Opinie o Hewalex Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hewalex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hewalex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hewalex Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Johny

Hejo. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Czechowic-Dziedzic. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Hewalex Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Johny

Gośka
@Johny

Witaj Johny. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to polecam firmę Huf z Tych. Zatrudnieni (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Wybieraj pracodawcę mądrze. Gośka.

Robert
@Gośka

Szanowna Pani Małgorzato. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Huf, którą Pani przytacza korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Przemysław
@Gośka

O co chodzi z tą pracą w domu wariatów?

Clara

Szanowni Państwo, Wszystkim którzy mają problem z serwisem firmy Hewalex proponuję zgłaszać sprawę do swojego rzecznika praw konsumenta. Jeżeli to nie pomoże, możemy przygotować pozew zbiorowy. Proszę pamiętać, że ta czechowicka firma nie handluje zapałkami, ale sprzętami za które klienci płaca po kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy. Firma która szeroko się ogłasza nie posiada najprostszej wizytówki google. Dlaczego? Chyba każdy się domyśla. Pozdrawiam.

Klijent

Niestety nie polecam!!! dostałem zły towar zmarnowałem cały dzień obiecali dosłać na wtorek a tu nagle mówią że dopiero reklamację przyjęli, 2 dni przez nich zmarnowałem bo robota była na wyjeździe miała być rekompensata pół roku minęło i nic więcej w Hewaleks nic już nie kupię i nie polecam

Daga

Zgadzam się w pełni z tą opinia. Sprzęt kupiony od samego poczatku nie działa a serwis nic z tym nie robi. Podchodzi lekceważąco do klienta, nie odpowiada na maile. Nie kupujcie w tej firmie to jakaś farsa.

Witold
@Daga

Niemożliwe, żeby serwis lekceważył klienta. Na naprawę według umowy mają określona liczbę dni. Jeśli się nie wywiązują zgłoś to do rzecznika praw konsumenckich.

Leon Instalator
@Daga

przecież na stronie w kontakcie jest formularz zgłoszenia serwisowego i sprawa wpada do realizacji, sprawdzone w praktyce, działa.

Aplikowałeś do Hewalex Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. prospectingu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
M

Obłęd nie firma nie umieją udzielić pomocy sprzęt za kilkanaście tysięcy nie działa poprawnie mróz a pompa nie grzeje olewają sprawę męczarnia NIE POLECAM tej firmy same problemy zastanówcie się kilkanaście razy zanim kupicie

Kg
@M

witam mam podobnie wieczne problemy

Walu666

Większego dziadostwa nie widziałem (usunięte przez administratora) i siwy (usunięte przez administratora) kierownik tutaj tutaj o pieniądze się nie pytaj

Dariusz
@Walu666

A jak z atmosferą w Hewalexie to wygląda? Można się dogadać z innymi pracownikami, wszystko okej pod tym względem? Opowiedz mi też na czym konkretnie polega tu praca, jakie masz obowiązki :)

Kamila

Czy osoba bez doświadczenia może starać się o pracę w Hewalexie? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia - dużo więcej niż minimalna? :) Czy firma oferuje umowę o pracę czy inną?

Klijent

Ta firma to jakaś mistyfikacja sprzęt kupiony za tysiące PLN a oni olewają klijenta sprzęt po okresie gwarancji ale objęty okresem amortyzacji a zamiast naprawy proponują zakup nowej pompy 50% taniej od najwyższej ceny na rynku. Nie polecam omijajcie tą firmę.

Technik

Jest w porządku, co mogą powiedzieć szczególnie nowi pracownicy porównując z poprzednią pracą

Witold
@Technik

Jeśli chodzi o nowych pracowników, o których wspominasz ciekawi mnie na jakie umowy o pracę mogą liczyć. Kontrakty są stabilne i długoterminowe, czy raczej na początek umowa zlecenie? Czekam na Twój komentarz.

Konrad

od dawna nikt nie korzystał z forum , czy jest jakiś powód?

zasx

Jak teraz wygląda praca w tej firmie

Kicia

Jakie są zarobki w waszej firmie ? Pracuje w firmie obok was i była bym zainteresowana zmiana, czy polecacie pracę ?

