Complex S.A

Brzeg

Opinie o Complex S.A

pracownik 2014-01-23 17:03:28
Najgorsza firma jaka znam(usunięte przez administratora).Cala firma to porazka.
adel 2014-06-17 21:49:20
praca za 3.50 zł na godzine parodia
lolo 2014-09-24 21:27:11
dziadostwo praca za 3.50 zł za godzine smieciowa umowa chca abys robił po 300 godzin niekompetentni wyzyskiwacze syf dno dwa metry mułu i wodorosty za taka kase niech zulewscy zasuwają oboje wazeliniarze i kapusie za 3.50 zeta niecałe euro za godzine a fuj a kysz
bobo 2015-01-20 12:24:43
znam te firemke i zulewskich co robia po 350 godz za 3.50 zł sam element tam pracuje bo nikt normalny za te stawke by nie robił nie polecam normalne stawki oscyluja juz koło 7 do 10 zł ale tam lata 90 ale ile pijakom mozna dac 3.50 i niech dymaja

taja 2016-04-03 20:34:01
za takie właśnie pieniądze pracuje w tej firmie wiele osób i to nie żadnych pijaków, ale całkiem normalnych ludzi, którzy muszą dorabiać, żeby w dzisiejszych czasach w miarę przeżyć, a nie wegetować. Pisząc o pijakach obrażacie zwyczajnych ludzi, którzy chcą w miarę godnie żyć, nie ważne za jaką cenę! Nie twierdzę, że płacenie za pracę 3,50 jest w porządku, jest to karygodny wyzysk, ale proszę przy okazji nie obrażać ludzi , którzy się na to zgadzają.
jhoi 2016-05-21 11:36:23
czyli @lordi mówiąc wprost zarobki u nich są słabe, tak? Ale może to wszystko wynagradza na przykład lepsza atmosfera pracy? Nie wiem...teraz poszukuja na wiele stanowisk, jak Tancerka artystyczna - w tym przypadku obiecują atrakcyjne wynagrodzenie.
Zostaw swoją opinię o Complex S.A - Brzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complex S.A