SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

Opinie o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

co ty gadasz

Jak z zakładu obok się zwalniają, bo jest lipa i przychodzą do sest, to chyba siejesz plotki.

@co ty gadasz

Chyba jednak nie . Zakład mało oferuje co na nauki rysunku technicznego,co nie dla każdego jest proste . I też płaci za mało aby przetrwać tą atmosferę . Zarobki są słabe w porównaniu do zdrowia ,bo przychodząc do pracy nerwy były codziennie czy ktoś nie upomni mnie o włosy , o słuchanie muzyki na jednej słuchawce gdzie inni robili wszystko co chcieli. Nierówne traktowanie pracowników. I lider który jest podporządkowany trenerom . To niech sobie te 200 zł więcej zainwestuja w firmę. (usunięte przez administratora) , nierówne traktowanie , podrywanie , kolesiostwo i kapowanie. Unikać , UNIKAĆ,UNIKAC !!! Chyba że masz na tyle rozwinięta osobowość że się postawisz ale wtedy i tak wylecisz !!!

Dobre sobie... nerwy, bo musisz włosy spiąć żeby czasem nie zaplątały się tam gdzie nie trzeba.To nerwice się leczy a nie użala na forum i szuka winnych...

Szukam pracy

Witam,mam pytanko w sprawie pracy tutaj? Jak jest ? Wiem że dają fajna premię czy to prawda? Dwie zmiany elegancko... Miła atmosfera jak i kierownictwo.... Polecacie sest luve? Czy omijać ?

Jaśmina
@Szukam pracy

Premie są całkiem fajne, na P1 są 3 zmiany. Kierownictwo jest bardzo w porządku i polecam tą prace. Ja jestem bardzo zadowolona

Ja na tak
@Szukam pracy

jak widać opinii jest dużo i to bardzo różnych, mi robota odpowiada i kasa też nie jest zła, w firmie pracuje już ponad 6 lat na P1 i z tego co zauważyłem to najbardziej narzekają ci którzy nie poznali innych fabryk, na rozmowę warto przyjść bo z tego co wiem to każdy kandydat ma możliwość przejść się po hali i zobaczyć proponowane stanowisko, można o wszystko zapytać. Atmosferę tworzymy my sami, toksyczni ludzie są wszędzie dlatego ja się od takich odsuwam i jest mi tu dobrze,

Pracuję
@Szukam pracy

Pracuję tu od dawna i nie narzekam. Jak pracuje się uczciwie i robi swoje to nie ma problemów. Osobiście polecam i moim zdaniem gowork nie pokazuje prawdziwego obrazu firmy, tylko kilku znerwicowamych ludzi i trolli, którzy ich jeszcze podpuszczają. Najlepiej przyjść samemu i sprawdzić.

Człowiek
@Szukam pracy

Dwie zniamy to tylko luve ma reszta robi na 3 zmiany.a gdzie niby jest miła atmosfera??nadgodzin brak na innych liniach.nadgodziny robi tylko jedna linia i to tylko jedne i te same osoby bo dla innych nie ma.jezeli lubisz (usunięte przez administratora) lizać brygadziscie to przychodzisz a tak to mozesz zapomnieć.i liczy sie kolesiostwo.

Mirina

Dziendobry Dziś bylam na rozmowie w tej firmie wysłana bylam z pośrednictwa manpower . Wysłano mnie dotej firmy pomimo tego ,że niemiałam doświadczenia na tego typu produkcji ,przy pierwszej rekrutacji juz okazało się, że mam zamalo doświadczenia i niemoglam być na kolejnej przytym jak uświadamiałam pośrednictwo, że w innej branży na produkcji mam doświadczenie. Uważam, że to niepoważna firma i daje zle informacje do pośrednictwa pracy i dużo osób wraca do domu zniczym dotego traci swój czas . Od poniedziałku już w innej firmie mogłabym rozpocząć pracę gdyby informacje były podawane dobrze do posrednictwa

Ciekawe rzeczy piszesz, bo widząc jakich ludzi czasami biorą, to zakładam, że kandydatowi wystarczą dwie ręce i jedno oko, by dostać tu zatrudnienie.

Zofia
@Zainteresowany

zależne jest to od stanowiska, na które ktoś aspiruje? jakie mimo wszystko są te minimalne wytyczne? w jakich sytuacjach ktoś nie ma szans aby zostać zwerbowanym? co przekreśla potencjalną kandydaturę?

