Andersen Euro Handel Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Andersen Euro Handel Sp. z o.o.

admin 2015-08-04 22:37
Macie doświadczenie w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o. jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.
jack 2015-10-13 17:25
poczatki sa piekne "zlote gory" w rzeczywistosci to coraz wiecej obowiazkow i masz dosyc, rozmowy nic nie daja i odchodzisz.... pozostaje niesmak.
LOLOLOLO 2015-11-26 15:46
Pracowałeś tam jako kierowca, pracownik biurowy czy spedytor ?
lolol 2015-11-26 16:04
jack Pracowałeś tam jako kierowca, pracownik biurowy czy spedytor ?
dnooo 2016-01-25 16:07
czy w biurze czy za kierownicą jedno wielkie dnoooo...nie istnieje pojęcie godzin pracy, zero szacunku i totaly wyzysk ....
pikaczu 2016-02-10 23:29
Hej Kierowcy
Mam świadomość że na tym forum ciężko się rozeznać kto tutaj prawdę pisze a kto kłamie, ostatni wpis szkaluje firmę a wyżej jest napisane że super.
Czy ktoś kto tam pracował lub w dalszym ciągu z kierowców pracujących w tej firmie mógłby odp na kilka pytań?
ktoś napisał że płacą 60 euro diety i 1950 zł podstsawy system pracy 6/2, jak jest w tej firmie i czy są wypłacalni i czy umówiona kasa się zgadza, z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Dzidek 2016-02-17 09:26
Witam byłem w firmie na rozmowie i PAN Krzysztof powiedział że te zarobki 6tys.zł to są za 4tyg przepracowanych po europie także w ogłoszeniu są podane większe zarobki kierowcy moim zdaniem trochę dziwną firma bo przez tel.też była inną rozmowa w systemie 3/1 6tys nie wiem o co tu chodzi i zastanawiam się czy się przyjąć do pracy pozdrowienia dla driverow
kuku 2016-03-09 23:24
panowie jak w temacie ktoś ostatnio rzucil hasłem że na skandynawii, Szwecja, Norwegia 1950zł netto podstawy plus 60 euro diety przy systemie 6/2, czy to prawda?, jak u nich z tacho sprawa wygląda z góry dziękuję za odp pozdrawiam i szerokiej drogi kierowcy :)
stako 2016-05-12 20:50
teraz do ncih szukają sooby jako młodszy księgowy i naparwde wygląda to dobrze jak tak patrze, wiec na pewno na plus jest jeśli chodzi o prace.
xXx 2016-10-30 08:34
czas pracy jest przestrzegany, jeśli trzeba to zwracają za mandaty
są wypłacalni,
obciążenia za stłuczki z winy kierowcy, za dodatkowe kilometry zbędne,
system minimum 3 tyg. można więcej, do ustalenia.

W biurze:
tak jak ktoś napisał wyżej
xXx 2016-10-30 08:35
czas pracy jest przestrzegany, jeśli trzeba to zwracają za mandaty
są wypłacalni,
obciążenia za stłuczki z winy kierowcy, za dodatkowe kilometry zbędne,
system minimum 3 tyg. można więcej, do ustalenia.

W biurze:
tak jak ktoś napisał wyżej
liiloo 2016-11-21 15:45
Sonic 2017-01-30 18:44
poczatki sa piekne "złote góry" w rzeczywistosci to coraz wiecej na garba i batem i masz dosyc, rozmowy nic nie daja "kabanostra" rządzi i odchodzisz.... pozostaje niesmak, rządzą układy
Litun 2017-02-06 07:46
Proszę mi powiedzieć, jak odnosić się do Ukraińców w AEH?
papa 2017-05-31 14:41
papa- - - -jesli macie pojecie co to jest drogowy transport towarow to powinniscie znac uroki tej pracy. AEH bylo zawsze wyplacalne ,generalnie starano sie pilnowac AETR ale moglo sie zdazyc extra zadanie bo tak bywa w tej branzy. obecnie jest duzy rygor regulaminowy ale sami wiecie jezeli wiecie jak na poczatku. . . . . wydaje sie to byc jedna z lepszych firm .
Zostaw swoją opinię o Andersen Euro Handel Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o.