Kominus Polska Sp z.o.o

Opinie o Kominus Polska Sp z.o.o

nic

Nic sie nie stalo, nic sie nie stalo

Jarek

Jak wygląda praca na produkcji ? Dają tam umowę o prace czy umowę zlecenie ?

lol

z kominusem dobrze nie wyjdziesz ani w kieszeni ani w CV

stary

Skoro przez tyle czasu nic na lepsze się nie zmieniło to nigdy się nie zmieni.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kominus Polska Sp z.o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
śmieszne2

No tak kolego "śmieszne" i tak robi wszystkich 16 wolontariuszy? Nie rozśmieszaj mnie.... A może jednak byłeś zakałą....

bulo

A jakie są tam zarobki w sprzedaży?

Szkoda czasu na rozmowę w "Macku" bo widzę, że tu niezły młynek. Tylko skąd mają aż tyle pozytywnych opinii? Chyba nie z tego serwisu?

jasio filozof

to prawie tak jak sprzedaż pościeli wełnianej za duży cash na raty do spłaty emerytom po wioskach hehe

wow

Widzę, że tam nie ma żadnych zmian. Wszyscy to palanty itp., tylko władza jest ok. Brawo!

nie fachowiec

Kolo może się przedstaw to będzie można powiedzieć coś na twój temat.... Szczególnie jak to ty tandetny jesteś. Spadaj lepiej na onet, tam takich palantów potrzebują do klepania oderwanych od rzeczywistości opinii.

kolo

I co jeszcze zauważyłeś kolego. Twoje analizy są tak dogłębne, że aż powalające. Można by powiedzieć Sharlock Holmes 21 wieku. Proponuje na leczenie.....

dziwne

Wiecie co przez przypadek zauważyłem, że prawie wszystkie pozytywne (bądź obraźliwe dla krytykujących) posty pisane są ok. 8 rano. Czyżby to był czas na poranną wizytę na forum i próba leczenia tragicznej opinii? Pozdro

drugi myslacy

Myślał indyk o niedzieli a w sobotę łeb mu ścięli. Rozumiem, że ty jesteś tym "niezależnym"?

bolek

gdzie są komentarze znajomych? dlaczego cenzura je kasuje? myślałem, że to niezależny serwis

ciekawy

a dają przedstawicielom AZK?

bzy

to co mamy pisać,że jest super lekka praca ,bezstresowa,pijemy kawkę i czekamy aż wybije godzina i do domku,a o kasie to już nie wspomnę :)

hehehe

A co się mogli na tobie dorobic!!! Moglas pracowac pewnie z dwa tygodnie bo cie wyczaili ze nigdzie nie jezdzilas. Powodzenia w siedzeniu d domciu....

O!

Z tego co tu widzę to jedna wielka MASAKRA. Niech się dorabiają, ale nie moim kosztem.

ale numer!

Dziwny zbieg okoliczności. Dwa pozytywne wpisy jeden po drugim - potrąconi i wporzo. Autoreklama jak nic. Niestety nie idę na rozmowę.

eeee

To jak robisz za 1200 to i tak jak cie nie zwolnili to cie zwolnia bo jestes do d......

aaaa
@eeee

Madry/a ty Ty jesteś. Ciekawe co i komu robisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Kominus Polska Sp z.o.o - Kłaj

• Jak się pracuje w Kominus Polska Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Kominus Polska Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kominus Polska Sp z.o.o?

Kominus Polska Sp z.o.o