Ktos

Mnie interesuje czemu w zarządzie związku jest brak pracownika naszej firmy?? Jako przedstawiciele "nas pracowników w związku" sa obcy ludzie, którzy z nami nie pracuja. I nas nie znaja. Jest to bardzo ciekawe bo chyba ludzie, którzy sie zapisali do związku nie wzieli pod uwagę, oni beda tylko członkami związku a zarząd bedzie obcy. Czy tez sa tak naiwni i myślą, ze wszystko będzie ok i niby tak związek bedzie cacy. Jezeli ktokolwiek z ludzi, którzy sa członkiem związku ma trochę oleju w głowie to zastanowi sie nad tym. Moze mala podpowiedz, ze zarzad związku nikogo do koryta nie dopuści. Zastanówcie sie nad tym. Nikt nie zaufa obcemu. A co do dzisiejszego spotkani zarządu związku i zarządu naszego pracodawcy to nic nie wywalczyli aneksy juz dawno sa zrobione.

Oss
@Ktos

Aneksy już dawno są zrobione? Jakim cudem nie musieli tego konsultować ze związkami skoro tydzień temu zamienienie sobót rzekomo musieli skonsultować ze związkami.

@SG

To akurat już zarząd zaplanował te (usunięte przez administratora)podwyżki.Zwiazki będą występować o zwiększenie kwot podwyżek jak tylko zarząd dostarczy im dokumenty które miały być dostarczone przed spotkaniem ale się nie wywiązali.Bedzie spotkanie z przedstawicielami ZZ ciekawe ile osób przyjdzie bo TYLKO narzekać i obgadywać potraficie.

Grupasl

A może won z pracodawcą? To on dał średnio!!!! 8% w zależności od oceny przełożonego tfu. Dla jednych 0 dla drugich tysiące!! Sest wprowadził podwyżki bez uzgodnienia tego z związkami. Więc kto ma nas w głębokim poszanowaniu??sest sest sest!!!!

Neutralna
@@SG

I bardzo dobrze ze podwyżki są przyznane przez sest ! a nie według chorej zasady ZZ . Co nieroby chcą mieć to samo co ci co pracują uczciwie, co L4rowicze chcą mieć to samo co ci co chodzą cały czas do pracy . Niech sest nigdy na to nie pozwoli a wy paniusie weźcie sie do roboty bo z racc spacerniak sobie zrobiłyście. Werbować to prosze poza pracą bo nie chce mi się słuchać juz o tych zwiazkach. Stworzyliście niezdrową atmosferę na dziale . Przez was drogie ZZ wielu ludzi jest ze sobą skłóconych bo nie liczycie się ze zdaniem innych . Patrzcie tylko swoich czterech liter.

Świadomy

A kiedy będzie spotkanie z związkami?

Pracownik Produkcji

Czy pracowała pani w firmie tracja . Czy Morze pani pracować na 3 zmiany Czy Morze pani pracować w soboty i niedziele na dodatkowych zmianach . Czy Morze pani pracować odzaraz .

Kandydatka

Polecacie prace w bhp? W jakich godzinach urzęduje ten dział?

OjNie
@Kandydatka

Oj nie polecam. Rotacja i mobbing na każdym kroku jak w jakości za czasów kierownika medalika :D Za szefowa BHP chyba w końcu się wezmą włosi jak zainteresują się czemu pracownicy z jej działu odchodzą po tygodniu w nienajlepszych stosunkach :P Pozdrawiam AC, była pracownica, która skargę ma już napisaną ;)

Zadowolona

A ja zycia nie muszę sobie układać bo już takie mam , ale z podwyżki jestem zadowolona . Na to co było gadane na hali to byłam przekonana ze będzie biednie a tu takie miłe zaskoczenie . Wiadomo jak było by więcej było by lepiej ale nie ma co narzekać .

Małysz

Jak to jest że cziler nadupia non stop i w weekendy itd a na innych liniach nie ma roboty? Nowa hala już stoi ciekawe po co ? Oj zmieniło się bardzo bardzo na gorsze.,.

Maszyna helowa
@Małysz

Nie siej dezinformacji. Nie pracuje chiller, tylko collaudo. Nowa hala jest, bo ma być jeszcze więcej pomop naszego ulubionego klienta. Pogadaj z kimś rozumnym zamiast rzucać teoriami spiskowymi. Może poproś o rozwój swoich kompetencji u kierasa?

....

