Torimpex Trade sp. z.o.o.

Opinie o Torimpex Trade sp. z.o.o.

Klientka

Bardzo lubię sklepy Torimpex, super obsługa i mega asortyment. Ostatnio byłam w Waszym sklepie na Kaliskiego i się rozczarowałam.. panie z stoiska mięsnego pakowały mi wędliny we woreczki foliowe. Niestety nie wygląda to estetycznie a miały papier po ręką. Proszę o zmianę tego tak jak jest w innych Torimpex.

@Klientka

Dziękujemy za zgłoszenie. Standardową formą pakowania jest rzeczywiście papier, a nie woreczek foliowy dlatego na pewno zwrócimy uwagę na stoisko mięsne przy ul. Kaliskiego. Zapraszamy ponownie

Stały

Witam znów na Mięsnym na Ligi Polskiej była ta Nie Miła Pani.) (P. Karolina). Nawet nie zrobiłem zakupów przyjdę rano na zakupy bo będzie P. Justynka przemiła osoba.Sklep Powinien zareagować, albo zwolnić ta Nie Miła osobę. Proszę nie usuwać Imion jak to zawsze jest Robione na tym Portalu każdy moze się wypowiedzieć i ma do tego Prawo. Nie tylko ja jestem. Takiego zdania bo Ta Pani nie nadaje się to Pracy.

@Stały

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy serdecznie

olinek
@Stały

Witam nie zgodzę się z tą opinią! Pani Karolina jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, która potrafi doradzić klientowi i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Każdy klient ma swoje ulubione Panie, ale po Pana wpisie można wywnioskować,że Panu to wręcz zależy na zwolnieniu Pani Karoliny! Mam nadzieję, że właściciele firmy Torimpex również to dostrzegą i staną murem za swoim pracownikiem.

@olinek

Pan sobie chyba żartuję czyżby to Pana Żona, koleżanka. Ze takie pochlebstwa Pan pisze. Zawsze ta Pani ma gradowa minę, nie zadowolona jest brak słów.

Mariusz

Dlaczego w państwa firmie jest pobłażanie w sprawie noszenia maseczek przez klientów? Robię zakupy w państwa sklepie na ligi polskiej i stwierdzam fakt że państwo nic nie robicie w tym kierunku żeby klienci mieli maseczki co drugi klient bez maseczki chyba czas zgłosić to wyżej do organów nadzorujących posypią się mandaty to może coś zaczniecie z tym robić. Klienci bez maseczek nie powinni być obsługiwani tak jak jest w innych sklepach np w biedronce

@Mariusz

Panie Mariuszu, przy wejściu do każdego marketu Torimpex jest informacja o konieczności noszenia maseczek na terenie sklepu. Dodatkowo, personel przy kasach regularnie prosi klientów o nie zdejmowanie maseczek podczas dokonywania zakupów. Natomiast, według wytycznych sanitarnych część klientów może dokonywać zakupów bez maseczek ochronnych ponieważ mają np. dolegliwości, które uniemożliwiają ich noszenie. Przypominamy, że jako odpowiedzialna firma wprowadziliśmy juz na początku pandemii pleksy na kasach, środki dezynfekujące przy wejściu do każdego sklepu oraz staramy się zachować bezpieczną odległość społeczna - 2m. Pozdrawiamy, zespół Torimpex

Drawde1
@Mariusz

Noszenie maseczek reguluje paragraf 27, ust.3, pt 3. Widocznie mariusz nie jest zorientowany w przepisach o osobach zwolnionych z noszenia masek.

Ewka

Kapitalny remont to trzeba w biurze zróbic, i kierownictwie. Po raz kolejny z początkiem roku premie pomniejszone o najniższą krajową jak miało to miejsce rok temu i dwa.

@Ewka

Pani Ewo, informacje odnośnie wynagrodzenia i premii są danymi wrażliwymi z związku z czym nie możemy podzielić się szczegółami. Możemy jednak zapewnić, że wszyscy pracownicy w sklepach Torimpex otrzymali podwyżkę, a średnie wynagrodzenie na sali sprzedaży jest znacząco wyższe niż wymagana minimalna pensja krajowa. Nie mniej jednak jeżeli jest Pani zainteresowana rozmową na temat Pani indywidualnego wynagrodzenia, zapraszamy na spotkanie do działu kadr. Pozdrawiamy, zespół Torimpex.

Xyz

Wyproszono mnie ze sklepu o 11.55 na Jeśmanowicza,bo godziny seniorskie, a inne osoby,które nie były seniorami nadal były na sklepie i nie zwrócono im uwagi. Kierownik czy Bóg wie kto zaczęła na mnie się drżeć. Żałosne postępowanie, nigdy więcej nie pójdę do tego sklepu za takie potraktowanie!

