracowników zawsze witamy z otwartymi ramionami! :)

Pracuje tu od niedawna i jestem całkiem zadowolona. Można zdobyć doświadczenie, pracując w fajnym miejscu no i firma w porządku w stosunku do pracowników. Wszystko dla ludzi! Na wypłatę też nie narzekam???????????? Normalny zespół i co bardzo ważne ZAWSZE luźna atmosfera, bez spiny. Oczywiście jeżeli pracujesz i chcesz pracować, a nie przychodzisz 4fun. Ogólnie to polecam:)

@Monika

Monika dziękujemy za miłe słowa! Życzymy miłego dzionka! :)

Joanna

Witam, chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca z media system w Bydgoszczy, liczę na wasze szczere opinie

Pyton

czy rzeczywiście jest kara 1000zł potrącona, jeśli ktoś zrezygnuje w czasie szkolenia albo parę dni po szkoleniu? Czy jak ktoś się z tym nie zgadza to może pracować, czy od razu się mu dziękuje?

@Pyton

Zapis ten dotyczy wyłącznie pracy na projekcie infolinii przychodzącej firmy kurierskiej ze względu na długie i intensywne szkolenie wstępne. Dla nas każdy z pracowników jest inwestycją, a zależy nam na tym, aby każda z przeszkolonych osób została z nami na dłużej.

pytk
@Media System Sp. z o.o.

a na innych projektach są jakieś kary??? można sobie wyobrac żeby nie iść na ten gdzie jest taka wysoka kara ?

@pytk

Zabezpieczenie finansowe obowiązuje tylko wyłącznie na projekcie infolinii ogólnoinformacyjnej ze względu na długie i intensywne szkolenie, które wiąże się z dużą inwestycją w przyszłego pracownika.

abcde

za mocna ta opinia. czy tu są jacyś administratorzy? jak można porównywać cokolwiek do obozu koncentracyjnego i to w Polsce? nie znacie własnej historii? wstyd.

@abcde

Zgadzam się i przykre to że w ludziach jest tyle nienawiści. Życzę zdrowia i wytrwałości bo na język nienawiści można tylko odpowiedzieć sercem .

@abcde

Robimy co możemy jako administratorzy bo jesteśmy oburzeni komentarzem użytkownika Goldberg. Kochani, dzielnie przyjmujemy konstruktywną krytykę, a nawet hejt, ale są tematy, których zdecydowanie nie wypada poruszać...

Zadowolony

Standardem jest na takich portalach że wylewa się tylko jad na pracodawcę. Pracuje już jakiś czas i uważam że nie jest tak źle, jak wszyscy tu piszą. Koordynatorzy też nie mają lekkiej pracy. Ja muszę pilnować swojego wyniku, a lider 15 osób. Wiadomo że jak ktoś przyjdzie i liczy tylko na godzinowke to nie ma co liczyć że będzie dobrze. Niestety sprzedaży trzeba się nauczyć i chcieć to robić. Wystarczy posłuchać mądrzejszego który w tym siedzi nie od wczoraj a nie zakładać że się nieda. Wszystko się da tylko trzeba chcieć.

@Zadowolony

Dziękujemy, za rzetelną opinię i słowa zrozumienia! Miłego dnia!

Pracowałem

UWAGA NA PROJEKT BANKOWY Szczególnie radzę uważać na (usunięte przez administratora), zachowuje się jak królowa, radzę nie podpadać, ale Madzia też nie lepsza, Będziecie podzieleni na dywizję od gorszych do lepszych. Raport tego że nic nie robicie będziecie dostawać co 1-2h. Ciągłe żale i pretensje gwarantowane. Praca byle do 17, nie wspominając o popkach które są do 19 i trzeba je robić bo tak ma być. Zastanówcie się 3 razy. Bo oni wydzwaniają prawie tak jak fotowoltaika. Ostrzegamy. Byli pracownicy tego kołchozu.

Worker
@Pracowałem

Haha widzę, że nic się nie pozmieniało. Ludzie traktowani gorzej od (usunięte przez administratora) nic dziwnego że ściągają ludzi spoza Bydgoszczy bo nikt z tego miasta nie chce już tu pracować. Koordynatorki Weronika i Karolina jak wspomniałeś również mi były znane gdy pracowałem i szczerze powiedziawszy nie spotkałam się wcześniej z tak przedmiotowym traktowaniem ludzi i gęsią skórką na widok przełożonych. (usunięte przez administratora) .

