brak logo

Limango Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Limango Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-05 08:39
Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Limango Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.
pracujący 2015-09-15 01:20
praca całkiem ok, zazwyczaj bezstresowa ale przed weekendem jest najwięcej pracy = nadgodziny za które nikt nie płaci, sama płaca też dużo poniżej oczekiwań (ale zawsze wypłaty na czas), brak jakichkolwiek dodatków czy świadczeń socjalnych, pracują głównie kobiety, luźna i przyjazna atmosfera, częste imprezy
kaoso 2016-08-06 15:16
Widocznie jest wszystko w porządku skoro nie ma żadnej oferty pracy.
pracownik z długim stażem 2016-11-02 11:23
Limango to miejsce dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą i szukają sposobu jak to osiągnąć. Firma stawia na ludzi młodych, nie przywiązuje dużej wagi do kierunku ukończonych studiów (poza stanowiskami specjalistów), raczej na osobowość, doświadczenie i chęć do pracy. Płaska struktura organizacyjna, atmosfera współpracy (a nie rywalizacji), wiele eventów integracyjnych oraz benefity. Firma cały czas jeszcze stara się nie być korporacją, zachowuje świeżość startupu, ale w obrębie procesów, które ułatwiają codzienne funkcjonowania i współpracę na open space:) Wiele stanowisk dla osób tuż po, lub jeszcze w trakcie studiów, które chcą poznać branżę e-commerce od podszewki i znaleźć swoją życiową drogę. Dla pracowników z dłuższym stażem możliwość awansu i rozwoju specjalistycznych kompetencji. Praca jest dynamiczna, zróżnicowana i wymaga dużej dozy samodzielności. 5/6, zgodnie z maksymą "jest dobrze, ale..." oraz "zawsze może być jeszcze lepiej".
2
Hanna 2017-04-18 10:03
@pracownik z długim stażem dziękujemy za tak szczegółową ocenę. Wspominasz między innymi o benefitach oferowanych przez Limango Polska Sp. z o.o. Możesz powiedzieć kilka słów więcej na ten temat? Jakie dodatki zapewnia pracodawca?
Zostaw swoją opinię o Limango Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limango Polska Sp. z o.o.