Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

NIP: 7661006919 KRS: 0000013614

Adres: Gumowa 6, 64-840 Budzyń

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Aktualność
MAMY POWÓD DO DUMY – KABAT TYRE FIRMĄ, DLA KTÓREJ CHCE SIĘ PRACOWAĆ!

BMW, Michelin, BP, Simens, Google czy KABAT TYRE to wybrane firmy, które według rankingu przygotowanego przez Forbes we współpracy z firmą Statista są najlepszymi pracodawcami w Polsce.

Brzmi świetnie, prawda?

Znajdujemy się w gronie największych i najlepszych!
W drugiej edycji rankingu Poland’s Best Employers 2022 – Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022 Nasza firma zajęła (w generalnym zestawieniu) 110. miejsce na 1800 badanych pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250. pracowników.

Spójrzmy jednak na zestawienia branżowe. To one są prawdziwym powodem do dumy.

Przemysł samochodowy i innych środków transportu (wykonawcy, podwykonawcy, sprzedaż) – w branży Nasza firma zajmuje 7. miejsce! Wyprzedzają Nas tylko Michelin, Bosch, Toyota, Mercedes-Benz Manufacturing oraz Volkswagen. Możemy śmiało powiedzieć to głośno – jesteśmy firmą utrzymującą światowe standardy w obszarze polityki personalnej!

Gdyby ktoś odczuwał niedosyt Nasza firma została uwzględniona w jeszcze jednym zestawieniu.

W branży „Produkcja i przetwarzanie surowców, materiałów budowlanych, metalu i papieru” zajęliśmy 3. miejsce.Jesteśmy na podium! Przed nami znajdują się tylko Odlewnie Polskie oraz Model opakowania.

Wszyscy, współtworząc firmę KABAT TYRE możemy być z siebie naprawdę dumni!

Zajęte przez Nas miejsca to wynik nie tylko przyjętego sposobu zarządzania czy wdrożonej polityki personalnej. Za tym sukcesem stoją przede wszystkim przyjęte i uznawane przez Nas wszystkich wartości: człowiek, pasja i rozwój, rodzina, praca zespołowa i uczciwość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo i środowisko.

Ten sukces to zaangażowanie Nas wszystkich w to, co robimy!

Na jakiej podstawie zatem dokonano takiej oceny?
Firma badawcza o ocenę pracodawców i dostarczenie danych do analizy poprosiła samych pracowników – ponad 20 tysięcy badanych! Ocenili oni swoich pracodawców w anonimowej ankiecie (przeprowadzanej w okresie wrzesień-październik 2021), dzięki czemu zbadana została rzeczywista jakość oferowanych miejsc pracy. Firmy nie były w stanie wpłynąć na ocenę uzyskaną w rankingu, ponieważ nie można było np. zgłosić swojego udziału poprzez zamówienie usługi płatnego audytu. Zagwarantowało to całkowitą niezależność wyników badania. Bazą dla powyższego badania była lista około 1800. pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Natomiast podstawą przyznania wyróżnienia były następujące kryteria oceny:

- rekomendacja bezpośrednia, czyli gotowość pracowników do polecania swojego pracodawcy,
- rekomendacja pośrednia, czyli gotowość pracowników do polecenia innych pracodawców z branży, w której aktualnie są oni zatrudnieni.

Ponadto, aby zidentyfikować kluczowe czynniki wpływające na sukces firm, które znalazły się w rankingu, poproszono każdego respondenta o wyrażenie opinii na temat kilkudziesięciu stwierdzeń opisujących działalność jego pracodawcy w siedmiu głównych obszarach:

• Wizerunek i wzrost

• Rozwój i perspektywy

• Relacje między pracownikami i zarządzanie

• Płaca

• Warunki pracy i sprzęt

• Zrównoważony rozwój

• Obciążenie pracą

Dokładny opis badania, fachowe komentarze i pełne zestawienia znajdują się w artykule, do którego lektury zachęcamy!

Podkreślmy to jeszcze raz – jako jeden wielki zespół mamy ogromny powód do dumy!

Dziękujemy i gratulujemy tego sukcesu wszystkim pracownikom!

