Kominus Polska Sp z.o.o

Opinie o Kominus Polska Sp z.o.o

Czy urlop w Kominus Polska Sp z.o.o jest płatny 100%?

YN Nowy wpis

Szukam pracy. Znalazłem ogłoszenie na pracuj.pl Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglada rekrutacja na kontrolera jakości? Zastanawiam się czy są do wykonania jakieś testy pisemne albo testy koordynacji ruchowej?? Nie wiem czy ciężko się dostając na to stanowisko czy nie będzie raczej problemu?

Nowy wpis

@YN

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Niestety, rekrutacja właśnie się zakończyła, ale zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy. Obecnie poszukujemy specjalisty do spraw technicznych.

Spid. Nowy wpis

Chcę wiedzieć dlaczego od roku 2006r + chcę wiedzieć, dlaczego 3, Osoby za mną stoją?> Prezes Firmy KOminus , ja Ci tą drukarkę kupię za 100.000.00. zł. Daj mi czasu, bo POlicja Małopolska , nie pomaga, bo grzebię im po kieszeniach., oddajcie drobniaki, na razie. Etc... :). Będą wybory za kilkadziesiąt godzin,. Albo Tusk- stary wyjadacz i przyłączenie się do Wojny Ukraina-Izrael, czy jednak mądrze zagłosujemy, wybierzmy tak naprawdę, Kontynent Amerykanów, bo tu z Rosja nie ma co kolaborować. Sami widzicie co było po Smoleńsku, a jaki nadal był nie dawno marsz 1.mln,- serc. To dla mnie woła o pomstę do Nieba.. . Ja tu chcę dla Ludzi,- Lód pracujący , żeby firma KO-minus , zamiast wicka, (taki piec) piec, taki, że dzięki waloryzacji za rządów Po-PSL, 2 zł, mamy co mamy do emerytur, rent. W KO-minusie grzeją się przy pracy fizycznej, 4 pory roku. A ja muszę drewno sobie urobić z Las Państwowych, , złozyć je na kupkę w stos, żeby mój tata , (choroba zawodowa,) Synu zimno w piecu jest, ukradli, mi ukradli kilkanaście metrów 18 drewna , dla ludzi chorych. Wojna jest . Nie mam telefonu, nie potrzebuję. Jeżeli Ktoś z naszych bliskich, potrzebuję pomoc. Nie ma problemu. Mam Swoje zdanie i dążę do celu, żeby ta Firma była za Swoimi Pracownikami, a ja na razię dąże, żeby Wyjść na ludzi., Bo nie darzy Mi się , prz Policję Naszą, ale ja ich mam już- rodziny. Szanowny KO-minusie , albo Tusk, czyli jest tak jak, jest w Twojej Firmie , albo (usunięte przez administratora) i jednak podniesiesz Ludziom Swoim Wypłaty o 50%. Jeżeli stać Ciebie na Najlepszych SZ. Adwokatów, (mnie też, za dobro :) ) To PO-winieneś kochać Własnych Ludzi, nie żeli uprzykrzać im Życie. PS: Prawo jest dla ludzi biednych, ale i Ci Bogaci chylą głowa nad tymi biednymi. Wojny są najgorsze, bo Wszyscy na tym tracimy. Bijemy się własnymi twarzami przed lustrem, szukamy w sobie zmarszczek, piękności, w cudzysłów to nie dam, ... Jest Ten (usunięte przez administratora) tak się to PO-prawnie piszę?!. A i tak Wszyscy trafimy tam, gdzie nasze miejsce jest. Tu na Ziemi, nie uciekamy :). Walczę o to, żeby Państwo, oddało moje, ( co to jest Państwo?, to nie są Polacy, to jest masoneria, etc, Państwo w Państwie) Ja się Twojej Firmie odwdzięczę,. Za co?, przecież, robiliśmy Tobie PO-d górę ?. Widzicie. Generałowie Wojska Polskiego, Podają się do Dymisji- Może mieć to wpływ na Reset. Ja nie wiem, ale dzieje się coś niewytłumaczalnego. Smoleńsk?!. OK. Wojny Ci góry wypowiadają, tłumacząc się za Patriotyzmem. Polityka taka jest. Zwykły człowiek nic nie jest wart, i tak samo to się tyczy tej Firmy. Przy kozie i maszynach się grzeją, gdzie na mój dom , ktoś dzwoni, piszę, nie wiem , co robi, i mamy problemy, nie winne. Niee mam $$, na razie, bo bym doszedł tą Osobę. POlicja nie zdradza , ale Policja, to też są ludzie z empatią, i wiem, że depcze ktoś mi w mojej rodzinie. 15 X 2023. Głosujemy na (usunięte przez administratora) NIech KO-minus zrobi w końcu coś dla Własnych Pracowników. :))) Pozdrawiam ludzi z Wyższych sfer. PO- KO- PSL. Praca do?.. Praca czyni wolnym. Panie Prezes Własnej Firmy?, walka Dawida z Goliatem?, tak samo, jest odzyskać moją własność, przez różne rządy w Polsce. Ta Firma jest Dobra, nie znają się jeszcze na życiu, ale przyjmuje Pracowników. Moja Ocena?. Nie mnie oceniać.

