brak logo

hewalex

Czechowice-Dziedzice

Opinie o hewalex

tola 2011-08-01 10:31
Pracowity, madry Szef. To samo dotyczy kadry zarządzającej w dziale technicznym, księgowym, handlowym, produkcji. Płaca przyzwoita. Polecam
5
Tez 2013-01-01 23:02
Taaaa, do tego każdy pracownik dostaje premię 10000 PLN co kwartał, 13-stki, 14-stki o talon na nowy samochód. A jak się zmęczysz przy klepaniu akordu to można się przespać u prezesa w pokoju.
1
Błażej 2013-03-27 11:29
Dysproporcje w wynagrodzeniu, wynikające z użycia akordowego lub godzinowego miernika wartości pracy, wśród szeregowych pracowników, są za duże. Również możliwości awansu są znikome. Reszta aspektów poprawna.
5
realista 2014-09-19 22:17
Jeżeli chcesz się związać zawodowo na dłuższy czas z firmą Hewalex to daj sobie spokój. Na chwilę obecną mają rekordową sprzedaż a co za tym idzie produkcje kolektorów słonecznych. Związane to jest z dużą ilością zamówień z wygranych przetargów gminnych dofinansowanych przez UE. Za około 1,5 - 2 lat zamówienia zostaną zrealizowane - nowych już nie będzie ponieważ kolektory to już niestety przeżytek (odejdą do lamusa)- znaczna część ludzi z produkcji, magazynów i działów technicznych zostanie zwolniona. Co prawda w ofercie Hewalex ma pompy ciepła ale jest to import z Chin i co najwyżej będą potrzebowali do ich obsługi pakowaczy i magazynierów. Na chwilę obecną brak sensownych i realnie optymistycznych perspektyw na przyszłość. Prezes w porządku, kadra zarządzająca w porządku choć tak naprawdę bez kwalifikacji i doświadczenia (samouki) co też nie wróży na przyszłość za dobrze przy tak agresywnej konkurencji.
2
Kolon 2014-09-21 20:22
realista - nie przesadzaj, parę projektów jest w toku i to także w międzynarodowych konsorcjach. To daje nową wiedzę na przyszłość i nowe rozwiązania. Perspektywy są obiecujące.
2
mike 2014-12-09 14:18
Najlepsza firma na polskim rynku.
Dobry produkt.
Pracowita i rzetelna kadra pracownicza, pomocna w wielu tematach, niekoniecznie dotycząca samej współpracy i sprzedaży.
Kontakt z firmą bezproblemowy.

Widać, że idea firmy nie ucierpiała.
Polecam.
1
Jacek Rau 2016-08-12 23:08
Moje doświadczenie z działem technicznym firmy Hewalex nie jest najlepsze. pan był niemiły, nierzeczowy. Dopytywał się o poszczególne elementy systemu a kiedy dowiedział się ze kolektory są innej firmy, dodam że pytanie dotyczyło systemu pompowego a nie solarów, zakończył rozmowę mówiąc ze jak nie kupuje całości systemu z firmy Hewalex to teraz muszę radzić sobie sam. Nigdy więcej już nic nie kupie co będzie miało cokolwiek wspólnego ze wspomnianą FIRMĄ.
1
zenek 2017-03-02 17:47
Firmie a raczej ludziom z dzialu reklamacji wydaje sie ze wiedza wszystko najlepiej!!!!! Oczywisce reklamacji na kolektory nie uznali bo najlepiej zgonic wszystko na mozterow. Montazu dokonala firma nie zwiazana z Hewalexem, dodam ze kolektory ujawnily wade po ok. 3latach pracy. No coz najwaznejsze aby sprzedac produkt a reszta to juz nie istotne. Ale na opinie sie pracuje dlugo lecz traci dobre imie szybko.
1
mirek24 2017-09-18 22:11

Posiadam zestaw Hevalexa 4 płaskie panele + bojler 400l z dwiema wężownicami zestaw montowany w 2011r. W tym roku uszkodziła mi się dolna wężownica w bojlerze , (wypiliśmy wodę z glikolem). Nowy bojler z Hevalexa kosztuje 4500zł. Zestaw solarny miał mi się spłacić dopiero po 15-stu latach a tu już po 6-ściu latach użytkowania zestawu Hevalex mam wydatek rzędu 5-6tyś. zł. Czy to się opłaca? Ogrzewanie wody przez lato kosztuje mnie w tym wypadku ok 800zł. na rok.


Zostaw swoją opinię o hewalex - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hewalex