Dobrze że już tutaj nie pracuje . Widzę nic się nie zmieniło . Jednak zwolnienie to najlepsze co może człowieka spotkać .Haha Dobrze poczytać i się pośmiać i teraz mieć porównanie jaka atmosfera jest w firmie praktycznie obok a jaka tutaj . Sami niszczycie się wzajemnie..brak słów ! Oby tak dalej powodzenia : D Najgorszemu wrogowi nie polecę !

Ja tylko tak

Powiem wam, że jeszcze parę lat temu dobrze mi się pracowało to na hali. Teraz to jest masakra. Od czasu wprowadzenia kolejnych stanowisk jest coraz gorzej, Trenerze, zastępcy i cała masa ludzi, którzy pod przykrywką funkcji mają pozwolone na lenistwo a reszta musi pracować. Co to za trener skoro nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę a dodatkowo nawet szkolić nie umie. Często są to osoby, które nie nadają się do zarządzania ludźmi ale za to z wysoko rozwiniętymi zdolnościami w kapowaniu. Zarządzają nami ludzie po zawodówkach bez jakiegokolwiek szkolenia z pracy z ludźmi bo czemu nie. Zauważyłam, że to na hali rządzi prawo ja lubię ciebie ty lubisz mnie to możemy robić co chcemy. I tak ulubieńcom tych co na stanowiskach można wszystko. Czekam do sierpnia i zwijam żagle, mam dość...

Ja tylko tak

Stwierdzam, że masz rację. Do kapowania ludzi też trzeba mieć talent. Po co bronić swojego zespołu jak można iść i na nich skarżyć...

Won
@Ja tylko tak

To się zwolnij to będzie najlepsze dla wszystkich. Ludzie po zawodówce maja lepiej poukładane w głowie jak ty. To ze ktoś nie zrobił szkoły średniej bądź nie studiował to nie znaczy ze jest gorszy albo ze czegoś nie potrafi. Skoro mówisz ze ludzie po zawodówce są na stanowiskach to powinno być tobie wstyd bo skoro ty to wykształcony jesteś i nie masz stanowiska to znaczy ze ty się nie nadajesz . Tak i teraz powiedz ze nie liżesz czterech liter i dla tego nie masz stanowiska . No trudno każdego szkoda . Nie pozdrawiam .

...
@Won

Zapomniałaś madralo, że to właśnie dzięki układom blokujecie tych którzy coś chcą zmienić czy awansować w tej firmie. Szeptane narady w wielkiej tajemnicy i robienie na złość. Plotki i opowiadanie kłamstw tylko po to żeby pokazać czyje zdanie jest na górze. Serdecznie pozdrawiam i smacznej kawusi życzę.

Zemsta

Czytając tu opinie pań ,donoszących na włosy,palenie i inne rzeczy zastanawiam się czy same są ok.według zasad BHP.Mi samej buty,ubrania,korki,okulary,włosy nie sprawjaja problemu.Podejrzewam,że kierownicy i inni biali tu czytają i szukają kto się nie dostosowuje do zasad BHP na hali.Więc mogę donieść na łamanie BHP,przez panie noszące,na każdym palcu pierścionek,mnóstwo jakiś tandetnych bransoletek,to jest w zawodzie lutowacza zabronione .Na szkoleniu BHP była o tym mowa....zakaz biżuteria na rękach..,ale nie lepiej czepianie się wiszących kolczyków,jest ok.Zastanówcie się niektóre panie czy warto tu wypisywać bzdury,bo i was może dosięgnąć BHP.Nie pasują wam ZZ,to nie,ale rozpuściłyście języki jak dewoty na jarmarku,aby się spodobać pracodawcy.

Xxx

Naszsze najszybsze lutujace przyjaciółeczki mogą na lini pracować cały czas razem. Za to inne dziewczyny ze swoimi koleżankami już tak nie maja. Mowa o rannej w tym tygodniu. Widac podziały na lepsze dziewczyny i gorsze te lepsze zawsze maja względy u brygadzistów. I nikt nigdy z żadnymi pretensjami do nich nie chodzi

Sss

Buhahah....Jeszcze bedziesz plakać,za ta robote,już jeczysz po kątach.Tobie tylko linia pasuje,bo na stołach jesteś beznadziejna uwazam.Nie rzucaj frazesami na inne i przytykami.

Kucyk

Jeżeli aż tak Cie to boli, to idź do brygadzisty liniowego albo do kierownika zmiany i zwróć na to uwagę, a nie że masz ból tyłka, że Ty musisz akurat spinać włosy w koka a ktoś inny nie

Zofia

cały tydzień czy ja jakoś źle zrozumiałam? ogólnie to jak ostatecznie tego typu komunikaty są ogłaszane / publikowane, że wiadomo już na 100% a nie tylko z domysłów jak chociażby poprzez forum?

3/4 wpisów tutaj to zapewne ludzie z Biur i wyższych stanowisk które wypisują to jakie to związki są złe itp tylko poto aby ludzi nakręcić i skłócić z sobą bo boją się że teraz tym bardziej ludzie się zgraja i zaczną walczyć o swoje. Także nie łykajcie tego co tu piszą bo to wszystko jest specjalnie nakręcane. Minie trochę czasu i zobaczymy czy coś związki pomogą a nie już płacz i lament. Tyle czasu się zmieniało na gorsze, firma robiła z ludźmi co chciała więc teraz jest to jedyna szansa żeby to zmienić.

John

a skąd ty możesz o tym widzieć kto o czym pisze, dla mnie to właśnie twój teks pachnie celowym działaniem żeby namieszać ludziom w głowach, chcesz to czekaj, ja miałem okazję w poprzedniej firmie być świadkiem zmian jakie nastąpiły po wejściu zz i w ogóle mi to nie pasował, tu również mi to nie pasuje ponieważ dotychczas zawsze można było się dogadać a teraz wszyscy zaczną postępować regulaminowo i zobaczymy kto na tym najbardziej ucierpi, bardzo mi się nie podoba sposób namawiania do przystąpienie szczególnie jak to robi jedna pani z orbi..

X_X

Dam sobie rękę uciąć, że większość tych wpisów jak nie wszystkie wpisy są od osób z hali. Jesteśmy wszyscy dorośli, więc coś takiego jak związki to nie powinien być temat by się kłócić. Kto chce niech się zapisuje a kto nie chce niech się nie zapisuje i proste. Każdy ma swój rozum, a to czy ktoś go będzie używał to już jest każdego indywidualna sprawa. Ale hej ludzie, nie pozwólmy, żeby różne przekonania nas poróżniły!

Xxxx
@X_X

Dorośli ludzie tak piszesz ? A gdzie wy się wykazaliscie dorosłością zakładając te związki w tak wielkiej tajemnicy ! Tak naprawdę to wasza nieodpowiedzialność skłóciła zakład . Było naprawdę tak źle że trzeba było to zakładać ? Nie szło się dogadać z kierownikami ? Ja tam nigdy z tym problemu nie miałam . No i ja osobiście odradzam zapisywania się do tych związków nie będę nabijała kieszeni tym paniom !

pracownik na NIE

brednie piszesz i tyle. To co wyprawiacie to się nie mieści w głowie, widać że co niektórym marzy się legalne nic nie robienie i branie za to pieniędzy. W ogóle nie liczycie się z resztą pracowników, z ich zdaniem . Na chama werbujecie nowe osoby do ZZ choć zapisać się nie chcą . Kłamiecie co wy to nie zmienicie i nie załatwicie . Ostatnie dni pokazały że jest na odwrót . Do tej pory mogłam załatwić wszystko u kierownika , zawsze szedł na rękę a teraz pewnie wszystko będzie zgodnie z regulaminem. Wypisujcie się z tego szamba w którym kilka osób próbuje wami sterować bo tak naprawdę nie chce im się pracować. Czekają na ciepły stołek i tyle a wy za to zapłacicie z własnych pieniędzy które dacie im w składkach. Ludzie przejrzyjcie na oczy bo idzie to w złym kierunku.

Takietam
@Xxxx

No właśnie szło się zawsze dogadać a jak ktoś nie mógł to zawsze jest dyrektor który też potrafi pomóc drugiego takiego zakładu nie znajdziecie przykre że teraz ZZ RZADZI

Miki
@John

Ciebie tez namawiała ? Mnie tez namawiała , czego to oni nie załatwią usłyszałam . To jest żenujące. Mam swój rozum i nie potrzebuje waszych namawiam jak na razie to widzę ze wam coś nie wyszło , chyba myśleliście że będziecie mieli tłumy do zapisów a tu zonk XD Orbitalka prężnie działa w namawianiu może zajmij się porządnie pracą a potem dopiero zajmij się rekrutacją . No a jak dla mnie to jest słabe zakładanie z z na jednej zmianie i teraz szukanie chętnych na innych zmianach .

