Opinie o KEY Sp. z.o.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KEY Sp. z.o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KEY Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEY Sp. z.o.o w Wrocław

Maja

Czy posiadacie jakieś informacje odnośnie trwających rekrutacji do KEY? Nie natrafiłam na ogłoszenia o pracę, a myślę że, użytkownicy forum byliby zainteresowani wiedzą w tym temacie. Na jakie stanowiska potrzebni są pracownicy? Jak oceniacie proces rekrutacyjny w firmie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w KEY Sp. z.o.o? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

zdruzgotana

Niestety, atmosfera zaczyna być kiepska jak przychodzi pewna osoba... Sam pracujący zespół jest super, (usunięte przez administratora) Straszny mobing, naprawdę straszny, niskie pensje, lewe umowy... chodź z początku można odnieść inne wrażenie. Potem, rozczarowanie.

Jasiek

Może wiecie czy firma potrzebuje pracowników? Z tym mobbingiem to mocno przesadzacie?

tragedia

Tragedia, prezesowa mobinguje, wykorzystuje pracownikow, płaci grosze i wymaga niewiadomo czego... omijać szerokim łukiem. Ktoś w ogóle jeszcze kupuje tam bielizne? ha ha ha

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KEY Sp. z.o.o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Olek

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie pisze?

Stella

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

K
@Stella

Pewnie tak, ale głównie młode osoby, bo takie są przecież najbardziej naiwne :) No i nie wiadomo na jak długo. Tak więc, odradzam!

nieciekawa

Moim zdaniem KEY to budząca wątpliwości firma. Okrężne, niekonkretne odpowiedzi na pytania. Znikające negatywne opinie na portalach. Pracownicy nie chcą rozmawiać o pracy... Gdy spróbowałam poznać opinie anonimowo i zostawiłam do siebie w tym celu kontakt, zostałam nieprzyjemnie potraktowana przez firmę, która żądała ujawnienia się i pytała cyt. "szuka Pani sensacji?" oraz skasowano moją prośbę o kontakt... W moich oczach, firma sama siebie zdyskredytowała, ale pozostawiam to do oceny innych, zastanawiających się nad tą firmą.

Beata

Firmy nie stanowi jedna osoba, ale tworzą ją Ludzie, budując latami jej wizerunek z zaangażowaniem i pasją. Czasami zdarza się sfrustrowana osoba, która nie radzi sobie z emocjami. Następuje chwila, że robi ona zamieszanie w naszym Wspólnym, stworzonym przez nas Miejscu... Rozumiem to i dlatego należy taką osobę pozostawić ze swoim sumieniem. A jak uporządkuje sobie wszystko, to zapraszamy na herbatkę do Nas na Wilczą i "ciekawą" i "sfrustrowaną".

pracownik firmy KEY Magda

Hej SFRUSTROWANA !! Ujawnij się !!! J a pracuje w Firmie KEY i CZUJĘ się tu bardzo dobrze !!!! Jest to, dla mnie najlepsza praca, jaką miałam. Pani Prezes, dla mnie osobiście jest bardzo DOBRYM człowiekiem, zawsze mogę na nią liczyć I NIE TYLKO JA, ale również inni pracownicy. SFRUSTROWANA TO ZNACZY, ŻE TY TU PRACUJESZ.... Zastanów się co piszesz, bo takie oszczerstwa są KARANE.

ciekawa

Cześć sfrustrowana, odpowiedziałam na Twój wcześniejszy komentarz i prosiłam Cię o kontakt, gdyż mam wątpliwości co do firmy, ale moja prośbę również skasowano. Odpisało mi kilka osób, w tym firma... Jeśli chcesz się podzielić ze mną, na co trzeba w firmie KEY uważać, proszę o kontakt na iniemamocni2017@wp.pl , byłabym wdzięczna.

Zdecydowanie odradzam.

Beata

Szkoda, że "sfrustrowana" nie podpisała się pod swoim komentarzem. Przykra, anonimowa, negatywna opinia... W Firmie jest Wszystko Piękne. Pani Prezes jest wspaniałym Człowiekiem. Byłam w niejednej trudnej sytuacji i zawsze mogłam liczyć na Jej pomoc i Dobre Serce. Zresztą nie tylko ja... Jak najbardziej dba o pracowników. Bardzo ważna jest dla Niej szczerość ludzi, z którymi współpracuje i odpowiedzialność za działania. Jeśli zadanie wydaje się niewykonalne, to oznacza, że trzeba się jeszcze uczyć, bo zlecane są rzeczy wykonalne. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, by zadania miały być wykonane natychmiast. Zdarzało mi się, że nie zdążyłam wykonać jakiejś pracy i po prostu poprosiłam o nowy termin. Ja i osoby pracujące ze mną jesteśmy zadowoleni z pracy w firmie Key.

d.

Co się tam dziwnego dzieje, w głowie się nie mieści - blady strach

Jan

Co tam się dzieje u was? Też się zamykacie jak Atlantic???

Zostaw merytoryczną opinię o KEY Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w KEY Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy KEY Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

KEY Sp. z.o.o