Opinie o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Badawczy Norstat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Badawczy Norstat o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Badawczy Norstat w Radom

m.

ja tam pracuję już trzeci rok i nie narzekam. ostatnio polecalam kolezankom, dwie zostaly przyjete i tez sa zadowolone z pracy. tylko mogloby byc wiecej godzin bo czasem malo ich sie uzbiera w ciagu miesiaca.

gal

he he he:) albo bardzo lubisz Kasie, albo nią jesteś. Nie ma rotacji? serio????? chcą zadbać o kadrę? Ankieterów ma się w tyłkach.

gal

Praca byłaby fajna, gdyby atmosfera byla lepsza. Niestety supervisorka jest beznadziejna, stwarza napieta atmofere, jest raczej nieugodowa i czepialska, mimo ze wszystko mówi z nieszczerym uśmiechem Nie polecam

gom

mozesz skladac cv bo z tego co wiem przyjmuja je caly czas. ale czasem trzeba dlugo czekac, do mnie zadzownili po ponad 2 miesiacach

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Instytut Badawczy Norstat? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
hatersgonnahate

wow post sprzed ponad 5 lat a ty wiesz kto go napisał? szacun! :D a liczby w totka jakie beda? serio tak ciezko niektorym uwierzyc w to, ze w norstacie pracuja normalne osoby z normalnym podejsciem do pracy? :D

@hatersgonnahate

Kasiu, nie masz pojęcia co to normalne podejście do pracy :-)

justyna

Na Żeromskiego dawny hotel Wiktoria blisko ZUS

aska

a gdzie wogole miesci sie ta firma na jakim osiedlu

asia

to raczej praca dorywcza, dla studentów - jak ktoś wyżej pisal rodziny z niej nie utrzymasz.

ewa

jak to na słuchawce ;)

tytanowy janusz

pracowalem tam 2 tygodnie i sie zwinąlem, zarobki po odliczeniu kosztow dojazdu do pracy wychodzily mi okolo 400 - 500 zl miesiecznie, do tego praca bardzo nudna, monotonna, zdzierajaca gardlo

jeliza

z tego co wiem to narazie teraz już nie ma tam przyjęć do pracy. moja koleżanka pracuje od kilku miesięcy i jest zadowolona. kasę ma na czas, wielkie pieniądze to to nie są ale jak za dorywczą pracę po parę godzin w tygodniu to jest spoko.

xyz

Szefowa, hehe, jakie okreslenie, ludzie ogarnijcie sie!

zośkamośka

zacznijmy od tego, ze pracuje tam juz naprawde dlugo a nigdy nie doszly mnie nawet zadne sluchy zeby tam ktokolwiek na kogokolwiek krzyczal. wezcie troche wyluzujcie co po niektorzy, bo tylko wieczne narzekanie na wszystko nawet jak jest ok. i wieczna zazdrosc o kazdego a bo ten ma taki bonus a ten taki a ten tyle godzin a ja tylko tyle a ten robi fajny projekt a ja znow mam to samo. staraj sie, wykaż jakos to bedziesz bardziej doceniany. za marudzenie nie doceniaja nigdzie :P a jak pojdziecie do innej roboty to zobaczycie co to znaczy P R A C A. pozdro dla ogarnietych.

Brudzia

Nie ma raczej żadnych układów. Osoby które są zazwyczaj na pierwszej zmianie są najbardziej dyspozycyjne i tyle. "Szefowa", rzeczywiście powinna stanowczo wyluzować.Miałam o niej dobrą opinię, ale po tym co zrobiła jednej osobie.DRAMAT. ,,Kobieto" ogarnij się, posłuchaj spokojnej muzyki i przede wszystkim WYLUZUJ;)

xxyzz

nie polecam sa osoby ktore maja uklady np. taka (usunięte przez administratora), non stop w pracy na pierwsze zmiany a inni siedza w domu. dzownia po gwiazde jakby byla niezastapiona nic tylko siedzi podsluchuje obgaduje to i pewnie donosi. "Szefowa" za to zjadla wszystkie rozumy (usunięte przez administratora) ma sie za nie wiadomo kogo

xyz

Praca malo powazna, taka dodatkowa. Brak konkretnych osob nadzorujacych, jacys improwizanci. Czasem doslownie brak, sa momenty, ze przez godzine oprocz ankieterow nie ma nikogo, troche to niepowazne.

anonim22

Kto to słyszal zeby przeprowadzac ankiete w niedziele?? Ludzie ogarnijcie sie ze to czas dla rodziny a nie wiszenie na sluchawkach.

asd

Jeżeli szuka ktos pracy żeby utrzymać za nią rodzine to raczej nie ten adres. Zależy wszystko od tego ile jest pracy, bywa, że pensja wynosi 300zł. Także, dla kogoś kto chce sobie tylko DOROBIĆ, polecam.

ewelina

prawocalam jakis czas temu - na poczatku masz rozmowe kwalifikacyjna, pare psortych pytan i jak sie w miare wypowiadasz to jestes przyjeta. sprawdzaja tez pisanie na klawiaturze. zarobki to jak wszedzie ale mozna miec bonusy. a atmosfera tez spoko, mlodzi ludzie, idzie sie dogadac

Agata

Jakie sa warunki przyjecia i jakie sa zarobki i atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badawczy Norstat - Radom

• Jak się pracuje w Instytut Badawczy Norstat?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Badawczy Norstat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Badawczy Norstat?

Instytut Badawczy Norstat
3.7/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Polna 3A lok. 27
    00-622 Radom