Kominus Polska Sp z.o.o

Opinie o Kominus Polska Sp z.o.o

jur

Ściema NOWY Rekruter (NOWY), jak zawsze do kazdej rozmowy trzeba sie przygotować. Ty zatrudniasz - to odrób lekcje, albo wynajmij agencje. Zarządzający zaś mają zarządzać, beletrystyka na tym forum jest dobra dla pisarzy. Bo jeszcze trochę to rotujący pracownicy zaczną robić za elektrownie wiatrową. No i to może jest pomysł w Kominusie na nowy dochodowy interes :)

?

Coś mi tu nie pasuje. Skoro firma uważa, że ma samych nieudaczników etc. to kto ich zatrudniał? Ja bym takiego rekrutera odrazu posłał tam gdzie jego miejsce. Na kuronia. Miałby czas na szkolenia. Zakręcony tem kominus.

nowy
@?

pytasz kto ich zatrudniał? ktokolwiek by to nie był nie jest w stanie przeswietlić człowieka i jego natury każdy na rozmowie kwalifikacyjnej udaje sumiennego wykwalifikowanego i potulnego kandydata (ktoś mu naopowiadał jak to w firmie jest OK a on w to uwierzył i się stara z jak najlepszej strony pokazać) w miare pracy jego zapał się wypala chęci do pracy rozpływają się w niebyt i coraz to coś mu nie pasuje -wtedy pojawiają się powyższe wpisy na forach jest jeszcze inna grupa osób które "mają być" przyjęte z różnych powodów i to z nimi jest najgorzej -naobiecuje sobie taka/i cudów a w pracy jak to w pracy -pracować trzeba nikt za filozofowanie płacił nie będzie

PT
@nowy

No to macie wyjątkowego pecha. Nigdzie indziej nie spotykanego. Bo nigdzie nie ma takiej rotacji, a ludzie wszędzie opowiadają to samo. No i o tej firmie nikt nie mówi OK. Aplikującym radzę sprawdzić u potencjalnych klientów czy słyszeli o kominusie, a jeżeli tak to co. Więcej nie trzeba.

jur

mimo wszystko pewna część załogi pozostaje od dłuższego czasu niezmienna a to o czymś swiadczy jak komuś nie pasuje to droga wolna tu nikt nikogo na siłę nie trzyma

@jur

jakiś cwaniaczek podpina się pod mojego nicka. jur

prawie nowy

Zgadzam sie z Tobą nowy! W 100%. Jak ktos nosi pod własną koszulą ofermę życiową, to wszędzie mu będzie źle. A bo mało płacą, a bo nie szkolą, a bo przełożeni do bani, a bo wiele innych spraw jest do (usunięte przez administratora) Tak, zgadzam się z każdym z tych którzy tu narzekają. Nie ma idealnych firm, zarobków, szefów, warunków. W tej firmie też. Tylko dwie sprawy weźcie pod uwagę: 1. Każdy z Was dlatego ma pracę bo są jakieś problemy W TEJ FIRMIE do rozwiązania. I z taką nadzieją, że będziecie je rozwiązywali, każdy z Was został do tej pracy przyjęty! 2. To nie (usunięte przez administratora) z drutem kolczastym, zasiekami i strażnikami z karabinami na rogatkach. Każdy z Was ma wolną, niczym nie przymuszoną wolę. Więc może lepiej, zamiast być utyskującą na tym forum ofermą, poszukać lepszej pracy... Tak, lepszej! Z lepszymi szefami, warunkami, wynagrodzeniami. Uwagi do przemyślenia: Czujesz sie lepszy niż ta firma, swiat przed Tobą stoi otworem! Swiat szuka takich jak Ty, odważnych, mądrych, slinych, wykształconych, pracowitych i uczciwych. Szukaj swojej szczęśliwej gwiazdy. Czujesz się w sam raz, to wiesz że masz dużo pracy w tej firmie nie tylko na teraz, a na wiele lat. Czujesz się gorszy niż ta firma... no cóż, pewnie tu coś złośliwego, zgryźliwego napiszesz. Na szczęście większość tych ktorzy tu wchodzą szukają rzetelnych informacji a nie narzekania internetowych trolli i wpisów zakompleksionych internetowych hajterów. Więc pamiętaj ,może sobie poprawisz nastrój ale innym nie zaszkodzisz ani nie pomożesz. Takich jak ty nie biorą pod uwagę poważnie zainteresowani firmą.

