Opinie o Andersen Euro Handel Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andersen Euro Handel Sp. z o.o. w Koszalin

MBA

Pragnąc odpowiedzieć na rozliczne Państwa pytania o warunki zatrudnienia w spółce Andersen Euro Handel wyjaśniam. Spółka zatrudnia pracowników biurowych oraz kierowców zawodowych z całego świata. Bez względu na kraj pochodzenia, kolor skóry, pozycję społeczną czy piastowane stanowisko, pracownicy traktowani są jednakowo. W firmie o tak dużej rozpiętości kulturalnej, niedopuszczalnym są jakiekolwiek przejawy rasizmu czy ksenofobii. Każda z rekrutowanych osób poinformowana jest o charakterze pracy, zarobkach i czasie pracy. Każda ze stron zobowiązuje się do przestrzegania warunków umowy, w której jednym z najważniejszych punktów jest etyka zawodowa oraz szacunek do drugiego człowieka. Jakakolwiek próba umniejszenia czy zachowania o podłożu rasistowskim podlegają naganie. Jako, że praca opiera się na kontaktach z firmami zagranicznymi oraz stałym kontakcie z kierowcami pochodzenia np. Filipińskiego, Indyjskiego, czy Białoruskiego, każdy z pracowników zobligowany jest do zachowania kultury wypowiedzi oraz równego traktowania . Praca biurowa w firmie Andersen Euro – Handel dzieli się na dwa działy. Jeden z nich to dział spedycyjny, w którym pracują dyspozytorzy z wieloletnim doświadczeniem. Traktujący swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem, często poświęcając jej więcej czasu niż 8 godzin. Nie jest to jednak czas poświęcony na pracę pro bono. Każdy z pracowników tego działu dostaje wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania. Drugi dział zajmuje się pracą biurową. To tu mieści się dział księgowy, kadrowy, szykowane są dokumenty dla Kierowców, rozliczany jest ich czas pracy, oraz rekrutowani są nowi pracownicy firmy. Żadna z zatrudnianych osób, nie otrzymuje informacji o kierowniczym stanowisku, jeśli rekrutacja o nim nie wspomina. Nie ma mowy o wprowadzaniu w błąd potencjalnych pracowników, którzy pragną podjąć zatrudnienie w firmie. Biorąc pod uwagę system pracy innych firm, w których dochodzi do rozliczeń finansowych za przerwy na kawę czy papierosa, spółka Andersen powinna bardziej rozliczać swoich pracowników, czego nie robi mając na uwadze ich komfort. Jako, że w pracy spędzamy 1/3 dnia, każdy pracownik powinien czuć się w niej na tyle dobrze i swobodnie, aby z uśmiechem przychodzić do pracy- co skutecznie nam się udaje. Wspólnie świętujemy swoje urodziny, wychodzimy na spotkania integracyjne, wspieramy się psychicznie w trudnych dla siebie chwilach. Atmosfera pracy dla tego jest trudna, kto nie lubi spędzać czasu pośród ludzi. Kto ma problemy interpersonalne i nie potrafi skupić swojej uwagi na pracy, oczekując jedynie wynagrodzenia za brak zaangażowania.

@Zuzanna

Witaj. W odpowiedzi na Twoje pytanie pragnę wyjaśnić. Kierowcy jeżdżą w parach wyłącznie wtedy, kiedy nowy pracownik odbywa staż. Po jego odbyciu pracuje samodzielnie. Kierowcy zawsze dobierani są w pary w taki sposób, aby nie istniała między nimi bariera językowa. Niemniej każdy z naszych pracowników z Azji, zobligowany jest do znajomości języka angielskiego. Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportu międzynarodowego. Niestety nie ma możliwości pracowania jedynie na terenie Polski. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu

XYZ Nowy wpis

Jakieś widełki kierowcy CE może ktoś podać? Czy zarobki będą większe, jeśli mam wszystkie wymagane papiery i firma nie wyda już nic na ich wyrobienie albo odnowienie? I proszę nie tłumić tutaj swobodnej rozmowy kandydatów z pracownikami. Ja się chcę zorientować z grubsza, czy opłaci się przejść do tej firmy i zrobię to tak, jak uważam za wygodne.

dobry czlowiek Nowy wpis
@XYZ

Ja myślę że ktoś pyta oficjalnie o zarobkach w danej czy w innej firmie, zapewne nie będzie zatrudniony. Ochrona danych osobowych, zobowiązuje. Ktoś kto tu się podstawia po prostu nie ma pojęcia o przepisach prawnych w Polsce i EU.

W jakim stanie są auta? Mi przede wszystkim zależy na bezpieczeństwie wiec pytam. Na ich stronie piszą że mile widzane jest znajomość języków, a jak potrafie tak się tylko "dogadać" to przejdzie? czy robią jakieś testy na rozmowie o prace czy coś w tym stylu

Firma Nowy wpis

Szanowni Anonimie. Odpowiemy na wszystkie pytania. Proszę się do nas osobiście zgłosić. Serdecznie zapraszamy.

Diana

Firma pisała gdzieś tutaj w wątkach, że zatrudnia kierowców i pracowników biurowych. Ale nie mogę znaleźć żadnej oferty w biurze, czyżbyście nie rotowali? Oczywiście to dobrze, ale może warto dołączyć ;) Chodzi mi konkretnie o pozycję dyspozytora międzynarodowego i co mu przysługuje z dodatków, benefitów?

Bastek
@Diana

Zapraszamy do kontaktu osobistego. Serdecznie pozdrawiam załoga .

Sabina
@Diana

Proszę nas odwiedzić w firmie. W godzinach od 7:30 do 15:30.

SFDFDAFDFD

Czy pracownicy z filipin są zadowoleni z warunków pracy?

@SFDFDAFDFD

Dlaczego mowa jest tu o jednej nacji. A my polacy ?

samuel
@SFDFDAFDFD

Proszę się nie czepiać pracowników z innych krajów. I proszę się nie czepiać i obrażać również pracowników z naszego kraju.Kim pan jest wszędzie wszystkim wpisuje pan sarkazmy, takie hobby ?

Firma Andersen Euro Handel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielny /a Księgowy /a. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o.? 5 lutego na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier. Ktoś z Was aplikował?

Wika

piszą w ofercie na magazyniera, że soboty zawsze wolne, co mnie cieszy, bo mam dosyć pracy świątek, piątek niedziela jak w innych zakładach kazali robić... no a święta właśnie? też w domu się spędza czy do pracy każą przyjść? i jak jest z nadgodzinami? proszę napiszcie jak ktoś wie.

do MBA
@MBA

MBA - rozumiemy że chcesz się podlizać Pani prezes oraz Panu dyrektorowi... ale pisz prawdę. nie wysyłaj do nas emaili, aby polubić Twoją opinię bo będzie pozycjonowana.... mamy Ciebie i Twojego zachowania dość. Przypominamy, że Pan dyrektor ma żonę i dzieci więc uważaj na swoje zachowanie. I może napisz jeszcze o pracy w firmie podczas, gdy bierzesz zwolnienia L4 - to jest dopiero hipokryzja i pokazuje obraz firmy i Twój. Prosimy przestań się poniżać aż tak mocno.

@do MBA

Kimkolwiek jesteś, podejdź do mnie i porozmawiaj face to face, a nie piszesz (usunięte przez administratora) na koncie grupy firmy, w której pracujesz. Moje relacje z kolegami, koleżankami z pracy, jak i kierownictwem firmy, zawsze są neutralne i opatrzone uśmiechem/żartem. Jeśli nie umiesz rozpoznać cudzych intencji, to proszę nie oczerniaj ludzi. W odniesieniu do żony szefa, to Ona doskonale wie w jaki sposób zachowuję się i nie ma obiekcji względem tego. Przypominam jednocześnie, że ja również mam męża, który także zna mój sposób podchodzenia do ludzi. Przykre, że kolega/koleżanka z pracy pisze takie (usunięte przez administratora) bo we wspólnym interesie firmy jest to, aby cieszyła się ona dobrym imieniem-jak dotychczas. Także pozdrawiam i czekam na rozmowę twarzą w twarz

Zuzanna
@MBA

Mój mąż myśli nad aplikacją na kierowcę do firmy, piszesz że jest dużo kierowców różnego pochodzenia, a czy kierowcy jeżdżą ze sobą w parach? Jak jest wtedy z dogadaniem się na przykład z osoba pochodzenia filipińskiego? Czy te osoby znają język polski? Komunikacja przecież jest bardzo ważna w kwestiach służbowych. Czy trasy pokonywane przez kierowców są wyłącznie międzynarodowe, czy jest możliwość poruszania się tylko po kraju?

@Zuzanna

Aqua

Nie szanują pracowników. (usunięte przez administratora)w pracy po prostu taki, że można do szpitala psychiatrycznego trafić. Rasizm i nienawiść do obcokrajowców.

sadsaddasdawdazs

Pierwszymi słowami jakimi zostałem przywitany w dziad-transie były ,,Czy przyszedłem tutaj KU#@% po WPIE#$%$#'' unikać i omijać szerokim łukiem na 5km.

HAhaHA
@sadsaddasdawdazs

Co niezły klocek z Ciebie jak tak Ciebie przywitali - świadczy to raczej źle o Tobie hahahhahahaha

Tlumacz
@sadsaddasdawdazs

Czy na pewnie tak tam pana przywitano?

adam
@sadsaddasdawdazs

Wie Pan co. Powiem tak prosze postarac sie na rozmowy przychodzic trzezwym poprostu sie jest latwiej porozumiec.

Sylvester
@sadsaddasdawdazs

Nic nie zrozumialem to ja przeprowadzam rekrutacje w tej firmie. Niby co powiedzialem.?

wojtek
@sadsaddasdawdazs

Klamstwo ja robie tu rekrutacje i wiem co robie. I wypraszamy sobie

slawek
@sadsaddasdawdazs

Nie orzypominam sobie takiej z mojej strony nie uprzejmej rozmowy. Przypominam sobie kogos ktory mocno pachnacy wczorajsza suto zakropiona impreza przestawili sie jako kierowca. Czlowiek odpowiedzialny i ambitny korzysta z toaltety a nie robi to przez spodnie. My prezentujemy i staramy sie utrzymac wysokie Niveau.

obiektyw
@sadsaddasdawdazs

Człowieku weź nie zmyslaj my tu zatrudniamy ludzi a nie (usunięte przez administratora) i cieszymy się na fachowe ręce do pracy. Tu się nie obraża bobti by świadczyło o nas.A my taki poziom nie reprezentujemy i nie ćwiczymy na kimś. Zresztą po co ja się tłumacze. Pan jest irytacja.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Andersen Euro Handel Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Eliza

Na bajki, obietnice... napewno obiecają ci ze będziesz kierownikiem - nie ważne na jakie stanowisko zaaplikujesz... a na koniec przygotuj się na rozczarowanie...

Kamil
@Eliza

I uwierzyłaś w to? Od kiedy to się wierzy na słowo, zwłaszcza wypowiadane podczas rozmowy rekrutacyjnej i niewpisane później w umowę? Napisz ile można zarobić? Może z tym nie będzie rozczarowania, jeśli zdecyduję się aplikować?

@Kamil

Nie uwierzyłam. Tylko chodzi mi o absurd rozmowy. Idziesz na dyspozytora a oni mydła oczy o kierownikowaniu, idziesz na zwykłego biurowego a oni znowu mydła oczy kierownikowaniem... zapłacą napewno nie będzie dobra... tzn. Dostaniesz najniższa krajowa plus na umowie na reklamę reszta...

Aneta
@Eliza

A tak szczerze to serio każdy z kandydatów od razu by chciał takim kierownikiem zostać, że oni to tak podkreślają? Bo jak to jest podstawowa zachęta do pracy w tym miejscu to słabo im idzie z tym automarketingiem według mnie. Co innego teoretyczne mogliby w tej firmie zaoferować lepszego niż to wciskane stanowisko żeby jak już zachęcić kogoś?

@Kamil

Prosze nie klamac

Sebastian
@Kika

Do czego się odnosisz, bo trochę nie rozumiem?

@Eliza

Droga Pani. Pani Pisze pewnie moze zapewne. Jak jest umowa pisemna to co Tam napisane Musik grac. Jak ktos Ma Probleme z czytaniem to przepraszam, mozna isc sprzatac

Aga

Na co sie nastawic. My zatrudniamy chetnie osoby z duzym doswiadczeniem. Co nie oznacza ze osoby nowe w tej branzy sa odprawiane. Beda wtedy przez doswiadczonego pracownika dokladnie przeszkoleni. Pracownik musi pamietac, ze nie ma glupich pytan. Gluio by bylo ruszyc w trase i czuc ze to przygotowane bylo za krotkie. Byc otwratym pytac wtedy wiemy ze nowy pracownik sie z nami integruje

Zaneta

Badz poprostu soba i zycze Tobie powodzenia.

hanna

Bądź sobą. Masz wiedzę i doświadczenie i jesteś koleżeński. To już jesteś przyjęty .

Mikołaj
@hanna

O super rada. Czyli osoby kontaktowe i towarzyskie mają większe szanse. A jak jest na rekrutacji? Zwykle jest jedna etap? Rozmowę prowadzi rekruter czy kierownik działu? Długo trzeba czekać na feedback? Bardzo przydadzą mi się takie informacje.

Azin1

Ja jestem zadowolony z pracy kasa na czas robota dobra zero kombinacji

Sebastian
@Azin1

A czym konkretnie zajmujesz się w Andersen Euro Handel? Czy pracownicy dostają tu samochody służbowe lub korzystają z innych benefitów? No i ważne pytanie - ile można zarobić? ;)

Janina
@Sebastian

No zacofanie to nie jestesmy.

hanna
@Sebastian

Auto dostać by siedzieć 8 godz w biurze. To raczej nie.

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o. na stanowisku konsultant ubezpieczeniowy? Czy pracownicy dostają premie?

kka100

Idzie się ładnie do biura i się pyta o wolne stanowisko i temu odpowiednie kwalifikacje i zarobki.

Artur

Szanowni Panstwo trudno w to uwierzycbze moi przyjaciele ktorzy sa kolegami z pracy ze traktuja osiby do nas przychodzace. Tak brzydkie wypowiedzi pasuja do innych Firm. Ale nie Tu.

Janek
@Artur

Do innych tak ale tu nie ????????????

Jacek

Pracuję już 10 lat w tej firmie. Pracowałem w rówżnych i wszędzie jest podobnie. Dla mnie są elastyczni i można się dogadać co do pieniędzy, czasu pobytu w pracy itd. Nawet jak z moejj winy jest uszkodzenie idzie się dogadać. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy.

Mikołaj
@Jacek

Masz duże doświadczenie pracując już dziesięć lat w firmie Andersen. Wspominasz o elastycznym podejściu jeśli chodzi o pieniądze, a czy w związku z tym można ubiegać się o premie? Mają charakter uznaniowy i zależą od wyników, czy raczej dostają je wszyscy i są składową wynagrodzenia?

@Jacek

Edytko, dlaczego nie odpisujesz pod swoim imieniem tylko udajesz pracowników? Przez to firma robi sie tak samo wiarygodna jak ty...

Ilona
@Jacek

Cześć Jacku, co to znaczy, że można się dogadać co do pieniędzy i pobytu w pracy? Wytłumaczysz? Czy chodzi o to, że grafik jest elastyczny i można wybrać sobie godziny pracy czy również dni, w które będzie się pracowało? Czy wypłata w Andersen Euro jest wypłacana raz w miesiącu na konto czy może być wypłacana np. co tydzień?

wojtek
@Jacek

Trzeba mowic a bedzie sie zrozumianym

zbyszek
@Mikołaj

Takie wypytywanie o premie, jest bardzo podejrzane Pisze tu skarbowka. ?

Wojciech

Ja sam i moje kolezanki i koledzy bardzo dlugo tutaj pracujemy. To praca wyzwanie, trzeba miec idee, byc skoncentrowanym i towarzyskim. Kawuski , papieroski lub rozmowy o niczym to nie tu. Dlatego ja TU zostaje. Pozdrawiam

gkop

Trzymać się jak najdalej. Jednak wielka patologia. Zwykłe (usunięte przez administratora) i nic więcej.

kamil s.
@gkop

Wypraszamy sobie. My mamy rodziny i tez jestesmy dobrze wyksztalceni. Jak Pani nie zna . Podejrzewam Pani !! Bo facet By sie tak nie osmieszyl. Nie zna prosze dziekuje dzien dobry. To prosze nas omijac i nigdy nie wraca.

Widzę po komentarzach poniżej ze atmosfera chyba ma dużo do życzenia ?

Hana
@Michał

8 lat w tej pracy jestem to chyba atmosfera jest OK ?

qq

pracuje w tej firmie , jakby ktoś chciał coś się dowiedzieć to może pisać

Ile się zarabia
@qq

Ile się zarabia?

Wiktoria
@Ile się zarabia

@qq wypowiadał się na forum w ubiegłym roku, ale może nadal czasami tu zagląda i zechce udzielić Ci odpowiedzi. Z całą pewnością jednak zarobki w Andersen Euro Handel uzależnione są od obejmowanego stanowiska. A firma obecnie poszukuje Kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym. Czy o takie stanowisko właśnie Ci chodzi? Powiedz coś więcej - wówczas będziemy mogli doradzić Ci w konkretny sposób. Zachęcam.

żal.kikadsa
@qq

Jak wygląda szkolenia dotyczącego kwalifikacji wstępnej i wydanie świadectwa kierowcy?

Wiktoria
@żal.kikadsa

Nie da się zaprzeczyć, że zadałeś bardzo konkretne pytanie i w związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na odpowiedź ze strony @qq bądź też ze strony innego pracownika Andersen Euro Handel. Czytałam, iż firma ta pracownikom na stanowisku kierowcy oferuje super warunki, bo na przykład możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach czy też nowoczesną flotę, komfortowe auta, wyposażone w nawigację GPS oraz telefon służbowy. Dostałeś już propozycję zatrudnienia od nich, czy jesteś dopiero przed aplikowaniem?

xxczcx
@Wiktoria

Zamkniesz sie w końcu? Nie wiesz, gadasz i wkurzasz tylko ludzi swoją papką. idź stąd.

sada

Mógłby Pan napisać swój komentarz jeszcze raz bo komentarz poniżej został usunięty?

waldi
@Wiktoria

Tak jestem JUZ zatrudniiny. I te wszystkie warunki sa spelnione. Wlasciwie o co chodzi o co pytasz ? Takie warunki pracy to dzis norma

Ona

@q jaka obecnie jest stawka oraz umowa? Czy jest najpierw okres próbny? I czy szef dobrze traktuje tutaj ludzi?

@Ona

Szef tak dobrze traktuje ludzi, że mu uciekają z biura lub po kilku dniach rezygnują widząc jakie patologie się tam dzieją. Tylko donosiciele trwają wiecznie.

Zygmunt
@Eliza

Za te wyrazenie sie patologie . Moze zostac Pani pozwana. Kultura osobista niestety jest U nas wymagana .

Robert
@Eliza

Wypraazam sobie pracuje TU 12 lat i nie widze TU patologii. No moze poza tym ze nie ktorzy mogliby przestac palic.

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Można wiedzieć ile ciągników siodłowych ta firma posiada w tym momencie?

@kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Przepraszam to sa Dane firmy . Ale Firma nie stoi w miejsce sie rozwija stad stake szukamy pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o Andersen Euro Handel Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Andersen Euro Handel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Andersen Euro Handel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andersen Euro Handel Sp. z o.o.?

Andersen Euro Handel Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Słowiańska 17
    75-846 Koszalin
  • NIP: 6692193129 KRS: 0000045302

Andersen Euro Handel Sp. z o.o.