Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

NIP: 7661006919 KRS: 0000013614

Adres: Gumowa 6, 64-840 Budzyń

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Kabanosik

Kaban to najlepsza firma jaka widziałem aż 4 tyś na miesiac, praca bardzo lekka nie na robie sie tam w cale, gratis dostaje dętki z najwiekszymi wentylami, kierownicy bardzo mili nie gonia do roboty, duzo czasu jest nawet nie raz 10 workow mleka wypijałem na zmianie.

kaban

No ciesze sie ze widze co dzien dentki chyba sobie konia zwale na nie dzisiaj! Podniecaja mnie dlugie wentylki zalepie go

kaban

hej kabany co tam u was? zas wala w dzialo bo weekend :) cisza przed wyplata hehe,a no tak niema sie z czego cieszyc jak kopiejki wplyna na konto ze starczy na rachunki i na suchy chleb z smolcem

...
@kaban

Musisz sporo zarabiać w tej firmie , skoro jeszcze na "SMOLEC" wystarcza.Idzie sezon na smalczyk z ogórkiem małosolnym -które się cenią.Tak więc nie narzekaj i zważaj na to co wypisujesz i ciesz się ,że tam pracujesz.Pozdrawiam

jacek

boja sie pewnie trzesa nogami,nic nowego w pracy bys topnal noga to wieksza polowa by po uciekala ze strachu tak sie boja

Inżynier konstruktor

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

Kierownik

Czemu nikt temu spragnionemu panu nie odpisze na pytanie skad jest ta Pani???

Poszukiwana

Apel do ludzi pracujacych w kabat!!! Kto ma namiar na panne Magdalene K. krotko opcieta blondynka Prosze o pomoc!

Poszukiwana

Witam! Kto wie skąd jest Panna (usunięte przez administratora) z kontroli jakości? Niemam kiedy zagadać do niej,jest piękna.Prosze o pomoc ludziska!

Boss z Szamocina

Kocham pracę w kabat i te wszystkie rozmiary dętek :)

;;

ja pracuje w tej firmie kilkanaście lat, to co było kiedyś a to co jest teraz to niebo a ziemia.kiedyś zarobki były lepsze, można było wypić kawę czy zjeść cukierka i normy się robiło nawet po 120% były dodatkowe premie, a teraz możesz zrobić nie wiadomo ile i tak jej nie dostaniesz.wiadomo w każdym zakładzie pracy trzeba pracować nikt nie da pieniędzy za siedzenie.A ta samo ocena to jedna wielka ściema, ko się podlizuje kierownikowi to ma wystawioną super,a kto przychodzi żeby pracować i raz kiedyś powie swoje zdanie to jest już niedobry.

stefania

No cieszcie sie co macie,bo juz gorzej byc niemoze. Niektorzy sa zadowoleni ze wyplata na czas,ze 8 godzin i do domu,ze kawke pija cukierki jedza,fajki pala. Dla mnie to rzecz naturalna a dla niektorych to wrecz jest ku zdziwienia wow 10 jest hurrraaa wyplata jest na czas... Ludzie zejdzcie na ziemie,jak kazdy by mial podejscie takie jak wiekszosc ludzi 40+ , badz 50+ nie jest zle,kasa na czas itd. Bo juz gorzej byc niemoze macie mala samo ocene bo wystarczy wam 10 brutto lub mniej bo tez maja i 7brutto na godzine + premia ??? Ale taka premia jest owszem jak non stop pracujecie,bo raz nieprzyjdziesz do pracy badz wezmiesz urlop badz zachorujesz i masz po premi. Niektorzy tu pisza jakby kokosy zarabiali,a niewiem czy majac ledwo 7 zl netto lub mniej przy 160 godzinach bez premi jest tak dobrze.Sami sobie policzcie.Wychodzi jakies dobre 1100zl na reke (przy stawce ponad 10 zl na godzine,bo jak masz mniej to nawet 1000 niezarobisz bez premi)normalnie szal....Wiec dla pracujacych nieda wam tu nic dodajac posty ktore przedstawiaja wasza firme w samych superlatywach,bo rzeczywistosc jest inna niestety...

...