Ewelina
@Worker

U mnie na widok dziewczyn pojawial się uśmiech. Dobrze wspominam czas na projekcie bankowym????,Zmieniłam pracę że względu na dojazdy które w czasie pandemi mocno ograniczyły moje możliwości.Szkoda ze takie (usunięte przez administratora) wylewa się na moim zdaniem najlepszy projekt w firmie. Serdeczne pozdrowienia dla całej bankowej ekipy ????

@Ewelina

Mam dokładnie to samo .Serio? WTF?

Alanerski

Robota jak robota, ale chociaż jest z kim pogadać i działać. Napiszesz z problemem - zaraz ktoś pomoże. I pełno ludzi o dobrych sercach. Akcja dla Ukrainy - petarda! Mega się wszyscy starają, a że nie zawsze wyjdzie wszystko - życie. Przynajmniej nikt tu nie gnoi, tylko jest zrozumienie i dobra rada. Polecam

@Alanerski

Dziękujemy za miła opinię!

Prawda

Wystarczy że na chwilę odłożysz słuchawki, już problem, słaby czas połączen problem, i odprawa nie raz 2 razy dziennie, że jest źle i źle.(usunięte przez administratora)kiedyś była inna, teraz zachowuje się jak królowa, pamiętam jak pracowała jako zwykły pracownik. Teraz potrafi mieć pretensje że ktoś poza przerwa wyjdzie do toalety.(usunięte przez administratora)nic nie potrafi a wymaga najwięcej. Sama nigdy nie dzwoniła, a pracuje tu krótko w porównaniu do mnie. Ma najwięcej do powiedzenia a na niczym się nie zna. Wie jak czytać raporty i mówić wam że jest słabo i że macie się poprawić bo jak nie to zobaczycie. Presja i presja i tak 8 godzin 5 razy w tygodniu

Z Tczewa

Pracuję w Tczewie od prawie roku i nie mam zamiaru nigdzie się stąd ruszać. Największym plusem jest cudowna atmosfera, którą tworzą wspaniali ludzie. Poza tym firma stawia na rozwój, docenia pracownika między innymi przez awanse wewnętrzne. Koordynatorzy to osoby na które zawsze można liczyć. Dodatkowo mamy tutaj też liczne ciekawe akcje tematyczne i benefity. Polecam calaaalutkim sercem ❤️

Wercia :)

Pracuje w Tczewie od niedawna. Ale to najlepsza praca jaka podjęłam. Fakt faktem, trzeba sie starać, dawać z siebie wszystko, a będzie szło. Nie mogę mówić, czasem praca jest stresująca, ale ludzie którzy tam pracują, atmosfera która tam panuje wszystko zmienia i z chęcią chce się każdego dnia wstawać i iść do pracy-a przecież to jest najważniejsze, prawda ? Ktoś co siedzi bo siedzi i nie ma żadnych wyników, bo mu sie nie chce, a będzie miał płacone, to negatywna opinie wystawi zawsze. ???? z czystym sumieniem polecam prace, poniżej 26 roku życia na zleceniu fajnie można zarobić ????

@Wercia :)

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że praca w naszym zespole sprawia Ci przyjemność i życzymy jak najwięcej sukcesów!

Morfi

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Poziom zarządzania projektami na poziomie mułu bagiennego. Odradzam

@Morfi

Przykro nam czytając Twoja opinię. Może udzieliłbyś nam rady nad czym mamy popracować bo dla nas najważniejsza jest w firmie dobra atmosfera.

Qbi

Jestem zainteresowany podjęciem pracy tutaj. Czy w Bydgoszczy w ramach umowy jest jakiś karnet sportowy? Poza tym jakie benefity?

@Qbi

Niestety na ten moment nie posiadamy karnetów sportowych, ale oferujemy szereg innych benefitów, między innymi autorski program Media Kiosk, który polega na zbieraniu punktów i wymianie ich na wybrane nagrody rzeczowe, gadżety firmowe, vouchery i bony podarunkowe.

W Bydgoszcz Media System Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Kredytowy. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich nowych pracowników do wyrażenia opinii na temat procesu rekrutacji!

Nicknoteusz

Jest ok. Przyszedłem zachęcony fotkami z fejsa i insta. Minęło trochę czasu i rzeczywiście jest git. Akcje są jak na zdjęciach w necie, ekipa zgrana, kasa na czas, może nie kokosy, ale przynajmniej stabilnie. Trochę stresu jest, bo to jednak dzwonienie do obcych ludzi, ale chociaż dbają o to, żeby się odprężyć. Także jak dla mnie spox

@Nicknoteusz

hej, hej, dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że dobrze pracuje Ci się w naszym zespole!

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 60 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.