GI

Mnie kusi praca jako specjalista ds. sprzedaży na rynki niemieckojęzyczne. Jednak po pierwsze, chciałabym poznać składniki wynagrodzenia. Czy te 5 k brutto to podstawa? A pozostałe do 15 k brutto? Premie, prowizje, jakieś nagrody motywacyjne? Chętnie poznam realne zarobki osoby w tej roli, takie do wypracowania co miesiąc:)

@GI

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie! Na wynagrodzenie składa się stała podstawa, ustalona z pracownikiem oraz premia w zależności od wyników sprzedażowych i realizacji założonego planu. Jeśli potrzebuje Pani więcej informacji to zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. Prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@kominus.com.pl

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kominus Polska Sp z.o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czym w Kominus Polska Sp z.o.o zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Spid.

Dla szukających pracy?. Jest to Dobra Firma. Na pewno z tobołkami nie wypuści Cię . Dziwne to może być dla nie których , ale jest ubezpieczenie , i z ręką na sercu mogę przyznać pokazać, na PuE, że składki jednak są na ZuS, tylko nie wiem, dlaczego?>!!! Prezes , jest taki zmienny wobec Ludzi. Nie pasuję, to Cię nie ma. Pasuję, masz etat. PS:, tak myślę. Fajnie jest to, że są Ludzie, ambitni, którzy są silni, mają własne działalności gospodarcze, to jest ok :) . Szukamy takich ludzi, ale jest jeszcze jedna rzecz, charakter. :(((, Tego tematu tutaj nie przeskoczę. Super, dla Tego Pana Pracodawcy , kłaniam się , Wobec Wszystkich ludzi, którzy pracują tutaj, i Ci, którzy chcą pracować w tej Firmie. Respekt. Słuchawki na uszy- można pracować, inaczej będą długotrwałe dolegliwości, pisk w uszach, depresja, minimum 2 lat łykania jakieś dziwne tabletki, a nerwica zostanie i pisk w uszach. Salut dla KOminusa jak o tym nie wie?!.

Julia

Znajdę tu jakiegoś handlowca, który opowie mi co nieco o pracy w firmie? Jakieś plusy, minusy tego stanowiska tutaj? Ciężko się utrzymać? Z doświadczenia wiem, że praca handlowca wiąże się z dużą rotacją niestety :P To praca stacjonarna, czy też mobilna? No i jakie widełki proponują? Dużo tu wpisów na temat małych pieniędzy, ale domyślam się, że u handlowca to inna kwestia.

@Julia

Mamy takich handlowców, którzy pracują już od wielu lat, więc zjawisko rotacji w tym zawodzie w naszej firmie nie występuje. Przeważnie handlowiec pracuje w terenie, w okolicach swojego zamieszkania. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr po więcej szczegółowych informacji! Pozdrawiamy!