X_X
@Xxxx

Proszę nie wsadzaj mnie do jednego wora z osobami, które wpadły na pomysł założenia zz, ja do nich nie należę, ba nawet nie mam najmniejszego zamiaru się do nich zapisywać. Nigdzie nie zostało przeze mnie napisane to co zostało przez Ciebie wywnioskowane, że należę do tych osób. Skoro nigdy nie miałaś problemu żeby się dogadać z kierownikiem to może idź i powiedz oczywiście za całą halę, że nie pasuje nam dostawanie wolnego po to, by to odpracowywać w 3 miesięcznym okresie rozliczeniowym w soboty.

Mniej niż zero

I teraz zaczną się żale jak to ja opisują i jak to ona ma w (usunięte przez administratora) tylko ta d coraz bardziej rośnie. Nie jesteś w gronie wielbicieli to jesteś kablowany na każdym kroku. Ta pani jest bardzo mściwa a kreuje się na taką super koleżankę...

Ja????

Czytam i nie wierze! Ludzie zastanówcie się nad tym co piszecie. Założeniem związków jest wywalczenie czegoś więcej jak podwyżki,o które się prosicie. ZZ chcą wywalczyć dodatek stażowy w postaci gotówki a nie młynka do kawy. Podziwiam ludzi co pracują naście lat i tak zostali docenieni na gali rozdania karnyc(usunięte przez administratora)który to dzień trzeba było odrobić. Mamy dosyć odrabiania,układania nam naszego wolnego czasu pod Sesta. Zaraz ktoś napisze to się zwolnij i idź gdzie będzie lepiej. Nie o to chodzi! Szanujcie siebie sami i walczcie o to aby ktoś was docenił. Ile razy w miesiącu uslyszalas/uslyszales,że wykonujesz dobrą robotę? Ile razy powiedzieli Ci,że są zadowoleni z twoich wyników? Ile razy? Podejrzewam,że wcale. Mało tego jestem pewna,że jesteś dla nich wszystkich tylko numerem ID bez planów,życia osobistego. Nie chodzi aby się zwalniać,chodzi o to aby zawalczyć o siebie i innych. Nie chcesz się zapisać? Nie zapisuj ale jeśli dojdzie do wywalczonych dodatków, do podziału zysków czy innych benefitow to wywalczymy to też dla Ciebie. Chcemy już dziś wiedzieć ile urlopu na grudzień potrzeba aby nie obudzić się z ręką w nocniku jak w zeszłym roku. Myślicie tylko o podwyżkach. Podwyżki będą w tym miesiącu to pewne tylko aneksy trochę później. Polecam poczytać o Związkach i ich zadaniach. Gratulacje dla odważnej ekipy ludzi,którzy nie liżą (usunięte przez administratora) kierownictwu.

Co ty bredzisz
@Ja????

Jak jesteś taka obeznana w prawie pracy to powinnaś wiedzieć ze pracodawca zgodnie z prawem obowiązującym w naszym kraju może zadysponować twoim urlopem w wymiarze 16 dni , wiec jest to dla mnie logiczne jeżeli w okresie wakacyjnym zaplanują ci np 10 dni to matematyka na tym etapie jest prosta . Ci co obudzili się w grudniu z ręką w nocniku to zrobili to na własne życzenie . Dalej piszesz ze zawalczycie o wszystkich zabawne należałam do tych samych związków pod które się podpinacie i powiem Ci ze kłamiesz tak samo jak ci wszyscy działacze związkowi , przecież musicie się utrzymać i pewnie zrobicie to z własnych pieniędzy . Daremne twoje gadanie . Sama się opamiętaj zanim nam wszystkim zrobisz koło (usunięte przez administratora)

@Co ty bredzisz

Urlop jest dla starego czy dla nas, regulamin regulaminem ale kodeks pracy mówi coś innego na temat urlopu kiedy firma może zadysponować twoim urlopem.

WAL SI3
@Ja????

A czy przypadkiem założenie/przystąpienie do ZZ nie powinno być omówiene z całą załogą? CHCECIE DEMOKRACJI w firmie, ale (usunięte przez administratora) mnienie zapytał? Teraz są efekty - wstrzymane podwyżki, zapieprzacnie w sobotę na 2 zmianę!!!! Zadowoleni? Chciałbym się dowiedzieć kto i czym kierowały się osoby, które są za to odpowiedzialne

Hahaha
@Ja????

