SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

Opinie o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

DzieciNaHali

Również byłem z dziećmi w sobotę na P1 i bardzo chcę podziękować za tą możliwość. Cała akcja SUPER zorganizowana, dzieci zadowolone, Panie z Kadr, BHP i ekipa z produkcji wykonali kawał dobrej roboty. Brałem trochę udział w przygotowywaniu hali ale efekt końcowy na mnie zrobił duże wrażenie a co dopiero na dzieciach. DZIĘKUJĘ!!!! :))))

Fajny

Chyba pracujemy w innym miejscu..... na p2 klima tak działa że aż gęsia skórka łapie Związki? Chwala się se trzymiesięczny okres rozliczenia usunięty. Było tak źle? Owszem W styczniu była sytuacja kiedy w czwartek się dowiedzieliśmy że idziemy za 2 dni w sobotę na nockę. Wtedy było dziwnie. Ale jak o majówce wiedzieliśmy już 3 miesiące wcześniej i na luzaku się to odrabiało to nie było mi źle Dało się dogadać żeby zacząć w niedziele i nie przychodzić w piątek i boze ciało nawet 4 dni wolnego były. A związki weszły i już się nie dało. Opisali nas w internecie jakby nas (usunięte przez administratora) pilnowało. Wszędzie trzeba pracować i raz trzeba gonić a raz nie. Co do klimy na p1 jest gęściej i jest więcej maszyn. Maszyna wydaje swoje ciepło którego żadna klima nie ogarnie. Uwierzcie mi że po tylu latach na produkcji sest jest naprawdę ok Idźcie do firmy obok gdzie wentylatory się rozpuszczają przy wtryskarkach a zatęsknicie za sestem. Skoro jest tak źle dlaczego dalej tu pracujecie? Jeszcze przez was straszą nas brakiem parkingu. Idziecie w dobra stronę Pracuje tu już kilka lat. I wystarczy robić swoje i codziennie chodzić. Potrzebne te związki jak świni siodło.

Doświadczony

Byłem w firmie w sobotę z dzieciakami.bylo git. Akcja jakiej chyba nigdy nie było więc super że w końcu ktoś na to wpadł i tak dobrze zorganizował.synowie obaj zadowoleni bardzo

Fajna inicjatywa

Strasznie dużo tu ostatnio walki i obrzucana sie nawzajem, a ja chciałbym pochwalić za akcje organizacji zwiedzania zakładu przez dzieci pracowników w ostatnią sobotę. Wyszło naprawdę fajnie, dzieciaki latałty zadowolne, sporo atrakcji, było naprawdę sympatycznie widać że osoby zaangażowane w akcje naprawdę się postarały. Myślę że warto docenić taką pozytywną inicjatywę, zwłaszcza w tym burzliwym ostatnio czasie. ^^

Pracownik Produkcji

Czy pracowała pani w firmie tracja . Czy Morze pani pracować na 3 zmiany Czy Morze pani pracować w soboty i niedziele na dodatkowych zmianach . Czy Morze pani pracować odzaraz .

Firma zeszła na psy. Robota jak robota ale tylko na pierwszy rzut oka. Modeli tyle że już nikt nie nadąża jak i co się robi. Instrukcji tyle że nie idzie zapamiętać. Co model to inaczej wychodzi i weź kombinuj. Non stop reklamację. Jak potrzebujesz pomocy to brygi patrzy na Ciebie jak byś mu starą zabił. Lepiej mu nie przeszkadzać, wtedy ma czas na fajkę kawkę i ploty. Wszystkie ploty na hali wychodzą z palarni i bardzo duża część od brygadzistow. Mnóstwo dziwnych stanowisk, obsadzonych ludźmi bez kompetencji. Ciągle łażą za kimś żeby im pomógł albo najlepiej zrobił za nich. Po za tym arogancja z każdej strony że aż boli. I jakieś dziwne polowanie działu BHP na pracowników. Ogólnie nie polecam tu pracy.

