Opinie o Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. w Częstochowa

H.linka Nowy wpis

Na rozmowie kwalifikacyjnej pani obiecywała że zadzwonią do mnie poinformować o jakimkolwiek wyborze (czy przyjęli czy nie) niestety nie otrzymałam telefonu, a jednak fajnie jest dostać wiadomość i wiedzieć 'na czym się stoi' nie polecam...

Marcin Nowy wpis

Czy są również u Was zmiany nocne ?

Tycjan Nowy wpis

Chyba się komuś firmy pomyliły ,bo Impulso ma dobre opinie również jako pracodawca.

Trakret Nowy wpis

Dziadostwo jakich mało

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Sławomir

Macie nowe informacje o Impulso? Jakich widełek płacowych można się tu spodziewać? Jeżeli ktoś z was pracował w tej firmie dajcie znać.

Iza

Czasy się zmieniają, ludzie odchodzą i nic w tym dziwnego. Firma jest dobra, polecam

Wioletta

Gdzie te czasy kiedy był Zbyszek , Ewa i Jola????

Dominika

@Kwiatek czy rozmawiałeś o tych problemach z pracodawcą? Warto porozmawiać, może problemy z kierownikiem by rozwiązał. A może ktoś jeszcze miał podobne problemy i podobnie myślą, że pracownicy są wykorzystywani?

Kwiatek

Kierownik nie traktuje wszystkich jednakowo. Ci którzy dłużej pracują są wykorzystywani i robią wszystko, natomiast osoby pracujące krucej są pupilami kierownika i mają spore fory. Kierownik nie liczy się z pracownikami wogole ich nie słucha jeśli zgłaszają że jest dużo zamówień i będą potrzebować osoby do pomocy to każe im zap..... a motywacji nie ma żadnej bo na premierę nie ma co liczyć bo od kilku lat nikt nie pamięta co to jest premia. Starzy pracownicy np. 10 lat i powyżej maja taka stawkę jak osoby po roku przepracowanym. To są jakieś kpiny bo kierownik M. wzasadzie nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, za czasu pani M. był przynajmniej porządek zamowienia wychodziły na czas a teraz to są zwroty wazniejsze niż zamówienia. Osobiście nie polecam tego zakładu pracy. Kiedyś było dużo lepiej były premie, pracownicy byli chwaleni i doceniani, a teraz nie ma nic.

aaa

no może nie sam Bojanek ale jego ludzie!

hannaB

A mogłabyś napisać coś więcej o zarobkach oprócz tego, że są na czas @magazynka? Chodzi mi o to na jaką podstawę mogę liczyć i czy są jakieś premie? No i nurtuje mnie też temat umowy, jaką proponują? Umowa o pracę czy jednak to nieszczęsne zlecenie?

magazynka

Pracuje obecnie w Impulso. Atmosfera spoko, kasa zawsze w terminie, umowę ma każdy. Firma cały czas się rozwija, posiada bardzo dobre zaplecze. Praownicy są bardzo dobrze traktowai. Rotacji nie ma za dużej. Polecam

Tomi

Firma jest wręcz wspaniała ,a zarobki są znakomite średnia krajowa się czerwieni ze wstydu .huraaa Niech jej gwiazdka nie zagaśnie .

jankoo

Czyli rozumiem, że zatrudniając się w Impulso w Częstochowie mogę mieć pewność, że co miesiąc konkretnego dnia miesiąca będę miał wypłatę na koncie? Też zastanawiam się jak z trwałością ich produktów? np. karniszy, rolet i plis tekstylnych. Ktoś kupował u nich i mógłby powiedzieć czy solidnie były zrobione ?

Ktoś
@jankoo

Adaś jakie piękne pochwalne słowa tu wypisujecie . Napisz prawdę ..

żabik

no jeżeli szukasz pracy własnie w takiej branży i potrzebujesz pewnej firmy, aby oczywistym było , ze co miesiąc dostaniesz swoje wypracowane pieniadze to jest to dobry kierunek. Pytanie w tej chwili brzmi jednak na jakiej wysokości stawki mozna liczyć w Impulso w chwili obecnej ? ktoś może się podzielić tą informacją?

nyhiel zwaizag

ile na reke?

ktoś

była okazja pracy... i szczerze bardzo ale to bardzo nie polecam!! Większość pracowników panoszy się jak by to była ich firma, niestety ale kablują na każdego za byle co... najlepiej nic się nie odzywać robić swoje i dostać łatkę gbura, kierownicy faworyzują co niektórych pracowników a innych mają za gorszych od siebie... płaca nie wiem jak było wcześniej ale teraz bez rewelacji...

BYLY PRACOWIK

BYLE JAK SIE PRACUJE, NIESTETY WSZYSTKIE FAJNE OSOBY JUZ WYLECIALY A WYLECIEC MOZNA ZA NIC . PRACA MARNA I PLACA BLE JAK

"powyrzszom" o mój boże O_O

zgadzam sie z powyrzszom opinią marna praca, marne zarobki .kierownictwo uwielbia nierobów .ogólnie firma idzie na dno w zastraszającym tempie.jednym słowem z daleka fajny widok(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K.
1.4/5 Na podstawie 254 ocen.
  • żyzna 9A
    42-202 Częstochowa
  • NIP: 5732719147 KRS: 0000294562

Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K.