Kominus Polska Sp z.o.o

Opinie o Kominus Polska Sp z.o.o

fucek

Dla mnie jest w tej pracy ok choć jestem od niedawna. Kasa nie jest zała jak na początek. i z tego co słyszałem można szybko awansować.

roko

Szukają też kogoś na kierownika technicznego i głównego księgowego więc myślę że wszyscy się tam zwalniają.

handlowiec

A na który region szukają?

kp

A to nie rozwojowa firma? Wg ich strony mają dwóch kierowników produkcji z asystentem i szukają kolejnego kierownika. To pewnie się dzieje :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kominus Polska Sp z.o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
jojo

Tak. Popieram. Jak ktoś jest chory musi się leczyć.

jacek

Popieram. W końcu mamy demokracje.

felix

A ja mam lepszą radę: Jak coś nie pasuje to proponuje się zwolnić i nie marudzić. Jak posiadasz kolego odrobinę honoru, choć widzę że nie masz i jesteś zwykłym tchórzem śmierdzącym. Ja osobiście uważam, że firma jest ok. Oczywiście ma pewne wady, ale każda firma je ma. I prawda jest taka, że pracuje tu tyle osób i jakoś się nie zwalniają choć według Ciebie firma nie płaci. Proponuje swoje rozżalenie przełożyć na szukanie innej pracy i spełniać się w tej nowej lepszej pracy, czego Ci kolego z całego serca życzę. Czuwaj.

kakadu

Koledzy ja bym tylko tyle dodał że jest to pomimo tych wszystkich wad jedna z najlepiej płacących firm w okolicy.

Maximus

Bardzo dobra firma - nie ma lepszej w okolicy, w tej branży. Bardzo łebscy właściciele firmy - prowadzi ona mądrą politykę zagraniczną. Firma o charakterze rozwojowym!

KUBIK
@Maximus

TY JESTES TAK GLUPI ALBO NIENORMALNY ZE SZKODA CZASU CZYTAC MOJA RADA KRAKÓW KOBIERZYN TAM OBIERZ KIERUNEK JAK CI POWIEDZA ZE CZARNE JEST BIALE A BIALE CZARNE ZACZNIJ DOPIERO PISAC FIRMA O CHARAKTERZE ROZWOJOWYM A TY NIEDOROZWÓJ Z ZÓŁTYMI PAPIERAMI LECZ SIE PSYCHIATRYCZNIE

gruby
@KUBIK

Ha ha ha ale to byl chyba jakis zart.....

były PRS

2-os. z gps - chyba wszystko na temat :)

pytający

Jaką podstawę oferują promotorowi regionu? Te auta które dają to są dwu czy pięciomiejscowe?Jak z użytkiem prywatnym floty?Potrzebuję info na już.Dzięki

cyrk

taa wypłaty ostatnie przelewy doszły wczoraj.

kwawka

tak: moc wrażeń.

Heh, osobiście też mam duże zastrzeżenia do tego serwisu, aktywność na profilach firm zwykle pokrywa się z aktywnością działu sprzedaży, nie jestem odosobniony w tym odczuciu. Ostatnio też popatrzyłem na dział opinii kilku firm, które znam i część wpisów ewidentnie pokazywała brak znajomości tematu przez autora - były tak daleko od rzeczywistości czy podstawowych informacji (w jednym wypadku autor pomylił branże), że w zasadzie od tzw. "czapy" - ot czasem mi się kołaczą dziwne myśli z

To musi być stare ogłoszenie. Z tego co wiem to szukają teraz na pomorskie i tylko i wyłącznie.

ech

Ciekawe gdzie jest teraz dyr (usunięte przez administratora), szkoda tej firmy. Chyba, że szybko się zorientują jakiego "specjaliseę" mają i potraktują do tak jak on traktował ludzi.

dokladny

Muniek, a ty to nie jesteś czasem A.Ch. lub któryś z nich? Jesli tak to możesz byc zadowolony bo zgarniasz straszną kasę och, och. Bajoki

Muniek

A ja tam jestem zadowolony! Mam prace w tym Kominusie, jaka jest to jest ale ja mam! A wy pisarze to co, pewnie na bezrobociu? co? No pewnie tak skoro tyle tu piszecie, hahaha!

plotkarz

doszły mnie słuchy, że dyrektor P. już nie pracuje - jak wam się układa bez niego? :) ktoś wie dokąd się udał?

pytanie
@plotkarz

P. sam odszedł? napiszcie coś więcej

wow
@plotkarz

Czyżby przyszła kryska na Matyska? Jeszcze jak zmienią się właściciele to może to być normalna firma he, he, he...

były handlowiec

Czysta prawda, bez ściemy

Zostaw merytoryczną opinię o Kominus Polska Sp z.o.o - Kłaj

• Jak się pracuje w Kominus Polska Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Kominus Polska Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kominus Polska Sp z.o.o?

Kominus Polska Sp z.o.o