RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

monia

czy mogły Pan powiedzieć dokladnie na czym polega ta praca, nie mam doswiadczenia w kwestii inwentaryzacji i boję sie ze sobie nie poradzę a nie chce nikomu sprawiac problemow

monia

mam na oku prace jako pracownik ekipy inwentaryzacujnej w Złotoryi, ale chce sie dowiedziec wiecej o tej pracy.... czy dojazd do obiektu na terenia tego miasta jest we wlasnym zakresie? bo poza miasto rozumiem ze firma ogranizuje transport... i dokladnie na czym polega ta praca, nie mam doswiadczenia w kwestii inwentaryzacji i boję sie ze sobie nie poradzę a nie chce nikomu sprawiac problemow... z goru dziekuje za odp, pozdrawiam

seweryn

Dostaje się jakieś przypomnienie, że następnego dnia mam stawić się w tym i tym miejscu, o tej i o tej godzinie?

Matis

Jak się liczy 8-10h to jest bardzo dobrze, bo teraz idzie wyciągnąć 100 zł, ale jak przyjeżdżasz na 3-4 godziny to kpina, bo nie dość że nie raz trzeba dojechać, poźniej czekać na liderów to tracisz praktycznie całą nockę za 40 zł.

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

Matis

pervm

Pracowałem w rgisie w odziale krakowskim kilka miesięcy ogólnie nie polecam tej firmy. W teori wygląda to bardzo ładnie, ale w rzeczywistości już nie tak bardzo. Ta praca nadaje się tylko jako praca dorywczą są miesiące z bardzo dużą ilością zleceń, ale również zdarzają się takie gdzie zleceń jest jak na lekarstwo i ciężko nawet 400zł wyciągnąć. Transport na terenie miast jest we własnym zakresie do tego nie można się zbytnio przyczepić, normalne realia, natomiast poza miasto jest organizowany transport spod siedziby firmy na grzegórzeckiej. Na terenie województwa nie dostajemy zapłaty za czas spędzony w podróży a tego jest trochę jak to się podliczy pod koniec miesiąca ( ja np w październiku straciłem ok 50h) poza województwo za każdą godzinę jazdy oprócz pierwszej jest nam płacone 5zł/h + premia za wyjazd poza województwo 23zł brutto. Podczas wyjazdów traci się dużo czasu czekając na team liderów, aż wszystko przygotuję i będziemy mogli zacząć prace. Po skończonej pracy znowu czekanie aż lidearzy wszystko po zakańczają przeważnie ok godziny, dwóch, ale zdarzają się przypadki gdzie czekaliśmy nawet 5godzin (znowu przykład mojego października ok 60h stracone ) Sama praca nie należy do zbyt ciężkich chociaż to zależy co się liczy .Jeśli chodzi o płatności to były w porządku w terminie, chociaż niektórzy narzekali, że dostali za mało i z opóźnieniem i mieli problemy, żeby to rozwiązać tutaj tylko wina byłą itc a nie rgisu . Team leaderzy w krakowie byli w porządku, można się z nimi dogadać bez problemów, a nawet wypić piwko po pracy czekając na nocny autobus .

Ise

W ogóle nie polecam tej firmy, zwłaszcza jeśli chodzi o oddział w Chorzowie. Pracowałam wcześniej w Remanencie, który został przejęty później przez RGIS. I od tego momentu zaczął się po prostu (usunięte przez administratora) bo pomimo tego, że wysyłałam dyspozycje, to najczęściej nie jechałam na ŻADNĄ inwentaryzację. Zdarzyło się nawet, że dyspozycje nie zostały przekazane "wyżej", jak się okazało po rozmowie z panią, zdziwioną, że nic nie przesyłam. Parokrotnie dostawałam wiadomości lub telefony z oddziału z RZESZOWA, którzy mieli wpisane, że należę pod ich oddział. Po przejęciu sklepów obsługiwanych wcześniej przez Remanent, RGIS wysyłał tylko "swoich" ludzi, a przejęci pracownicy byli wysyłani na gorsze sklepy. Pomimo tego, że moja umowa z nimi skończyła w kwietniu oraz informacji z mojej strony, że nie zamierzam jej przedłużać, to jeszcze we wrześniu dostawałam maile o wysłaniu dyspozycji. W ogóle wysyłanie grafików było śmieszne. Ani w jednym mailu nie uświadczyłam jakiejkolwiek formułki grzecznościowej. Poza tym najpierw trzeba było im odesłać jak najszybciej dyspozycję, a po kilku dniach oni dopiero odsyłali grafik, w jakich miastach są inwentaryzacje "żeby lepiej rozplanować dyspozycje". Tylko oczywiście nie można było niczego zmienić. I nie jestem wyjątkiem, bo innym osobom też robili dużo problemów. Od koleżanki zażyczyli sobie podpisania wypowiedzenia umowy, gdy ich poinformowała, że nie zamierza zawiązywać kolejnej.

