Kominus Polska Sp z.o.o

Opinie o Kominus Polska Sp z.o.o

Jakie są mocne strony pracodawcy Kominus Polska Sp z.o.o?

Sprawdzam

Jednym słowem ŻADNE

inny
@Sprawdzam

Ty masz ich pełno jak sądzę

normalny
@Sprawdzam

Ty masz pewno za to ich mnóstwo. To i tak jedna z najlepiej płacących firm w okolicy.

Były

Czas tealizacji zamowien w sezonie to 3 tygodnie przy dobrych wiatrach o ile jest materiał, inni producenci z dnia na dzień

Aneta

@Borys co masz na myśli? Myślę, że jednak o zarobki najlepiej pytać pracodawcę, a nie forum, bo nie każdy wie jakie kto reprezentuje doświadczenie w pracy. Chyba, że miałeś coś innego na myśli, dlatego zawsze warto uzasadniać swoją wypowiedź. Czy ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć na temat pracy w Kominus Polska?

Borys
@Aneta

Aneta widzę że na zarobkach w firmie masz dużo do powiedzenia,powiedz proszę ile to się zarabia.

Gabryś
@Aneta

Ja się nie boję nikogo. Mam telefon wyłączony od 2 tygodni, i okazuję się, że piszę smsy w nocy, do Osób, których lubię nie znam . Telefon osobiście wyłączony jest. Staram się zrobić prawo, broni?!, licencję na broń długą. To jest wielka nauka, ale na Leśniczego, chcę się uczyć. Chciałbym mieć od Was dobrą opinię. Szukam swojego miejsca, proszę, że byłem Ok, w porządku. Pracowity i Kochałem tą pracę. Tylko, że jestem zrobionym tym konfiturą, sprzedawczykiem. NIE JA ,NIE MALINA. Tak mnie zrobili . Od stąpię te 15,75 zł. Dla Was. Proszę nie nazwać mnie , że jestem konfiturą.... Nie byłem i nie będę. Nikogo nie sprzedałem, nie byłem za grupą. Proszę o jedno Was kochani. Staram się o licencję na broń, nie chce być karany, bo moje marzenia legną w gruzach. Jako pracownik , proszę Was o dobrą opinię za kilka miesięcy pracy, że nadaję się do wszystkiego. Nie sprzedałem nikogo na koniec. Telefon mam wyłączony. Proszę Wszystkich Was o0 dobrą opinię , ale za kilka miesięcy, bo nie mam $$. Moje marzenie jest, być Leśniczym. Wiele nauki przede mną , ale coś trzeba robić by respekt zdobyć :). Pozdrawiam Was Wszystkich i Firmę. Głowa z bólu mi eksploduję codziennie. Ave dla Was. VENI VIDI VICI.

Kidman

Witam! Chciałbym się od Was dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji. Czy jest ciężko? Ile jest zmian? Czy trudno się dostać do firmy? z góry dziękuję za odpowiedz

@Kidman

Jedna zmiana a ludzie spoko

Gabryś
@Kidman

Jest to Firma najlepsza na Polskim rynku, na Świecie. Dokładność- czas - realizacji zamówień , zawsze ekspres . Warto, aczkolwiek , trudno jest się dostać do tej firmy. "PS:" Ja czekałem, kilka tygodni, dostałem się, o tej firmie zawsze marzyłem, ale krótko pracowałem, z przyczyn typowo, zdrowotnych. Nie szukał bym indziej , super i dobrej pracy, pieniądze są zawsze na czas, Najważniejsze jest to, że Wszyscy Pracownicy , są jak brat i siostra , pomogą wytłumaczą , i do grona przyjaciół zaproszą i wytłumaczą wszystko od A, do Z . Ciężko jest się dostać do tej firmy najlepszej na Europejskim, Światowym rynku, ale zawsze można próbować. PS: Gdybym miał wybrać Firmę z certyfikatami, Kominus , a wybrać Inną firmę?!, długo bym się nie zastanawiał, wiadomo KOMINUS najlepsza Firma, pod wszystkimi względami, ale ja już tego nie opiszę, dlaczego?, bo mi brakuję liter :) . Firma Łężkowice, KOMINUS, Najlepsza firma. Budowlańcy wiedzą o co chodzi.? Pozdrawiam serdecznie tą Firmę z całego serca i Wszystkich Pracowników , ogólnie , :)))*** Cześć.

Daniel

@Na szczęście już nie pracuję Trzeba się dobrze starać żeby utrzymać się w bardzo dobrej firmie!