Jak mi Was żal:(... Chodzę do pracy w tej firmie ZADOWOLONA .Cieszę się że się tam dostałam do pracy, a pracuję już kilkadziesiąt miesięcy.Wychodzę na papierosa, jem cukierki , mam czas do "ubikacji"a na dodatek wyrabiam ponad normę za co kierownik docenia mnie dodatkową premią co miesiąc.Wypłata nie mała na dodatek zawsze na czas.Nigdzie nie zarobię tyle co w tej firmie .Jestem tylko 8 godz w pracy na miejscu z rodziną . P,s, Skoro nie potraficie docenić tego co macie ,nikt was nie trzyma .Załóżcie swoje firmy i tam się opieprzajcie i narzekajcie.(nie zapomnijcie ,że ci którzy robią ponad normy pracujemy na tych którzy się opieprzają,i narzekają .Dodatkowej premii nie powinni dostać za wskazniki ci co nie wyrabiali norm-a dostali .Tym to się już nie pochwalicie co??? W żadnej innej firmie nie będzie lepiej więc zacznijcie doceniać to co macie,dopóki nie jest za pózno.

!!!

Zadowolony jestem ,że pracuję w tej firmie!!!Umowa jest ,wypłata na czas,dodatkowa premia -czego chcieć więcej(tylko 8 godz) Jak się komuś nie podoba to sorki Brama jest otwarta .Przestańcie narzekać tylko bierzcie się do pracy. Miłego weekendu.

Taka jedna

Człowiekowi nie można dogodzić ! . Chcielibyście zarabiać 2.500 zł miesięcznie , siedząc i pachnąc tak ? Nie którzy na waszym miejscu by się cieszyli mając jaką kolwiek pracę ! Ale widzę nie którym nie można dogodzić ! Może gdyby doszło do tego że nie mielibyście co dziecku na chleb dać wtedy byście przejrzeli na oczy , jak ważna jest praca i nie ważne gdzie ! Teraz to wszędzie każdy walczy o miejsce pracy i o to by go nie zwolnili za jakąś głupotę . Najlepiej być zimnym sku*wielem , niż mieć mnóstwo przyjaciół w pracy którzy i tak za rogiem obrobią ci Du*e ...Bo w pracy nie ma się znajomych są tylko " znajome Twarze " więc nie ma co tu obrażać czy pisać komuś po nazwisku bo i tak tym nic nie wskóracie a po za tym pomyślcie o tym jakby tej pracy nie było , ile osób było by na " lodzie " . Więc zamiast krytykować firmę bierzcie się za pracę ..

ktos

prosze bardzo o usunięcie tej strony włascycieli dyrekcje bo brak szacunku dla drugiej osoby bo ludzie nie wiedzą do czego słuzy forum to co piszą to smieszne o obrzydliwe jak ktos chce pracowac pracy jest duzo wystarczy zmienic pozdrawiam firme i dziękuje ze tyle pracowników ma zatrudnienie

Kierownik

Kocham tą pracę :)

koleś
@Kierownik

zobaczymy jak spadniesz niżej niż poszedłeś w góre

Disco Polo

Bo taniec to jest siła,dziś dętka od kombajna mi sie śniła co pieknie zatańczyła :)

menadżer
@Disco Polo

słuchaj haha, Najważniejsze w czytaniu jest zrozumienie tego co się czyta. Prośba dlatego bo znam ludzi i to nie mało którzy są zadowoleni że tam pracują a piszą tylko Ci ponieważ stała im się wielka krzywda gdyż musieli się zwolnić (lub ich zwolnili) bo w końcu ktoś zauważył to że marnowali pieniądze które można by było zapłacić ludziom którzy na nie zasługują.Druga sprawa: 2,5 tys. może nie wszędzie ale można zarobić tylko trzeba chcieć i walczyć o swoje a nie bimbać i wiecznie narzekać wśród kolegów lub przy maszynie. Już pisałem nikt nikogo na siłę nie trzyma: demokracja, kapitalizm i wolność wyboru. Mam tylko nadzieję że osoby które kiedyś stwierdzą że jednak na Gumowej 6 nie było aż tak źle a swoimi negatywnymi opisami wystawili można powiedzieć na cały Świat opinie o tej firme, nie przyjdą szyderczo kiedyś do właścicieli (lub kadr) prosić o drugą szanse. Chyba że w swoim CV napiszą: "na goworku zeszmaciłem tą firme tak jak tylko mogłem", ale w to akurat nie wierze. Jako człowiek który trochę w życiu przeszedł wyznaję jedną zasadę: nie pal za sobą mostów bo nigdy nie wiesz co Cię w życiu czeka. W sumie pisząc dużo złego o tej firmie nikt z Was za sobą mostów nie pali bo oficjalnie nigdy się do tego nie przyzna. To moja ostatnia opinia na tym forum ponieważ musiałem się zniżyć do poziomu wielu b......w piszących większość tych bredni. ŻEGNAM!!!

