SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

Opinie o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

Ciekawy

Ile osób złożyło dzisiaj wypowiedzenie?

Wdzięczny

Brawo zarządzie , brawo . Dziękuję Wam bardzo za to , że doceniliście to że pracuję cały grudzień i dostanę premię frekwencyjną, dziękuję . Ale dziękuję też za ten bonus 500 zł dla mnie i dla wszystkich moich kolegów i koleżanek zwłaszcza za tych co są cały grudzień na l4 , dziękuję . Teraz to obiecuję że jeszcze bardziej się będę starał i dam z siebie wszystko żebyście mogli mnie dalej doceniać . Dzięki wielkie . Wesołych Świąt !!!!

Dzisiaj super niespodzianka w pracy, poczęstunek wigilijny, jak na obecna sytuacje w firmię bardzo miło że cokolwiek zostało zorganizowane :) SUPER POMYSŁ !!!!!! SZACUNEK DLA PAŃ OGARNIAJĄCYCH

PR
@pracownik

Super niespodzianka?? Chyba śmiech na sali! Jak im nie wstyd takie coś w ogóle organizować. Jedzenia co kot napłakał. Organizacja szkoda gadać. To ma być wigilia? A gdzie nasze paczki?

Operator P1
@PR

Poczęstunek może i słaby ale dla pań które to organizowały wielki szacunek. Zrobiły co mogły za tą kasę co dostały od góry. A widzę że najbardziej im się dostało. Dziewczyny wielkie dzięki dla Was. Pracownik z produkcji

Smiech

Nie narzekacie,bo nie macie na co.Można by było dużo wymieniać wasze korzyści.Jak już piszesz,o wspólnym czasie itp.to gdzie był kierownik?Tak ciężko było mu przyjść,pogadać z ludźmi,uczestniczyć z ludźmi?,ale prościej na tele życzenia wypisać,bo jakby miał się z robotnikiem z hali zadawać czy usiąść z nimi przy stole.A może i lepiej,bo z jego ostatnio miną popsuł by cała atmosferę -)

Produkcyjny

Szanowny pracowniku biurowy , słownik w telefonie jest po to żeby z niego korzystać. Myślisz że siedzisz w biurze to więcej rozumiesz? Co byś ty zaraz nie musiała zaciskać pasa, bo jak Ci produkcyjni przestaną pracować to nie będzie miał kto na ciebie robić! Wesołych Świąt !

Produkcyjny

No więc proszę państwa poczęstunek się większości podobał , ja osobiście nie mogę narzekać. Było miło i smacznie no może trochę za krótko , ale lepsze to niż nic . Nie mam pojęcia jakie panie to zorganizowały bo na naszej przerwie był tylko młody chłopak z cateringu.

smiech

Siedziec nie musial caly czas....ale co ja bede tlumaczyl jak kierownik powinien sie zachowac przy takiej okazji.Woli posiedziec na kamerce (a jest na stołówce) niz poświęcić ludziom 5 min.Z tym najlepszym to teraz pojechałes,jak sprzataczka mopem.

Zwiazki

Jak już chcieliście zakładać związku to najpierw można było się zorientować w terenie gdzie są najlepsze.... Związki z Yazaki nie dość że firma daleko, bo w Mikołowie to jeszcze 10 razy gorszy (usunięte przez administratora)niż u nas. Osoby pracujące tam po 10,15 lat mają stawkę po 300 zł większa od najniższej krajowej.... Bony na święta to 200-300 zł, premia frekfencyjna to 100 zł premia wydajnościowa rozliczana osobno za każdego pracownika również 100 zł.... Firma ma 3 hale i ponad 3 tys pracowników i jakoś związki tam nic nie wskuraly a dadzą coś tutaj jak takie stawki macie ? Gratulacje pomysłowości

Zmień informatora
@Zwiazki

Masz złych informatorów, nie siej zamętu ! Siostra tam pracuje, od lat mają premie na święta wszyscy po 950 zł na rękę . A premie po 400 zł co mc. I nikt im jej nie zabiera za przywileje pracownicze jak za żądacze czy opieki...teraz za likwidację 2 zmiany wywalczyli im związki do stawki po 188 zł po podwyżkce już minimalnej. Nie jestem w związkach ale chyba czas je wzmocnić, nic o nas bez nas! Mają jeszcze jakieś przeszeregowania stawek co kwartał o 150 zł do stawki, (usunięte przez administratora)i nawet premi nie ma

Zwiazki
@Zmień informatora

Oooo super 400 zł premii. No szok normalnie ! I najniższą krajowa po 10 latach pracy hahaha. Wywalczyli, bo tam jest o co walczyć jak stary pracownik zarabia tam 3,5 tys....

@Zmień informatora

Zaciekawiły mnie wasze wpisy, popytal tu i tam i oto prawda- yazaki upada, zero projektów z kilku tys ludzi na produkcji została garstka zwolnienia cały czas kolega też w grudniu odchodzi program odejść jest fakt.ale tam dobrze to już było lata temu teraz to zero roboty firma upada, nie całą ale Mikołów tak a ZZ członków coraz mniej choć podobno odejść nie łatwo bo zaczyna się telefony od króloweji inne.podobno przekonali się że toksyczna na baba. Zresztą skoro tam tak dobrze idźcie tam haha Wszędzie dobrze gdzie nad nie ma, przestańcie psiczyc jak wam źle to jazda.sam też może pójdę szkole robię, potem może się uda na coś lepszego a na pewno nie ma związki

Pracownik Produkcji

Czy pracowała pani w firmie tracja . Czy Morze pani pracować na 3 zmiany Czy Morze pani pracować w soboty i niedziele na dodatkowych zmianach . Czy Morze pani pracować odzaraz .

Zpracowany

Właśnie wróciliśmy ze świątecznej przerwy.Bylo supe miło, fajny klimat..Kolega dostał prezent na 20 lat pracy- fajna niespodzianka - da sie.Robota ciężka dużo narzekania wszędzie ostatnio ale dziś spoko

Podwyżka

Najniższa krajowa od 2024 w górę a co z nami ?

Coll

Teraz się orientujecie że od maja obecnego roku mamy uzależnioną premię frekwencyjną od sprzedaży? Cały rok macie dostęp do regulaminu premiowania. Logujecie się kartą do kiosku tam gdzie za urlopem, na górze jest przycisk Premie. Interesuje was pierwsza strona, tekst podkreślony. Regulamin ważny od 31.04.2022 do 31.12.2022 Także zaraz pojawi się nowy regulamin który gorąco polecam tym razem przestudiować

Fizol 2

Tak ta(usunięte przez administratora) wypłata jest wypłacona razem z bonami . Ktoś chyba myśli że fizole to liczyć nie potrafią ! W styczniu się ockną ale będzie już za późno, tylu ludzi się zwolni . Osobiście znam 4 osoby które na 100 % się zwolnią w tym dwie które pracują już długo .

PracownikProdukcja

Niestety ale te (usunięte przez administratora) wypłaty były z bonami i z "łaskawie przyznaną decyzją zarządu premią frekwencyjną". Niech sie cieszą że w ogóle ktoś jeszcze tam przychodzi robić, ale radze białym koszulką sie przyzwyczajać do normalnej pracy na maszynach, bo jeszcze troche takiego traktowania i sami będą na tej hali robić razem z ludźmi z biur i kierownictwem.

Dk

Dramat się zrobiło z tej firmy ,ponad 10 lat pracy wyplata z bonami żal pisac

Rn
@Dk

Wypłaty śmieszne. Z premia i bonami a nie ma za co żyć. Nie ma już od dawna nadgodzin, nie ma roboty, trzeba uciekać.

Stary pracownik
@Dk

Wypłaty słaba to fakt nawet z bonami, może będą podwyżki od nowego roku oceny zaczęli , pewnie będzie to miało wpływ na wysokość podwyżki. Pisało że grudzień styczeń. Obu dali podwyżki od lutego najpóźniej inaczej wszyscy podchodzą

Xxx

Dwa lata temu potrafili wypłacić osobno 6 grudnia!!!

Żenua

Co się burzysz? Lepiej żeby dali do wypłaty i zabrali jeden podatek niż wypłacali osobno i zarówno z wypłaty jak z bonów zabrali ten podatek…

@Żenua

Szósty grudnia jutro będzie jakby nie patrzeć. Debatujecie tu widzę o jakimś podatki, a to nie jest ujęcie %? Niezależne od kwoty? I tak dla jasności ile teraz macie z tych bonów w końcu? Nie widzę tu niczego w wątku na ten temat

Stary pracownik
@Xxx

To czy 6 czy z wypłata bez różnicy, fakt że kwoty niskie bonów bez zmian od lat Czaa trudny dla firmy to nie czas na podniesienia ale fakt nawet w trudnych czasach o ludzi trzeba dbać bo prędzej czy później odejdą każdy myśli o sobie, swojej rodzinie itd no chyba że zakładają że firma już się nie podniesie i ludzie mogą odchodzić

biurowy

Tak narzekacie na wypłaty ale 6-tego od Mikołaja cukierka dostaliście xD Powinniście wziąć z pocałowaniem ręki a nie jeszcze bruździć że wypłaty złe xD Cieszyć się z tego co jest, z najmniejszych rzeczy, bo mogliście zawsze dostać wypo zamiast cuksa xD

Nikt

Dziękujemy drogi zarządzie za premie frekwencyjna, która nam się należy jak psu buda :)

Prawda
@Nikt

Jak to jest że jest wydajność , a nie ma premii ! Jeżeli ktoś za to odpowiada to zarzad a nie produkcja !

Pracownik010101

Może związki by się zainteresowały wypłacana premia która ma inne znaczenie na paskach a inne w regulaminie ?????

Pracownik010101
@Pracownik010101

Albo tym że BENEFIT od pracodawcy to lekcje języka włoskiego lub anielskiego a trzeba za każdą godzinę języków odrabiać i oddawać swoje nadgodziny….. co za (usunięte przez administratora) Żenada

@Pracownik010101

Benefit pracownika a każdą godzinę językową trzeba oddać 1 nadgodzinę wypracowana

Ciekawe

No fakt skoro pracują w tej firmie same lizusy i tchórze którzy tylko potrafią narzekać ale do Zz się nie zapiszą bo się boją. To znów będziecie odrabiać wolne w soboty!Dalej będą z nami robić co chcą!O podwyżkach,stażowym i innych korzystnych dla Nas przywilejów możecie zapomnieć bo te parę osób Nic sami nie wywalczą.

Titutiti
@Ciekawe

No nie wiem , do związków nie zapisał się nikt aktywny to raczej dla tego nic nie są wstanie osiągnąć . Mi to się raczej nie zdarza narzekać , ale pisz co tam chcesz . Podwyżki będą ale na pewno nie będzie to zasługa związków . Nie sądzę też żeby były jakieś odrabianki związane z brakiem pracy . Za chwilę wszystko ruszy i będzie się działo .

Ciekawe
@Titutiti

Nie będzie odrabianek powiadasz No cóż to jesteś w błędzie masz wolne do 7 stycznia. Więc w styczniu już Ci zabiorą 2 dni urlopu plus 1 dzień odrobisz w sobotę. 2 maja też masz wolne i odrobisz w sobotę w maju

P2M

Nie potrzebuje związków do szczęścia dlatego też się nie zapisuję :) I po co ta agresja przyjacielu?

Zolza

Jakie spotkania z kierownictwem hehe dobre nigdy na P2 nie było takich spotkań.pozatym z brygadzistami tak samo żadnych rozmów nie było

Jo to jest

Szanowni Panstwo z zarzadu jak to się stało że ktoś (usunięte przez administratora)kurę znoszącą złote jaja. Lokomtywa grupy LU VE ! W pozostalych firmach gupy pracuja normalnie a u nas mamy efekt tych sobot niedziel pracy po 12 godzin calego tego wariactwa ktore mialo miejsce. Firma sie nachapala naladowala magazyny ze az trzeba P3 budowac by to wszystko pomiescic. Nie ma pracy ludzie sie zwalniaja i nie bedzie komu pracowac. Moze.warto uswiadomic pracownikow jaka jest sytacjia ze umowy nie sa przedluzane by pracownicy nie zostali na lodzie.

Jaka praca takie kierownictwo . Za bardzo wnikają w przestrzeń kłótni między pracownikami co niektórzy to wykorzystują .. Kablowanie jeden na drugiego plus brak pracy .. nie polecam

Dinozaur

Vaillant tylko do końca roku.haha nowa hale wybudowali i co i (usunięte przez administratora) chillera przenosza na nową hale ..ciekawe co tam będzie w miejscu starego chillera...sytuacja jest dramatyczna... Kierownictwo nie robi żadnego zebrania...nic nie mówi co się dzieje .. plotki tylko chodzą po hali...żenada

Pracownik P1
@Dinozaur

Skąd informacja że Vaillant do końca roku ? Najlepiej na P1, pół roku skakania, latania, wymyślania i usprawniania żeby jak najwięcej szło Vaillanta a teraz maszyny helowe stoją bo nawet EPTA już praktycznie nie idzie. Kryzys na rynku dobije sesta w ciągu max 6-8msc i po firmie bo nikt normalny nie będzie robił w firmie gdzie rozwój już jest zerowy tak samo jak i perspektywy na przyszłość. Ludzie przyjmowali się na stanowiska produkcyjne a nie do mycia maszyn czy malowania, ileż można. Roboty nie ma,premii normalnej nie ma, ale co po niektórzy brygadziści (szczególnie jeden z zmiany która będzie miała teraz na popołudnie) myślą że ludzie będą dalej robili jak małe parowoziki i latali bo wydajność, istny śmiech na sali, wrzućcie na luz bo i tak nic sie nie zmieni, ludzie mają już wygwizdane na to, i te gadki o wydajności jednym uchem wlatują a drugim wylatują.

Uła
@Pracownik P1

Pewnie chodzi Ci o brygiego ktorego na szczescie nie ma bo ma l4 ???? ludzie maja w dupie od dawna ta wydajnosc, te tabelki ktos sobie kresli jak mu sie podoba taka prawda! Jak to jest ze np prasa ma 200% wydajnosci a nagle okazuje sie ze cala hala ma 80% przy tak malym rozlozeniu roboty? Dziwne nie? Moze i roboty nie ma za duzo ale za to wydajnosc teraz powinna byc max ile mozna bo ludzi tez jest mnie co przeklada sie na mniejsza ilosc ludzi robiacych dane zamowienie. Niestety ale firma upada i to widac golym okiem. Czemu nie zrobia nam 2 zmian jak kiedys bylo? Bo co ? Bo za duzo bialych koszulek lata po hali? Umowe zawsze mozna zmienic chcetnienzobacze takiego brugadziste jak zapier... Maszyna w maszyne i ktos nad nim stoi, i skoncza sie fajeczki co godzine, kawusia i lazenie po hali i bajerki czekam bardzo na ten moment!

Pracownik P1
@Uła

Tak, dokładnie o nim mowa. Nie ma go i jaki spokój jest, nikt nie chodzi za plecami co 2minuty i nie patrzy na ręce wiecznie żeby tylko poganiać. Wiecznie mu mało i on myśli że ludzie po tym jak wydajność jest na poziomie ponad 84% ale przez brak sprzedaży nie ma dla ludzi premii to będziemy dalej latać jak głupi bo on musi mieć na zielono wydajność. Co my ludzie mamy do sprzedaży? Dlaczego mamy cierpieć wyrabiając normę ale przez to że firma nie sprzedała tyle ile chciała to premi nie ma. Totalna żenada ta firma, do końca roku przeczekać i po nowym roku czas uciekać z tego badziewia.

@Produkcja

Powiedzcie mi jak to jest? Nie raz chcieliśmy zacząć nockę od niedzieli to chodzili z kartą i zbierali podpisy i wszyscy musieli się zgodzić bo inaczej nie wchodziło to w grę??? !!! A teraz nagle niczyjej zgodny nie potrzebują i od niedzieli nocka jest

PracownikProdukcja
@@Produkcja

Bo robią co chcą i mają w głębokim powarzaniu ludzi i ich zdanie. Zarząd firmy do wymiany razem z co poniektórymi białymi koszulkami bo to już osiągnęło poziom dna, to zarządzanie tą firmą i traktowanie ludzi.

pracownik1
@@Produkcja

część odpowiedź zawiera się w Twoim pytaniu ;)) jak my chcemy to musimy wszyscy to potwierdzi i stąd lista a pracodawca ma do tego prawo dlatego lista jest niepotrzebna,

....

Sprawiedliwość jednak istnieje . I tak jak wszyscy pracują w sest przy takim kryzysie szukając innej pracy ,być może bliżej niż się wydaje to Los rozegra kto kim był i jakim człowiekiem ,gdy ten zacznie NA NOWO ! Bez rodziny i pleców w Firmie . Wtedy wyjdą umiejętności każdego z Was . I spotkacie się z tymi których pozbyliscie się tak pewnie z dnia na dzień :) Życzę tego z całego serca.:)

Olka
@....

Tak z ciekawości jak szybko nowi kandydaci tu przychodzą? Podkreślasz, że ludzie w firmie teraz pracują tylko na przeczekanie, jeśli większość odejdzie i są braki to jak szybko udaje się je „zapchać”? i tu miesiąc wypowiedzenia jest, tak?

Ciężkie czasy
@Olka

Na tę chwilę nie przyjmują ani jednej "zapchajdziury". Jeśli ktoś chce się zwolnić wcześniej /ma np 3 mc okres wypowiedzenia/ nie robią problemów.peenoe nawet po 2 tygodniach można odpiąć wrotki. Produkcja spadła zdecydowanie poniżej 50%, więc każdy pracownik, który sam opuszcza pokład SLP to w tej chwili dodatkowa oszczędność.

xD

Jakie podwyżki jak tu zwalniają załogę xD Poszło już 70 osób i pójdzie drugie tyle niedługo

Nonono
@xD

Od stycznia zapewne ludzie tak się będą zwalniać jak będą im dawać śmieszne podwyzki kwestia czasu

Zostaw merytoryczną opinię o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 513.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 453, z czego 75 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O