badgirl

oczywiście oferują , ale czy zapłaca? dodatkowo premia??? chyba godziny siedzenia NIE PŁATNE , możesz odpocząć 2 do 5 godzin pośród innych pracowników w oczekiwaniu na zakończenie . Rachunki? często nie wiadomo do kogo pisać meile , a jak odpiszą to po kilku dniach tygodniach ...no i panie w biurze które nie znają topografi Polski i wyjazdy nie zostają objęte premią ...umowa śmieciowa ...ogólnie najgorszemu wrogowi bym nie poleciła takiej cudownej pracy

F1

Ja pracuje do RGIS jako podwykonawca mam gewerbe i mi pasuje mam 11 € na godzine (w tygodniu jak dobre sklepy (nie famila) to mozna ladne pieniadze zarobic)

Benek

A w Polsce jak są dobre miesiące to i 4000 - 5000 zł zarobisz więc po siedzieć w Monachium - oczywiście praca dla tych co lubią pracować w nocy w dzień spać - ale coś za coś.

przyszły-były pracwonik

No właśnie dziwna sprawa z tą niewypłacalnością, zwłaszcza że pracuje tu na normalną umowe, nie zleceniówke czy cos innego, a oni i tak mają problemy z wypłaceniem czasami normalnej należnści. Jeżeli ktoś jest kierowcą, jedzie firmowym busem płaci za swoje na prakingu to potem oni mają za zadanie zwrócić Ci te pieniądze, jednak tego nie robią. Co do tego ile osób firma bierze na sklep, ludzie pracuje też tu już ponad 2 lata, i zawsze ludzi dobierają za mało na sklep, są opóźnienia, słyszymy jak Team Leader rozmawia z kierwonikiem sklepu, że to nie pierwszy raz itp. Firma ogólnie już podupada, a przynajmniej dystrykt Monachium. Firma bardzo żeruje też na Waszej/Naszej niewiedzy co do prawa pracy w niemczech. Prawo mówi, że okres przerwy miedzy pracami powinien wynosić 11godzin, a oni bezczelnie potrafią powiedzieć że 8. W ogóle nie dbają o pracowiników, nie odpisują na maile jeżeli coś od nich chcecie, zwłaszcza nowa Pani Speck, to już w ogóle gigant w tej dziedzinie(i nie tylko). Co do brania świeżaków lub doświadczonych ludzi na sklep to powiem tyle, że doświadczenie ludzie długo tu nie siedzą, i uciekają kiedy to tylko możliwe.

B.

Gratuluję optymistycznego podejścia do pracy w Rgis .Mało jest ludzi nie ceniących swojego czasu a jesteś liderem wśród nich .harytatywnie to można wspomóc kogoś w potrzebnie a nie dużą firmę .Za wyjazdy poza miejsce zamieszkania firma powinna płacić do nieraz na 5/6 h pracy tyle samo poświęcasz na dojazd ile wtydy zostaje ci za nocną pracę??? na pewno nie to 8.50 A życie towarzyskie nie dorzuci Ci się do czynszu ani obiadu

Użytkownik

NIE POLECAM. ŚMIECIOWA FIRMA I UMOWY ICH TEŻ, CO WIECEJ CIERPIA NA CHRONICZNY ZANIK PAMIECI LUB CELOWO TO ROBIA, CO WIECEJ LICZA PO SWOJEMU EWIDENCJE CZASU PRACY, A NIE TAK JAK BYC POWINNO WEDLE PRZEPISOW. PRZERWA U NICH 30min trwa 15min. NIE POLECAM, ODRADZAM. SA LEPSZE FIRMY PLACACE WIECEJ >>>>> !!!!!

prescom

RGIS oszuści. 60dni i nie mam rachunku ile pracowałem i ile dostałem, a trzeba podpisać i odesłać. 14dni i co prosi sie Świna ! bo tez nie dali, nawet świadectwa pracy nie dostałem co lepsze proszą mnie w sms o pilne przesłanie umowy i zus, bo moją umowę chyba w toalecie papier skończył się ze użyli wtedy i nie posiadają. Co lepsze rozwiązałem umowę z nimi to bezprawnie dali mniejsze wynagrodzenie o 200zł i nie raczą Ci nić napisać. Z ZUS to nie lepij, nie mam uprawnienia do świadczeń ... mimo ze odciągali... spamują sms. traktują cie jak swoja własność. Czy można polecić komuś ??? niech sam pomyśli ile godności ma i czy ma dość sił walczyć o swoje potem ! PS BEZ KSIĄŻECZKI SANEPIDOWSKIEJ ZATRUDNIAJĄ ! I POTEM TY IDZIESZ NP DO AUCHANA I JEDZENIE KUPISZ ! SKANDAL !

