Limango Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Limango Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-05 08:39
Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Limango Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.
pracujący 2015-09-15 01:20
praca całkiem ok, zazwyczaj bezstresowa ale przed weekendem jest najwięcej pracy = nadgodziny za które nikt nie płaci, sama płaca też dużo poniżej oczekiwań (ale zawsze wypłaty na czas), brak jakichkolwiek dodatków czy świadczeń socjalnych, pracują głównie kobiety, luźna i przyjazna atmosfera, częste imprezy
kaoso 2016-08-06 15:16
Widocznie jest wszystko w porządku skoro nie ma żadnej oferty pracy.
pracownik z długim stażem 2016-11-02 11:23
Limango to miejsce dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą i szukają sposobu jak to osiągnąć. Firma stawia na ludzi młodych, nie przywiązuje dużej wagi do kierunku ukończonych studiów (poza stanowiskami specjalistów), raczej na osobowość, doświadczenie i chęć do pracy. Płaska struktura organizacyjna, atmosfera współpracy (a nie rywalizacji), wiele eventów integracyjnych oraz benefity. Firma cały czas jeszcze stara się nie być korporacją, zachowuje świeżość startupu, ale w obrębie procesów, które ułatwiają codzienne funkcjonowania i współpracę na open space:) Wiele stanowisk dla osób tuż po, lub jeszcze w trakcie studiów, które chcą poznać branżę e-commerce od podszewki i znaleźć swoją życiową drogę. Dla pracowników z dłuższym stażem możliwość awansu i rozwoju specjalistycznych kompetencji. Praca jest dynamiczna, zróżnicowana i wymaga dużej dozy samodzielności. 5/6, zgodnie z maksymą "jest dobrze, ale..." oraz "zawsze może być jeszcze lepiej".
Hanna 2017-04-18 10:03
@pracownik z długim stażem dziękujemy za tak szczegółową ocenę. Wspominasz między innymi o benefitach oferowanych przez Limango Polska Sp. z o.o. Możesz powiedzieć kilka słów więcej na ten temat? Jakie dodatki zapewnia pracodawca?
aktualnypracownik@gmail.com 2017-09-11 11:17
1. Codzienna praca jest ciekawa i w fajnej atmosferze, dzięki czemu nie muszę się w poniedziałek ratować jakimiś memami z kotkami niechcącymi wstać do pracy, a w piątek o "piątku, piąteczku, piątuniu".
2. Poprzeczka jest stawiana troszeczkę powyżej możliwości, dzięki czemu jest ambitna, się nie nudzi i jest do czego sięgać.
3. Wychodzę z pracy po 8 godzinach i nie zaglądam do pracy w weekend. Jeśli zaczynam zostawać dłużej, szef pyta co jest nie tak, bo mam wychodzić po 8 godzinach i szukamy rozwiązania.
3. Biuro jest w samym centrum miasta, więc łatwo mi jest dojechać tramwajem, rowerem (jest możliwość przypięcia roweru + monitoring) czy samochodem (tu muszę zaparkować trochę dalej, jeśli nie chcę płacić).
4. Integrujemy się często i mocno. Czasami blisko (np. piątek po pracy, rejs statkiem po Odrze), czasami daleko (np. weekendowy wypad w góry).
5. Z benefitów korzystamy z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, bonów pracowniczych do naszego sklepu, owocowych poniedziałków czy zajęć językowych (niemiecki i angielski)
6. Mam elastyczne godziny pracy i w razie potrzeb mogę pracować zdalnie.
7. Co jakiś czas mamy w pracy nietypowe eventy, np. urządzamy sobie wykwintne śniadanie, pieczemy sobie pizzę, smażymy naleśniki lub jajecznicę dla całej firmy

Jakbyś miała/miał pytania, napisz aktualnypracownik@gmail.com, odpowiem bez ściemy.
Hanna 2017-09-11 11:27
@aktualnypracownik@gmail.com widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Limango Polska Sp. z o.o. Czy powiesz nam jeszcze na jakim stanowisku pracujesz? Od jak dawna jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Asystent ds. księgowości.
Zostaw swoją opinię o Limango Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limango Polska Sp. z o.o.