Ołje
@Andrzej

To nie jest ten sam sest co kiedys. Brygadzisci co godzine na fajke i pozniej przyjdzie do ciebie i takim capiacym z ryja petem do ciebie mowi fuj! Kolesiostwo na kazdej linii. Oni moga a ty masz(usunięte przez administratora) w pocie czola! Klima jest? Taaa ale tylko w budzie kieroni na jadalni ha ha skoro jest to po co te wentylatory na stanowiskach! Nie polecam

@

Czemu po nim jedziesz , bo co prawdę napisał ! Wiadomo że w zależności od tego jakie masz stanowisko takie masz uprawnienia i przywileje . No ale niestety tak jest brygadziści nic nie robią, mają swoich cieci (zastępcy brygadzistów , koordynatorzy , trenerzy) Dzięki tym osobą brygadzisci mogą sobie siedzieć co chwile na palarni , znikać(usunięte przez administratora) wie gdzie i tak jak jest wcześniej napisane pod koniec pracy pokazują jacy to oni są wielce zmęczeni. Piszesz ze ma isc pod biurko brygadzisty , tylko po co lepiej jak by poszedł na palarnie tam jest większa szansa was spotkać ! Ty tez się nadasz ale nie wiem czy nie jesteś przypadkiem bardziej mierny !!!

Jajużtopierd…

Ta firma spada już na dno ! Jak można straszyć pracowników utratą pracy w konsekwencji za opuszczanie stanowiska pracy minutę przed dzwonkiem ! Jak można przecież nie pracujemy w (usunięte przez administratora) tylko podobno w renomowanej firmie . Obserwacja z każdej strony czy przypadkiem za szybko nie opuścisz stanowiska żenada , wstyd!!!!

pracuj
@Jajużtopierd…

jak masz w umowie zapis ze pracujesz 8h dziennie / 40 tygodniowo to nie marudz tylko pracuj...

Matolek

Nie ośmieszaj się.....żaden biały baranek nie jest z CV....tylko po znajomości i(usunięte przez administratora).....o wiedzy już nie wspomnę.Frezer czy frezerka,mandryniarz od siedmiu bolesci i nagle wiedzą zabłyśli na białego awans?Kpisz sam ze siebie,broniąc ich.....no chyba ,że sam z takiej łapanki jesteś?

ZwiazkiToGuwienko

Ale związki to (usunięte przez administratora) i kilometr mułu xD Jestem pracownikiem biurowym i to co się odwala przez was w firmie woła o pomstę do nieba xD Jakieś pseudo dziecinne akcje - bezprawne wejście na teren zakładu i robienie zdjęć, zastraszanie naszych kolegów z inwestycji oraz startowanie do nich z łapami to podchodzi pod paragrafy droga pani Katarzyno. Zastanówcie się bo następnym razem wyjdzie do was trochę więcej ludzi i przegoni inaczej niż było to do tej pory :)

Produkcja
@ZwiazkiToGuwienko

Dziecinko nie wypowiadaj się na tematy spraw ludzi z produkcji ! Jak sama napisałaś jesteś pracownikiem biurowym więc o pracy na produkcji nie wiele możesz powiedzieć . Siedzisz w klimatyzowanych pomieszczeniach my takich możliwości nie mamy , popijasz kawę i jesz ciasteczka kiedy chcesz , u nas za to gonią . Pracujesz w czystości , a nam czyszczą okapy podczas produkcji i zmuszają nas do wdychania tej trucizny ! Wiec skończ bo nie masz pojęcia o pracy na hali. My mamy chodzić w spiętych włosach i ciuchach roboczych bo jak cię przyłapią to zaraz robią o to problem , wy ile razy wyleziecie na Hele na jadalnie to sandałki , sukieneczki ale wam wolno ! Kim straszysz ze wyjdzie was więcej bo chyba nie ludźmi z produkcji bo nie sądzę żeby ktoś za wami poszedł . Kolejny pokaz równego traktowanie parking , gdzie parkujesz? Bo nam stawiają szlabany a Wam? Myślicie że ludzie są głupi i nie widzą ? Jeszcze mam wiele takich porównań wiec nie bądź taka przemądrzała ! Tak ma koniec żeby była jasność nie należę do związków bo uważam, że zarówno biuro i związki to takie samo g…o ! Dziękuje za uwagę , a teraz proszę o usunięcie mojego wpisu bo pewnie będzie mało wygodny !!!!

ZwiazkiToGuwienko

Akurat mam ciągłą styczność z produkcją, bardzo często rozmawiam tam z pracownikami wyższego szczebla produkcji jak i operatorami maszyn i też nie podobają mi się niektóre kuriozalne wymysły, rzeczy i ustalenia. Ale zlitujcie się - w SLP pracują ludzie co do pracy mają po 80 km lub więcej w jedną stronę i pracują tu bo w innych miejscach niestety tej pracy nie ma, albo jest w niej totalna (usunięte przez administratora) Są wariactwa ale da się przeżyć, nigdy nie miałem sytuacji w której nie da się dogadać w żaden sposób z przełożonym, ba - niejednokrotnie rozmawiałem z przełożonymi na produkcji i rozmawialiśmy w superlatywach o pracownikach (przynajmniej tych, którzy MYŚLĄ - bo niestety czy to na PRD czy w biurach spotyka się osoby, które są mądre, ale inteligencji nie mają za grosz). Pracownik pracownikowi niestety wilkiem - i to widać gołym okiem na produkcji. Tu szukałbym głównych problemów, a nie w tym, że portfel zamówień na dany okres jest "słabszy" i trzeba kombinować z terminarzem tak aby nie trzeba było robić gorszych dla pracowników rzeczy(to już sobie sami dopowiedzcie). Pozdrawiam

Jadwiga

Jak ci się nie podoba to zmień prace. Związki nie są potrzebne w tej firmie. Podwyżki były zależne od wykonanej pracy i dlaczego osoba, która obija się ma dostać taką sama podwyżkę co osoba która zapierdziela? Nie ma roboty to firma zamiast robić redukcje pracowników robi tydzień wolnego w zamian za prace w weekendu i to jest na plus dla firmy bo równie dobrze mogliby zwalniać ludzi albo zrobić postojowe za jakieś śmieszne pieniądze. Ja chodzę do pracy żeby zarabiać, a nie siedzieć na postojowym i jeśli komuś przeszkadzał okres 3 miesięcznego rozliczenia i odrabianie w weekendy to może zmienić prace. Nikt nie trzyma was na sile.

Hala
@ZwiazkiToGuwienko

Widać że jesteś biurowcem i (usunięte przez administratora) pod siebie dlatego tak wylewasz żale ze związki są złe. Tylko związki sie pokazały i nagle sie tłumacza głupio czyj jest parking, że na hali jest niby jakiś nawiew tylko szkoda ze nic nie daje i na hali jest ciągle po 27-30° i duchota. Ale wiadomo, w biurach klimy ustawione na 22° i można robić, a robole niech robią w cieple takim. Przeszkadzało im nagle że związki rozdawały elektrolity bo miasto może im parking odebrać, ale jak oni rozstawiali namiot żeby głupie paczki rozdawać na święta to już wtedy było ok, parking nie był przeznaczony tylko do parkowania jak w tym przypadku. Firma sie kompromituje na każdym kroku który robi i każdy to już widzi na hali, niech zarząd tak dalej robi i traktuje ludzi a jeszcze troche i sami będą stali przy tych maszynach razem z wami biurowcami.

PracownikProdukcji
@ZwiazkiToGuwienko

To my mdlejemy z zbyt wysokiej temperatury na hali nie wy w klimatyzowanych biurach. Mamy przerwę jak będzie ponad 30 stopni a jak jest 29 to po co nam przerwa. Szalone 5 minut, przy takich warunkach to jak by nam ktoś napluł w twarz. Duchota na hali na każdej zmianie a po rannych jeszcze czeka nas marsz na drugi parking, no po prostu rewelacja. Firma na medal... ciekawe jak dużo nas z produkcji się zwolni czy panie z biura przyjdą pracować na hale...

Wbijaj do biur i pokaż jak to się robi prawidłowo. Ciekawe ile rzeczy zepsujesz.

Nonono
@Jadwiga

Co ty (usunięte przez administratora) podwyżki są rozdawane byle jak a jeżeli dla ciebie normalnym jest tydzień wolnego a potem (usunięte przez administratora) za psi (usunięte przez administratora) w weekendy to masz cos nie pokolei w glowie

Z biura
@Produkcja

Przeciez na parkingu są dyżury. Tak i my biurowi też mamy szlabany rozstawione kiedy nie jest to nasz tydzien do parkowania i ochrona nie wpuszcza. Chyba nie pracowaliście w innych firmach albo u januszów biznesu że tak płaczecie. Troszke pokory

Tez produkcja

Nie rób z siebie takiej ofiary . Jasne że tez pracujecie i ze trafi się wam gorszy dzień i praca w stresie , ale proszę nie porównuj swojej pracy do produkcji . Ile razy się popazylaś , przeciekać aletką , musiałaś przenosić ciężki parownik ? Nie twierdze ze masz lekko bo przecież nie każdy wszystko ogarnie , ale bez porównania . Ty pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu i tu już masz o niebo lepiej niż my . Nam pot kapie po czterech literach . A ty na nich siedzisz . Chcesz jeszcze coś napisać ?

Lody

Nikt nikogo nie przekupuje lodami, w tamtym roku też były lody jak może pamietasz...

Operator
@Z biura

Tak biura co 4 tygodnie a produkcja co 4 miesiące ot jest różnica

Postojowe

Kiedy będzie postojowe wkoncu sescie? No kiedy? Nie ma roboty co to się dzieje a sezon w pełni....

WszyscySąWPorzadku

Jeżeli firma jest tak w porządku i jej zarządzanie-to czemu ma problem z ZZ ?? Czemu usuwa opinie tutaj?Część komentarzy zniknęło,a były naprawdę obiektywne i pomocne.....Widać,że ma coś do ukrycia,a pisanie tutaj prawdy usuwa,aby inni nie zdążyli przeczytać.Na koniec,to nie ZZ,robi zadymę,a firma,która zastrasza pracowników.

Oaza spokoju
@WszyscySąWPorzadku

Na pewno próbujesz pisać o seście? Ma wrażenie, że pracujemy w różnych firmach.

Doświadczony

Był w miarę spokój, są ZZ jest zament. Normalni chca robić swoje i mieć spokój a nie jakieś k nagabywanie, flagi przed firma- jaja jakieś. Podwyżki były spoko jak ktoś się nie obija i w miarę pracuje dostał spoko kasę jak ktoś ma wszystko w (usunięte przez administratora)i liczy że dostanie tyle co ci co robią to się przeliczy i tak powinno byc. Na hali ciepło w upalne dni, wszędzie tak jest, robiłem u innych i na hali było dużo gorzej. Robota to robota nie (usunięte przez administratora)bzdur. Jak tak źle idźcie gdzie będzie wam lepiej.

Produkujacy

To co przez ostatni czas odwalą zarząd to jest porażka. Brak pracy to przecież ich wina (usunięte przez administratora)się tych w planowaniu a dalej nie ma zamówień . Tmi tez rośnie w ilość ludzi po co jak nie ma do czego i ciagle tylko słyszysz od Kierownika że za niedługo wszystko ruszy a tu (usunięte przez administratora) nadal stoi. Tych pomarańczowych tez łazi po hali jak na (usunięte przez administratora), zamawiają (usunięte przez administratora)…. Towar od zewnętrznych dostawców po to żebyśmy mieli co naprawiać , gdzie w tym przypadku jest zarząd , kierownictwo ? Gorąco na hali jak w piekle nie ma czym oddychać a ci zamawiają firmę do czyszczenia okapów i my musimy z nimi pracować i wdychać ten pył i gdzie tu jest zarząd bo kierownik był i się tylko uśmiechał a my dalej w tym (usunięte przez administratora) bo nie można było tego zrobić weekend ? Baniaki z wodą ? Są i nie wiem czy są czyszczone ale jest ich stanowczo za mało ! Mgiełka na palarni super dbacie o tych co kurzą a co z tymi co nie palą ? Oni nie wychodzą na dwór żeby siedzieć w smrodzie fajek bo stoły na dworze tylko dla palących są , smacznie by tam było zjeść . Związki to prawdziwe odchody ale jak już są to niech se będą i tak nic nie są załatwić. Szanowny zarządzie zadbaj o wszystkich jednakowo bo czy to pracownik produkcji czy pracownik biurowy to wszyscy jesteśmy tu żeby pracować na ciebie .

Pionek

Kasa mniej więcej taka jak wszędzie. Temperatura to fakt trochę gorąco. Ludzie w większości przyjemni. Kierownictwo czasami ma swoje dziwne pomysły ale to normalne, wszędzie tak jest. Praca nie jest ciężka. Związki niepotrzebne. Można się rozejść :)

Pracownik produocji

Kabaret który odegrał się w ostatnich dniach pokazał, że związki to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Banda krzykaczy stanęła pod firmą z śmiesznymi elektrolitami. Próbowali podsycić gniew pracowników wobec firmy. Byłem do tego czasu neutralny, w tym momencie wiem, że się nie podpiszę pod żadną listą. Życzę wam i sobie tego, żeby te " związki " jak najszybciej opuściły naszą firmę. Jak wszyscy wiemy, pomimo, że firma zapewnia o stabilności zatrudnienia to jest nieciekawie. Niepotrzebna jest wojna firmy i związków. W ostatecznym rozrachunku stracą tylko zwykli pracownicy i ich rodziny. Co do temperatury w firmie to wszyscy wiedzą, że hala p1 nie jest pierwszej młodości i potrafi być gorąco. Szczególnie na działach z dużą ilością palników. Niestety taki mamy klimat ale uważam, że ten miesiąc lub dwa każdy da radę przeżyć. Zresztą widzimy, że firma stara się nam zapewnić dobre warunki pracy, angażując zewnętrzne firmy w modernizację klimatyzacji.

Świadomy

Ja chyba pracuje w innej firmie niż ta która została opisana.... a to co widziałem pod zakładem pracy to zwiazki zawodowe powinny się wstydzić. Niejaka Pani Katarzyna poczułem się obrażony jej ordynarnym zachęcaniem do przystąpienia. Moja poprzednia firmę właśnie takie działania związków doprowadziły do upadku oby tu tak się nie stało!

haha

Po tych elektrolitach za 2 zł, to sraczki dostałem. Powinni Was wywieźć wcześniej żeby nie truć pracowników pod zakładem.

Pitu pitu

Takich głupot to dawno nie czytałam . Szanowni związkowcy może łaskawie się odczepcie od nas i naszego zakładu , wymyślacie głupoty . Jak jesteście tacy fajni i pomocni to czemu nie dopuścicie do koryta kogoś z naszej firmy . Wciskacie tym swoim ludzikom jakieś głupoty do głowy . Mam pytanie kto was prosił żebyście pracowali dla nas ? Bo te osoby o których mówicie to raczej do bystrych i pracowitych nie należą . Dziewczyny się obraziły ze nie mogą sobie bezkarnie nie pracować i mamy tego efekt , powstanie pseudo związków !!! Przed firmą to wy zrobiliście cyrk tylko ktoś normalny kazał wam wasz namiot sprzątnąć ! Wypad z naszej firmy bardzo grzecznie proszę.

Elektrolit

Na zakładzie od jakiegoś czasu mamy związki zawodowe. Tak jak w firmie atmosfera była fajna to teraz wszystko się podzieli i kontakt będzie utrudniony z firmą. Najciekawsze jest to że odkąd zawitały związki to do dziś nie wiemy od nich nic. Pomijając fakt że w zarządzie nie ma przedstawiciela od nas to większość z nich pracowała w każdym zakładzie który został objęty. Poza Elektrolitami to nie dostaliśmy jeszcze nic i ciekawe czy wogóle coś jeszcze będzie. Z tego co wiadomo to oryginalna firma w której założyli ZZ już się zmywa z naszego kraju. Także zamiast pomóc to przynoszą bezrobocie. Dziękujemy!