Plastek

to jest praca dorywcza nikt nie wie ile zarobi sa miesiace gdzie i 3tys wyciagniesz ale i takie co 500zl jak ktos jest nowy to nie licz na wyjazdy 30dni w miesiacu bo sa starsze doswiadczone osoby i to firma okresla ile osob potrzeba na dana inwentaryzacje bo jak potrzebne jest 8 osob to nikt nie wezmie"swierzaka"na taká inwenture tylko stalego wyszkolonego pracownika a sa inwentury gdzie potrzeba 150 osob i dzieki takim mozesz sie wybic jak oczywiscie sie chce i tyle Pozdrawiam 2 letni pracownik firmy RGiS

Umowa

Umowę zlecenie dostaje się zaraz po ukończeniu kursu czy przy pierwszej inwentaryzacji ?

A.

Co człowiek to inna opinia. Pracuję przy inwentaryzacjach od dwóch lat (w RGIS od kilku miesięcy) i wiecie co? Nie jest źle. Warunki są różne w zależności od firmy, ale dopóki nie przekonacie się na własnej skórze czy w ogóle Wam ta praca odpowiada, nie ma co się kierować skrajnie złymi opiniami. Przede wszystkim jest to zajęcie dla ludzi którzy: - są gotowi do pracy popołudniami i w nocy, nawet po 12h - nie boją się kurzu, brudu, siedzenia na podłodze, podnoszenia 'ciężarów' w postaci chociażby zgrzewek wody mineralnej - nie robią afery z konieczności poświęcenia swojego cennego czasu na dojazd/oczekiwanie na rozpoczęcie/zakończenie inwentaryzacji wyjazdowej (ja również nie jestem zachwycona kiedy czas oczekiwania się przeciąga, ale co za problem znaleźć sobie jakieś zajęcie, które równie dobrze można wykonywać w domu dla przyjemności? rozmowa z ludźmi, słuchanie muzyki, czytanie książki, etc. i tak wtedy siedzi się przed sklepem albo na jakimś zapleczu) - nie będą traktowali tej pracy jako podstawowego źródła dochodu, ilość zleceń nigdy nie była i nie będzie regularna, bo to nie od nich zależy ile w danym miesiącu jest inwentaryzacji ;) bywa, że nie ma prawie w ogóle, ale bywa również że jest okrutny natłok i jeśli określimy pełną dyspozycyjność to mamy ich kilka z rzędu (co oczywiście powinno cieszyć a nie denerwować/zasmucać i nasuwać myśli typu 'o nie, a gdzie czas na sen?') - NIE SĄ malkontentami - POTRAFIĄ SIĘ UŚMIECHAĆ ;) (energetyki i kawa to nie wszystko, nie macie pojęcia ile energii potrafi dodać w środku nocy niewymuszony uśmiech osoby liczącej obok nas) Ja również na początku podchodziłam do wszystkiego sceptycznie, ale obecnie jestem zadowolona i polecam tym, którzy nie oczekują 'kokosów'. A osoby prowadzące inwentaryzacje? Są bardzo mili, mili i mniej mili (żeby nie powiedzieć, że niemili :D), przecież każdy ma inny charakter, każdy 'czepia się' czegoś innego mniej lub bardziej, ale ze wszystkimi da się żyć w zgodzie przymykając oko na pewne sprawy. A to, o jakie sprawy chodzi, liczący dowiaduje się z czasem ;)

smutny pracownik RGIS

Ja wciąż pracuje w tym zasmarkanym RGIS w niemczech i muszę powiedzieć ze jest to okropna firma, jeden wielki syf, mają straszny burdel w papierach, nie ma Cie w domu 12-14 godzin a "zapłacą" Ci za 5-6 godzin, nie wyplacaja nadgodzin, z normalną wypłatą standardową tez mają problemy z wypłacaniem, zawsze czegos brakuje, ogolnie trzymać sie z dala radzę, sam stąd niedługo spierdzielam. Dziękuje dobranoc.

zbyszek

Jakie jest tempo liczenia w tej firmie?

@zbyszek

zależy od osoby i sklepu na jakim obecnie liczysz, nie ma minimalnej wartości którą MUSISZ wyrobić, są tylko założenia jakie powinny być na danym sklepie ale nikt nie wymaga tego tzn. wymagają i srają się do Ciebie jak za wolno liczysz ale nie mają takiego prawa bo w umowie nie masz nic na temat prędkości liczenia.

dziki092

no chyba ma się kontakt na każdej inwentaryzacji z żywnością nawet w takim empiku (trzeba wyrobić)...ale przy sobie nigdy nie musiałem mieć i okazywać...tylko skana na maila

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 16 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.