@Xyz

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie i na pewno się sprawie przyjrzymy. Jednakże jako sieć sklepów spożywczych musimy bezwględnie przestrzegać zasad dotyczących godzin dla seniorów i nie możemy robić wyjątków. Bardzo często w tych godzinach pojawiają się również przedstawiciele różnych producentów, którzy wykonują swoją pracę na sklepach są błędnie myleni z klientami. Nie mniej jednak postaramy się wyciągnąć wnioski z Pana opinii. Pozdrawiamy serdecznie

Drawde1
@Xyz

Prawdopodobnie byłem świadkiem tego zdarzenia. Było to ok 11.45 i miał miejsce taki incydent (byłem właśnie przy kasie w stoisku monopolowym). Była to kobieta ok 55 lat i chciała zrobić zakupy lecz stanowcza reakcja ekspedientki nie zezwoliła zakupy mimo okazania indentyfikatora opiekunki starszej osoby i wyjaśnieniu, że właśnie chce zrobić zakupy dla tej osoby. Dyskusja i ostry sprzeciw ekspedientki był moim zdaniem zbędny. Chciałem zaproponować, że ja w jej imieniu będę podawał do skasowania ale widząc zawziętość ekspedientki odpuściłem. Ale najgorsze, że te emocje przeniosły się na innych "seniorów", którzy naskoczyli na opiekunkę używając ostrym tonie słów, że tylko teraz seniorzy. Brylowała w tym para (chyba małżeństwo ok 80-tki). Zastanawiałem się co z tymi ludźmi się porobiło, że są tak agresywni w stosunku do innych a przecież zapewne chodzą do kościoła i przekazują sobie znak pokoju. Mieszkam bardzo blisko sklepu lecz po zakupy chodzę do Polo. Kiedyś to był mój podstawowy sklep lecz ciagłe kolejki i czynna często tylko jedna kasa spowodowała, ze zmieniłem sklep. Zresztą w zderzeniu z cenami i częstymi promocjami wyrobów Polo bije na łeb Torimpex. Zauważyłem, że "starsze stażem w sklepie" ekspedientki są przyjazne i uśmiechnięte czego nie mogę powiedzieć o tych młodszych stażem. Chodzę jeszcze do Torimpex-u lecz tylko po drobnicę. Czy sie zmieni moja opinia? Sam nie wiem. Chyba, że zacznie sklep prowadzić inną politykę zarówno cenową jak i obsługującą klienta.Przypomnę jedną zasadę, że to sklep jest dla klienta a nie na odwrót. Pozdrawiam.

@Drawde1

Dziękujemy za podzielenie się opinią, która z pewnością pomoże nam wyciągnąć wnioski i uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Zwrócimy również uwagę na obsługę klienta i kolejki przy kasie monopolowej. Pozdrawiamy serdecznie

Nie pracują kasy

Dzień dobry. Robię zakupy w sklepie przy ul. Kaliskirgo przeważnie przed godziną 21. Czynna jest wdedy tylko kasa przy stoisku monopolowym. Dzisiaj robiłam zakupy o godzinie 19tej i też była czynns kasa tylko przy stoisku monopolowym. Nie ma tam warunków do wyłożenia większych zakupów. Przy pakowaniu część spadła na podłogę. Uważam że kierownictwo sklepu powinno zadbać o komfort zakupów dla klientów.

@Nie pracują kasy

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za komentarz. W roku 2021 planowana jest kompleksowa przebudowa sklepu na ul. Kaliskiego dlatego Pani uwagi będą jak najbardziej wzięte pod uwagę podczas projektowania. Możemy zapewnić, że po przebudowie obiektu ten problem zostanie rozwiązany. Pozdrawiamy serdecznie

Klientka
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

Witam, Wydaje mi się, że rozwiązanie problemu nie wymaga przebudowy sklepu! Kasy w sklepie istnieją, tylko stoją nieczynne. Kasjerka natomiast z daleka krzyczy żeby klient podszedł do kasy przy stoisku monopolowym (lenistwo???). Poziom obsługi klienta jest po prostu niezadowalający. Jeśli tylko jedna kasa ma możliwość obsługi klientów (właśnie ta przy stoisku monopolowym) - to może warto byłoby zlikwidować kasy stacjonarne, bądź co najmniej udostępnić dobrze widoczne instrukcje, że kasy te są nieczynne (tak żeby klient nie musiał przenosić swoich zakupów z miejsca w miejsce... A może kasy stoją nieczynne ponieważ pracownicy niecierpliwie czekają na koniec dnia pracy? Ale zamykać kasy o 19 podczas gdy sklep jest czynny do 21?...