Leszek

Właśnie zobaczyłem na stronie że firma szuka pracowników produkcji. Na ile zmian jest praca? Grafik obejmuje też weekendy czy wtedy jest wolne? Dajcie info.

@Leszek

Poza sezonem produkcja pracuje na jedną zmianę bez weekendów. W sezonie od ok. sierpnia dodatkowo jest praca w soboty.

Lili

Ale nie rozumiem co to była za sytuacja, co wymagała aż interwencji prawnej niby? Czemu tak ludzie odchodzili stamtąd? I może ktoś wie czy nadal tak jest? Szukam firmy na dłużej :( To ciekawe ile faktycznie można zarobić, jak nawet mówisz że nie te 4200 netto?

Spid.
@Leszek

Praca w kominusie, którą szukamy na etat, jest bardzo dobra . Cieszę się, że na 2 zmiany zaczynają pracować. To jest praca na etat, 1/1, czyli po mej chorobie- wartościowa Firma. Tylko, że nie zarobisz. Polska mentalność jest taka w Wszystkich firmie, masz stawkę brutto, czyli z 2700zł, ma na łapę. Kominus to praca dla emerytów , nie warto tam podejmować pracę na etat. Prezesi są snoby, nic o życiu nie wiedzą, a reszta nowo- przyjętych pracowników. Szkoda ludzi. Adwokaci skarżą się na tą firmę . Tu się nie zarabia, nogi na loterri człowiek ma wygrane. Za 2-4 tysiące zł, wypłaty, wolę pusszki zbierać. (usunięte przez administratora) nie firma. Tam panuje zazdrość. Człowiek, człowiekowi jest wilkiem. Nasyłają policję po to, żeby normę utrzymać, normalnie bez Policji tam można pracować. Praca dla emerytów, nie obrażając a chwaląc. Kominus to dla dzikich ludzi, nie dla Polaka. Dobra firma się nie ogłasza, tam jest fałszywa Osoba z Łapczycy, kierowniczka... Dając wypowiedź tej firmnie jako 1-wsza osoba, półtora roku policja mnie odwiedzała. KOminus to dla dziadków z PO praca. Odradzam pracę w tej firmie, dlaczego?. Nic się czlowiek nie dorobi.

O.
@Spid.

Czy ktoś nie może zablokować tego niepełnosprawnego Spid.a ? Człowiek wchodzi poczytać opinie o firmie a tu takie pierdoły, odstrasza to potencjalnych kandydatów

Czy w Kominus Polska Sp z.o.o możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, oczywiście.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ph tylko działalność

Tak, otrzymują

@
@Zenek

Tak handlowcy tylko dzialalnosc i zawsze opoznienia w wypłacie

@@

Jak nie dostarczyłeś faktury z kompletem załączników to tak jest....

@Nowy

Jakie załączniki ......

Dziękujemy za zapytanie. Zależy od stanowiska, doświadczenia, umiejętności. Każdy pracownik ma stawkę ustalaną indywidualnie.

John

Jaka stawka na produkcji ? Praca w jakich godzinach ? Umowa najniższa krajowa jak u wiekszosci januszy biznesu czy cos wiecej ?

Aneta

Powiązana znaczy co? Zreszta mniejsza o to, lepiej byś konkrety podał odnośnie stawek :)

@John

Dziękujemy za opinię, proszę o sprecyzowanie rzekomego powiązania z policją oraz stosowania mobbingu - to ogólniki, które nam nic nie mówią, aby pomóc w tej sprawie. Poprosimy o szczegóły.

Zuzanna
@Kominus Polska Sp z.o.o

A ja dopytam jeszcze o umowę - na początek okres próbny? A potem? Jest szansa na umowę na czas nieokreślony? :)

@Zuzanna

Dziękujemy za zapytanie. Tak, oczywiście, jak najbardziej, są w naszej firmie pracownicy, którzy pracują w ramach umowy na czas nieokreślony.

Dzień dobry, oczywiście, że tak. Nawet aktualnie poszukujemy osoby do pracy w dziale produkcji do przyuczenia, oferty dostępne są na naszej stronie www.kominus.com.pl w zakładce Kariera.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kominus Polska Sp z.o.o?

Dziękujemy za zapytanie. To zależy od stanowiska pracy. Każdy pracownik otrzymuje niezbędne narzędzia pracy, dzięki którym może realizować powierzone zadania oraz wyznaczone cele. Jeśli jest to np. pracownik biurowy - przedstawiciel lub pracownik działu eksportu - otrzymuje niezbędne narzędzia do pracy, tj. komputer/laptop, telefon, auto służbowe, do tego na początek szkolenie produktowe oraz pomoc od koleżanek i kolegów z firmy w każdej chwili, kiedy tego potrzebuje.

John

Jaka stawka na start na produkcji? Praca w jakich godzinach ? Umowa od najniższej krajowej czy czy od pełnej wypłaty ?

@John

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Pierwsza zmiana na produkcji pracuje w godzinach 6-14. Umowa o pracę jest oczywiście pełna, tzn. 8h + wypłacane nadgodziny, wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Co do stawki na start zapraszamy do indywidualnej rozmowy. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi Klienta lub bezpośrednio z Działem Kadr. Dane kontaktowe są na stronie www w zakładce kontakt: www.kominus.com.pl

Jaki dress code obowiązuje w Kominus Polska Sp z.o.o?

Nie mamy ustalonych sztywnych zasad co do dress code'u. W biurze ubiór powinien być schludny, cechujący się prostotą i klasą. Na terenie hali produkcyjnej obowiązuje strój zgodny z przepisami BHP.

Bob

????

@Kominus Polska Sp z.o.o

Firma dostarcza pracownikom ten strój BHP czy każdy sam musi go sobie zorganizowac?

@Aneta

Tak, oczywiście dostarczamy odpowiedni strój BHP, jest to podstawowe wyposażenie pracownika na hali produkcyjnej.

@Kominus Polska Sp z.o.o

Poza strojem BHP to są jakieś cykliczne szkolenia BHP lub jakieś odświeżające wiedze z tej dziedziny?

@Aneta

Pani Aneto, przeprowadzamy wszystkie niezbędne, wymagane szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czy Kominus Polska Sp z.o.o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Zadnych

Co jaki czas w Kominus Polska Sp z.o.o można ubiegać się o podwyżkę?

Sp33dy.

Były pracownik. Zarabiam, za 8 godzin od 450zł min.- do 540.00zł, na dniówkę. *8 godzin pracy w tym 3 godziny przerwy, albo 4, albo robota nie zając... Miesięcznie około 7-9 tyś zł. Kupuję agregat, do malowania i szpachlowania tylko 23000 \tyś zł . kosztował 28 tyś zł, Mam dobrego nauczyciela, który matematykę ma w palcu, który własny fach mi sprzedał, za bąka :))) , a tą Osobę kocham, tak na prawdę i tak na serio pieniądz, rzecz nabyta. Nie przeliczam 16zł na godzinę netto . Pan Bóg mi dał Dobrą pracę, obecną i zdrowie, jako tako- i dobrego Człowieka, którego zawsze szanowałem i lubię, :))), z którym chcę na zawszę zostać, takie ten człowiek ma serduszko dobre, i pomaga mi, i na wszystkim się prawie zna :D , że mi tylko brzuch rośnie. Tak go lubię, mego ,(...) Tą firmę też lubiłem z całego serca, ale coś mi się podziało z słuchem i z bólem głowy, że wymiękłem. Mojego p.Kierownika lubiłem, bo mi pomagał zawsze. Ten Pan nadaję się na Prezesa, bo mnie też lubił :))) i Wszystkich Pracowników. Pan Marcin ma dobre serce i jest mądrą Osobą i naprawdę potrafi z Wszystkimi ludźmi porozmawiać, nie tylko w pracy. I tak sobie tą robotę zapamiętam, że Wszystkich Was lubiłem, stało się jak stało, przynajmniej jest głośno :). Pozdrawiam serdecznie Wszystkich.

Śmiać się czy pmakac

bmw

codziennie

Hej, chcialam sie dowiedziec cos na temat pracy

@Kasia

W czym mogę Pani pomóc?

@Kasia

Jeśli chodzi o pH/rms to co mogę napisać na forum to zatrudnienie działalność gospodarcza, stary z min 350 tys przebiegiem peugeot 208 dwuosobowy z kratką, gpsem , i odklejajacym się oklejeniem samochodu.

funio
@Były

Taki samochód dostaje się tylko za karę. Musiałeś mieć więcej stłuczek jak faktur sprzedażowych.......

@funio

W ostatnim czasie to tylko kierowniki ????miały stluczki

@Były

Po 7 latach auta wymienione na corolki :-)

Jak długo czekaliście na odzew z Kominus Polska Sp z.o.o? Oddzwaniają zawsze?

@

W zależności o co chodzi

Dawid

Jest coś takiego jak parking pracowniczy?

Jakie są mocne strony pracodawcy Kominus Polska Sp z.o.o?

Sprawdzam

Jednym słowem ŻADNE

inny
@Sprawdzam

Ty masz ich pełno jak sądzę

normalny
@Sprawdzam

Ty masz pewno za to ich mnóstwo. To i tak jedna z najlepiej płacących firm w okolicy.

Były

Czas tealizacji zamowien w sezonie to 3 tygodnie przy dobrych wiatrach o ile jest materiał, inni producenci z dnia na dzień

Aneta

@Borys co masz na myśli? Myślę, że jednak o zarobki najlepiej pytać pracodawcę, a nie forum, bo nie każdy wie jakie kto reprezentuje doświadczenie w pracy. Chyba, że miałeś coś innego na myśli, dlatego zawsze warto uzasadniać swoją wypowiedź. Czy ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć na temat pracy w Kominus Polska?

Borys
@Aneta

Aneta widzę że na zarobkach w firmie masz dużo do powiedzenia,powiedz proszę ile to się zarabia.

Gabryś
@Aneta

Ja się nie boję nikogo. Mam telefon wyłączony od 2 tygodni, i okazuję się, że piszę smsy w nocy, do Osób, których lubię nie znam . Telefon osobiście wyłączony jest. Staram się zrobić prawo, broni?!, licencję na broń długą. To jest wielka nauka, ale na Leśniczego, chcę się uczyć. Chciałbym mieć od Was dobrą opinię. Szukam swojego miejsca, proszę, że byłem Ok, w porządku. Pracowity i Kochałem tą pracę. Tylko, że jestem zrobionym tym konfiturą, sprzedawczykiem. NIE JA ,NIE MALINA. Tak mnie zrobili . Od stąpię te 15,75 zł. Dla Was. Proszę nie nazwać mnie , że jestem konfiturą.... Nie byłem i nie będę. Nikogo nie sprzedałem, nie byłem za grupą. Proszę o jedno Was kochani. Staram się o licencję na broń, nie chce być karany, bo moje marzenia legną w gruzach. Jako pracownik , proszę Was o dobrą opinię za kilka miesięcy pracy, że nadaję się do wszystkiego. Nie sprzedałem nikogo na koniec. Telefon mam wyłączony. Proszę Wszystkich Was o0 dobrą opinię , ale za kilka miesięcy, bo nie mam $$. Moje marzenie jest, być Leśniczym. Wiele nauki przede mną , ale coś trzeba robić by respekt zdobyć :). Pozdrawiam Was Wszystkich i Firmę. Głowa z bólu mi eksploduję codziennie. Ave dla Was. VENI VIDI VICI.

Zostaw merytoryczną opinię o Kominus Polska Sp z.o.o - Kłaj

• Jak się pracuje w Kominus Polska Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Kominus Polska Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kominus Polska Sp z.o.o?

Kominus Polska Sp z.o.o