Torimpex Trade sp. z.o.o.

Opinie o Torimpex Trade sp. z.o.o.

Jestem jedną z byłych pracownic Torimpexu na Kaliskiego, pracowałam na umowie zleceniu (ze względu na studia). Od razu zaznaczę, że ze względu na umowę (jak wszędzie) nie przysługiwały mi premie czy paczki świąteczne, więc nie jestem w stanie ocenić jak wygląda ich dostawanie. W każdym razie bardzo sobie chwalę pracę w tym miejscu, bardzo fajne kierownictwo sklepu i współpracownicy, w porządku praca, wypłata zawsze się zgadzała i była na czas. Gdyby była taka możliwość bardzo chętnie bym wróciła czy do tego sklepu czy któregokolwiek innego ze sklepów sieci Torimpex i innym również polecam to miejsce pracy ????

@Monika

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za podzielenie się doświadczeniami z pracy w naszym zespole. Wciąż rekrutujemy nowych pracowników dlatego bardzo proszę o wysłanie cv na adres: kadry@torimpex.pl. Pozdrawiamy serdecznie

Stały Klijent.

Jestem Stałym klientem w Torimpex na ul Ligi Polskiej.. Ale nie podoba mi się atmosfera która tam Panuje. Kierownictwo nic sobie nie robi z Pracownika. Te Panie dwoją się i troją ciężko pracują, a nawet dobrego słowa nie usłyszą.. Tylko wciąż coś się nie podoba. Kierownictwo tak się zachowuje jak by pracowało za karę.. Zero uśmiechu tylko Gradowe Miny.. Pani która pracuje na Sali, piekarni, mięsnym to taki sam Człowiek jak P. Kierownik.. Zmieńcie ta swoją Podstawę bo aż Przykro patrzeć..

Klientxx

Na dziewulskiego ????

@Klientxx

Dzień dobry ponownie, na Dziewulskiego nie było zmian kadrowych na stoisku piekarniczym przez długi okres czasu. Serdecznie pozdrawiamy

Klientxx

Co się dzieje z młodą panią która była na piekarni od pewnego czasu już jej nie widać? Czyżby zwolniła się? Brakuje tego uśmiechu w sklepie

@Klientxx

Dzień dobry, O który sklep Pani/Pan Pyta? :) Pozdrawiamy serdecznie

Zdaża mi się robić zakupy w Torimpex w Toruniu na ulicy Fałata (usunięte przez administratora) w dzisiejszych czasach być uprzejmym dla klienta w myśl zasady ,, klient nasz Pan” to powinno być już naturalne. Z wielkia męka wchodzę do tego sklepu ze względu na dobre pieczywo .(usunięte przez administratora)

Mariusz
@Karolina

Akurat byłem świadkiem tej sceny z Panią która napisała ta opinie, i jeśli już Pani coś komentuje to proszę pisać dokładnie jaki był powód Pani wzburzenia .... A w myśl komuny Klient nasz Pan .... to chyba wydaje się Pani że robi zakupy w latach 80 tych. Panie przesympatyczne bardzo miłe , bardzo się starają wstyd że przez Pani zaniechanie i dumę piszę Pani coś tak okropnego. Życzę miłego dnia i więcej sympatii dla drugiego człowieka!

Super panie ze sklepu z Fałata i Dziewulskiego mega sympatyczne brawo ❤️????

Mariusz

Dzisiaj dnia 27 marca 2020 r, zrobiłem zakupy, w sklepie Torimpex przy ul. Dziewulskiego 23 w Toruniu. Stałem przy kasie. Gdy podeszłem do kasjerki ( po głosie poznałem, że jest Ukrainką). Zakupy wynosiły 15.56 zł PLN. Kasjerka nie mogła mi wydać, paraganu. Prosiła o PIN. Płaciłem kartą. Totalny absurd, jak Torimpex traktuje klientów. Pewnie krzywo patrzą na tych, klientów, którzy kupują piwo. Wziełem, oprócz produktów spożywczych, dwa piwa HARDE, i takie cyrki. Zostałem poniżająco potraktowany. Powinno zrobić im się nalot!

@Mariusz

Panie Mariuszu, Dziękujemy za zgłoszenie. Sprawa została natychmiast zweryfikowana przez kierownika sklepu na monitoringu. Po wielu próbach płatność kartą nie była możliwa ponieważ Pana bank odrzucał transakcję płatniczą. Dlatego też zakupy zostały opłacone finalnie gotówką, a Pan otrzymał paragon. Pozdrawiamy serdecznie

Bożena

Teraz jest okres przedswiateczny moze firma sie pochwali jakie socjalne maja pracownicy?

@Bożena

Pani Bożeno, Wszyscy pracownicy po okresie próbnym w tym roku otrzymali dodatkową premię świąteczną. Dodatkowo od lat nasza firma stawia na niedziele bez pracy. Dlatego też wszystkie Grudniowe 3 niedziele handlowe są wolne od pracy dla wszystkich naszych pracowników, aby mogli ten czas spędzić dla siebie oraz rodziny. Życzymy pomyślności i szczęśliwego Nowego Roku

Bożena
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

A mozna wiedziec wysokie sa premie swiateczne? Chcialabym miec porownanie ze swoja obecna praca. Czy pracownicy maja rowniez paczki?

