Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

/ona/

A Ty w końcu jedziesz na tą truskawkę?:)

@/ona/

No właśnie sama jestem ciekawa czy już zaczeły się te truskawki,bo nikt nic nie pisze.Podobno ludzie jada na ten poniedziałek ale na co czy na szparaga czy na truskawkę to nie wiem.

Szymonnn

A to zaczęły się już truskawki? :) jakie mieliście terminy na truskawkę ? :)

Halina

Witam, ja mam byc u Thiermanna w poniedziałek 11.05.2015r... wybiera się ktoś wtedy?... i ma może jakieś miejsce wolne z małopolski?

@Halina

A czy możesz powiedzieć na kiedy miałaś termin że teraz jedziesz,bo ja już miesiąc czekam i nie dzwonią.I na co jedziesz na szparaga czy może truskawkę.

@Ewa

Witajcie czy jakieś kobitki jadą w przyszłym tygodniu na truskawkę.

Czy ktoś jedzie w tą niedziele na truskawki? Czy truskawki w ogóle są?

Serwisant

OK

Różne

zuza

Ojjjj roznie bywa tam ja juz 14-rok pracuje ale ten to wydaje sie byc masakryczny jestem tam juz od 7-kw i widze sezon nie taki byc moze cos poprawi sie ale matka natura sama decyduje i na nic narzekania skoro pogoda zawiodla i mysle tak skromnie ,ze pewnie ten sezon do kitu zarowno na Motzow jak i na SZARIKKCHALZEN A JESZCZE Lehnin mamy

ala
@zuza

A Ty cały czas jesteś tam czy już zjechałaś do Polski,i gdzie pracowałaś przy szparagach na hali czy na polu.Ja miałam termin na kwiecien ale nie udało mi się jeszcze wyjechać może to dobrze z tego co piszesz jak faktycznie jest tak mało roboty.może uda mi się na truskawke chociaż załapać,chyba że będzie to samo co ze szparagiem,że nie bedzie co zbierać.a wiesz może czy już praują na truskawkach.

max

Czy jedzie ktoś na sadzenie szparagów.Może ktoś wie czy juz zaczeli sadzić,czy to jeszcze za wcześnie.

D

Kobietki, właśnie dzwonił do mnie znajomy który tam jeździ ponad 10 lat. Dzwonili dzisiaj do niego i jedzie juz w niedziele ale kobiet na razie nie ściągają.

mm
@D

A na co jedzie ten znajomy,na szparaga czy truskawkę.

D
@mm

On tam na polu pomaga przy oraniu i sadzenia szparagów

Jaśko

Rękawki i nakolanniki oraz boljer elektryczny do kąpieli bo z tym tam problem.4 osoby sią wykąpią i trzeba czekać ok 1 godz ,aż woda sie zagrzeje

Justyna

justyna.baranska@onet.pl Rekawki z takiego materialu jak plaszcz przeciwdeszczowy. Rano jest rosa wiec zeby nie zmoczyc ciuchow.

mika

Nakolaniki na pewno wezmę,co prawda jeszcze nie mam bo nie będę kupować dopóki nie będę pewna że pojadę.A dobre rękawki to o co chodzi.Dziś znów próbowałam się dodzwonić i nikt nie odbierał.Ale podobno przez Niemcy przeszły duże burze,więc chyba pogoda jest tam nie zaciekawa.A może masz meila to byśmy sobie pogadały.

Justyna

Nie zbieralam nigdy oprocz kiedys na polu dzadkow :) ciezka praca ogolńie, bo plecy bola. Ja sie smieje, ze nie jade zarbc tylko zrzucic pare kilogramow :) 2 w 1. Zabierz ze soba dobre rekawki i nakolanniki. Ja nastawiam sie na dwa miesiace. Jak pozwola to i dluzej. Pracy sie nie boje.

zuza
@Justyna

mozesz sprobowac ale uwiez nie ogrodek

Justyna

Ja z okolic Bialegostoku. Tez sie troche boje. Nie pracy ale samotnosci tam. Damy rade. Bedziemy w kontakcie i moze akurat w tym samym terminie pojedziemy. Zaklepiemy ten sam pokoj i bedzie razniej.