@Klientka

Dziękujemy za zgłoszenie raz jeszcze i postaramy się poprawić sytuację w sklepie nawet przed kapitalnym remontem. Pozdrawiamy serdecznie

Kierownik

najgorszy sklep bardzo drogo nie polecam

Ewka

Dlaczego opinie są kasowane? Komuś prawda przeszkadza, za mobbing?

@Ewka

Pani Ewo, Portal archiwizuje wiadomości, które zawierają wulgaryzmy, naruszają dobra osobiste lub się po prostu powtarzają. Pozdrawiamy serdecznie

Klient ***

Witam... Nie jestem stałym bywalcem waszego sklepu,ponieważ mam trochę daleko, ale podoba mi się asortyment i zawsze miła obsługa, a w szczególności pani Karolina na stoisku mięsnym miła, uśmiechnięta zawsze pożartuję, aż miło się do was wraca na zakupy Brawo ????????????????????????

@Klient ***

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Jest to mobilizacja dla całego zespołu do dalszej pracy. Zapraszamy oczywiście ponownie :)

mike

Witam jestem klientem na Jaśmanowicza,ostatnio bardzo popsuła się tam obsługa.Stojąc w kolejce trzeba wysłuchiwać żali i pretensji pracowników ,że mają dużo pracy a ich jest coraz mniej.

@mike

Dzień dobry, Jakość obsługi klienta jest dla nas bardzo istotna dlatego na pewno przyjrzy się sytuacji i postaramy wyciągnąć wnioski. Bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Pozdrawiamy serdecznie

Klient

Witam, jestem stałym klientem sklepu Torimpex na Ligi Polskiej i jestem zadowolony z asortymentu jak i obsługi klienta. A w szczególności na stoisku mięsnym, panie są zorientowane w asortymencie jak i potrafią doradzić oraz podpowiedzieć co dobrego jest w promocji zawsze są uprzejme oraz uśmiechnięte. Życzę więcej tak pozytynych pracowników

@Klient

Bardzo dziękujemy za miłe słowa dla zespołu na Ligi Polskiej. Zapraszamy oczywiście ponownie :)

Kliet

Jestem klietem tego sklepu dla dzialu miestego,duzy asortyment , swieze produkty i mila obsluga. Panie zawsze usmiechniete mimo (usunięte przez administratora) ze strony niektorych klietow

@Kliet

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Jest to motywacja dla całego zespołu do dalszej pracy. Zapraszamy oczywiście ponownie :)

Zniesmaczony...

Widać że Ta Pani która tak źle się odzywa do klientów nadal Pracuje. Nawet mięsa nie umie przekroić i jeszcze pyskuje. Chyba pomyliła zawody.

Gosik 67
@Zniesmaczony...

Zniesmaczony mozna zawsze zastąpić ta Panią. A tak wogole to zawsze trzeba zacząć od swojej pracy, jakim się jest (zaczynamy od siebie). Kij ma dwa końce. Dziwię się że ta firma ma jeszcze pracowników!

Stała Bywalczyni..

Witam gdzie jest Pani która pracowała na Mięsnym. Bardzo kulturalna osoba zawsze doradziła, grzecznie się odzywała do klienta - lubiłam jak mnie obsługiwała. Czyżby znów nie pasowała do zespołu. Co się dzieje w Tym Torimpexie. Wciąż nowe twarze, zamiast zostawić te stare?

@Stała Bywalczyni..

Dzień dobry, Staramy się utrzymać stabilną i długoletnią załogę w naszych placówkach. Około 50% pracowników firmy pracuje dłużej niż 5 lat co daje nam powód do zadowolenia oraz pozycjonuje nas na rynku pracy jako stabilnego partnera. Pozdrawiamy serdecznie

St
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

Ale Panie są przymowane do pracy,pracuja jak każda inna popracują Rok Dwa, i nie mają przedłużanych umów. Widać że Firma nic nie robi sobie z drugiego człowieka i zmienia personel jak rękawiczki.

Klijent

Przed Świętami Moja Mama była w sklepie na zakupach Torimpex na Ligi Polskiej. Wróciła bardzo zdenerwowana i bliska płaczu. Pani na Mięsnym (usunięte przez administratora),strasznie się z Nią kłóciła bo niby Mama nie miała wózka nikt jej nie zwrócił uwagi, a Pani (usunięte przez administratora)strasznie na nią nakrzyczała. Myślę że ta Pani nie powinna pracować i obsługiwać ludzi jeżeli tak się do nich odzywa. I z tego co słyszałem to nie pierwszy raz. Ze ludzie się skarżą. Bo mi się nie podoba takie traktowanie. Moja Mama zapamiętała imię i jak ta PANI jest w pracy mija ja szerokim łukiem no. Tak nie powinno być.

