Limango Polska Sp. z o.o.

Opinie o Limango Polska Sp. z o.o.

Asia

Katastrofa!!!!!!! Odradzam zakupy w Limango!!!! Kolczyki przyszły wadliwe, miały być po 2-3 dniach przyszły po 10 dniach!!!! Do dziś nikt z Limango ich nie odebrał tj po miesiącu i nie otrzymałam pieniędzy z powrotem tj 200 zł....ODRADZAM ZDECYDOWANIE, IGNORANCJA KLIENTA I ZBYWANIE GO, TO SĄ MOCNE STRONY LIMANGO!!!!!!!

@Asia

Bardzo nam przykro, że otrzymany produkt okazał się wadliwy i musiała go Pani reklamować, jednak Pani opinia na temat czasu rozpatrywania reklamacji jest nie jest zgodna z faktami i nie możemy się z nią zgodzić. Zawsze dokładamy starań, aby jak najszybciej rozwiązywać zgłoszenia reklamacyjne naszych Klientów i tak było również w tym przypadku. Szczegółowy opis poniżej: 1. Realizacja Pani zamówienia opóźniła się o 3 dni (z powodu dużej ilości zamówień, o której Panią poinformowaliśmy) – a nie jak Pani twierdzi o ponad tydzień. 2. Pani zgłoszenie reklamacyjne zostało rozpatrzone w ciągu 4 dni (zgodnie z ustawą mamy na to 14 dni). 3. Zgodnie z Pani życzeniem zleciliśmy odbiór towaru na dzień 18-10-2018 (oczywiście na nasz koszt). 4. Według informacji zawartej w liście przewozowym zlecenia, paczka nie została odebrana ze względu na nieprawidłowy adres nadania. 5. Informację o braku odbioru przesyłki przekazała nam Pani dopiero 23.10.2019. Nasza reakcja była natychmiastowa. Sprawa została wyjaśniona z firmą kurierską DPD i jeszcze tego samego dnia kurier odebrał reklamowany towar. Zawsze dokładamy starań, aby jak najszybciej rozwiązywać zgłoszenia reklamacyjne naszych Klientów. Jeśli w przyszłości ponownie dojdzie do niedogodności z odbiorem lub dostawą zamówienia, uprzejmie prosimy o możliwie szybką informację, abyśmy mieli szansę od razu zareagować na takie zgłoszenie.

imho
@Asia

Asiu, to jest gowork, portal do oceniania pracodawcy, a nie portal z opiniami o ich produktach i usługach

Czy często w firmie Limango Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Limango

Dziękujemy za Twoje pytanie. Informacje o rozpoczęciu procesu rekrutacyjnego na konkretną pozycję są w limango jawne, w związku z tym w rekrutacji mogą brać udział także obecni pracownicy. Zawsze staramy się wspierać limangosów w ich ścieżce kariery. Zdarza się, że ktoś widzi dla siebie miejsce w innym zespole, ma swój pomysł na rozwój swoich kompetencji i jeśli szczerze rozmawia o tym ze swoim przełożonym, a my widzimy potencjał w takim rozwiązaniu, jak najbardziej wspieramy takie działania w miarę pojawiania się wakatów. W historii limango było kilka takich sytuacji, i wraz ze wzrostem naszej organizacji, będzie ich zapewne coraz więcej.

Ela

Czy można liczy na zarobki powyżej 3800 netto na stanowisku tłumacza? Mam doświadczenie .

@Ela

Dzień dobry, dziękujemy za Twoje pytanie. Zarobki na każdym stanowisku zależą od jego specyfiki, wymaganych kwalifikacji i zakresu odpowiedzialności. Szczegółowe informacje można uzyskać, odpowiadając na konkretne ogłoszenie - do czego zachęcamy:) Pozdrawiamy

Jak wygląda podstawa w Limango Polska Sp. z o.o.?

limango

Dzień dobry :) Cieszymy się, że limango zainteresowało Cię jako potencjalny pracodawca. Czy możesz dać nam znać, o jakie stanowisko pytasz? Wynagrodzenia w limango, jak w każdej organizacji, są zróżnicowane i w większości przypadków nie składają się z podstawy i prowizji, zależy to od działu i rodzaju wykonywanych obowiązków. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do aplikowania. (usunięte przez administratora)

Minimalnie ;)

Helpdesk

Bardzo profesjonalne podejście do rekrutacji, był ustalony termin spotkania szkoda, że nikt z osób rekrutującej się nie zjawił. Zero jakiejkolwiek odpowiedzi i informacji o wysłaniu zapytania o spotkaniu. Nie polecam

Brak

Ewka

A jakie są zarobki w firmie? Pojawiło się ogłoszenie ws. mailowej obługi klienta i zastanawiam się nad aplikowaniem … tylko pytanie ile się zarabia … ? Ktoś może podać panujące widełki?

