Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

ADMIN

Pracownik przychodzi i ma pracować - jakie szkolenia ??

Tedd
@ADMIN

M.in. szkolenie stanowiskowe. Słyszał o takim?

Cezary

Porażka po 5 latach niecałe (usunięte przez administratora)tysiące porażka jest wiele innych rozwojowych zakładów nie polecam.

Milutka

Robota może jest ciężka i małe wynagrodzenie jak na czterobrygadowke , ale atmosfera jest miła i kierownictwo też. Więc polecam pracę w cellfascie bo.praca musi być czasem ciężka bo pieniądze się z siedzenia w domu nie biorą i patrzenie w tv i leżenie i łóżku.

Fred
@Milutka

Jeżeli w pracy chodzi o to ,żeby było miło to lepiej siedzieć przed tv będzie miło i przyjemnie ,a kasy jak nie było tak nie będzie

Bolek

Szkoda gadac ,aby firma która szczyci się tyloma nagrodami płaciła na start (usunięte przez administratora)zl to jest poniżej krytyki. Pracownik po 5 latach na produkcji wraz z premią(usunięte przez administratora)zl. Aż się dziwię, że ludzi stać na pracę w tym zakładzie ja niestety zrezygnowałem.

Ten on

Porażka

Adek

Popieram kolegę !

Pawełek

Dlaczego nikt tu nie chce pracować? Aż tak jest źle

Q

Nie polecam tej firmy . (usunięte przez administratora)

Manek

Słyszał ktoś o zwolnieniach może ??

Natalia

Dziękuję za odpowiedź @nikopol, powiedz tylko czy takie warunki są na samym początku i czy później można liczyć na ich zmianę? Ostatnio wiele firm daje takie warunki na strat, żeby sprawdzić pracownika, po czym je zmienia, jeśli ktoś się nadaje. Czy tak jest w Cellfascie?

MAREK

Nic ciekawego !!!

Nikopol

Praca najnizsze wynagrodzenie + godziny nocne, 4 brygadówka.

Natalia

@ADMIN, czyli osoby zainteresowane pracą nie mogą liczyć na szkolenia, które przygotują ich do pracy? Pytałam ze względu na to, że zatrudniając się wiele osób zastanawia się w jaki sposób się to odbywa w Cellfast Sp. z o.o.

Krzysztof

Trudno wyrobić sobie opinie ponieważ zdania na forum są bardzo podzielone. Mam zamiar aplikować i szukam porady.

Natalia

@Lech a jak tobie osobiście pracuje się w Cellfast? Możesz opisać swoje pierwsze dni w pracy - jak wyglądały szkolenia wdrożeniowe? Ile trwał cały proces nauki stanowiskowej? Dla osób nowozatrudnionych to wiedza kluczowa, aby móc zminimalizować stres.

Robol

Jak z praca ba KJ bojest ogloszenie? Jakie sa zarobki?(usunięte przez administratora)

Robol

Jak z praca ba KJ bojest ogloszenie? Jakie sa zarobki? Czysto czy syf

Waleczny

Tak się składa, że nikt nie chce płacić za leżenie tylko za dobrą i solidna pracę. Bez względu na powiązania rodzinne!!

Firma spoko jak ktoś lubi pracować dużo i szybko.

Chętny do przyjęcia

cześć może mi ktoś powiedzieć jakie jest wynagrodzenie na magazynie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cellfast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellfast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellfast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellfast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cellfast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellfast Sp. z o.o.