@Bożena

Pani Bożeno, informacje odnośnie wynagrodzenia i premii są danymi wrażliwymi z związku z czym nie możemy udzielić takiej informacji. Nie mniej jednak jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie serdecznie zapraszamy na spotkanie i rozmowę rekrutacyjną podczas której będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie Pani pytania. Pozdrawiamy, zespół Torimpex.

Ktoś
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

Haha wasze paczki i premie nie dla wszystkich. Szkoda gadać. Są takie jakby kot napłakał. Nie macie się czym chwalić. Haha

Ciekawa ona

Hej mam Pytanie Jaka jest atmosfera w sklepach na ul Ligi Polskiej ?- Witosa ? Rubinkowo?

Rafał B

Pracowałem jakiś czas w Torimpexie na Głowackiego. Mam na prawdę dobrą opinię. Bardzo dobrze pracowało mi się w tym zespole i kierownictwo też jest warte docenienia. Dzięki temu lubiłem chodzić do pracy. Polecam!

@Rafał B

Panie Rafale, Bardzo dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość :)

Kadra Pracownicza..

WITAM.. co napiszemy Opinie to widzimy że Pracodawca kasuje.. Dlaczego??... Chcielibyśmy tylko żeby Kwitki z wypłat były wkladane do Kopert.. I dopiero dawane Pracownikowi.. Żeby nikt do nich nie miał wglądu.. Dziękujemy.

@Kadra Pracownicza..

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za przesłaną wiadomość. Liczymy się z opiniami naszych pracowników, które codziennie pomagają nam wpływać na poprawę jakości pracy w naszych sklepach. Nie mniej jednak, aby ta prośba mogła mieć siłę sprawczą, bardzo proszę o adresowanie takich wiadomości do osób decyzyjnych - kierownika sklepu lub kierownika regionu.

Izabela

Jestem klientka sklepu Jowisz na rubinkowie i na zakupy chodze codziennie co do komentarzy, ktore tutaj czytam mam mieszane uczucia. Ja osobiscie lubie robic zakupy w tym sklepie, sklep jest bardzo dobrze zatowarowany. Jesli chodzi o obsluge to w porownaniu z tym co bylo kiedys jest o niebo lepsza. Pracownicy (nie wszyscy) podchodza do klienta z usmiechem, a ten chlopak co tam pracuje bardzo go lubie jak siedzi na kasie (zawsze staje do niego w kolejce) on ma w sobie cos takiego ze nawet klienci sie go sluchaja. Podejscie do klienta ma super jest stanowczy a zarazem zabawny. Na sklepie to az milo sie go slucha jak sie smieje i zartuje z innymi pracownikami. Szkoda ze nie wszyscy tacy sa. Szczegolnie kilka pan na miesnym, obsluguja tak jakby do pracy przychodzily z przymusu. Jedynie co to na tym stoisku lubie byc obslugiwana przez taka wysoka pania w czarnych wlosach. Na monopolu tez jest taka pani wysoka przy kosci zawsze ma mine jakby stala tam za kare.

Ktoś
@Izabela

Jak łatwo Pani ocenia ludzi. Ten fajny a tamten nie. Jaki fajny kasjer, a moze cwaniaczek, co tu się usmiechnie, podlize i ma gdzies reszte. A inni pracownicy naprawde ciezko pracuja, a jesli chodzi o ich miny, to prosze wziac pod uwage to, ze my ludzie nie odpowiadamy za swoje miny. Jeden człowiek wyglada tak a inny inaczej. Czy Pani kontroluje swoje miny, jak odbierają Panią inni? Moge Pania zapeenic, ze te osoby z tymi dziwnymi minami sa fajnymi ludzmi i ciezko pracuja dla Was klientow.

Zniesmaczony...

Fajny zespół.. Zgrana Paczka.. Ale jest jedno Ale.. Dostaje się Próbną umowę na 3 miesiące.. Pracuje się.. Stara się.. A tu klaps nie Przedłużają umowy bez zasadniczego słowa.. Dlaczego.. A szukają nadal nowych ludzi do pracy przecież to nie logiczne.. Po co zmieniać Pracowników którzy już są wdrożeni w dany dział.. I od nowa szkolić nowych pracowników.. Nie rozumiemy tego..

Agnieszka

Byłam dzisiaj na zakupach w Jowiszu i slyszalam jak pracownicy miedzy soba rozmawiali i czy to prawda ze zabieracie Panstwo Pana Sebastiana ze sklepu? Czy to konieczne?

Lukasz
@Agnieszka

Mieszkam obok tego sklepu zakupy robie od lat i w tym sklepie ciagle ktos sie zwalnia ciagle zmiana pracownikow. Ostatnio to bardzi czesto kogos tam brakuje i sa nowe twarze niestety na krotko. Moze warto sie temu przyjrzec?