@Kamila -6 lat doświadczenia

Szanowna Pani, W związku z nieustannym rozwojem całego przedsiębiorstwa równolegle wzrastają Nasze potrzeby kadrowe, m.in. w dziale jakości. Ogłoszenia na wiele stanowisk, nie tylko inżyniera jakości, odnawiane są okresowo. Wiąże się to m.in. ze stale rosnącymi potrzebami kadrowymi oraz poszukiwaniem najlepszych kandydatów. Kwestia wynagrodzenia omawiana jest podczas kolejnych etapów rekrutacji, zatem zachęcamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych. Może to Pani zrobić za pośrednictwem Naszej strony: https://kabat.pl/kariera/ lub portalu pracuj.pl lub przesłać CV bezpośrednio na adres mailowy: praca@kabat.pl Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Pani wątpliwości Pozdrawiamy

Szukam pracy

Witam czy jest możliwość żeby się zatrudnić w firmie na produkcję bez doświadczenia? Szukam pracy.

@Szukam pracy

@SZUKAM PRACY Stanowiska produkcyjne nie wymagają doświadczenia - wszystkiego nauczysz się w pierwszych tygodniach pracy. Nowy pracownik rozpoczynając pracę, poznaje wszystko od podstaw. Przydzielony opiekun przekazuje mu niezbędne informacje, wiedzę, uczy i pomaga rozwijać zdobyte umiejętności. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy i dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do śledzenia ofert pracy i aplikacji!

@Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

To na jak długo otrzymuje się pierwszą umowę? Ile trwa to wdrożenie z pomocą opiekuna? Czy przez ten czas dostaje się jakieś niższe wynagrodzenie? Jak to jest? Z góry dzięki za każdą jedną informację :D

Praca praca Nowy wpis

Dzień dobry czy firma Kabat przyjmuje do pracy na produkcję w oddziale a Bolechowie .

W sieci widzę ofertę pracy na stanowisko konstruktora. Widzę, że firma oferuje atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia). Jesteście w stanie wytłumaczyć, za co można otrzymać tę premię? I w jakiej wysokości ona jest? Firma zapewnia dofinansowanie szkoleń i kursów. W jakiej części? Można dzięki temu liczyć na jakiś awans? ;) Myślę nad aplikacją w to miejsce.

Nowy wpis

@KU Zapraszamy do aplikacji :) dokumenty możesz złożyć za pośrednictwem naszej strony: www.kabat.pl Szczegóły, takie jak zasady wynagradzania, systemy premiowe, możliwości rozwoju omawiane są podczas spotkania rekrutacyjnego. Pozdrawiam

Zosia

Na stronie firmy widnieje oferta pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego z językiem niemieckim. Czytam, że jest to praca biurowa i w terenie, także z możliwością pracy zdalnej. To w takim razie, jak wyglądałoby to obłożenie? Ile można byłoby pracować z domu? Firma wymaga gotowości do krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych. Jak często się odbywają? I ile trwają?

@Zosia

@Zosiu interesujące Cię szczegóły omawiane są podczas spotkania rekrutacyjnego z Dyrektorem działu sprzedaży. W tej chwili nie jesteśmy w stanie wskazać Ci jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytania - praca handlowca jest niezwykle dynamiczna :) Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do zespołu naszych handlowców zachęcamy do aplikacji!

Inżynier konstruktor

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

Hej, w zakładce kariera widzę ze szukają technologa. Akurat pracowałem na systemie AutoCAD, widzę ze oczekują dobrego angielskiego i zastanawiam się czy już rozmowa będzie w języku angielskim? czy bardziej chodzi żeby potrafić się porozumieć ?

Ciekawy

Witam. Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik jako operator produkcji, kontroler jakości?

Bronisław
@Ciekawy

Teraz właśnie szukają operatora urządzeń do produkcji wyrobów z gumy ale faktycznie nie podali stawki w ogłoszeniu. Napisali tylko że atrakcyjny system wynagradzania oparty o wyniki pracy podstawa + premia no i sporo benefitów. Ale z komentarzy to rok temu było 2600 zł na rękę. Będziesz składał papiery do firmy na produkcje? Jakbyś dowiedział się konkretów to wrzuć tu info

Obserwator
@Bronisław

Firma pewnie nie chce podać stawki dla nowych pracowników bo pewnie oferują wiecej jak już tam pracujący ;)

guma
@Ciekawy

3800 netto

Dzień dobry dlaczego firma nie podaje w ogłoszeniach o pracę zarobki na poszczególnych stanowiskach ? Wydaje się to kluczowy aspekt w szukaniu pracy .pozdrawiam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Co ty chcesz telefon?Telefon jest zabroniony w tej firmie jak cie złapie kieras masz po premi

@Gość

Jak zabroniony? W ogóle nie można korzystać z telefonu? A podczas przerwy? Podpisywaliście jakiś regulamin, w którym jest taki zapis? Wydaje mi się, że żartujesz, tym bardziej jeśli miałoby się stracić za to premię ...

