Opinie o Complex S.A w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Complex S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Complex S.A w Brzeg

jajkomisz

firma wygrała przetarg na ochronę zus.wszystko by było ok jak by płacili zgodnie regulaminem kodeksu pracy.wyplata bez godzin nocnych.

Łukasz

@mariusz, jeżeli Twoje zdanie o firmie Complex jest pozytywne, to dlaczego już w niej nie pracujesz? Czy długo pracowałeś w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę i kontakt z pozostałymi pracownikami w zespole? Na to forum zagląda wiele osób, głównie pracowników i potencjalnych kandydatów do pracy.

mariusz

firma jest spoko jest wypłacalna i nie pracują tam sami alkoholicy jak było w jednym wpisie cytowane tak jestem byłym pracownikiem tej firmy

Czarny.

Pracuję w tej firmie już 5 lat i nie narzekam..Mam umowę o pracę. Urlop wybieram kiedy chcę nigdy nie stawiali mi przeszkód. Wypłata na czas, nigdy się ne spóźnili. Zbyszek.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Complex S.A? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

taja

A spodziewałeś się uczciwości od tej . Z góry było wiadomo,że będą kombinować jak do tej pory. Faktycznie przede wszystkim Zus powinien się nimi zainteresować i ostro ich przetrzepać pod kątem form zatrudnienia i odprowadzanych składek. Cały czas zmuszają pracowników do kombinowania razem z nimi. NA TE 7 ZŁ TAKŻE PRACOWNICY MUSZĄ SIĘ ZGODZIĆ I O ILE znam życie zrobią to. A że firma ta zatrudnia ludzi którzy nie stronią od alkoholu, nawet takich (do ochrony), którzy posiadają wyroki w zawiasach.

jhoi

czyli @lordi mówiąc wprost zarobki u nich są słabe, tak? Ale może to wszystko wynagradza na przykład lepsza atmosfera pracy? Nie wiem...teraz poszukuja na wiele stanowisk, jak Tancerka artystyczna - w tym przypadku obiecują atrakcyjne wynagrodzenie.

taja

za takie właśnie pieniądze pracuje w tej firmie wiele osób i to nie żadnych pijaków, ale całkiem normalnych ludzi, którzy muszą dorabiać, żeby w dzisiejszych czasach w miarę przeżyć, a nie wegetować. Pisząc o pijakach obrażacie zwyczajnych ludzi, którzy chcą w miarę godnie żyć, nie ważne za jaką cenę! Nie twierdzę, że płacenie za pracę 3,50 jest w porządku, jest to karygodny wyzysk, ale proszę przy okazji nie obrażać ludzi , którzy się na to zgadzają.

lolo

dziadostwo praca za 3.50 zł za godzine smieciowa umowa chca abys robił po 300 godzin niekompetentni wyzyskiwacze syf dno dwa metry mułu i wodorosty za taka kase niech zulewscy zasuwają oboje wazeliniarze i kapusie za 3.50 zeta niecałe euro za godzine a fuj a kysz

bobo
@lolo

znam te firemke i zulewskich co robia po 350 godz za 3.50 zł sam element tam pracuje bo nikt normalny za te stawke by nie robił nie polecam normalne stawki oscyluja juz koło 7 do 10 zł ale tam lata 90 ale ile pijakom mozna dac 3.50 i niech dymaja

adel

praca za 3.50 zł na godzine parodia

Najgorsza firma jaka znam(usunięte przez administratora).Cala firma to porazka.

Zostaw merytoryczną opinię o Complex S.A - Brzeg

• Jak się pracuje w Complex S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Complex S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Complex S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Complex S.A