@Lukasz

Jesteśmy siecią sklepów i pracownicy zatrudniani są do firmy a nie do konkretnego sklepu. Dziękujemy bardzo za sugestię, przyjrzymy się tej sytuacji.

Mogą Państwo powiedzieć co się stało z moim ulubionym kasjerem na "Jowiszu", że go tak długo nie widać:(?

@Anna

Pani Aniu, kasjer udał się na zasłużony urlop. Od poniedziałku ponownie będzie w sklepie przy ul. Dziewulskiego :) Zapraszamy na zakupy

A jak wyplacane sa pieniadze na konto czy do ręki? I czy kazdy sklep ma innego wlasciciela czy jest jeden?

@Ania

Pani Aniu, wszyscy nasi pracownicy mają umowę o pracę na pełny etat, a pieniądze są oczywiście wypłacane na konto bankowe pracownika. Nasi pracownicy posiadają również pakiet socjalny, w tym: pakiet medyczny, paczki żywnościowe i dodatkowe premie na święta. Wszystkie sklepy działają pod jednym brandem i należą do spółki Torimpex Trade Sp. Z.o.o.

ani

Ludzie, nie wiem czego chcecie od tej firmy. Jak się pracować nie chce to wszędzie będzie źle. Dla mnie jest ok.

Stefan

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Stefan

Panie Stefanie, zapraszamy do kontaktu z działem kadr: kadry@torimpextrade.pl Pozdrawiamy:)

marzena

Nie wiem skąd słaba ocena. Pracuje ponad rok i nie mam firmie nic do zarzucenia. Wynagrodzenia na czas, pensje całkiem dobre, atmosfera super, zgrany, młody zespół. Pracować trzeba wszędzie i myślę że ocena w dużej mierze zależy od podejścia samego pracownika. Dla mnie bardzo dobry pracodawca. Polecam z czystym sumieniem osobom niezdecydowanym. Sprawdźcie sami zanim uwierzycie niepochlebnym opiniom. Pozdrawiam:)

nn

Torunianka - nie wiem jak Twoi znajomi, ale ja jestem z pracy zadowolona. Szczerze mówiąc, praca jak każda inna - uważam, że te opinie też zależą od ogólnej atmosfery w sklepie. Mi trafił się świetny zespół, więc i praca taka straszna też nie jest:)

W wielu poruszanych na tym forum wątkach pojawiają się tematy wynagrodzenia i benefitów pozapłacowych jakie oferuje Torimpex Trade. Jeżeli chodzi o poziom wynagrodzenia, to jest on zależny od wielu czynników takich jak: stanowisko, zakres odpowiedzialności, doświadczenia i poziomu kompetencji kandydatów. Pracownicy Torimpex Trade mogą także korzystać z wachlarza benefitów pozapłacowych jak chociażby pakiet medyczny, paczki na święta. Od samego początku firma Torimpex Trade ma zamknięte wszystkie sklepy w niedziele.

Asia
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

To za duzo nie macie panstwo do zaoferowania. Pakiet medyczny do zaoferowania ma kazda firma juz od dawna, w innych firmach pracownicy dostaja paczki nie tylko dla siebie ale i dla dzieci. Inne sklepy oferuja swoim pracownikom dodatki do wakacji dla dzieci jak i swoich pracownikow, dodatkowe premie za frekwencje, teraz napwet w sklepach staly sie popularne 13ste pensje. A jesli chodzi o zamkniete niedziele to przy najnizszych stawkach raczej wypadaloby ja zafundowac pracownikom. Ja osobiscie majac wieksza premie i pensje niw mam obiekcji zeby pracowac w niedziele w swoim sklepie.

@Asia

Wyżej wymienione benefity są pakietem podstawowym. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych pracowników i staramy się być elastyczni także w kwestiach dodatków. Do kandydatów podchodzimy indywidualnie, więc wszystko zależy od wielu czynników, o czym napisaliśmy powyżej. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów zawodowych.

Rudi
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

Smiechu warte co tu jest napisane.Ludzie zarabiaja najnizsze i dostaja marne premie a pracuja za dwoch lub trzech bo nie ma ludzi do pracy a pensja smiechu warta.Paczki po 100zl na reke na swieta,niestety w tej firmie osoby na chorobowym macierzynskim lub wychowawczym tez sa pracownikami a juz paczki na swieta dla dziecka nie dostaja.Dopoki jest zysk z pracownika to jest ok a pozniej juz sie nie liczy.Wiele osob nie jest zadowolonych ale wlasciciele udaja ze nie widza i nie slysza tylko wciaz nazucaja nowe obowiazki.

Zostaw merytoryczną opinię o Torimpex Trade sp. z.o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Torimpex Trade sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Torimpex Trade sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torimpex Trade sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Torimpex Trade sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Torimpex Trade sp. z.o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Torimpex Trade sp. z.o.o.