Kamila -6 lat doświadczenia

Inżynier jakości- myślę nad zmianą pracy i zastanawiam się nad alkilacją na to stanowisko. Zastanawia mnie jedna istotna sytuacja - Dlaczego to ogłoszenie o pracę, ukazuję się średnio co dwa miesiące ? Co jest powodem że ogłoszenie wciąż jest odnawiane ? Ile można zabić na tym stanowisku ? Wiem że pracodawca czyta opinie umieszczone na tej stronie, oczekuję merytorycznej odpowiedzi.

Kamila -6 lat doświadczenia
@Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

ilu inżynierów jakości procuje w tym dziale ? Jak wygląda struktura organizacyjna w/w działu ? ile projektów/ klientów obsługuje jeden inż ?

Gosia
@Kamila -6 lat doświadczenia

P. Kamilo to jedna z największych Firm w tutejszym Regionie jaka powstawała Latami... i na pewno będzie rozwijać się dalej, a w związku z tym jest nieustanne zapotrzebowanie Pracowników. Sama od siebie mogę powiedzieć że przepracowałam w tej Firmie kilkanaście lat w miłym i przyjaznym gronie osób łącznie z Szefostwem. Gdybym miała dzisiaj wrócić do Polski to na pewno z całą pewnością bez wahania chciała bym zatrudnić się w tej Firmie. Pozdrawiam Gosia L. Ilska

Tymon
@Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Byłem na rozmowie jako kandydat na stanowisko inżyniera konstruktora. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu form, narzędzi, oprzyrządowania oraz znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych. Pracowałem w kilku firmach. Ukończona politechnika (mechanika i budowa maszyn) Pracy nie dostałem. Proszę doprecyzować czym ma się objawić ten "najlepszy kandydat"? Na portalach widzę że są zatrudniane osoby bez żadnego doświadczenia. Nawet nie po odpowiednich kierunkach studiów. Na jakiej podstawie podczas rozmowy pani z HR która przecież nie jest inżynierem określa moje doświadczenie.

Bożena
@Tymon

A mógłbyś dać znać w jaki sposób sprawdzany był poziom Twoich umiejętności? Ciekawa jestem czy jakoś to jest weryfikowane, czy tylko sama rozmowa jest przeprowadzana

@Tymon

@TYMON Wszelkie wymagania wobec kandydata na stanowisko inżyniera-konstruktora przedstawione są w treści ogłoszenia o pracę. Są to nie tylko wymagania formalne, ale także te związane z miękkimi kompetencjami. Podczas rozmowy zawsze obecny jest przedstawiciel działu personalnego (w przypadku stanowiska, o którym mowa Dyrektor działu Personalnego) oraz przedstawiciel działu, do którego rekrutujemy (podobnie – jego Dyrektor i/lub pracownik). Rolą HR jest wsparcie pozostałej kadry zarządzającej w wyborze najlepszego potencjalnego pracownika, ale także wsparcie właśnie samego kandydata, m.in. poprzez zadawanie odpowiednich pytań, pozwalających na przedstawienie swojej kandydatury. Rolą przedstawiciela określonego działu jest natomiast ocena wiedzy i umiejętności niezbędnych na stanowisku. Na ostateczny wybór osoby, z którą nawiązujemy współpracę wpływa wiele czynników, niezależnie od stanowiska. Ponadto informacje o wyborze kandydata nie są publikowane na żadnym portalu. Jeśli chciałby Pan uzyskać szerszą informację zwrotną o wyniku rekrutacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem personalnym. Pozdrawiamy

Struśka.

