Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o hewalex

Pracowałeś w firmie hewalex i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tola - 2011-08-01 10:31:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracowity, madry Szef. To samo dotyczy kadry zarządzającej w dziale technicznym, księgowym, handlowym, produkcji. Płaca przyzwoita. Polecam
zdjecie uzytkownika
Tez - 2013-01-01 23:02:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Taaaa, do tego każdy pracownik dostaje premię 10000 PLN co kwartał, 13-stki, 14-stki o talon na nowy samochód. A jak się zmęczysz przy klepaniu akordu to można się przespać u prezesa w pokoju.
zdjecie uzytkownika
Błażej - 2013-03-27 11:29:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dysproporcje w wynagrodzeniu, wynikające z użycia akordowego lub godzinowego miernika wartości pracy, wśród szeregowych pracowników, są za duże. Również możliwości awansu są znikome. Reszta aspektów poprawna.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-10 23:38:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ Błażej - a czy na przykład można poprosić o więcej godzin w pracy czy jest to jakoś regulowane w umowie?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hewalex

Twoj email:
Wiadomość: