Bluecollar ApS

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bluecollar ApS

Maciek

Pracowałem za pośrednictwem tej Bluet Collar przez miesiąc czasu jako pomocnik elektryka i jestem bardzo zadowolony. Faktem jest, że mieszkanieam własne w Kopenhadze,ale co do pracy i kontaktów z firmą nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawdę super. Wydaje mi się, że to zależy po prostu od pracodawcy, który Cię wynajmie. Blue Collar jest tylko pośrednikiem.

Gregor

Wszystko ok

Mailo

Pracowałem przez pośrednictwo tej agencji w DS na cnc. Przez 1,5roku i powiem że agencja sama w sobie jest ok nigdy nie było że nie pomogli a jeśli chodzi sam DS to (usunięte przez administratora)

Olga

Podpowiedzcie jak bardzo zaawansowana musi być znajomość języka obcego?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bluecollar ApS spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Mario

Nie polecam nikomu pracy przez bluecollar a szczegolnie przy spawaniu lyzek do koparek traktuja tam czlowieka jak murzyna i zawsze im malo. Nawet jesli ktos umie spawac bardzo dobrze i bardzo szybko to i tak im nie pasuje. Zero bezpieczenstwa bhp suwnica ktora podnosi tylko gora i dol a na boki musisz popychac sila miesni a udzwig ma 1000kg kaza ci podnosic i obracac lyzki do spawania ktore waza grubo po ponad 2 tony taka lyzka ma rozmiary 3 do 5 metrow.

Zuzanna

@Robert, opinie pracowników będą na pewno pomocne dla innych użytkowników forum, którzy są zainteresowani pracą w tym miejscu. Jeśli jesteś pracownikiem Bluecollar ApS to napisz proszę swoją opinię o pracy w tej firmie. @Irek, na stronie internetowej: https://www.bluecollar.dk/pl/ jest kilka ofert pracy. Czy masz zamiar aplikować? @Grzesiek, może mógłbyś napisać jak przebiega proces rekrutacji?

Grzesiek

mają maja, dzwoniłem nawet do Szczecina tylko ze sprawdzają angielski.. jak mówisz to masz farta ajak nie to słabo

Irek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

tom

witam chciałbym spytać o ofertę operatora cnc w Danii w miejscowości Haslev, jeżeli ktoś ma jakieś info nt. tej firmy bardzo proszę o odpowiedź.

Robert

ten co pracuje to pracuje a nie wypisyje na necie swoje zale ;)

Nie polecam pracy w ds w hobro podziękuja ci z dnia na dzień jak będziesz za wolny albo zaczniesz pyskowac a jak chcesz żeby pomogli coś załatwić np pozwolenie na auto albo rodzinne to milion problemów ze tak się nie da tu trzeba inaczej a jak będziesz miał wypadek to cie zwolnia i będą kręcić żeby chorobowego nie płacić

Pedro

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Jacek

Witam mam oferte pracy od Bluecollar czy ktos z was pracuje jako operator cnc?

Michel

Więc tak praca po osiem godzin w Ds Hobro dla wybranych po 10 jak jest robota.Okres zimowy wiadomo z minuty na minutę dowiadujesz się że roboty nie ma i do domu.(usunięte przez administratora)

Igor

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

krzysztof

nie jest tak jak tu piszą te bzdury jak ktoś ma lewe ręce do pracy to wtedy tak jest i wielkie narzekanie

@krzysztof

ta dokładnie uprawnienia zrobione "pod stołem" plus lewe ręce do roboty no niestety nikt za darmo kasy nie dostaje trzeba pracować, a potem piszą że go oszukali i okradli bo myślał jeden z drugim że sie nie narobi a zarobi ale niestety.

Zuzanna

Pracujesz w Bluecollar ApS? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Zuzanna

Zuzanna a ile będzie kosztowało to "chętne dowiedzenie się na temat warunków zatrudnienia" bo nie nie sądzę że robisz to za darmo

na socjalu w Polsce chcesz siedzieć?? człowieku puknij się w głowę zanim coś napiszesz .

spawacz

pracuje w Bluecollar już kilka miesięcy w Hobro. nie powiem praca nie za lekka ale nie przyjechałem do Danii na wakacje tylko zarobić kase, na kwaterę nie narzekam mam własny pokój nie jest to w prawdzie hotel 5cio gwiazdkowy i nie jest źle. wypłaty co dwa tygodnie regularnie za dodatki zmianowe nawet można fajną wypłatę dostać chociaż stawka za godzinę mogła by być większa. generalnie nie mam na co narzekać trza sie wziąć do roboty. OFiram załatwia wszystkie papiery do skat i do ubezpieczenia i jak trzeba to pozwolenie na auto załatwią słyszałem do chłopaków ze i rodzinne na dzieci pomagają załatwić. więc nie rozumiem skąd tu tyle negatywnych opinii.

Szczerze odradzam wszystkim

Krzysiu

Beznadziejna firma z Panią Mają na czele.

Zostaw merytoryczną opinię o Bluecollar ApS - Odense

• Jak się pracuje w Bluecollar ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Bluecollar ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bluecollar ApS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bluecollar ApS