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Czy są na tym forum aktualni lub byli pracownicy firmy Hewalex? Jak Wam się pracuje w tej firmie? Czy jesteście zadowoleni z warunków wynagrodzenia? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

mirek24

Posiadam zestaw Hevalexa 4 płaskie panele + bojler 400l z dwiema wężownicami zestaw montowany w 2011r. W tym roku uszkodziła mi się dolna wężownica w bojlerze , (wypiliśmy wodę z glikolem). Nowy bojler z Hevalexa kosztuje 4500zł. Zestaw solarny miał mi się spłacić dopiero po 15-stu latach a tu już po 6-ściu latach użytkowania zestawu Hevalex mam wydatek rzędu 5-6tyś. zł. Czy to się opłaca? Ogrzewanie wody przez lato kosztuje mnie w tym wypadku ok 800zł. na rok. 

michal
@mirek24

1. hmm, ciekawe dlaczego pijesz ciepla wode z bojlera...2. czy montaz ogrodzenia wokolo domu sie oplaca/zwraca... 3. tak na powaznie, czy wymieniales anode w zbiornkiu i czemu uwazasz, ze jego awaria to wina solarow, jak bys grzal wode piecem, to wezownica pewnie tez „by poleciala”

zenek

Firmie a raczej ludziom z dzialu reklamacji wydaje sie ze wiedza wszystko najlepiej!!!!! Oczywisce reklamacji na kolektory nie uznali bo najlepiej zgonic wszystko na mozterow. Montazu dokonala firma nie zwiazana z Hewalexem, dodam ze kolektory ujawnily wade po ok. 3latach pracy. No coz najwaznejsze aby sprzedac produkt a reszta to juz nie istotne. Ale na opinie sie pracuje dlugo lecz traci dobre imie szybko.

Jacek Rau

Moje doświadczenie z działem technicznym firmy Hewalex nie jest najlepsze. pan był niemiły, nierzeczowy. Dopytywał się o poszczególne elementy systemu a kiedy dowiedział się ze kolektory są innej firmy, dodam że pytanie dotyczyło systemu pompowego a nie solarów, zakończył rozmowę mówiąc ze jak nie kupuje całości systemu z firmy Hewalex to teraz muszę radzić sobie sam. Nigdy więcej już nic nie kupie co będzie miało cokolwiek wspólnego ze wspomnianą FIRMĄ.

mike

Najlepsza firma na polskim rynku. Dobry produkt. Pracowita i rzetelna kadra pracownicza, pomocna w wielu tematach, niekoniecznie dotycząca samej współpracy i sprzedaży. Kontakt z firmą bezproblemowy. Widać, że idea firmy nie ucierpiała. Polecam.

Kolon

realista - nie przesadzaj, parę projektów jest w toku i to także w międzynarodowych konsorcjach. To daje nową wiedzę na przyszłość i nowe rozwiązania. Perspektywy są obiecujące.

realista

Jeżeli chcesz się związać zawodowo na dłuższy czas z firmą Hewalex to daj sobie spokój. Na chwilę obecną mają rekordową sprzedaż a co za tym idzie produkcje kolektorów słonecznych. Związane to jest z dużą ilością zamówień z wygranych przetargów gminnych dofinansowanych przez UE. Za około 1,5 - 2 lat zamówienia zostaną zrealizowane - nowych już nie będzie ponieważ kolektory to już niestety przeżytek (odejdą do lamusa)- znaczna część ludzi z produkcji, magazynów i działów technicznych zostanie zwolniona. Co prawda w ofercie Hewalex ma pompy ciepła ale jest to import z Chin i co najwyżej będą potrzebowali do ich obsługi pakowaczy i magazynierów. Na chwilę obecną brak sensownych i realnie optymistycznych perspektyw na przyszłość. Prezes w porządku, kadra zarządzająca w porządku choć tak naprawdę bez kwalifikacji i doświadczenia (samouki) co też nie wróży na przyszłość za dobrze przy tak agresywnej konkurencji.

Tez

Taaaa, do tego każdy pracownik dostaje premię 10000 PLN co kwartał, 13-stki, 14-stki o talon na nowy samochód. A jak się zmęczysz przy klepaniu akordu to można się przespać u prezesa w pokoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Hewalex Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Hewalex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hewalex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Hewalex Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Słowackiego 33
    43-502 Czechowice-Dziedzice