@Ewka

Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza oferta :)  W odpowiedzi na Twoje pytanie chcielibyśmy wyjaśnić, że wynagrodzenia w limango kształtują się na poziomie porównywalnym z wynagrodzeniami na podobnych stanowiskach we Wrocławiu (w odniesieniu do firm podobnej wielkości i pokrewnych branż). Szukamy osób z pasją, które traktują swoje obowiązki jako wyzwanie, lubią się angażować, uczyć i rozwijać oraz szukają niepowtarzalnej atmosfery  w miejscu pracy, które nie jest korporacją. Jeżeli cenisz sobie takie podejście, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, podczas której dowiesz się więcej o naszych propozycjach wynagrodzeń oraz oferowanych benefitach. Pozdrawiamy serdecznie

Była pracownica
@limango

Słabo płacą :( Poniżej rynku we Wro. Dużo miłych słówek 0 konkretów. Tylko prezentację z wynikami i tłumaczenie, że kiedyś gdzieś tam będzie lepiej i będą podwyżki.

@Była pracownica

@Była pracownica dziękujemy za Twoją opinię. Tak jak pisaliśmy już wcześniej, zarobki naszych pracowników są kwestią indywidualną i zależą od wielu czynników. Wiążą się bezpośrednio z wymaganiami, które stawiamy naszym kandydatom i umiejętnościami, które posiadają bądź nabywają podczas pracy. Z naszej strony, podejmujemy działania, mające na celu wyrównanie ewentualnych różnic płacowych, w stosunku do warunków rynkowych, a efektami naszych starań dzielimy się ze wszystkimi pracownikami podczas cyklicznych spotkań, dbając o transparentność w tym zakresie. Przykro nam, że czułaś się niedoceniona finansowo, pracując w limango, mamy nadzieję, że podzieliłaś się swoimi uwagami w tym zakresie ze swoim przełożonym, aby dać nam szansę zweryfikować tę sytuację. Pozdrawiamy i dziękujemy, że byłaś z nami.

@Ewka

Hej Ewka, wynagrodzenie to temat indywidualny, także nie wiadomo kto i ile :-) Jakbyś chciała dowiedzieć się więcej, napisz aktualnypracownik@gmail.com

była pracowniczka

Pracowałam w Limango prawie przez 3 lata i była to moja druga poważna praca. Plusy: - szybki i jasny proces rekrutacji (przynajmniej w moim przypadku) – nie czekałam długo ani na odzew, ani na odpowiedź, czy dostałam pracę, wszystko przebiegało sprawnie. - bardzo fajna atmosfera (w czasie pracy i po). - przez większość czasu nie ma „spiny” – bardzo rzadko zabiera się pracę do domu, a jeżeli dobrze się rozplanuje zadania, to nie ma potrzeby siedzenia po godzinach. Jest czas na rozmowy, na kawę, lunch – nie ma tu rozliczania z każdej minuty, praca ma zostać wykonana i tyle. Wiadomo, że czasami w piątki lub przed Świętami trzeba zrobić więcej, ale zazwyczaj człowiek się nie stresuje. - integracje – wigilie firmowe, prezentacje kwartalne, wyjazdy zimowe, wspólne wyjście po pracy – nigdy nie ma z tym problemu i zawsze znajdą się chętni. - drobne benefity (owoce, kawa, darmowe lekcje języka, Enelmed, Multisport). - wypłaty są zawsze na czas. - możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy, które naprawdę sporo ułatwiają. - dobre podejście w zakresie ewentualnych błędów, nauki – ani razu nie zdarzyło mi się, żebym nie otrzymała pomocy, żeby ktoś mi czegoś nie wytłumaczył. W Limango ważna jest wzajemna pomoc i to widać. Minusy: - czasami panuje lekki chaos organizacyjny – często praca uzależniona jest od wielu osób z różnych działów, przez co zdarza się, że trzeba czekać na coś, aby móc ukonczyć swoją pracę. - wynagrodzenia - to jest niestety coś, co zmusiło mnie do szukania nowej pracy. Wiadmo, że jest to zależne od doświadczenia oraz stanowiska, jednak przez te niemal 3 lata moje wynagrodzenie wzrosło bardzo nieznacznie. Perspektywy na negocjacje lub już na wzrost wyngrodzeń były niewielkie (w czasie gdy tam pracowałam).

@była pracowniczka

Dziękujemy za Twoją opinię! Bardzo cieszymy się, że z nami pracowałaś i że zwróciłaś uwagę na tak wiele pozytywnych elementów, które tworzą naszą firmę. Wspomniałaś, że to Twoja druga praca, tym bardziej cieszymy się, że tak wiele rzeczy oceniasz tak wysoko. W Limango z jednej strony stawiamy na samodzielność, a z drugiej rozwijamy umiejętność pracy zespołowej, dlatego mamy nadzieję, że pozwoli nam to systematycznie ulepszać procesy współpracy, również międzydziałowej. Co do wynagrodzeń, pomimo iż nie jesteśmy jeszcze w stanie konkurować z dużymi korporacjami (choć nasze wynagrodzenia rosną rok do roku), mamy nadzieję, że zarówno Ty jak i pozostali pracownicy doceniają uczciwe warunki zatrudnienia, stabilność i wiarygodność (w postaci chociażby wspomnianych przez Ciebie terminowych wypłat, sprawnego procesu rekrutacji czy dodatkowych benefitów). Życzymy Ci wszystkiego dobrego i samych sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

M.K.

Do Limango dostałam się dzięki stażom organizowanym przez uczelnię. Byłam na normalnej rozmowie kwalifikacyjnej, która była przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Staż odbywałam w dziale CS, gdzie stosunek dziewczyn do siebie nawzajem jest naprawdę super. Można porozmawiać i się pośmiać. Byłam traktowana jak każdy inny pracownik, nie czułam się "typową" stażystką typu przynieś, wynieś, pozamiataj. W firmie ogólnie panuje bardzo fajna atmosfera, ludzie są młodzi i pozytywnie nastawieni. Fajne akcje typu mikołajki, dzień chłopaka, wigilia firmowa itp. Po stażu dostałam propozycję dalszej współpracy, która nie trwała niestety zbyt długo z powodu siły wyższej. Jeśli ktoś chce pracować w miłej, przyjacielskiej atmosferze i bez stresu to polecam to miejsce. Mi osobiście żal było odchodzić :)

Malinka

Pracowałam kilka miesięcy w limango. Z plusów: - w firmie pracuje dużo młodych osób, głownie kobiety - praca bardzo intensywna, można się dużo nauczyć w krótkim czasie - darmowe owoce w poniedziałek i ekspres do kawy w kuchni - szybka pomoc helpdesku w razie problemów ze sprzętem Z minusów: - chaos i częsty brak pomocy z zadaniami, trzeba sobie ze wszystkim radzić samemu co jest czasem frustrujące - monotonność, w większości działów praca jest mało rozwijająca, nie mają pomysłu na twój rozwój - małe zarobki i brak perspektyw na ich zwiększenie Firma na staż, czy na początek kariery wydaj się w porządku. Później za duża monotonność, a płacą dużo mniej jak w korporacji.

@Malinka

Dziękujemy za Twoją opinię i cieszymy się, że zaczęłaś od przedstawienia dobrych stron. Mamy nadzieję, że doświadczenie pracy w Limango było, mimo wszystko, pozytywne i trzymamy kciuki za Twój dalszy rozwój zawodowy. Odnosząc się do listy minusów - z jednej strony piszesz o monotonii, z drugiej o intensywnej pracy i możliwości nauki wielu rzeczy. Nie pretendujemy do miana korporacji, nieustannie pracujemy jednak nad planowaniem ścieżek kariery i możliwości awansu naszych pracowników, aby uniknąć, opisanych przez Ciebie sytuacji, w przyszłości. Nad pozostałymi punktami również pracujemy:) Najważniejsze dla nas jest to, by nie stać w miejscu, dlatego dziękujemy za Twój feedback.

Dziwne mają metody rekrutacyjne. Po wysłaniu aplikacji zadzwoniła do mnie jakaś Pani z firmy ok 17 (czyli tuż przed końcem swojej pracy) i "na szybko" zweryfikowała mi niemiecki. Nie było wcześniej żadnego telefonu z ich strony. Z reguły firmy najpierw przeprowadzają wstępny wywiad i zapowiadają dalej weryfikacje a tu nic. Bardzo nie fajne podejście.

Marta Nagy
@Gość

Ponieważ pracujemy zarówno na rynku polskim jak i niemieckim, to dobra znajomość języka na niektórych stanowiskach jest kluczową kwestią. Wtedy od zweryfikowania znajomości języka zaczynamy rekrutację. Przeprowadzenie pierwszej rozmowy w języku, w którym będzie się później odbywała praca jest popularną praktyką w rekrutacji. Przykro nam, że poczułaś się z tym niekomfortowo.

Wiktor

Każdy ustala zasady rekrutacji według własnych procedur i tyle w temacie!!