Tragedia! Pracowałam 3 lata, bo musiałam. Ale firma w której liczy się ilość, a nie jakość! Kierownicy gnają, norma, norma, norma.. A jak wyjebiesz ponad normę, narobisz bubli to ofąfani na cały świat i premia zabrana. Robiłam na stykowce, dużej stykowce z stawka z osobówki. Chciałam podwyżki, to usłyszałam, że normy nie wyrabiam. Noo a ja mam jaja po miedzy nogami, żeby robić męska robotę a faceci będą kawki spijać z kierownikiem? A wyplata mizerna 2600 - jeszcze 5% zabrane za buble, albo za norma.. Nie wspomnę o wysmiewaniu się przez kierowników, czasem aż strach było wejść do biura!

Dariusz
@Struśka.

To wyśmiewanie to niby z jakiego powodu? I mówisz że 2600 było, to kwota netto?

Rico
@Dariusz

Poważnie taka niska pensja? ?

Bronisław
@Rico

Ja też jestem w szoku że tak mało płacą. Myślałem że poniżej 3 tysi nie schodzą. Ty chcesz tu aplikować?

Ona
@Struśka.

Bzdura! jestem kobietą i pracuję od niedawna na 3 zmiany i jakoś nigdy nie miałam tak niskiej pensji jak piszesz. No ale....kiepskiej baletnicy......

@Struśka.

Pracuje już wiele lat w tej firmie, wynagrodzenia tak niskie były może kilka lat temu. Poniżej 3000 na rękę raczej nie ma opcji. Premie są przyznawane normalnie, coroczna podwyżka… potrzebne są tylko chęci do pracy i zaangażowanie!

@Struśka.

Szanowni Państwo, Ostateczna wysokość wynagrodzenia netto, czyli wynagrodzenia na rękę to bardzo indywidualna kwestia. Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz premii obowiązujących w firmie przy braku dodatkowych potrąceń (ubezpieczenia własne i członków rodziny, potrącenia komornicze itd.) są wyższe niż 3 tysiące złotych na rękę nawet w okresie próbnym. Wynagrodzenia pracowników są zgodne z wyceną zajmowanego stanowiska przyjętą w organizacji. Prosimy pamiętać, że wysokość ostatecznego wynagrodzenia na rękę uzależniona jest od przepracowanych godzin, jednakże należy pamiętać, że w czasie pracy rozliczamy również występujące zdarzenia takie jak urlop bezpłatny, zwolnienia chorobowe czy występujące opieki. Potrącenia dokonywane z tytułu przynależności do dobrowolnych ubezpieczeń, PPK czy zajęcia komornicze również decydują o wysokości wynagrodzenia na rękę. Wszystkie elementy składające się na wynagrodzenie zarówno brutto, jak i netto widoczne są na pasku wynagrodzeń, które otrzymuje każdy z pracowników. Wszelkie kwestie budzące Państwa wątpliwości można wyjaśniać także w Dziale Płac. Osoby zainteresowane pracą w Naszej firmie wszelkie informacje związane z wynagrodzeniem mogą uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dział Kadr

Mona
@Bronisław

Płacą więcej.

Joanna
@Mona

Skoro tak to czy istnieje szansa na doprecyzowanie? Tak dla rozwiania wątpliwości

Klient

Dbałość o szczegóły nawet dla małego odbiorcy

Walcownia

Pracuję od 5 lat na walcownii , najlepsze zarobki w okolicy . Pomimo tego że wszędzie panuje kryzys firma kabat zatrudnia ludzi i zapewnia nadgodziny , co rok podwyżka . A takiego szefa jak nasz Andrzej życzę każdemu pracownikowi . Kierownik działu bardzo wymagający , ale dla rzetelnych pracowników wyrozumiały . Polecam i zapraszam pm3 ????

Frank

Witam ile na magazynie można zarobić jako świeżak?

Alonzy

Bardzo fajnie ktoś z administracji odpisuje na gowork, pracuje w firmie już 5 lat nie powiem, że źle mi się tu pracuje, bo jest przyzwoicie, wielkim plusem są obiady oogolnie stolowka, kierownicy troszkę nas gnębią ale wszytsko idzie przetrwać, pracy mamy jak widać dużo i teraz takie moje pytanie będzie jakas waloryzacja we firmie koszty życia nas zjadają niestety :/

