Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

Neruda

W styczniu zamiast urlopu wszystkim wpisali DWD żeby nie płacić dodatkowych pieniędzy za niewykorzystane DWD. Ciekawe co zrobią teraz w lutym, jak w jednym dniu nie przyjdzie do pracy pół załogi, bo akurat np na najbliższą niedzielę połowie załogi wypada DWD. I część na pewno nie przyjdzie. No to trzeba będzie wygasić połowę lini.

Maggg
@Neruda

Z tym dwd to zaszalał zakład zeby ludziom nie zapłacić , na wszystkim oszczędzając poczawszy od środków czystości i dezynfekcji plus strasznego bałaganu w socjalnym i łazienkach... brak podwyżek od dłuższego czasu

JasCzur0
@Maggg

A za jaki urlop to dwd? To ile teraz można zarobić? Jest ogłoszenie na magazyn, jak tam kasa? Jakieś premię są?

NieRudy
@Neruda

DWD wyznacza pracodawca a nie pracownik. Fizycznie wystawiłaś wcześniej zapotrzebowanie na UW? Równie dobrze pracodawca nieobecność może potraktować jako nieobecność nieusprawiedliwioną jeśli tak wolisz:)

Neruda
@NieRudy

NieRudy. Pracodawca jeszcze w grudniu wpisał nam DWD w połowie stycznia a urlopy na.początku stycznia. Po powrocie z urlopu okazało się, ze zrobili inaczej.

Dawid

Jak praca na magazynie? Jakie brutto i premie?

Czy pracownicy w Cellfast Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Stefan

Fajne pytanie.

kandydat

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat działu Kontroli jakości w Stalowej Woli ? Jacy ludzie pracują, jaka atmosfera, jakie zarobki

Kamyk

Nie wiele zmienolo się odkąd pracowałem. Teraz wróciłem bo niby pieniądze mniejsze ale zdrowia sobie za nie nie kupie. W Alutecu pieniądze dobre na cnc 4 brygadowka ale charówa straszna. Tutaj pieniądze mniejsze ale praca czystsza i przyjemniejsza problem na pewno z wolnym

Piotrek Marut

No i praca bez perspektyw. Nie ma kto robić. Nawet Ukraince pouciekali w czasie pandemii bo nie będą za takie grosze tyrać na rynnach i linii z wężami. Jeśli nie masz rodziny to śmiało można aplikować. Jeśli masz dzieci to nie ma szans wyżyć za lekko ponad 2000 zł i to na wyższym stanowisku. Odradzam

Dziwny system pracy. Ja akurat pracuje 5 dni i 5 dni mam wolnego. Zmiany po 12h. Zarobki marne bo bez nadgodzin wychodzi mi jakieś 2200 zł. Na okresie próbnym najniższa stawka krajowa. Ja już pracuje dłużej i nie zanosi się na podwyżki. Pracuje na wężach ogrodowych i jest na prawdę katastrofa. Jeżeli ktoś pisze ze zarabia po 4 tysiące to jest to po prostu kłamstwo i nic wiecej.

krosno091

[...] Subject to reign, in turn, can neither replace nor do without the once established bureaucratic apparatus of reign, because it is based on professional training, professional specialization in the division of tasks and the constant fulfillment of hackneyed and virtuoso mastered single functions that make up a planned synthesis.

Niki

Odradzam. Trzy zmiany na okrągło za marne pieniądze. Lepiej poszukać czegoś lepszego. Naprawdę nie warto

proszę o odpowiedź

Witam, jak wygląda praca na produkcji w Krośnie na obrabiarkach CNC ? Jaka jest atmosfera i zarobki ?

Gonzo

Witam. Czy ktoś z Was pracpwał lub pracuje na utrzymaniu Ruchu?, elektryk, mechanik ,automatyk?, jak tam jest, jakie zarobki?

On

Praca dobra,zarobki ok(usunięte przez administratora),kadra super reszta zależy od kierowniczki????.A to że rotacja to fakt,nie wszyscy dadzą sobą pomiatać i wykorzystywać..

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Cellfast Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

lolz

Na produkcję zatrudniają wszystkich. Ja jestem studentką i przyjeli bez problemu ;)

Ppppp

Witam chciałbym zapytać czy praca przy pakowaniu jest ciężka czy nie ma chętnych bo co jakiś czas widzę ogłoszenie na to stanowisko

Lol
@Ppppp

Nie jest ciężką tylko mało płatna ludzie przychodzą i odchodzą. Nikt za grosze nie chce robić takie czasy

Lolek
@Ppppp

Bzdura atmosfera nie mila zarobki male naturalna selekcja jedni przychodzą drudzy odchodzą porażka pracowalam tam nie radzę nikomu

Antoni
@Lolek

Co według Ciebie wpływa na taką atmosferę w firmie Cellfast? Chciałbym dobrze zrozumieć to, co napisałeś, dlatego opisz szczegółowo, jak wyglądają relacje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami. W pierwszych dniach zaraz po zatrudnieniu można liczyć na pomoc starszych stażem kolegów? Ciekawi mnie to.

lolz
@Antoni

w dużej mierze zależy to od ludzi na jakich trafisz, wiele działów, 4 brygady, więc ciężko jednoznacznie powiedzieć. Ja osobiście jestem zadowolona, dużo mi pomogli, atmosfera raczej przyjazna, jednak trafili się i tacy, którzy pomagali niechętnie. Od razu rzuca się w oczy na kogo możesz liczyć, a na kogo nie ;) jedyne co zauważyłam to prędzej pomogą ci, którzy są wyżej od Ciebie, czyt. operatorzy, liderzy itp, niż Ci na równi z Tobą. Nie wiem z czego to wynika, może z przekonania, że jeśli dłużej pracują lub są starsi, to się im należy niewiadomo co, a Ty młody sobie radź haha. Ale robisz swoje i jest ok ;)

Lukasz

czy ktoś się orientuje czy firma szuka ph??

@Lukasz

Dzień dobry w sprawie wakatu na przedstawiciela handlowego proszę o kontakt z działem hr

nowy
@Cellfast Sp. z o.o.

proszę po podanie adresu mailowego do HR

NATALIA
@nowy

rekrutacja@cellfast.com.pl

Dron

Ile osób pracuje na utrzymaniu ruchu? Czy jest szansa dostać się na mechanika? ile można zarobić i jakie są wymagania?

Natalia
@Dron

Widziałam ogłoszenie na stalowym mieście że szukają mechanika.

Elżbieta
@Natalia

Mnie niestety nie udało się znaleźć nigdzie tego ogłoszenia. Może po prostu niedokładnie szukałam. Na pewno sama pracujesz w Cellfast. Powiedz mi wobec tego, w jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w tej firmie - płacą za nie dodatkowo, czy jest możliwość odbioru tych godzin?

bibi
@Dron

Na utrzymaniu ruchu praca ok. Poza kilkoma (usunięte przez administratora) ludzie w porządku. Zarobki powyżej najniższej. Składaj podanie. Jak wzięli (usunięte przez administratora) to i ciebie wezmą.

bibi
@Dron

Na utrzymaniu ruchu praca ok. Poza kilkoma (usunięte przez administratora)ludzie w porządku. Zarobki powyżej najniższej. Składaj podanie.(usunięte przez administratora)

ddd

Jak wygląda praca jako młodszy pakowacz, praca ciężka czy nie ?

ciekawy

Jak wygląda praca jako młodszy pakowacz ? Czy praca jest ciężka i jak ludzie ?

Czy w Cellfast Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

HMMM

jak weżmiesz leki na luz to bedzie luźna

ANONIM

na poczatku wszystko ladnie pieknie , ktos pomoze bo jestes nowy a i tak bedą wieszac na kims opinie , ciagła obluda , kłamstwo , plotki śmianie sie z kogos a sam jest nie jest lepszy, (usunięte przez administratora) NA PORZĄŻDKU DZIENNYM !!!!!!!!!!!!!!!!! problem z urlopami ktore sie nalezą !! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cellfast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellfast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellfast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellfast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cellfast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellfast Sp. z o.o.