@Klijent

Dziękujemy za zgłoszenie, informacja została przekazana kierownikowi sklepu. Przyjrzymy się obsłudze klienta w sklepie na ligi Polskiej w Toruniu i za pewne wyciągniemy z Pani komentarza wnioski. Od lat staramy się podnosić poziom obsługi klienta i kładziemy nacisk na relacje z klientami dlatego każde zgłoszenie daje nam możliwość dalszego rozwoju. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Zniesmaczony...

Witam jestem stałym bywalcem tego sklepu chodzę tam na zakupy. Bo fajny asortyment tam jest, ale atmosfera fatalna. Może by było trzeba zmienić(usunięte przez administratora) na nową, bo może te (usunięte przez administratora)się już Wypaliły - dziś widziałem Nowa Panie jutro już jej nie było. No jeżeli dziewczyny pracują za trzech i dobrego słowa nie usłyszą tylko wciąż źle to jak mogą pracować. Jestem obserwatorem i nie podoba mi się to jako klienta. Dziewczyny (pracownice) mile zawsze serdeczne ta(usunięte przez administratora) nie pasuje do tego sklepu. Czas na zmiany.

@Zniesmaczony...

Dziękujemy za zgłoszenie. Na pewno przyjrzymy się sytuacji i postaramy się wyciągnąć wnioski. Prosimy o podanie lokalizacji sklepu, który Pan opisuje. Jednocześnie pragniemy zauważyć, że sytuacja na rynku pracy jest wyjątkowo dynamiczna ze względu na sytuację epidemiologiczną, która powoduje dużą rotację w zespołach. Pozdrawiamy serdecznie

Zniesmaczony

Sklep na Ligi Polskiej.

Dzień dobry. Jestem stałym bywalcem w sklepie przy ulicy Kaliskiego od wielu lat. Bardzo miła obsługa, nigdy nie odmawia pomocy, panie uśmiechnięte a w kolejce do kasy nigdy nie stoi się długo. Robienie tam zakupów to przyjemność i jest to zasługa personelu. Pozdrawiam

@Kasia

Pani Kasiu, Dziękujemy za komentarz. Jest on mobilizacją dla całego zespołu do dalszej pracy. Zapraszamy oczywiście ponownie :)

Znajomy

Jak to jest w Torimpexie ze jak członek Rodziny Pracownika ma Koronowirusa to Pozostali Pracownicy muszą Pracować.? W innych sklepach Sklep jest zamknięty?.

@Znajomy

Dzień dobry, w przypadku zachorowania pracownika na Covid każdorazowo kontaktujemy się z Sanepidem w celu uzyskania instrukcji postępowania. W przypadku pracowników sklepowych mamy wysokie standardy bezpieczeństwa (w tym: odstęp społeczny, bezpieczny podział zmian, maseczki oraz rękawiczki dla wszystkich pracowników, regularną dezynfekcję powierzchni płaskich oraz liczne pleksy na sklepie). Sanepid biorąc pod uwagę nasze wewnętrzne procedury podejmuje decyzję. Pozdrawiamy serdecznie

Ciężarna

Witam. Jestem mile zaskoczona. Jestem w zaawansowanej ciąży i pierwszy raz ktokolwiek to zauważył. Około godziny bodajze 12 stałam w kolejce do kasy chyba jako 6. Nikt mnie nie przepuścił. Tylko Kasjerka przyszła otworzyć kasę nie pamiętam imienia. Bodajze na S. Bardzo miła Pani kazała mi przejść do przodu jako pierwszej. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zauważenie.

@Ciężarna

W imieniu całej załogi firmy Torimpex bardzo dziękujemy za miły komentarz i oczywiście zapraszamy ponownie :)

Sylwia

Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć na temat firmy, pracowników a nawet na niektóre tematy prywatne polecam iść na zakupy na Ligi Polskiej i stanąć w kolejce na monopol. Wczoraj popołudniu stałam dobre 20 minut w kolejce czekając na skasowanie zakupów aż kasjerka się nagada z klientami. Ile można się dowiedzieć na temat sklepu i pracowników. Że kierownictwo tego nie widzi i nic z tym nie robi, bo to nie pierwszy raz. Widocznie lubią byc obgadywani i pozwalają sobie na przekazywanie klientom swoich żalów.

@Sylwia

Pani Sylwio, bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Przekazaliśmy je kierownikowi sklepu. Na pewno wyciągniemy wnioski. Jesteśmy lokalną firmą z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży spożywczej i obsługa klienta jest dla nas priorytetem. Dołożymy wszelkich starań żeby przy ewentualnej kolejnej wizycie była Pani obsłużona sprawniej. Zapraszamy mimo wszystko ponownie

Zostaw merytoryczną opinię o Torimpex Trade sp. z.o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Torimpex Trade sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Torimpex Trade sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torimpex Trade sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Torimpex Trade sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Torimpex Trade sp. z.o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Torimpex Trade sp. z.o.o.