przypadek, nie sądze
@Elektrolit

jak mogłeś/aś sam/a zauważyć pracodawca utrudnia cały czas kontakt z pracownikami, nawet wczoraj gdy próbowali wyjść do ludzi przed zakładem to kierownictwo pokazało na co ich stać, wezwali policje!! ale jakoś nie przegonili zwiazków. Zwiazek zrobiŁ co chciał rozdał ulotki i elektrolity aby nawiązać z nami kontakt. Tablice dali w takim miejscu gdzie my nie mamy możliwości iść i poczytać, ale za to pracodawca będzie miał pod kontrolą to co będzie tam wywieszał zwiazek! może warto nawiązać kontakt i się dowiedzieć...

@Elektrolit

Właśnie sest pokazuje jak upada na (usunięte przez administratora) razem z kierownictwem. Coraz mniej roboty na P1 i P2, gdyby nie vaillant to mogli by zamykać już te firme. Główny kierownik rozwala swoim zachowaniem i traktowaniem ludzi firme od środka, jakby mógł to by z podglądu tych kamer nie schodził pewnie i każdemu wytykał 10sekund stania pracownika który nie jest robotem a zwykłym człowiekiem. Ale dla nich nie licza się ludzie a wydajność i sprzedaż nic więcej. Kolejny raz jak wypłacili pare razy premie to podnieśli progi sprzedażowe poto aby nie wypłacać premii ludziom. Żenada i tyle. A wczorajsza sytuacja w której dzwonia na policję gdy związki chcą mieć kontakt z ludźmi pokazuje to jacy są (usunięte przez administratora)i boją sie związków. Mam nadzieje że związki tego im nie odpuszcza.

To co dzisiaj zobaczyliśmy na parkingu sest -woła o pomstę.Wstydźcie się kierownicy(a zwłaszcza jeden) który z budki portierni oglądał ,a panie z biura nagrywały jak to pracownicy odbierają ulotki od związków zawodowych Solidarność ,które „działają”w tej firmie.Działają to za dużo powiedziane.Zarząd firmy robi wszystko ,aby związków nie było.Teraz nasuwa się tylko jedno pytanie- czego się tak boicie ?

Urlop postojowy jak co roku będzie od 07.08.do 19.08. Pracują w tym czasie tylko wybrane osoby . Szczególnie linia chiller.Tak jest w każdym roku i nic w tym temacie się nie zmieniło .

Joasia

to jaka konkretnie prace się wykonuje na tej trzeciej zmianie, że piszesz takie rzeczy? kazdy pracy ma po równo? i jak jest z tym systemem zmianowym mozna sie ugadać nieco inaczej lub z kimś czasami zamieniać czy cykl jest raczej sztywny? z kim w razie czego gadać o zmianach?

zadowolona

Pracuje tutaj już od kilku lat i porównując do innych wcześniejszych firm, to jestem zadowolona. Kierownik zawsze jest dostępny w poprzednich firmach nawet nie wiedziałam kto jest kierownikiem, bo się ukrywali w biurach. Atmosfera też miła (toksycznych ludzi unikam, bo zawsze się znajdą). Narzeka ten kto nie pracował gdzie indziej.

Wercia

witam, a komu w takiej sytuacji możecie jako pracownicy zgłaszać tego typu spostrzeżenia jak nie na forum? są organizowane co jakichś czas wspólne spotkania, gdzie poruszane są jakiekolwiek problemy czy w jaki inny sposób takie tematy są rozwiązywane?

Taka tam

Fuj , palą te smrody w damskim kiblu koło budy kierowników , oni o tym dobrze wiedzą a i tak nic z tym nie robią . Ale mnie to denerwuje bo chcesz isc się załatwić a siedzi ci przed kubłem gwiazda z fajką w ustach i telefonem w ręku . Potem ty wychodzisz a ta nadal jara . No ale co zrobić ma na to zgodę to jara .

Zostaw merytoryczną opinię o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 513.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 453, z czego 75 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O