Kominus Polska Sp z.o.o

Opinie o Kominus Polska Sp z.o.o

Aneta

@Mike zarobki są ciężkim tematem do poruszania na forum, bo zazwyczaj zależą od Twojego doświadczenia, kwalifikacji i stanowiska. Zatem najlepiej żebyś zapytał pracodawcy na rekrutacji lub żeby ktoś tutaj podał Ci widełki.

Mike

Ile można zarobić w Zaopatrzeniu bo widzę że jest oferta?? Jak się pracuje w tym dziale?

Samanta

Nareszcie. Założyciel tel firmy wrócił do gry. To dobra informacja. Szkoda tylko że tych dwóch szkodników tyle czasu zmarnowało przedsiębiorstwu bądź co bądź z potencjałem.

Nergal

To chyba już nie aktualne... Królu drogi " Hammer of Justice crushes you "

realista
@Nergal

zobaczymy na jak dlugo :)

Aneta

@Gość2017-02-20 08:47 Wysłałeś swoją aplikację? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia z procesu rekrutacji.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kominus Polska Sp z.o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Witam Czy ktoś coś mógł by napisać jak pracuje się w firmie jaka atmosfera i warunki bo pojawiło się ogłoszenie na Technologa i się zastanawiam czy aplikować Pozdrawiam

ania

Patrząc na to, że ogłoszenie jest na całe województwo @kimo no to na pewno możesz liczyć na większą premię bo rejon masz ogromny tyle, że to wiąże się z częstszymi wyjazdami więc musisz to wziąć pod uwagę

No bo to trzeba po prostu trafić na odpowiednią ofertę pracy i tez żeby było tak ze zarobki odpowiadają warunki zatrudnienia no i atmosfera a właśnie nie wiecie jak to tutaj z nią jest w firmie właśnie? Z gory dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi ;)

Fifi

A pewno że zarobisz. I premia do tego. Z tego co wiem to handlowcy faktury po kilka do kilkunastu tysięcy wystawiają.

Realista
@Fifi

Bajki nie z tej ziemi.

Fifi

Już Ci pisałem, że musisz mieć założoną własną działalność. To jest umowa pomiędzy dwoma podmiotami.

Fifi

To jest kolo na dzialalnosc

Fiji

A o co chcesz zapytac?

vcz

Pewnie, że jak są dla siebie przyjacielscy @12 to od razu atmosfera sprawia, że aż się chce pracować. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, może wiecie? Wynagrodzenie w terminie bardzo by mnie ucieszyło, bo sporo rachunków do popłacenia jest zawsze.

vcz

Świetnie, żę atmosfera u nich dopisuje @lala, to doskonały dowód na to, że dobre relacje przyczyniają się do sukcesu.

jojo

Czy ktoś wie czy etat na pomorskie jest jeszcze aktualny?

leo

jak podjedzie na dyżurek ........

halo2

A co tu kolego odpowiadać. Trzeba pracować, a wtedy można zarobić dobrze. Jeśli ktoś przychodzi poleniuchować to proponuje sobie odpuścić.

Mareczek

Bardzo ciekawie prezentuje się Promotor Regionu Sprzedaży z niezłą umową o pracę i całkiem niezłym pakietem socialym i fajną kasą, ogólnie polecam spróbować

dan

No co ty nie powiesz. Chyba ktos tu nie ma co robić.

były

hahaha, nie ośmieszaj się już tam nie pracujesz od niedawna :D i popraw ortografie :D hue hue

teraźniejszy

Nie rozumiem tego co były pisze.Ja ciągle pracuję w tej firmie i z goła opinie w śród pracowników są inne. Jeśli jesteś były to na to zasłużyłeś.

Zostaw merytoryczną opinię o Kominus Polska Sp z.o.o - Kłaj

• Jak się pracuje w Kominus Polska Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Kominus Polska Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kominus Polska Sp z.o.o?

Kominus Polska Sp z.o.o