Hanna

@Maja tak jak pisali przedmówcy - zarobki są kwestią bardzo indywidualną i są uzależnione od wielu czynników - między innymi od stażu pracy i doświadczenia. Ponadto są objęte tajemnicą handlową. Czy próbowałaś w końcu aplikować do firmy? Podzielisz się wrażeniami z rekrutacji? Aktualnie Limango Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników - zamierzacie aplikować? Poprzednie opinie o firmie były raczej pozytywne, czy ktoś jeszcze zechce polecić ją potencjalnym pracownikom?

aktualnypracownik@gmail.com

1. Codzienna praca jest ciekawa i w fajnej atmosferze, dzięki czemu nie muszę się w poniedziałek ratować jakimiś memami z kotkami niechcącymi wstać do pracy, a w piątek o "piątku, piąteczku, piątuniu". 2. Poprzeczka jest stawiana troszeczkę powyżej możliwości, dzięki czemu jest ambitna, się nie nudzi i jest do czego sięgać. 3. Wychodzę z pracy po 8 godzinach i nie zaglądam do pracy w weekend. Jeśli zaczynam zostawać dłużej, szef pyta co jest nie tak, bo mam wychodzić po 8 godzinach i szukamy rozwiązania. 3. Biuro jest w samym centrum miasta, więc łatwo mi jest dojechać tramwajem, rowerem (jest możliwość przypięcia roweru + monitoring) czy samochodem (tu muszę zaparkować trochę dalej, jeśli nie chcę płacić). 4. Integrujemy się często i mocno. Czasami blisko (np. piątek po pracy, rejs statkiem po Odrze), czasami daleko (np. weekendowy wypad w góry). 5. Z benefitów korzystamy z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, bonów pracowniczych do naszego sklepu, owocowych poniedziałków czy zajęć językowych (niemiecki i angielski) 6. Mam elastyczne godziny pracy i w razie potrzeb mogę pracować zdalnie. 7. Co jakiś czas mamy w pracy nietypowe eventy, np. urządzamy sobie wykwintne śniadanie, pieczemy sobie pizzę, smażymy naleśniki lub jajecznicę dla całej firmy Jakbyś miała/miał pytania, napisz aktualnypracownik@gmail.com, odpowiem bez ściemy.

Maja
@aktualnypracownik@gmail.com

Czy mógłbyś się wypowiedzieć na temat zarobków w przybliżeniu, z tego co widzę firma ma dużo plusów ,a jedyne negatywne komentarze tyczą się wynagrodzenia. Będę wdzięczna za jakiekolwiek info. Pozdrawiam.

Marta soja
@Maja

Maja, na każdym stanowisku wynagrodzenie jest też zależne od Twojego doświadczenia i kompetencji. Trudno więc podać "średnie" zarobki, szczególnie, że oferujemy też różne formy zatrudnienia w tym staże i pracę dorywczą dla studentów. Najlepiej aplikować na interesujące Cię stanowisko i podczas rozmów negocjować swoje wynagrodzenie.

@Maja

Hej Maja, nie chcę wchodzić w konkretne kwoty :-)

Hanna

@aktualnypracownik@gmail.comwidzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Limango Polska Sp. z o.o. Czy powiesz nam jeszcze na jakim stanowisku pracujesz? Od jak dawna jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Asystent ds. księgowości.

@Hanna

1. tak, jestem :-) 2. nadal pracuję 3. pracuję już od kilku lat 4. wolę nie podawać stanowiska

pracujący

praca całkiem ok, zazwyczaj bezstresowa ale przed weekendem jest najwięcej pracy = nadgodziny za które nikt nie płaci, sama płaca też dużo poniżej oczekiwań (ale zawsze wypłaty na czas), brak jakichkolwiek dodatków czy świadczeń socjalnych, pracują głównie kobiety, luźna i przyjazna atmosfera, częste imprezy

Marta Soja
@pracujący

Jeśli chodzi o dodatki i świadczenia to sporo się zmieniło. Zresztą więcej info znajdziecie na naszej stronie www.praca.limango.pl

Feliks

Słyszałem o Limango Polska, że to bardzo dobry pracodawca. Jak widzę, że na forum jest taka cisza to sadzę iż musi być dobra praca!

Hanna

@pracownik z długim stażem dziękujemy za tak szczegółową ocenę. Wspominasz między innymi o benefitach oferowanych przez Limango Polska Sp. z o.o. Możesz powiedzieć kilka słów więcej na ten temat? Jakie dodatki zapewnia pracodawca?

kaoso

Widocznie jest wszystko w porządku skoro nie ma żadnej oferty pracy.

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Limango Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Limango Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Limango Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Limango Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limango Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Limango Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Limango Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Limango Polska Sp. z o.o.