haha

Do menażera wez niebadz zalosny!Jaki koment wogole bo padne.Prosba do ludzi ktorzy tam pracuja zeby sie wypowiedzieli hehe.Bo co ? Bo prawda o waszej firmie wychodzi na jaw i to co jest napisane w tych 7 stronah jest swieta racja o was.No nie sa te czasy zeby zarobic 2,5 tys czemu ? Odpowiedz jest prosta jest takie bezrobocie ze prywaciarze wyzyskuja ludzi,ktorzy niemaja co do gara wsadzic to i beda robic nawet za 1000 zl! I darujcie sobie takie teksty jak JEST WIECEJ OSOB NA WASZE MIEJSCE.A no jest wyzysk ludzi w kabat! Ac propo komentarzy niedlugo sie posypia od ludzi ktorzy maja juz dosc pracy u was!Pozdro fanatycy pracujcie sobie,najwidoczniej lubicie jak wam pot cieknie po (usunięte przez administratora)

menadżer

czytając te wasze wszystkie "opinie" myślę sobie tak: od jakiegoś już czasu mamy w Polsce demokracje, kapitalizm, wolność wyboru, słowa itd. itp dlatego też propozycja moja jest taka: ci co im tak źle w tej firmie niech złożą wypowiedzenia lub porzucą prace od razu, ci co rozważają prace w tej firmie niech nie wierzą we wszystko to co na tych 7 stronach jest napisane tylko się sami przekonają, a ci co pracowali w tej firmie i z różnych przyczyn ich tam już niema niech stulą ryje bo widocznie nie mogli przeżyć tego że w końcu ktoś chce zrobić porządek lub najprościej w świecie są nieudacznikami i fantastami którzy myśleli że w tych czasach za walenie w c...a przez 8h dostaną z 2,5 klocka. To nie te czasy Teraz moja opinia: Z tego co mi wiadomo to jeżeli w tej firmie człowiek który się tam zatrudnił pracuję sumiennie, uczciwie i zgodnie z wyznaczonymi obowiązkami i regulaminem, jest zawsze doceniony, chociaż zależy to od kryteriów kierownika. Te wszystkie flusie co pracowali tam kiedyś lub pracują tam jeszcze a tego nie doświadczyli no to sorry ale widocznie nie zasłużyli na dodatkowe profity jakie im się należą. Ja wiem że ciężko jest się przyzwyczaić do w pewnym sensie jakiegoś tam rygoru jaki jest wprowadzany w tej firmie (jak kiedyś waliło się w c...a przez 8h) , ale najprościej w Świecie jeżeli taka firma jak wasza chce się utrzymać na rynku a co za tym idzie, nie doprowadzić całych rodzin do skrajnego ubóstwa, nie może sobie pozwolić na spuszczanie pieniędzy do klopa. Kończąc powiem tak: zmiany widać są (nie każdemu to się podoba), ale w 2014 r podwyżka płac była i ponoć w tym roku też się coś szykuję. Lewusy tam pracujący pamiętajcie jedno że na opinię Waszej osoby, ocenę kompetencji i możliwą podwyżkę pracuje się cały rok a nie miesiąc przed oceną. Trochę rozpisaliśmy ale żal czytać jak piszecie o dłoni która Was karmi. P.S. Prośba do wszystkich pracowników zadowolonych z pracy w tej firmie, aby też się wypowiedzieli, obalając większość mitów

koleś
@menadżer

przyjdż na produkcje latem zrób norme też zrobie pytanie panie mądry jak długo wytrzymasz i czy dasz rade jak fizycznie nie pracowałeś nigdy panie mądry.a jak pracowałeś to długopisem aż pod z czoła pomyśl jeśli potrafisz!!!!

jozim

Zazdrosc? jaka ? bo nierozumiem? Taka ze pracujecie w smrodzie? Nie ma czego wam zazdroscic tylko wspolczuc! To jest forum wolna amerykanka,kazdy moze sie wypowiedziec na temat tej firmy,zyjemy w kraju wolnym cywilizowanym kraju.A fanatyka kabata zycze milej pracy,do ktorej jeden dzien nieprzyjdziesz i masz po premii.Zalosne...

ktos

naprawde to smieszne ten ktos juz naprawde bez mozgu cos go gryzie zazdrosc hm brak odwagi to swiadczy onim ale to nie problem by się dowiedziec skąd pisane pozdrawiam i zyczę przyjemnej pracy a jak komus nie pasuje zawsze moze zmienic pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

• Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.