@prawie nowy

nowy z prawie nowym sobie z dzióbków spijają, ciekawe czy to oni odpowiadają za znikajace posty :) A tak w ogóle to wzieli by się do jakiejs roboty, a nie siedzieli dniami i nocami na goworku i pilnowali opini. PO PREMI !!!!! TYM PANOM

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kominus Polska Sp z.o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
nowy

zastanawia mnie jedno skoro ta firma jest be to dlaczego jeszcze tam pracujecie wg mnie jesteście bandą nieudaczników którzy nic nie potrafią tylko żale wylewać na forum wywalą was z kominusa pójdziecie gdzie indziej i dalej będziecie narzekać bo to wychodzi wam najlepiej rozumiem kogoś kto mieszka blisko firmy i w niej pracuje bo mu się nie chce dojeżdzać do Krakowa ale jak ktoś dojezdza z Krakowa i marudzi że jest kiepsko to coś ma z głową nie tak

kwawka

miliard

przedstawiciel

Powiedzcie ilu przedstawicieli się u was ostatnio zwolniło i dlaczego?

sprawiedliwy

Oj ty bajoku. Naucz naucz się najpierw podstaw zarządzania, a później zabieraj głos. Widać , że jesteś z "hali" i coś Cię zabolało. Pewnie to , że jest to kobieta. Wyżal się baranie , że Cię zwolniła- ale powiedz prawdę, że piłeś wódkę i nietrzeźwy do pracy przychodzisz. Koniec na temat.

nie co

Nie co drugi tylko każdy.

jur

Jeśli koszą wszystkie niepochlebne opinie, to może odpuścić należy sobie gowork'a. Pracodawcy maja tutaj za free tablice reklamową. A ty biedaku - ręka znowu w nocniku :)

luca

mam pytanko Czy jak się zatrudnię w tej firmie to muszę jeździć na jakieś imprezy integracyjne, spotkania????

jur

a gdzie ten jur zaginął :)) jur

boniek
@jur

Jak to gdzie? Przecież tu co drugi wpis jest usuwany, wystarczy czytać na bieżąco albo istniejące posty, tam jest wiele odnośników do wpisów, które były a ich nie ma :-)

tak tak

Tak kolego szykają wszystkich - wszyscy odeszli został tylko woźnica bez wozu i konia. Nie rozśmieszaj mnie. Może ktoś napisze coś konkretnego a nie tylko domysły i bzdury.

jeżowy

Weź kolego daj spokój z jeremiasem. Też u nich onegdaj kupowałem i jedna wielka porażka. Moja opinia nie jest odjechana. Poczytaj trochę o nich a się przekonasz o czym mówię.....

może

Może tak ale nie jeden tak mówił a dalej żyją

znawca firm

czyli za moment [usunięte przez moderatora] pewnie

Kazek

Agonia? To co takiego dzieje się w kominusie? Na ich stronie jest zachęta do aplikacji, poszukują promotorów sprzedaży, może jeszcze się uratują...

brat

To Kominus jeszcze istnieje?

heniek

@darco, a skąd wiadomo, że brak jest kaski, jakies opóźnienia w wypłatach się pojawiły, brak premii, obcięcie nadgodzin?

kto

Ktoś tu upadł na rozum.....

Zostaw merytoryczną opinię o Kominus Polska Sp z.o.o - Kłaj

• Jak się pracuje w Kominus Polska Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Kominus Polska Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kominus Polska Sp z.o.o?

Kominus Polska Sp z.o.o