Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

cristiano ronaldo Nowy wpis

firma spoko, siostra pracuje tam do dzisiaj i jest bardzo zadowolona.pozdrawiam cała ekipe włącznie z kierownikiem W.:)

Butlak Nowy wpis

Serdecznie nie pozdrawiam młodszego z ustawiaczy, zgrywa niewiadomo kogo, próbuje być tak jak Pan K Ale mu nie wychodzi. Chodzi tylko od maszyny do maszyny obrabiajac każdego kogo się tylko da, cała hala doskonale wie jaki jesteś dwulicowy, przez takich ludzi odechciewa się pracy.

Jarosław Nowy wpis
@Butlak

Piszesz o pewnych nieporozumieniach z jednym z pracowników więc znasz firmę od środka. Co możesz powiedzieć na temat stawki godzinowej, jesteś z niej zadowolony? Czekam na Twoją odpowiedź!

Jarosław Nowy wpis

Nie zwracam uwagi na niektóre poniższe komentarze, bo niczego niestety nie wnoszą do rozmowy.Czy uzyskam racjonalną odpowiedź na temat warunków pracy w tej firmie? Dzięki.

Do pracownika

Po tym ostatnim Twoim wpisie jest już zawiadomienie do organów Ścigania, Art 190a Kodeksu Karnego. Współczuję bo niebawem poznamy anonimowego hejtera. Pozdrawiam

Ręce opadają jak dorośli ludzie potrafią się zachować. Najpierw obrażają Arka i technologa a teraz to.

Renata

Z przykrością informuje że osoba która podrzuciła czekoladki i list z przeprosinami nie załatwi sprawy,do póki nie przeprosi mnie osobiście tylko w ten sposób wycofam sprawę z policji i prokuratury.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Cicha obserwatorka

Największy problem to chyba gruby technolog który ledwo chodzi iPan Arek..Dwa prostaki i zwykłe chamy ...

Jj kk
@Cicha obserwatorka

Dokładnie.. Arkadiusz to stary pryk.. Myśli że może wszystko.. Ketchup Ty parówoo

blabla bla

czytam i nie wierze ze w UE można pracować za 400 euro jeszcze przy cenach jedzenia chyba już najwyzszych w europie

Maria

@waldek, każdy może się zdenerwować i napisać coś pod wpływem emocji. Witryna GoWork ceni sobie prawdziwość wypowiedzi użytkowników, dlatego to bardzo dobrze, iż wyjaśniłeś, że Twoja ostania wypowiedź była nad wyrost mocna i podyktowana większymi ale i negatywnymi emocjami. Kto jeszcze wypowie się na temat pracy w ZAP -MECHANIKA?

waldek

"oszusci normy takie ze masakra po przedluzeniu umowy daja ci umowe na 7/8 etatu zamiast 7 godzin pracujesz 8 ale placa ci jak za 7" nie jest prawda pisalem to pod wplywem nerwow dzial kadr sie pomylil wiec to jest nie prawda jaka pisalem i za to przepraszam a co do pracy kazdy musi sam oceniac jak naprawde jest

kasa normy do zrobienia to najmniejszy problem największy to ze maszyny stoją jedna przy drugiej i brak klimatyzacji a przy takiej pogodzie jak jest teraz to masakra gorzej jak w piekle

waldek

oszusci normy takie ze masakra po przedluzeniu umowy daja ci umowe na 7/8 etatu zamiast 7 godzin pracujesz 8 ale placa ci jak za 7 wiec za taka ciezko prace dostajesz z 1800 zł szkoda gadac komuna polaczona z kapitalizmem z daleka od takiego zakladu lepiej isc do biedronki na paleciaka a majstrach to sie nie wypowiem problem z urlopem zawsze brak szacunku do pracownika i wyliczanie czasu ile sie jest w toalecie ;o

@waldek

Oszustem to chyba siebie nazywasz jak zwolnienia przynosiłeś bo ci się pracować nie chciało cyt. A to mnie kręgosłup boli a to się schylać nie mogę a to detale za ciężkie itd.Dawno u nas w firmie nie było takiego lenia.

waldek

a patrz norma byla zrobiona zreszta w (usunięte przez administratora) mam twoje zdanie jakbyscie byli tacy wspaniali to nie mieli byscie takiej rotacji i przedewszystkim problemow z zatrudnieniem a wy wymagacie ze za pensje minimalna ktos wam zrobi 2 razy wieksza norme powodzenia w szukaniu nawet ukraincy niechca przyjsc do pracy a to o czyms juz siwadczy ile juz w tym miesiaciu ludzi dalo wypowiedzenie 3 ?:)

Pracownik 2
@waldek

Jak żeś sobie dopisał to miałeś normę a co do płacy to ci co pracują to mają super wypłaty a ty że żeś łaził to masz to co zapracowałeś a problemy z zatrudnieniem to ty masz bo jak się ma dwie lewe ręce do roboty to tak jest i nie obrażaj majstra bo ty nigdy takiego stanowiska nie doczekasz ,co ty myślałeś że to ty będziezz w tej firmie żądzić weś sie nie ośmieszaj!!!

@Pracownik 2

czy ty jestes umyslowo chory ? jak tak jest wspaniale to czemu ludzie odchodza ?:)

@waldek

Posłuchaj gościu umysłowo chory to ty jesteś to że ktoś odchodzi to nie znaczy że mu się nie podoba bo pracuje w tej firmie i jeżeli się ktoś zwalnia to ma powód ale nie taki co ty piszesz,więc nie obrzucaj firmy jak nie chcesz skończyć w sądzie.Jak się zwolniłeś to sobie szukaj innej pracy ale widocznie żadna firma Cię przyjąć nie chce aż mi Cię żal biedaku

waldek

straszyc to mozesz sobie swoja rodzine to mnie pozwij mam wystarczajaca dowodow na to zeby udowodnic ze to co mowie jest prawda :)

@waldek

Dowody to ty masz ale na swoje lenistwo na nic więcej.BRAWO!!!

@waldek

Jak jesteś taki odważny to podpisz się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, a nie zasłaniaj WALDKIEM. A jeżeli masz takie niezbite dowody na niezgodność umowy z rzeczywistością to proszę podaj firmę do sądu. Myslę, że byłoby to dobre rozwiązanie. Dołącz do wniosku dla sądu swoją umowę.

@.

ta sytuacja zostalas wyjasniona stwierdzono ze zostal popelniony błąd wiec sparawa zostala wyjasniona co nie zmienia faktu ze slabo tam placa ja nigdy nawet 2 tysiace z jedna sobota nie mialem moze ja bylem wyjatkiem propnuje sie zatrudnic a sam sie kazdy przekona jak to naprawde wyglada

Jak dziś wygląda sytuacja ZAP-MECHANIKA Sp. z o.o. Ostrów Wlkp. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Ostrów Wielkopolski i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

admin

Macie doświadczenie w pracz w firmie ZAP-MECHANIKA Sp. z o.o. Ostrów Wlkp. ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Mateo
@admin

Witam! Mam pytanie odnośnie zarobków w tej firmie?

Szymek
@Mateo

W tej specjalizacji w jakiej się zajmują są niestety jedne z niższych, jak chcesz mieć spokojnie za co żyć to bym omijał tą firmę.

Pracownica
@Szymek

Firma jest naprawdę wspaniała,jak ktoś chce pracować to pracuje a nie wymyśla tak jak takiemu co się pracować nie chce i wszystko zrobi żeby kogoś błotem odrzucić .Zap Mechanika to bardzo dobra firma!!!

concorda
@Pracownica

tak wspaniala ze atrakcji co nie miara tam jest i to nie koniecznie pozytywnych propnuje sie tam zatrudnic a kazdy sam sie przekona jak tam jest i jak dlugo tam wytrzyma :)

Maria

@waldek, co masz dokładnie na myśli pisząc o wyliczaniu czasu w toalecie? Chętnie poznamy również Twoją ocenę warunków pracy w firmie ZAP-MECHANIKA, dodaj także informacje czy będąc pracownikiem tej firmy można liczyć na jakiegoś typu benefity? Zapraszam Cię do kolejnego komentarza w tym wątku, chętnie dowiemy się więcej!

@Maria

na swieta dostajemy jakies tam grosze i raz do roku za pomoga ale nie mzienia to faktu ze 1800 to maks ci sie zarobi bez soboty z sobota to mniej niz 2000 na reke w zap mechanice jest majster o imieniu pawel i czesto zdarzaly sie takie sytuacje ze przychodzil do tolety i wyliczal ile siedzialem ze wspomne o tym ze pozniej wszystkim opowiadal i smial sie z kogos ze mial sraczke typowa komuna z socjalizmem polaczona zrobiles pare sztuk mniej i juz byla zjebka wiec patologiczna firma lepiej isc do galerii pracowac mobing ze strony pawla byl ogromny dlatego wlasnie sie zwolnilem

@waldek

Jak Ci się leniu robić nie chciało to miej pretensje do siebie a nie do firmy ,bo firma jest ok tylko z tobą jest coś nie tak.Zamiast pracować to godzinami w ubikacji przesiadywałeś to się nie dziw że Cię majster szukał ,bo w tej firmie się pracuje a nie bąki zbija. Zamiast pracować to cały czas ludzi zaczepiałeś i głupoty opowiadałeś .Żadna firma takiego lenia trzymać nie będzie.

@Marcin

w (usunięte przez administratora) byles (usunięte przez administratora) widzialas norma byla zrobiona a i jak byla zjebka bo szukali jelenia za gowniane pieniedza zeby im dwa razy wiecej robil firma tak wspaniala ze az kolejka chetnych do pracy jak ja sie zwalnialem to po tym 3 inne osoby jak wytlumaczysz to ze kazdy ucieka z tej firmy za 1800 nikt niechce pracowac tam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Krotoszyńska 35
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Zap Mechanika Sp. z o.o.