@Alonzy

Dziękujemy za zabranie głosu na forum i przedstawioną opinię. Ostatnia podwyżka wynagrodzeń w Naszej firmie miała miejsce 5 miesięcy temu. Staramy się zapewnić Naszym pracownikom, jak najlepsze warunki, także płacowe. Poza stałym dofinansowaniem do posiłków w firmowej stołówce, od stycznia bieżącego roku Pracodawca zapewnia wszystkim pracownikom darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej. W obecnych czasach jest to niezwykle istotny benefit, stanowiący wyraz troski o Pracownika. Obecna sytuacja gospodarcza dotyka nie tylko jednostki, czyli Pracowników i ich rodziny, ale także przedsiębiorstwa, w tym Nasze. Rosnące koszty produkcji, surowców i mediów, niepewna sytuacja polityczna i gospodarcza stanowią wyzwanie także dla Nas. Robimy wszystko, co w Naszej mocy, aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i stabilizacje, jakie może dać zakład pracy.

Alonzy
@Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Tak tak wiem :) także czekamy na rozwój sytuacji pozdrawiam

Dawid A

Jakie są orientacyjne zarobki na stanowisku utrzymania ruchu np dla przyszlego pracownika z 5 letbim doswiadczeniem na dziale utrzymania ruchu i automatyki?

Iza
@Dawid A

I jak tam udało Ci się dowiedzieć? Mój znajomy też szuka podobnej pracy i ma doświadczenie. Prowadzą może rekrutację?

DĘTKI

Zarobki ,zarobkami ,ale podejście kierowników do pracowników jest czasami karygodne. Szukanie wiecznie problemów w pracownikach ,brak komunikacji ,bo przecież oni wiedzą najlepiej ,brak logicznego myślenia i nacisk na prace czasami ponad siły. Jak można dawać coś od siebie ,skoro ile by się nie zrobiło to i tak wiecznie nie będzie wystarczająco. Ludzi do pracy coraz mnie a ambicje firmy coraz większe. Zacznijcie mierzyć siły na zamiary ,bo ludzie mają już dosyć...

@DĘTKI

Jest nam niezmiernie przykro, że kwestie te nie są poruszane wewnątrz przedsiębiorstwa, gdzie możemy interweniować i pomóc, a na zewnętrznym forum. Komunikacja to dla nas podstawa – ta wewnętrzna jest naszym priorytetem. Nieustannie dbamy o rozwój Naszego przedsiębiorstwa, jak i Naszych pracowników. Wprowadzamy liczne rozwiązania poprawiające komfort pracy, zgodnie z duchem Przemysłu 4.0 oraz zwiększamy zatrudnienie. Zachęcamy do rozmów z przełożonymi, bieżącego zgłaszania swoich uwag i pomysłów, pozwalających na doskonalenie funkcjonowania Naszego przedsiębiorstwa. Pozdrawiamy

Xxxx
@DĘTKI

Dzień dobry, a ile można zarobic w tej firmie? Raczej kluczowy aspekt w wyborze pracy

Aktualność
MAMY POWÓD DO DUMY – KABAT TYRE FIRMĄ, DLA KTÓREJ CHCE SIĘ PRACOWAĆ!

Brzmi świetnie, prawda?

Znajdujemy się w gronie największych i najlepszych!

Spójrzmy jednak na zestawienia branżowe. To one są prawdziwym powodem do dumy.

Wszyscy, współtworząc firmę KABAT TYRE możemy być z siebie naprawdę dumni!

Ten sukces to zaangażowanie Nas wszystkich w to, co robimy!

Na jakiej podstawie zatem dokonano takiej oceny?

• Wizerunek i wzrost

• Rozwój i perspektywy

• Relacje między pracownikami i zarządzanie

• Płaca

• Warunki pracy i sprzęt

• Zrównoważony rozwój

• Obciążenie pracą

Dziękujemy i gratulujemy tego sukcesu wszystkim pracownikom!

Firma sprzyjającą pracownikowi bardzo dobrzy ludzie

Elżbieta

Widzę, że jesteś pozytywnie nastawiony, co do pracy w tej firmie, dlatego pozwolę sobie zapytać, ile teraz na rękę można tam ogólnie zarobić? Szukam takich informacji a niestety niczego aktualnego nie mogę znaleźć.

Minderbider

Firma bardzo nieprzyjazna pracownikowi.

@Minderbider

Czyżby kolega z Ukrainy, ma już takie zdanie o firmie?

Jaka umowa obowiązuje w KABAT TYRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. JAWNA podczas okresu próbnego?

Janka

Umowa o pracę. W tej firmie są tylko umowy o prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

• Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.