„Wywalczymy też dla Ciebie”, dziwne bo na ulotkach, które były w szatni jest napisane coś zupełnie sprzecznego z tym co zostało przez Ciebie napisane :)

Mówisz i masz !

TO MÓWI KODEKS PRACY !!! W planie urlopów nie należy uwzględniać urlopu na żądanie, tak więc w zależności od wymiaru urlopu pracownik powinien zaplanować odpowiednio 16 lub 22 dni urlopu, przy czym co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 dni kalendarzowych. Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy, urlop wypoczynkowy powinien zostać wykorzystany w roku kalendarzowym, w którym pracownik nabył do niego prawo. Pracodawca powinien zaplanować pracownikowi urlop wypoczynkowy w przysługującym mu wymiarze na cały rok, a nie tylko jego część, czyli 14 kolejnych dni kalendarzowych.

Mówisz i masz !

Warto wiedzieć, że pracodawca nie musi z góry tworzyć planu urlopów na cały rok! Może stworzyć plan urlopów na okres kwartału czy też półrocza – taki sposób może okazać się bardziej dogodny dla pracowników, którzy często zgłaszają do działów kadrowo-płacowych trudność z przewidzeniem, w jakim terminie będą potrzebowali skorzystać z tego uprawnienia.

@Mówisz i masz !

Błąd, jeżeli urlop nie wykorzystasz w roku kalendarzowym, urlop powinno się wykorzystać do dziewiątego miesiąca następującego roku, urlop planuje pracownik wypisując wniosek urlopowy, jeżeli firma płaci " wczasy pod gruszą " pierwszy urlop powinien trwać nie mniej niż 80 H pozostały urlop zostaje również do dyspozycji pracownika, w tej pozostałej części urlopu jest 4 dni w roku kalendarzowym na tzw. urlop na żądanie, bez karania pracowników zabierając premię, pracodawca może skrócić okres urlopu, musi podać powód, pokrywa koszta pracownika i jego rodziny za nie wykorzystany urlop np. w hotelu.

@Co ty bredzisz

Poproszę o podstawę prawną do tego co tu piszesz. Z mojej wiedzy wynika,że Ustawa o urlopach wypoczynkowych mówi zupełnie coś innego. Polecam poczytać fajna lektura,nawet ustawa covidowa nie daje takiego prawa pracodawcy aby dysponował urlopem. Ale nie o to chodzi mi pasuje urlop jaki firma narzuca super tylko chciałabym wiedzieć o wolnym wcześniej niż w listopadzie,będę wdzięczna.

A ty myślisz,że to wszystko w dwa dni można załatwić? Serio a co ty jesteś w stanie zrobić dla swoich kolegów/ koleżanek? Masz na tyle duże (usunięte przez administratora)aby pójść i coś załatwić? Obawiam się,że nie. Wszyscy patrzycie jeden na drugiego a żaden z was nie jest w stanie postawić się kierownictwu. Lizecie jeden drugiemu i to jest fakt. Jak widzę jak się podlizują brygadzistów to mi niedobrze. Gadacie jeden na drugiego,kablujecie i tylko na gowork anonimowo macie odwagę pisać.

Związki hahahaha

Już czuje jak za jakiś czas firma weźmie przykład z innych firm, w których są/były związki i zacznie robić „porządek” z osobami, które są do nich zapisani. Jeszcze się zacznie obcinanie premii za to, że: - ktoś nie ma ubrań roboczych na sobie, a powinien je mieć, - dziewczyna włosy ma spięte w kucyk a powinna mieć w kok, - ktoś schodzi ze stanowiska pracy do domu przed dzwonkiem - itd. A później żeby nie było tak, że nie będą tym ludziom umów przedłużać a pracownikom, którzy mają umowę na czas nieokreślony będą wypowiedzenia dawać chociażby za wielokrotne łamanie zasad bhp. Teraz to się dopiero zacznie haha Jeszcze Wam ludzie te związki się wielką czkawką odbiją haha

Sama prawda
@Związki hahahaha

Zmiana na której powstały związki robi wszystko o czym napisałeś , - schodzą zawsze szybciej ze stanowiska pracy - jedna z działaczek pracująca na maszynach włosy po pupę i w kucyku - bez ubrań roboczych tez się pojawiają - niektóre kobitki jarają fajki w kiblu , inni e papierochy na hali - jedzenie na stanowiskach pracy notorycznie Ciekawe czy teraz będą nadal tacy pewni . Szkoda tylko kierownika bo fajny facet z niego a na takie (usunięte przez administratora) trafił . Mi się z nim fajnie pracowało , wszystko można było się dogadać .

