logo KEY Sp. z.o.o

KEY Sp. z.o.o

Wrocław

Opinie o KEY Sp. z.o.o

Jan 2015-12-15 12:11
Co tam się dzieje u was? Też się zamykacie jak Atlantic???
7
d. 2016-08-25 13:57
Co się tam dziwnego dzieje, w głowie się nie mieści - blady strach
7
Beata 2017-10-06 13:00
Szkoda, że "sfrustrowana" nie podpisała się pod swoim komentarzem.
Przykra, anonimowa, negatywna opinia...
W Firmie jest Wszystko Piękne.
Pani Prezes jest wspaniałym Człowiekiem. Byłam w niejednej trudnej sytuacji i zawsze mogłam liczyć na Jej pomoc i Dobre Serce. Zresztą nie tylko ja...
Jak najbardziej dba o pracowników. Bardzo ważna jest dla Niej szczerość ludzi, z którymi współpracuje i odpowiedzialność za działania.
Jeśli zadanie wydaje się niewykonalne, to oznacza, że trzeba się jeszcze uczyć, bo zlecane są rzeczy wykonalne. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, by zadania miały być wykonane natychmiast. Zdarzało mi się, że nie zdążyłam wykonać jakiejś pracy i po prostu poprosiłam o nowy termin.
Ja i osoby pracujące ze mną jesteśmy zadowoleni z pracy w firmie Key.
6
:( 2017-10-11 13:44
Zdecydowanie odradzam.
4
sfrustrowana 2017-10-17 12:01
DODAJE JESZCZE RAZ, BO KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY

A odpowiedź "Beaty" na mój komentarz to jakiś żart...

TRAGIEDIA!!! Nie dajcie się zwieść pozorom... Wszystko wygląda pięknie i ładnie, prezesowa robi dobre wrażenie, wygląda na dobrego człowieka, a nie jest... proponuje pracę, a potem zwleka z umową, obniża stawkę (a i tak jest niska), mobbinguje, wchodzi personalnie na kogoś, doprowadza do płaczu, daje niewykonalne zadania na teraz zaraz, nie szanuje czasu drugiej osoby, kłamie, wprowadza rygor - wiele osób nie może z sobą rozmawiać choć razem mają pracować!! ( paranoja jakaś) , skłóca zespół - nie wiem po co, bo firma na tym traci... Niestety, nikt tam nie powie ci, że jest źle, bo się boją. A prawda jest taka, że praca tam przez samą szefową to koszmar!
5
pracownik firmy KEY Magda 2017-10-17 12:32
Hej SFRUSTROWANA !!
Ujawnij się !!! J a pracuje w Firmie KEY i CZUJĘ się tu bardzo dobrze !!!!
Jest to, dla mnie najlepsza praca, jaką miałam. Pani Prezes, dla mnie osobiście jest bardzo DOBRYM człowiekiem, zawsze mogę na nią liczyć I NIE TYLKO JA, ale również inni pracownicy.
SFRUSTROWANA TO ZNACZY, ŻE TY TU PRACUJESZ....
Zastanów się co piszesz, bo takie oszczerstwa są KARANE.


3
ciekawa 2017-10-17 21:08
Cześć sfrustrowana, odpowiedziałam na Twój wcześniejszy komentarz i prosiłam Cię o kontakt, gdyż mam wątpliwości co do firmy, ale moja prośbę również skasowano. Odpisało mi kilka osób, w tym firma... Jeśli chcesz się podzielić ze mną, na co trzeba w firmie KEY uważać, proszę o kontakt na iniemamocni2017@wp.pl , byłabym wdzięczna.
2
Zostaw swoją opinię o KEY Sp. z.o.o - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KEY Sp. z.o.o