Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

Nie widzę powodu żeby nie pracowali w firmie ludzie będący rodziną! Niby dlaczego, czy ktoś z was mając swoją firmę nie zatrudniłby rodziny? Cellfast potrzebuje dobrych ludzi w pracy i to jest podstawa. Z pewnością jest większa kontrola i to budzi złość?

Natalia

@Pracownica a możesz opowiedzieć, jakie dokładnie plusy widzisz w pracy u tego pracodawcy? Co Ciebie tu zatrzymuje? Każdy pracownik ceni coś innego, dla każdego cechy dobrego pracodawcy mogą wydawać się inne.

Warner

Niektórzy narzekają na firmę ale jak widzę to nie ma nowych ofert pracy, czyli wszyscy pracują. Może to konkurencja tak chce postawić Cellfast w złym świetle? Napiszcie jak się w firmie pracuje i jakie są zarobki?

Pracownica

Najlepiej rzucić jedno zdanie oskarżające firmę bez konkretnych powodów. Jestem pracownikiem w Cellfast -ie i nie narzekam, przeciwnie dla dobrych pracowników firma jest bardzo dobra. Szacunek powinien być w obie strony.

Waldi

Widziałem w ostatniej ofercie pracę dla kierownika zmiany i jestem zainteresowany. Może ktoś ma więcej wiadomości w tym temacie będę bardzo wdzięczny za info.

ADMIN

Również nie polecam tej firmy !

Firma typowo rodzinna więc chyba wszystko jasne.

Wolny

Myślę, że Cellfast zupełnie nie zasługuje na tyle negatywnych opinii. W każdej firmie bywają okresy lepsze i gorsze i być może teraz mamy taki gorszy czas w firmie. Nie można jednak przedstawiać firmy jako samo zło, to jest nieuczciwe i niesprawiedliwe.

Wanda

Nie mogę znaleźć żadnej oferty pracy? Czyżby firma miała komplet pracowników i jest im tak dobrze, że nie zmieniają firmy? Słyszałam, że to dobry pracodawca?

Agnieszka
@Wanda

Ofert nie ma bo zwolnienia są to chyba logiczne.

Henryk

Kiepska firma. Nie polecam !!!

Henry

Znalazłem nową ofertę pracy dla technologa ds. montażu, mam pytanie czy coś więcej mógłby ktoś na forum dodać? Dobrze jest wiedzieć więcej szczegółów przed złożeniem cv. Jakie mają wymagania na początek? Czy poza pensją są jakieś dodatki socjalne lub premia?

Ktoś

Ta i dlatego zwalniaja

Marko

To prawda że duże straty przyniosła ostatnio firma ?

Wolny

Cellfast to normalna, dobra firma ale nie wszystkim sie podoba.

Zwalniają podobno w Krośnie w biurach i na produkcji po kilka osób.

Natalia

@Gonia w lutym firma Cellfast Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds Handlu Zagranicznego spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą i sprawdź czy dalej szukają kandydatów http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,6476,0,0,kontakt

Atmosfera pracy niestety spada od jakiegoś czasu niestety...

Janek

Jakie zarobki jako magazynier firma oferuje?

Jarosław

Ma Pan rację potwierdzam Pana wypowiedź

Jack

Pracuję w Cell-fast i potwierdzam, że to dobra firma. Ludzie nie wszyscy lubią pracować ale wolą oczerniać firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cellfast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellfast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellfast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellfast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cellfast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellfast Sp. z o.o.