B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.

Swiętochłowice

Opinie o B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.

Pracownik 2011-07-29 20:41:40
Firma, która nie przestrzega Kodeksu Pracy. Pracownicy pracują w nadgodzinach bez ustawowej drugiej przerwy. Rządzi Syneczek Prezesa p. Witold nie znający się na pracy. Pracujesz minimum 10 h a na umowie o pracę stawka 9 zł (brutto albo netto). Nie masz prawa do urlopu (chyba, że w lutym). Jedyny plus to to, że możesz na legalu pić w pracy. Nie polecam tego pracodawcy!!!
uwaga 2011-07-29 20:43:29
Uważajcie na tą Firmę!!! Legalny [usunięte przez moderatora]. Dopóki milczysz jesteś oki ale jak upomnisz się o swoje prawa jesteś bee... Układy i [usunięte przez moderatora] to podstawa!!!
Zgrzewacz 2013-01-29 21:56:39
Pracowałem w tej firmie w 2007 roku dokładnie to samo roboty w [usunięte przez moderatora] a kasy nic wiecej
zgrzewacz 2015-01-28 01:08:11
za 240 h w misiacu 2500 zł z premia itd
Sasza 2015-10-30 12:50:12
"Pracują" w Radzionkowie. Rozkopali wiele ulic na "domkach" nic nikomu nie mówiąc. Wjazdy do garaży, a tym samym samochody w nich będące, ludzie mieli uziemione na parę tygodni. a wystarczyło tylko dac znać ! Chłopaki, którzy tam pracują są ok., ale "kErownik - mlody koleś... tragedia !!!
Orkan 2016-08-19 19:40:10
Pracuje w tej firmie od 7 miesięcy, kasa dobra, roboty pełno, szczególnie w sezonie letnim. Wydaje mi sie ze jak ktos chce pracować w budownictwie to moze zapomnieć o urlopie w lato albo nie pracować na budowie. Kazdy by chciał zarabiać grube tysiące ale narobić sie jak najmniej, w tej firmie sie tak nie da, pracujesz dobrze, dobrze zarabiasz i to jest uczciwe
Adam_876 2016-10-21 18:02:02
Dziadostwo niemożliwe odstawiają w Rybniku przy modernizacji sieci ciepłowniczej. Nie ubita ziemia, zakopany gruz, zakopane fragmenty ocieplenia poprzednich rur.
Zostaw swoją opinię o B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE. - Swiętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.T.B. SP. Z O.O. INŻYNIERIA, BUDOWNICTWO, INSTALACJE.