Opinie o B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE. w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE. w Świętochłowice

Irek

@ZzZ Trafiłeś do firmy, która jest oceniana jako bardzo dobry pracodawca ,więc tu taka jest norma, polecam!!

ZzZ

Trafilem do BTB z innej firmy, gdzie nawet ubran roboczych nie bylo. Tu dali mi wszystko, jest robota, wyplata zawsze co miesiac, ludzie normalni. Jestem od nie dawna i boje sie troche ze na zime beda sie pozbywac ludzi i moge wyleciec

Mirek

Jeśli ciągle brakuje ludzi do pracy to niestety muzą poradzić sobie tymi których mają!

Robotny

Pracuje pare miesiecy, próboja zlapac ludzi nowych bo ciagle za malo. Kasa jest dobra tylko roboty w (usunięte przez administratora) Wczesniej w robocie bylo spokojnie, tutaj sie nie nudzisz.

Czy rekrutacja na stanowisko Operator wiertnicy pionowej w firmie B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy POMOCNIK MONTERA STOLARKI OTWOROWEJ
Świętochłowice
Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Jasiek

Jak sa nadgodziny to przynajmniej można zarobić. Nie wiadomo jak długo tak będzie.

Honorata
@Jasiek

Możliwość wypracowania nadgodzin jest dla wielu osób bardzo istotna. Jak jest w Twoim przypadku? Według Ciebie ilość obowiązków w B.T.B. jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? A może w firmie pod tym kątem powinny zajść jakieś zmiany?

Wdzieczny

Pracuje z B.T.B. juz pare lat, zawsze reguluja swoje faktury, pozwalaja normalnie fakurowac, uczciwie podchodza do konkretnego zadania... na tym rynku jest ciezko z platnosciami a Oni daja rade! Polecam

Bubu

Firma ok, robie w niej kilka lat. Kiero ma odbicia i zjebie cie za wszystko ale chudy inzynierek to czasem przesadza. Kasa ok, ludzie, ci stali tez ok.

Żory

Firma ok. Za duzo godzin w pracy, człowiek nie umie odpoczac, jednak kasa sie zgadza, placa za wszystko

Dorota

@miesław Co sądzisz na temat pozostałych pracowników w firmie B.T.B. Jak Ci się z nimi pracuje? Praca w sektorze budowlanym jest pracą ciężką, ale obecnie podobno dobrze płatną. Czy możesz to potwierdzić? W jaki sposób firma B.T.B. dba o bezpieczeństwo swoich pracowników?

miesław

można pić w robocie, rudy kierownik pozwala także dobrze. można pożyczyć czasem jakieś narzędzia, kiedyś musiałem coś przewieżć to i samochód dostawczy wziąłem na pare godzin.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

@Wiktor

jak najbardziej-proszę o kontakt na e-mail: anna@talentselect.pl

Zuki

Dobra firma, polecam. Teraz wszyscy na mrozowym sa ale roboty bedzie w sezonie mnustwo. Zgrana zaloga i klimat ok.

Kierowca

Niepolecam,praca od świtu do zmieżchu kasa jałmużna,oólnie chamstwo i oszustwo.

Denwer

Zatrudnili mnie około 3 tygodnie temu, dostałem umowę, nic na czarno, ubrania robocze, kask dostałem. Chce zostać na stałe ale pewnie tylko na sezon mnie zostawia. Polecam

Racibórz

Wymieniają teraz sieć co w Raciborzu na osiedlu gdzie mieszkam, robis szybko i wydaje sie profesjonalnie. Zatrudnili " koleżków" z osiedla i tez sobie chwała robotę u nich. Sam jestem budowlaniec i wszystkim narzekającym o kasę mowię idź sie doucz albo zacznij pracowac to zarobisz. Za podpieranie łopaty jeszcze w Polsce nie płaca.

EDI

Firma totalna porażka,chamstwo,głupota i jałmużna. Nie polecam nawet wrogowi.

robol

Praca w obowiązkowych nadgodzinach w sezonie, bez szans na urlop, za L4 zwolnienie

Adam_876

Dziadostwo niemożliwe odstawiają w Rybniku przy modernizacji sieci ciepłowniczej. Nie ubita ziemia, zakopany gruz, zakopane fragmenty ocieplenia poprzednich rur.

Orkan

Pracuje w tej firmie od 7 miesięcy, kasa dobra, roboty pełno, szczególnie w sezonie letnim. Wydaje mi sie ze jak ktos chce pracować w budownictwie to moze zapomnieć o urlopie w lato albo nie pracować na budowie. Kazdy by chciał zarabiać grube tysiące ale narobić sie jak najmniej, w tej firmie sie tak nie da, pracujesz dobrze, dobrze zarabiasz i to jest uczciwe

Sasza

"Pracują" w Radzionkowie. Rozkopali wiele ulic na "domkach" nic nikomu nie mówiąc. Wjazdy do garaży, a tym samym samochody w nich będące, ludzie mieli uziemione na parę tygodni. a wystarczyło tylko dac znać ! Chłopaki, którzy tam pracują są ok., ale "kErownik - mlody koleś... tragedia !!!

Zostaw merytoryczną opinię o B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.?

Zobacz opinie na temat firmy B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.