@Daniel

To się nie utrzymałeś?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kominus Polska Sp z.o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Były

Nie polecam pracy na stanowisku RMS , zatrudnienie na własnej działalności, zawsze dwudziesto kilkudniowe opóźnienia w wypłacie(usunięte przez administratora) Raz w miesiącu jedziesz do siedziby firmy po to żeby posłuchać jak panowie czytają raporty????, jak by ktoś potrzebował więcej informacji zapraszam na priv.

Byly

Zadne zale, jak ktos we wczesniejszej opini napisal wszystko to(usunięte przez administratora) Dlugo to pracują jak nazwac kierownicy tak jak pisalem wczesniej dla mocno zainteresowanych zapraszam na priv, opowiem bardziej szcegolowo

@Były

Ja jakoś opóźnień w wypłacie nie kojarzę - może w latach 2015-2016

Akronim

Firma (usunięte przez administratora) zarządzana.

@Akronim

Myślałeś o tym, by przekazać swoje uwagi bezpośrednio do zarządu firmy Kominus Polska? A może już to zrobiłeś? Czy firma jest otwarta na sugestie pracowników? Bo jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy i masz takie informacje?

napisz proszę dlaczego?

@Akronim

Ty kolego sam sobą aby dobrze zarządzasz? Coś mi się wydaje, że nawet z tym masz problem.

Gall

@akromin 100% racji.

Bartek

Jakie są wymagania do przyjęcia do pracy na stanowisko spawacz bądź cięcie wodne/laserowe?

Witam, chciałbym zaaplikować na obecne ogłoszenie Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży mam kilka pytań czy jest to firma godna uwagi, jak z wypłatami czy są w terminie i czy umowa jest o prace czy raczej muszę mieć własną działalnośc. Dzieki

@Anonim

To że zaaplikujesz nie oznacza, że zostaniesz zatrudniony. Co do twojego zmartwienia odnośnie wypłaty na czas to jest na czas. Umowa też na całą kwotę.

@

Wyplata na czas od kiedy:-),

prawda
@@

Od zawsze jest na czas. Proszę skończyć z tymi osczerstwami.

@Anonim

Umowa o pracę

Hej, czy w firmie Kominus Polska Sp z.o.o płacą za nadgodziny?

@

Zaplaty za faktury od ph zatrudnionych zamiast umowy o pracę placicie na czas?

Ty jesteś żenujący. Nie obrażaj tych co tutaj pracują.

Czy Kominus Polska Sp z.o.o zapewnia kartę multisportu?

@

Nie ma zadnych dodatków pozaplacowych.

Czy jest więcej niż jeden etap rekrutacji?

@Kasia

Chyba dwa ????

Zenek
@Kasia

Jakie etapy rekrutacji

@

W ostatnim czasie brałem udział w rozmowach kwalifikacyjnych , prowadzący rozmowy to bardzo kompetentni ludzie, wiedzą czego chcą i kogo chcą. Z czystym sumieniem pilecam

zadowolona

Fajna firma, dobrze można zarobić, Polecam

Stefan

Świetna firma, świetne opinie i praca dla ludzi chcących tu pracować a nie tylko narzekać!!

Aneta

@Bored Po Twoim wpisie sądzę, że musisz być pracownikiem w firmie Kominus. Jak długo jesteś tam zatrudniony? Nadmieniasz, że na wynagrodzenie od tego pracodawcy czeka się nawet parę miesięcy - nie jest to zgodne z Kodeksem Pracy. Czy zatem to zgłosiłeś? @ubi To może Ty opiszesz ze swojego punktu widzenia współpracę z tym pracodawcą?

Byku.

Jak z terminami platnosci?

ubi

Weź się lecz kolego. Na logikę kto by pracował w dzisiejszym czasie bez wynagrodzenia. Nie siej zamętu.

Aneta

@anonymous jestem moderatorem forum GoWork.pl i moim zadaniem jest aktywne uczestniczenie w dyskusji na forum. Dzięki temu aktywnemu uczestniczeniu mogę pomóc wielu osobom w zdobyciu potrzebnych im informacji o firmie Kominus Polska.

Aneta

@Borys jak mam mieć pojęcie skoro proponuje zapytać pracodawcę o to. Nie jestem pracownikiem firmy Kominus Polska, ani w żaden sposób nie jestem z nią związana, jeżeli właśnie to mi insynuujesz.

To co robisz na forum

Borys

Ściema z tymi zarobkami.

Zostaw merytoryczną opinię o Kominus Polska Sp z.o.o - Kłaj

• Jak się pracuje w Kominus Polska Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Kominus Polska Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kominus Polska Sp z.o.o?

Kominus Polska Sp z.o.o