@Justyna

Ok! to bądżmy w kontakcie ja będę próbowała tam jeszcze dzwonić w tym tyg.jak coś będę wiedział to dam znać i może udało by sie żebyśmy pojechały w tym samym terminie.Choć myślę że na te truskawki to jeszcze chyba za wcześnie.ale nie wiem kiedy mniej wiecej zaczynaja sie tam zbiory.A Ty już pracowałaś przy zbiorze truskawek,bo ja jeszcze nie dlatego na pewno nie zarobię tyle co twoja znajoma nie ma szans,ale mam nadzieję że uda mi sie wytrwać jakiś czas i zarobić jakieś w miare sensowne pieniążki.

Justyna

Może zle mi skopiowalo?! Wpisz w google i wyskoczy Ci.

Justyna

W tym roku kolezanka nie jedzie, niestety. Powiem Ci, ze na czysto w tamtym roku po 2 miesiacach przywiozla prawie 12 tys. A skad jestes?

@Justyna

A to tez bys sama jechała,fajnie jakby udało nam się razem wyjechać zawsze rażnie niz tak samej,bo ja trochę się boję sama ale co zrobić żadna z moich koleżanek nie chciała jechać,nie maja takiej potrzeby.Ja mieszkam blisko Częstochowy,a Ty.

xxxxxx

dziadostwo!tam nadaje się to tylko dla romunów ,arbeit dzicz! rum .. dają po 150€ ,polscy po 100€ zaliczki po rejestracji w biurze przy przyjeździe licząc kolejce sobie odczekasz z 2 godziny na dworze żenada

+494273/93200

@Justyna

A to jest numer do Scharinghausen, bo ja to dzwonie pod inny (usunięte przez administratora)a ten co podałaś tonie ma za mało cyferek

Justyna

Ja wybieram sie pierwszy raz. Polecila mi kolezanka, ktora jezdzila tam przez 5 sezonow wlasnie na truskawke. Dlatego troche sie ciesze z opoznienia. Jest w internecie numer z koncowka 200 i tam dzwonilam i tylko raz sie dodzwonilam jakies 3 tyg temu.

@Justyna

A to masz fajnie że jedziesz z koleżanką,ja jadę sama nie znam kogoś kto tam był.I koleżanka zadowolona jak dotychczas z tej truskawki.bo ja nigdy nie zbierałam i się troche boję że nie dam rady,ale z drugiej strony każdy kiedyś był pierwszy raz.

Justyna

Ja nawet wole jechac na truskawki. Jestem juz spakowana i chcialabym w ciagu najblizszych dwoch tygodni wyjechac. Dzwonilam ale sie nie dodzwonilam. Jak nie zajete to nikt nie odbiera.

@Justyna

A byłaś juz tam kiedyś,bo ja to bym jechała pierwszy raz i nie wiem na co najlepiej tam jechać.a z tym dzwonieniem to mam tak samo albo zajęte albo nikt nie odbiera,nie wiem czy to znaczy że naprawdę na razie nie potrzebują ludzi.A dzwonie pod ten nr co jest na ulotce informacyjnej mam tylko ten.

Justyna

Dzwonili juz do Ciebie zebys jechala? Czy jakies kobiety jada w tym tygodniu do Scharringhausen? Termin 27.04.

@Justyna

Ja miałam termin na 13kwietnia i też jeszcze nie wyjechałam.2tygodnie temu dzwoniłam to babka powiedziała mi że jest mało szparaga bo pogoda nie bardzo i na razie nie potrzebuja dużo ludzi,a póżniej juz nie mogłam się dodzwonić i tez siedzę i nie wiem czy uda mi sie wyjechac czy nie.Ale chyba ze szparagiem to trzeba sobie dać spkuj z tego co widzę co piszą ludzie co wrócili,chyba że się na truskawkę załapiemy.

xxx

Witam czy wiecie może kiedy zaczyna się zbiór rzepy w tej firmie i ile trwa i czy kobiety zbierają,może ktoś pracował przy rzepie lub wie coś na temat tej pracy to prosiłabym o jakiekolwiek informację.Z góry dziękuję.Czy w ogóle zbiera się tam rzepę bo wszyscy pisza o szparagach truskawkach a podono jest jeszcze rzepa i borówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG