Andersen Euro Handel Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Andersen Euro Handel Sp. z o.o.

admin 2015-08-04 22:37:54
Macie doświadczenie w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o. jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.
jack 2015-10-13 17:25:37
poczatki sa piekne "zlote gory" w rzeczywistosci to coraz wiecej obowiazkow i masz dosyc, rozmowy nic nie daja i odchodzisz.... pozostaje niesmak.
LOLOLOLO 2015-11-26 15:46:24
Pracowałeś tam jako kierowca, pracownik biurowy czy spedytor ?
lolol 2015-11-26 16:04:12
jack Pracowałeś tam jako kierowca, pracownik biurowy czy spedytor ?
dnooo 2016-01-25 16:07:42
czy w biurze czy za kierownicą jedno wielkie dnoooo...nie istnieje pojęcie godzin pracy, zero szacunku i totaly wyzysk ....
pikaczu 2016-02-10 23:29:29
Hej Kierowcy
Mam świadomość że na tym forum ciężko się rozeznać kto tutaj prawdę pisze a kto kłamie, ostatni wpis szkaluje firmę a wyżej jest napisane że super.
Czy ktoś kto tam pracował lub w dalszym ciągu z kierowców pracujących w tej firmie mógłby odp na kilka pytań?
ktoś napisał że płacą 60 euro diety i 1950 zł podstsawy system pracy 6/2, jak jest w tej firmie i czy są wypłacalni i czy umówiona kasa się zgadza, z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Dzidek 2016-02-17 09:26:07
Witam byłem w firmie na rozmowie i PAN Krzysztof powiedział że te zarobki 6tys.zł to są za 4tyg przepracowanych po europie także w ogłoszeniu są podane większe zarobki kierowcy moim zdaniem trochę dziwną firma bo przez tel.też była inną rozmowa w systemie 3/1 6tys nie wiem o co tu chodzi i zastanawiam się czy się przyjąć do pracy pozdrowienia dla driverow
kuku 2016-03-09 23:24:13
panowie jak w temacie ktoś ostatnio rzucil hasłem że na skandynawii, Szwecja, Norwegia 1950zł netto podstawy plus 60 euro diety przy systemie 6/2, czy to prawda?, jak u nich z tacho sprawa wygląda z góry dziękuję za odp pozdrawiam i szerokiej drogi kierowcy :)
stako 2016-05-12 20:50:25
teraz do ncih szukają sooby jako młodszy księgowy i naparwde wygląda to dobrze jak tak patrze, wiec na pewno na plus jest jeśli chodzi o prace.
xXx 2016-10-30 08:34:49
czas pracy jest przestrzegany, jeśli trzeba to zwracają za mandaty
są wypłacalni,
obciążenia za stłuczki z winy kierowcy, za dodatkowe kilometry zbędne,
system minimum 3 tyg. można więcej, do ustalenia.

W biurze:
tak jak ktoś napisał wyżej
xXx 2016-10-30 08:35:00
czas pracy jest przestrzegany, jeśli trzeba to zwracają za mandaty
są wypłacalni,
obciążenia za stłuczki z winy kierowcy, za dodatkowe kilometry zbędne,
system minimum 3 tyg. można więcej, do ustalenia.

W biurze:
tak jak ktoś napisał wyżej
liiloo 2016-11-21 15:45:03
Zostaw swoją opinię o Andersen Euro Handel Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andersen Euro Handel Sp. z o.o.