Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o hewalex

Pracowałeś w firmie hewalex i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tola - 2011-08-01 10:31:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracowity, madry Szef. To samo dotyczy kadry zarządzającej w dziale technicznym, księgowym, handlowym, produkcji. Płaca przyzwoita. Polecam
zdjecie uzytkownika
Tez - 2013-01-01 23:02:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Taaaa, do tego każdy pracownik dostaje premię 10000 PLN co kwartał, 13-stki, 14-stki o talon na nowy samochód. A jak się zmęczysz przy klepaniu akordu to można się przespać u prezesa w pokoju.
zdjecie uzytkownika
Błażej - 2013-03-27 11:29:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dysproporcje w wynagrodzeniu, wynikające z użycia akordowego lub godzinowego miernika wartości pracy, wśród szeregowych pracowników, są za duże. Również możliwości awansu są znikome. Reszta aspektów poprawna.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-10 23:38:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ Błażej - a czy na przykład można poprosić o więcej godzin w pracy czy jest to jakoś regulowane w umowie?
zdjecie uzytkownika
realista - 2014-09-19 22:17:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeżeli chcesz się związać zawodowo na dłuższy czas z firmą Hewalex to daj sobie spokój. Na chwilę obecną mają rekordową sprzedaż a co za tym idzie produkcje kolektorów słonecznych. Związane to jest z dużą ilością zamówień z wygranych przetargów gminnych dofinansowanych przez UE. Za około 1,5 - 2 lat zamówienia zostaną zrealizowane - nowych już nie będzie ponieważ kolektory to już niestety przeżytek (odejdą do lamusa)- znaczna część ludzi z produkcji, magazynów i działów technicznych zostanie zwolniona. Co prawda w ofercie Hewalex ma pompy ciepła ale jest to import z Chin i co najwyżej będą potrzebowali do ich obsługi pakowaczy i magazynierów. Na chwilę obecną brak sensownych i realnie optymistycznych perspektyw na przyszłość. Prezes w porządku, kadra zarządzająca w porządku choć tak naprawdę bez kwalifikacji i doświadczenia (samouki) co też nie wróży na przyszłość za dobrze przy tak agresywnej konkurencji.
zdjecie uzytkownika
Kolon - 2014-09-21 20:22:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
realista - nie przesadzaj, parę projektów jest w toku i to także w międzynarodowych konsorcjach. To daje nową wiedzę na przyszłość i nowe rozwiązania. Perspektywy są obiecujące.
zdjecie uzytkownika
mike - 2014-12-09 14:18:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najlepsza firma na polskim rynku.
Dobry produkt.
Pracowita i rzetelna kadra pracownicza, pomocna w wielu tematach, niekoniecznie dotycząca samej współpracy i sprzedaży.
Kontakt z firmą bezproblemowy.

Widać, że idea firmy nie ucierpiała.
Polecam.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hewalex

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy hewalex?
Zadaj pytanie
x