Związki hahahaha
@Sama prawda

Już dawno powinni się wziąć za te osoby, a już najbardziej za osoby, które chodzą do kibla po to by zapalić. Cały czas moje przekonanie było takie, że pracuje z ludźmi rozumnymi, ale widzę pomyłkę ze swojej strony skoro nie potrafią kibla odróżnić od palarni. Mało tego wielki płacz, lament i obudzenie, bo jeden chodzi i na drugiego donosi, ale zadzwonić do związków czy napisać maila, że coś takiego miało miejsce to już cacy i nikomu nie przeszkadza, że ktoś doniósł. Brawa dla tych osób, na drugi raz nie lamentujcie, że ktoś poszedł „donieść” brygadziście czy kierownikowi skoro sami teraz będziecie latać i donosić związkom.

Widzisz a nie grzmisz

Czy ktoś tu kogoś sprzedał? Nie. Osoba „szczera prawda” nie wymienił nikogo nawet z inicjałów, więc zarówno Twój jak i komentarz wyżej jest bezzasadny ;)

@Związki hahahaha

I niech się wezmą za tych co z pracy zrobili sobie wybieg jak na pokazie mody! BHP też oczywiście należy przestrzegać. Moje stanowisko jest proste (usunięte przez administratora) nas z odrabianiem w soboty,chcemy to zwalczyć ale jest druga strona medalu jeśli chcesz coś ugrać to bądź wpozadku wobec firmy. Kierownicy powinni wziąć w obroty leserów a nie spokojnie przygladac się jak mają wywalone na robotę,a później zdziwienie,że niska premia. Szkoda tylko wysiłku uczciwych pracowników.

@Związki hahahaha

Z takim podejściem jak ty, to raczej wazeliny nie trzeba, bez niej się ulokowałeś i co najgorsze zacząłeś się urządzać, wiesz o jakiej części ciała mówię, mieszkasz i pracujesz na śląsku, zobacz przykład ZZ z kopalń tam mają jaja i walczą o swoje. Wy się przejmujecie, kto jest a kto nie jest w związkach, powiem ci tyle że szefuńcio patrząc na premię dać czy nie związkowcy, będzie się dwa razy zastanawiał, bo mają prawo po swojej stronie a ty tylko wazelinę ????

nick

smiech na sali co się dalej dzieje (usunięte przez administratora) pogania i nikt z tym nic nie robi może jak pozbędziecie się wszystkich kto nie pasuje do ekipy kierownik się obudzi i da odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska a nie bandę (usunięte przez administratora)...która patrzy gdzie się (usunięte przez administratora)i niszczyć ludzi

Nic
@nick

Masz racje,a najzabawniejsze,że tego z zaborza zona,chodzi z roztszepanymi włosami,wiecej jej nie ma niż jest,a czepia się inych.Ja miał bym pytanie-czy my mamy takie same zasady jak włosi?czy tania siła robocza jesteśmy?Awansy sami znajomi i koledzy,siedzi takie zaborze po nocach,żeby knuć jak nam dorypać i sie przypodobac dyrekcji.O kazdy dzien urlopu trza sie prosic,do ostatniej godziny nie wiesz czy dostaniesz.Nic nie zaplanujesz,bo ci wyzej ci odrzuca w ostatniej godzinie roboczej,aby zrobic ci na zlosc.(usunięte przez administratora) ,sledzenie na kamerce pracownika,ale nie trenerow,bo to swoji.

Szukający pracy

Witam pracujecie w nienajgorszej firmie a tyle kłótni. Nie macie za nic wdzięczności w sobie. Moja rada dla narzekaczy to nie podoba się to (usunięte przez administratora) papa nara. Sam bym was wy na zbity (usunięte przez administratora)gdybym było to takie proste ale rozumiem że nie ma już kim (usunięte przez administratora)nie ma białym (usunięte przez administratora) do pracy na strefie, więc jest jak jest bo reszta wyjechała albo porobiła kwalifikacje uprawnienia ma zawod. Pokaz mi swoich znajomych a pokaże ci twoja przyszłość. Macie przej ale nic z tym nie robicie więc po co ten płacz. Ile można zarobić jako operator czy lutowane czy wózek z ust w sest luve na maj 2023? Czy warto tu zacząć pracę czy to kolejny (usunięte przez administratora)?

Afrodyta

Ludzie opamiętajcie się:)nie chcesz nie zapisuj się do związków,ale nie wypisuj bzdur że związki to takie złe,a przynajmniej nasi rządzący będą mieli bat nad sobą.Gdyby wszystko było zgodne z prawem,to by tak (usunięte przez administratora) nie trzęśli.Robią teraz wszystko aby skłócić ludzi między sobą i aby jak najmniej przystąpiło do związków.

Co ty pitolisz , ja nie mam stołka a tez nie podoba mi się pomysł ze związkami . Wszystko utrudniacie ,do tej pory szło się dogadać jakoś z górą , a teraz to będzie wieczna walka o racje . Jakiś absurdalny pomysł z tymi związkami , i osoby które to zorganizowały poza resztą załogi to nie bohaterowie tylko zwykle tchórze !! Radzę wszystkim się zastanowić a i jeszcze wiecie kto to wymyślił , ja już wiem i nie wiem czy te osoby są poważne. A jeszcze wie ktoś może kim jest pani przewodnicząca związków ???

Wy pad

Poczytajcie sobie o tych związkach i o ich działaczach na stronach firmy w której działają No i na ich stronie ! Wiele nie ugrały . Nie chce takich profitów o jakich piszą .

Wiesz
@Wy pad

Co ty możesz wiedzieć, ale uświadomię Cię. Ostatnie podwyżki jakie podpisali to w 2022 : Od 1 stycznia 2022 kwota 300 zł Od 1 ipca 2022 kwota 400 zł I to dla wszystkich w jednakowej kwocie!! Bez oceny pracownika!!! Dodatkowo od 1 stycznia 2023 wyrównywanie stawek co kwartał obejmuje 25 % załogi i to o kwote 150 zł,. Aktualnie trwają negocjacje o podwyżkę od dnia 1 lipiec w 2023. Za zgodą przewodniczącej mogę się podzielić tym info :)

WOW :D
@Wiesz

Super - brawo WY !! hmmm, jedna kwota dla wszystkich bez oceny pracownika to prawie jak w sest z tym że w sest były 3 podwyżki w 2022 z czego 2 stałe i nikt nie musiał odpalać 0,82% ze stawki nikomu ;/ aaa i jeszcze dodatkowa jednorazowa premia dla wszystkich w jednakowej kwocie ( niemałej ) i też bez wsparcia zewnętrznego ( osoby przewodniczącej ) ;/// więc brawo SEST !!!

Co
@Wiesz

Dla wszystkich takie same podwyżki bez oceny ??? To już wiem czemu założyliście te związki , nieroby się zbuntowały i chcą równego traktowania miej nas Panie w swojej opiece .Teraz mówicie o równym traktowaniu wszystkich a co ma powiedzieć pracownik który robi za dwóch i patrzy jak kolega o Ok na wszystko gdzieś i co ma pewnie się cieszyć ze ten nierobów dostanie taką samą podwyżkę co on . Nie ma na to zgody , firma powinna zrobić wszystko aby nie dopuścić do takiej sytuacji .

śmiech na sali
@Wiesz

czym Wy się chwalicie i kogo chcecie uświadamiać? siejecie propagandę, w 2022 r prawie we wszystkich zakładach na strefie były podwyżki i były one związane z inflacją, we wszystkich zakładach były niemal w tej samej wysokościowy a Wy przypisujecie sobie jako swoją zasługę, WSTYD I ŻENADA, dobrej ktoś używa ironii pisząc "brawo wy", nie wiem czy część tych wszystkich wpisów płynie ze strony ZZ ale jeśli tak to sami się ośmieszacie pokazując swój bardzo niski poziom i totalny brak profesjonalizmu jak na związki z tak dużym doświadczeniem,

Lech Wałęsa

W firmie słychać głosy, jakoby podwyżki miałyby być dla wszystkich równe. Ja się pytam jakim prawem mam dostać tyle samo, co nieroby, które tylko się kręcą po hali w myśl "czy się stoi czy się leży, to podwyżka się należy. Zauważyłem, że najgłośniej o tym mówią ci, którzy wychodzą z założenia zrobić jak najmniej. I oni mają dostać tyle samo co ludzie pracujący ponad normę. Nie wydaje mi się

Zostaw merytoryczną opinię o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 513.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 453, z czego 75 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O