Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

cba

Wulkan Z.P.Chronionej jest w Olsztynie , my tu piszemy o chorej firmie Sprint z Olsztyna , ale oddział w Bydgoszczy

żona strażnika.

Mój mąż pracuje Sprint , jest strażnikiem Wulkan Z.P.Chronionej ,nie daje już rady , ponieważ jest ich trzech , a najgorszym utrapieniem męża i jego kolegów jest pracownik sprzątający który przychodzi do pracy o 5.00 rano ,wtedy najlepiej się śpi a ten sprzątacz nie daje strażnikom spać ,czy nie może przychodzić na 7.00 rano, a drugi konserwator na 4.30 albo 5.00 albo 6.00.czy nie są złośliwi sprzątacz i Konserwator !

Pracownik.
@żona strażnika.

Jak zwał tak zwał ,ale te niepełnosprawni strażnicy to lenie tylko by spali i spali.Jeżeli chcą spać nikt im nie broni niech śpią ale w domu , nie chcesz pracować daj pracowaćdrugiemu !

sprinter

Sprintowcy są już odpowiednio wytresowani , i lubią deszcz pod rynną , od dawna tutaj 1 pracuje za 3 ,i wszyscy są zadowoleni że w ogóle maja jeszcze pracę

Niewolnik z Eneva

Przejście ze Sprint do Eneva, to jak przejście z deszczu pod rynnę.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
o0o0o0o0

PIRAMIDA FEUDALNA się wali , nie ma co się dziwić , Sprint w Bydgoszczy pozwalniał fachowców , sporo osób same się zwolniło , niektórzy odeszli już na emerytury lub odejdą wkrótce , zostali już tylko mało wartościowi pracownicy , przymuleni dyspozytorzy i ci z laptopami od szerokiego ,co jedyne co potrafią to sprawdzić na PG czy u abonenta czy Neostrada działa , ewentualnie zamienić port na PG,Sprint nie ma już ludzi do pracy nikt nie chce pracować za 2000 brutto 7 dni w tygodniu , w systemie pracy jak w (usunięte przez administratora) br /> ,Eneva nie będzie nic lepsza ,monterzy w Sprincie pracują w pojedynkę niezgodnie z BHP , na smyczy gps a o wypadek nie trudno , brak monterów to kary od Orange a nie usuwanie uszkodzeń i kolo się zamyka , ciekawe czy znajdą się chętni do przejścia do Enevy na jeszcze gorszych warunkach , czym szybciej się ten system zawali tym lepiej

ddd

podczas trwania umowy z Orange Sprint oddał Bydgoszcz? ciekawe co ze Szczecinem ponoć poleciał dyrektor a co powiecie o tej firmie Eneva??

@ddd

Eneva to dawny Relacom i Łączpol , praca będzie za jeszcze niższe pensje po 12 godzin dziennie i 7 dni w tygodniu , powodzenia .....:)

Eneva przejmuje Bydgoszcz po Sprincie

zdrajcy

Witam sprneve w Bydg

miesiac

od 8 do 20 i 7 dni w tygodniu , oczywiście za najniższą krajową , premii nie ma

Rok

Powiedzcie ile dni w tygodniu pracujecie i od której do której..oczywiście w Olsztyńskim oddziale tej Firmy

pytający

Powiedzcie mi proszę, czy Sprint obsługuje Łebę, jako FP Orange?? Dzięki

TTT
@pytający

Łebę obsługuje znakomita firma ENEVA :)

masa

Ciagle zastanawiam sie co jeszcze robie w tym obozie pracy

ccc

Tez jestem za bojkotem Orange!trzeba byc frajerem placac za ich produkty a w zamian Orange kopie cie w dupe,trzeba wybrac uslugi jest duzo alternatyw i to tanszych!

BBB

BOJKOTOWAĆ ORANGE I NIE PRACOWAĆ W TYCH FIRMACH ZEWNĘTRZNYCH , OLAĆ KOCZOWNIKÓW I WYZYSKIWACZY I OBCY KAPITAŁ NIECH UCIEKAJA DO FRANCJI ŻABOJADY , ZA TAKIE ŚMIESZNE PIENIADZE PO CO WY W TYM SPRINCIE PRACUJECIE ??? W NORMALNYCH KRAJACH DZIECI WIĘCEJ KIESZONKOWEGO DOSTAJA NIŻ WY WYPLATY :))))

GIT PRODUKCJA

Kiedys pracowalem w Sprincie. Baze mielismy na Niebuszewie. Ogolnie to nic nie robilem tylko wozilem kolesi po chatach, firmach od ktorych mielismy zlecenia. Praca lekka i przyjemna. Gdybym nie mial prawka i nie musial wozic to bym w tej pracy chyba sie zapil... Pensja to tylko zeby byc na wiecznym kacu najtanszym beltem... Jednym slowem --- Odradzam.

w SPRINCIE już tylko sami desperaci zostali , nie dziwie się że nie ma już telemonterów , za takie pieniądze nikt przy zdrowych zmysłach pracować nie będzie , a kto może to wyjeżdża za granicę prawie takie same ceny w sklepach a zarobki 4-6 razy większe , powodzenia sprintowe baranki :)

monterek

na kogo donosić tu nie ma monterów przecież ci mądrzejsi dawno się zwolnili a ja niestety sam nie wiem czemu zostałem a młodzi przychodzą doznają szoku i nawet się nie zwalniają tylko uciekają

cenzor

Widać, że cenzura działa - wycinają niewygodne posty np o "zasiłkach" na święta, brawo.....brawo

monterek

Z całym szacunkiem ORANGE jeśli jesteś ustawiony do emerytury to musisz być wiekowy już a ludzie mający tyle lat nie piszą takich bzdur bo wiedza że życie płata figle i nie jeden pewniak dostał nauczkę. Mi brakuje dwa lata i jakoś muszę dać radę a potem mam czas cały czas , nie znamy się ale byłbyś zaskoczony może leczysz się czasem u mojego syna i nawet o tym nie wiesz a córka ma własny sklep to jak ta firma się rozleci i tak ten czas będę zarejestrowany . Obyś nie musiał szukać pracy w wieku 60lat. Żal mi ludzi pracujących w tych firmach bo robią czarną robotę i nikt ich nie docenia

ORANGE
@monterek

nie wstyd ci monterek , że po tylu latach pracy w TP S.A. teraz firma Sprint daje ci możliwość zarabiania prawie najniższej krajowej ? brałeś udział w wyścigu szczurów i podpisywałeś wszystko co ci podsunęli pod ryj , i na pewno donosiłeś na kolegów aby się utrzymać w pracy a teraz skomlisz jak kundel że przy cenach i kosztach życia na poziomie EU zarabiasz mniej niż murzyn w Afryce

Spieszcie się kochać abonentów - Tak szybko odchodzą. Abonenci kochajcie serwisantów mają krótszy okres wypowiedzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.